Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam i ja 🙂

Ania ja też pamiętam te cudowne czasy czerwonych postów na brzuszku 😞 wczoraj nawet byłam i wspominałam nasze zdjecia z USG 😉 🙃 ahhhh to był najpięknijeszy czas w moim zyciu okres ciąży mimo ze cieżko było kręgosłup bolał mdłości chciały wykończyć ale czas z brzuszkiem bynasjmniej od 17 do 35tc był wspaniały 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja myśląłam że wczoraj pójdę do sdąsiadki i jej dziecko dam do uśpienia rozumiecie!!! powalona baba wierciła i to w tej scianie co Kaja ma łóżeczko o 21:30 nie muszę chyba dodawać ze się obudziła z wielkim płaczem i do 22:30 albo i dłużej ją usypiałam 😠 😠 😠

u Nas też słonko prześwituje i wybieram się z Kajcią o 12 na spacerro na długą trasę do apteki i później do reala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania to faktycznie Ci się lekarka trafiła ehhh.....

ale Zojka cudo!!! Rosi to napewno po mamie a tak w ogóle to sniłaś mi się dzisiaj 🤪

Tośka gratuluję wygranej 🤪 jejku 4 to ja nigdy nie trafiłam!!!

Jak którąś interesuje to w Tesco są pampki np 3* 150szt za 79.99zł 4*120szt 79,99 itd.

później Wam wstawię foto jak ostatniej nocy Kaja postanowiła nie spać tylko oglądać tv tzn to była noc poniedziałkowa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry! 🙂
Pospaliśmy do 10 30 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Pierwszy raz, jestem tak rozespana że aż głowa mnie pobolewa 😁
Teraz pora na kanapki i kakao 🙂
KINIA WSZYSTKIEGO NAJNAJNAJNAJLEPSZEGO :*****************
Ostatnio na brzuszku też oglądałam zdjęcia z usg i powiem Wam, że to piękne, że teraz mamy takie Człowieczki z tych kilku centymetrów 🙂 A i nasze gigant brzuszki oglądałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!
Kinia sto lat i spełnienia marzeń i upragnionej córeczki 🙂

Moja biopsja w porządku i dopóki się torbiel nie odnowi to mam spokój, więc kamienie uratowane 🤪 Tatuś siedział z Zojką 3h z czego 2 mu spała 😮

Wczoraj mi się nie chciało jej dokarmiać przed snem, mówię jak się obudzi to trudno, a ta spała do 5.30 😮 a jak ja dokarmię o 22-23 to śpi max do 4.00 i bądź tu mądry.

Idę bo jęczy, lecimy na spacerek później zajrzę to poodpisuje.
BUziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wczoraj uryczałam się ile wlezie bo czytałam bloga dziewczyny ode mnie z pracy, która w czerwcu 2011 roku dowiedziała się że ma guza mózgu nieoperacyjnego 😞
Teraz jeździ do niemiec do specjalisty i bierze jakieś tabletki, tylko że to w sumie taki eksperyment jest, teraz czeka na kolejny rezonans czy guz nie urósł, bo jeśli dalej będzie rósł to będzie już 5 stadium 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej witam sie 😜
kinia wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i dużo zdrówka dla całej rodzinki 😘
a mi sie dzis Emilka śniła, taka duża siedziała w kurteczce i w foteliku chyba i miała zafarbowane na jasny blond włosy 😁 i juz było widać takie ciemne odrosty 😁 ale dziwny, smieszny sen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
http://babyonline.pl/niemowle_rozszerzanie_diety_artykul,9614.html

tak czytam czy mozna dziecki troche kaszki podawac i wyglada na to ze chyba mozna zapytam jeszcze lekarza chcialabym juz cos innego dawac Bartkowi bo tylko to mleko... teraz kupilam herbatkę z malina od 4 miesiaca to Bartus tak chetnie ja pil ze jak zabralam to plakal ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak o snach to mi się śniło, że poszłam do BABCI i chciałam się u niej wykąpać 🙂 odkręciłam wodę, zaczęłam się rozbierać, a tam leciała woda z tymi dżdżownicami, co po deszczu wychodzą i było ich mnóstwo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daria, ale one są z glutenem, a jego nie wcześniej niż w 5 i nie później niż w 6, tak mi położna mówiła.
I powiedziała, że trzeba będzie spróbować z kaszką manną albo z tymi Miśkoptami z Hippa, zetrzeć i zalać swoim mlekiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Najwyższa pora żeby Kasia już wróciła, bo zaczynają nam się śnic 🙂

A mnie się śniło że pracuję w hotelu i był napad który z innymi próbowaliśmy piwstrzymac i nie było sufitów i przechodziłam górą żeby uciec, coś jak w toaletach 😁 w sumie to pokoje wyglądały jak jakieś makiety 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...