Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Ania nie, nie zasnął tylko tatulek robił foto z lampą i biedne dziecko oślepiał błysk 😜
Kinia masz rację, Staś to istny anioł w porównaniu ze starszym braciszkiem 🤪

a teraz mam pytanie:
Która mi dotrzyma towarzystwa całonocnego, bo mąż własnie wychodzi do pracy a mi się zaraz zaczną filmy kręcić 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Siedzę i płakac mi się chce 😞
Czy kminek może zmienic smak mojego mleka? Bo na obiad późny bo o 18 zjadłam sos i mąż dosypał do tego kminek. Po kąpaniu karmiłam małą i jadła ale z przerwami na płacz
No i teraz chce jej dac jeśc żeby już poszła spac a tu nawet piersi do buźki nie bierze, nie chce jeśc ani z jednej ani z drugiej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania też nie wiedziałam że kminek zmienia smak 😮 nie wiem, jedyne co mi do głowy przychodzi to to co już Karola napisała- odciągnij i wylej i poczekaj na nowe..

Daria gratuluję ząbka Bartusia 🙂

Monika ja też sie trochę jeszcze gubię w tym słoiczkowym jedzeniu ale sumując Was i lekarkę wypracowałam sobie taką taktykę że co tydz wprowadzam coś nowego i podaję przez tydz- w zeszłym tyg była marchewka, w tym tyg zupka jarzynowa (marchewka+ziemniak) w przyszłym dynia itp. W pierwszy dzień nowego posiłku daję dosłownie parę malutkich łyżeczek i jak nie ma żadnych rewolucji brzuszkowo- kupkowych to na nast dzień daję tak 1/3słoiczka i tak do końca tygodnia. Myślę że zwiększę jej tą porcję w 5miesiącu do ok. pół słoiczka i stopniowo będę zwiększać tak żeby w 6 zjadała już cały słoiczek zastępując jeden posiłek cycowy 🙂 a gluten to tak jak pisałaś 🙂

Domi marsz sie malować i wrzucaj tu fotkę szybko 🙂

Karola niestety towarzystwa nie dotrzymam bo sama padam na twarz i podobnie jak Kinia idę zobaczyć czy mnie w łóżku nie ma 🙂 a dodam że też sama siedzę ale mąż ma być lada moment a do tego czasu postaram sie być dzielna i nie myśleć o laleczkach chucky, candymenie, langolierach itp

dobrej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania ja treż nie wiedziałam ze kminek zmienia smak mleka ale tak jak agaka ja go nienawidzę... Nam w szkole rodzenia mówili że cebula i czosnek...

Karola ja chętnie posiedzę chociaż też już pomału szukam sie w łóżku 🙂

Ja nie rozszerzam jeszcze diety... wiec nie interesuję się zbytnio jak to się robi ale pomysł Monkado wydaje mi się bardzo dobry 🙂

idę spać bo jutro mam bardzo dyżo do zrobienia... prasowanie, pakowanie, 3 razy sorawdzenie cz wszystko spakowanie potem kontrolnie sprawdzę czwarty raz czy aby na pewno 3 razy się ie pomyliłam i rano pewie też sprawdzę czy wszystko wzięłam,.. jadę na weekend a pakuje się jak na 2 tyg hahaha

Kasia zapomniałaś już Nas? 😞 odezwij się napisz ze u Was oki tyle wystarczy 🙂

łoooo ale mi się już buźka drze... czas chyba przytulic się do Kajci i odejść w otchłań mordoru 🙂

DOBRANOC!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamilka zjadła, po wielkim krzyku przekonała się w końcu do cycusia i poszła spac,
a dziwne to bo piszą że zmienia smak i że jest dodawany do herbatek laktacyjnych, które piję
ale widocznie w większej ilości mojemu dziecku nie smakuje 😞
A mleka odciągnęłam trochę żeby pobudzic laktację, czytałam też że po kilku godzinach smak się zmienia.
I taką to oto zafundowałam sobie i dziecku dzisiaj przygodę.
A teraz z tego wszystkiego boli mnie żołądek 😞 Spróbuję usnąc bo padam

Kolorowych 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry.
Nockę przespałam dobrze, ale dopiero od 3:30, bo od 23 jak się położyłam spać to budziłam się dosłownie co 20 minut, nie wiem czemu, może dlatego że miałam lampkę włączoną 😜 a jak w środku nocy wyłączyłam to spałam do rana. Na szczęście nic mnie nie straszyło.

Ania dobrze, że Kamilka jednak przekonała się do mleka 🙂
Kasiala a Wy na wieś jedziecie do kogoś z rodziny? Życzę miłego wypoczynku 🙂

Idę na kawę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry 🙂
Witam znad kawusi 🙂
Dziecko usnęło, chociaż to 30 minutowa drzemka, mam czas na śniadanko 🙂
STASIUNIU! BUZIACZKI NA 4 MIESIĄCZKI 😘

A jeśli o miesiączkach mowa, to moja mnie dziś zalała 😠 Nigdy nie miałam tak obfitych okresów 😞
21 listopada idę do gin, niech on mnie ratuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien dobry 😁

po tych opowiesciach o duchc dzis w nocy ja mialam strachy jak szlam do wc : 😞 cos mnie naszlo

moj Oli zasnal po 20 i wstal przed2 🙂 potem szybko zasnal i wstal przed 5 i znow usnal ok 6.20 iwstalismy o 7.30 teraz spi od 9 i pewnie zaraz oczka otworzy wiec zmykam sie zaraz ubrac bo w pidzamie jestem jeszce 😁

co od kmonkiu to ja tez nie wiedzialam ze zmienia smak mleka ,al e trzeba uwazac a wszystko no nie .

ja planuje Oliemu wprowadzic marchewke na swtea pewnie 24 grudnia 😁 taka fajna data choc pewnie nei wytrzymam bo skonczy4 mies 22 listopada to dziwnie czekac jeszcemies,zobacze....
podoba mis ie ten pomysl ze co tydzien cos nowego a dajesz ze sloiczkow??

musze sie teraz z mezem wybrac na zakupy i pokupowac sloiczki. po ilesloiczkow idzie na tydzien??
i jesli mozecie to napiszcie jakiej firmy dajecie : bobovita, hipp,gerber?? ja mam marchewke z bobovity ale chyba resztekupie z hippa sama nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę kupować Hippa jak już coś na początek. Ale to jeszcze długo, długo.
Ale podobno dzidkowi mogą podpasować deserki Bobovity, obiadki Hippa, owoce Gerbera, nie dowiesz się dopóki nie spróbujesz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂
kolejna 4 🙂 , wszystkiego naj naj dla Stasia 😘 😘, ale czas szybko leci 🙂
no i gratulacje dla Bartusia króliczka, jejku tak szybko, ciekawe kiedy Antosiowi się wyrznie, bo widać że prawa dolna jedynka chyba juz idzie, ma taka większą górkę po tej stronie

Kasia ja też tak zawsze sprawdzam walizy, ale to nie ma znaczenia bo ZAWSZE zapominam 3 rzeczy, grzebienia, albo klapek pod prysznic albo szczoteczki, nie ma bata, jak pilnuje jednej rzeczy, to zapomnę drugiej. a jak skąś wracam to zawsze zapomnę ładowarki, teraz też została w szpitalu 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien doberek 🙂Ania troche dziwne z tym kninkiem ...raczej mi sie nie wydaje ze zmienia smak a wrecz jest zawsze dodawany do herbatek dla dzieci bo bardzo dobry na trawienie...ja jej czesto miesko z kminkiem i mamy z Filipkiem niezle gazy 😜 😜 😜 😜 Moze poprostu kamilka nie byla glodna 🤢Filip wczoraj tez teatr odstawil przed spaniem...takie to uroki jak mowi moja mama jak nie urok to sraczka 😁 😁 😁
a dzis jak wstal to sie naprawde przestraszylam bo body przy szyjce cale takie jakby ubrudzone obejrzalam go dokladnie i sie okazalo ze ma male ranki na szyji taam gdzie odparzenie i juz sam nie wiem co dalej czy dalej smarowac ta mascia od ekarza czy moze lepiej sudokremem 🤢 🤢biedny mam nazieje ze go to nie boli..choc moze swedzi bo czasami widze jak probuje sie tam dotknac.
jak ja sie ciesze ze nie mam okresu...ale za to dostalam tradzik 😲 😲 😲chyba mam okres dojrzewania teraz 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie
Całuski dla Stasia 😘 😘 😘
Ja piję inkę z mlekiem, a jak mi braknie to rozpuszczalną, u nas akurat to nie ważne co piję Kamilka i tak nie śpi 😁
Apropo spania Kamilka usnęła o 23.30 i wstała o 5.30 🙂 pojadła i wstałyśmy o 10 🤪
jak się obudziłam o 9 to widziałam rączki już w górze i stękania, ale nie płakała to sobie poleżałam, usnęłam i obudziłam o 10.
Tosia to nieźle z tymi pampkami, a przecież to premiumy.
A mój okres chyba już się skończył, w sumie to nie wiele go było wczoraj, a dzisiaj nic, tylko trochę jak się podcieram 😞 A może to nie okres. Muszę do gina zadzwonic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...