Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ale Staś fajny i usnął przy jedzeniu?
To może ja już zacznę marcheweczkę podawac, bo Kamilka to dzisiaj spała 15 min o 19 a teraz po kąpieli i jedzeniu gada z lampą 😞

Dziewczyny z czego macie internet, bo zastanawiamy się nad LTE z polsatu i nie wiem jak to chodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej witan sie wieczorowa pora Moja zasnela na kanapie i nichce mi sie jej zaniesc do lozka.
Moja lapie czasami grzechotke ale z reki do reki to niewidzialam czy przeklada, ale taka mala krowe pluszowa ma to zawsze ja do buzi pakuje 🙂

Tosia super Jasiu wyglada na hustawce 😉
Daria gratuluje zabka 😉
Karola jak sliczny Stasiu widac, ze smakowalo 😉

Chyba jutro sprobuje dac Amelce marchewke 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karola, Stasiu jak wygląda jak mój Sebuś 🙂 🙂
Daria gratulujemy ząbka!
A Sebuś chwyta świadomie grzechotkę, potrafi nawet chwilę nią pogrzechotać, potem upuszcza, albo od razu pakuje do buzi, umie tez wziąść sobie grzechotkę sam z maty. Tosia Jasiek ma jeszcze na to czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karola, Stasiu jak wygląda jak mój Sebuś 🙂 🙂
Daria gratulujemy ząbka!
A Sebuś chwyta świadomie grzechotkę, potrafi nawet chwilę nią pogrzechotać, potem upuszcza, albo od razu pakuje do buzi, umie tez wziąść sobie grzechotkę sam z maty. Tosia Jasiek ma jeszcze na to czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej...jak tam dzieciaczki juz spia?moj ostatnio tak ladnie zasypial po kapieli prawie zawsze przy cycku a ostatnio jej jakos krocej ale czesciej i po kapieli jest placz tak jak dzis 🤢 🤢 🤢 🤢nie wiem dlaczego.
Daria gratulacje ....bartus ma zeba no to juz z gorki tylko patrzc jak pojawia sie nastepne.
Stasiu widze super zainteresowany jedzeniem 😁 😁 😁 😁 a Jasiu ciekawy swojego ciala,super 😘 😘buziaki
a ja scielam moje wlosy mam nadzieje ze nie bedzie ich tak pelno wszedzie...a fryzjerka powiedziala ze mam takie ladne geste wlosy to jej powiedzialam ze to tylko to co zostalo bo reszta to w odkurzaczu 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej jak zwykle wieczorkiem.

daria gratuluje zABKA
.u nas cisza jeszcze D
Oli juz chwyta grzecjhotki jak mu macham to wyciaga obie raczki i lapie i odrazu do buzi pakuje hehe czasami pomacha ale to na pewno nie swiadomie ale oglada i do buzi pcha ajak mu sie nie miesci to sie wsciek a hehe, a czsami mu zawiesze takiego miska z gryzakamito sobie lapie sam i pcha do buzi. mysle ze kazde dzieckow wswoim czasie lapie za zabawki.
a kupilam mu takiego misia przytulaskaostatnio do spania i klade go obok niego w wozku nawet go przytulil 🙂 a jaks ie buzi to misiu laduje w buzi oczywiscie ~ 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Domi no wlasnie teraz wyczytalam ze mozna je dodawac do desrekow itp wiec moze nie bedzie tak zle 😁 tylko odmierz 100ml jak w sloiczkach jest na gramy 😞 jeb=ny jaka ja tepa jestem!!

popytam kuzynki jak to robila

a co do pierwszej marchewkit o dajecie ze sloiczka?? ja chyba tak bo nie wiem jaka konsystencja ma byc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...