Skocz do zawartości

Lipcówko-Sierpniówki 2012 :) | Forum dla mam


czarnylok_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
czarnylok napisał(a):
Hehe nie wiesz ile Sarah waży a brzuszka nie masz małego 🙃 chodzi o to Że Junior ma prawie dwa miesiące a większość dzieci jak się rodzi jest jego wymiarów ☺️


no brzusio mam spory ale biodra waskie to nie przecisne haha

myslze ze maly jak na wczesniaka to wcale malo nie wazyl i teraz tez wazy ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarnylok napisał(a):
Skoro jutro wywołanie to Sarah na dniach już będzie i się okaże 🙃 Ważne że wszystko z ktg wyszło oki 😘


tak jest bo stracha sie najadlam ciekawe jak te wywolanie bedzie dzialac 🙂 bede wam dawala znac na forum jak tylko bedzie dzialalo w szpitalu albo smskami do agusi lub anyaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agadka, ja nie wiem od czego to zalezy, ale ja mam male biodra i w tylku taka waska jestem a ponad 4 kg urodzilam i to bez wiekszych problemow 😉 wiec sie nie boj na zapas!
A jak ja moge dodac drugie dziecko do profilu? Chyba nie moge...tylko suwaczek moge zrobic...wiecie cos na ten temat?
Buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja to już nie wiem gdzie mam pisać 😜
Skoro wszystkie rozpakowane to chyba tutaj ??
Wszystkie się już tu zalogowały czy ktoś nam chce uciec ? 😜
W sumie to teraz czekamy na Monie , Amelie i Bisie aby szybko wróciły do domku z dzieciaczkami 🙂 ktoś wie co u nich ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja tak samo 😉 Ale chyba jutro nam już zniknie dział na brzuszku, prawda?

Kurcze, dalej nie mogę się zorganizować, jak Damian zaśnie to raz dwa jem cokolwiek i chcę się chwilę zrelaksować to zaraz się budzi i nic konkretnego nie mogę zdążyć zrobić...
Mały ma chyba ten trądzik niemowlęcy ale to trwa już kilka dni i przenosi się na szyjkę i dekolt więc idziemy dziś do pediatry spytać czy to aby na pewno tylko trądzik, lepiej się upewnić 😉 od razu spytam o nosek.
A właśnie - Wasze dzieci też mają ciągle zapchane noski? Bo Damianowi musimy czyścić co najmniej co drugi dzień, a często codziennie. Jeszcze ta zwykła gruszka taka lipna i chyba kupimy ten aspirator na baterie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja też jeszcze nie mam problemu z noskiem czasami tak jak i u Czarnej koza mała 😜 i Strzauka ja też wszystko na biegu robię bo tylko jedno oko otworzy i już na biegu muszę lecieć do niego bo już teraz szybko jeść chcę i płacz a przecież nie poczeka ani minuty wredota 😠 zauważyłam, że wszystko płaczem wymusza a taki grzeczny był 🥴 i od 3 dni jak zaśnie to jestem najszczęśliwszą osobą na świecie a tylko siostra przyjdzie to i gada do niego i podnosi, nosi 🥴 i później na nowo cycek, usypianie 🥴 ale jeszcze jej uwagi nie zwracam bo pomaga to fakt jak Filip nie chcę usnąć to go bierze na poduszczę i buja z 30 minut aż uśnie .. pomocna bardzo i ładnie do niego mówi żadne tam seplenienie 😁 i zauważyłam, że jest szczęśliwa dzięki siostrzeńcowi bo ona no niby starsza ode mnie a dzieci jeszcze nie ma .. coś wspominała, że za rok no zobaczymy 😉

I głupio mówić ale każdemu mój syn przypomina żółwika 😁 jest taaaaaki słodki 🤪 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie jak mała zaśnie to nie wiem za co mam się zabrać wiecznie mam coś do prania, prasowania , sprzątania albo trzeba coś ugotować mi doby nie starcza 😞 a jeszcze mała coraz mniej śpi...Czasem nie jestem w stanie nic zjeść czy nawet nie mam czasu iść się załatwić..Jak ładna pogoda to jeszcze uda mi się zakupy zrobić bo jak brzydka to czasem nawet nie mam jak się z domu ruszyć i bywa że zostanę bez kromki chleba 😞 a jak mąż wraca to kąpiemy mała później mam czas na kąpiel dla siebie i co czas na sen... 😞 😞 😞
Ogólnie 1 forum ciężko mi ogarnąć a teraz już mam 2...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pediatra nam powiedziała, ze ta wysypka wygląda trochę "atopowo", ale jak patrzę w necie na zdjęcia dzieci z atopowym zapaleniem i trądzikiem noworodkowym to zdecydowanie wygląda mi to na trądzik... tyle, że ma też troszkę na uszkach i na dekolcie się pojawiło to wolałam skontrolować. Podałam mu Bebilon Pepti, zobaczymy, bo fakt, że my z mężem alergicy to może mieć alergię... Ale skonsultujemy się jeszcze z innym lekarzem 🙂 w każdym razie powiedziała też, że ten zapchany nosek to też może być objaw alergii na... Bebilon HA 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Strzauka biedny Damianek 😞 Oby zmiana mleka pomogła, ale skoro oboje jesteście alergikami to też szansa że i On będzie miał 😞 A stosujesz jakieś kremy? W razie czego jest krem dla niemowląt do skóry atopowej z SVR.

A wogóle to byliśmy dzisiaj na szczepieniu, biedaczka kluli dwa razy i płakał niemiłosiernie 😞 😞 ale potem pospał na dworze 2h.
I wogóle zważyli Go i ważyyyyyyyy............ 4,07 kg 😜 czyli kolejne 0,5kg w 13dni 🙂

A tak wogóle to zanosząc Małego do wózka po szczepieniu, miałam do pokonania pięć schodków, byłam w japonkach i się poślizgnęłam i zjechałam po dwóch schodkach 😞 Byłam w takim amoku że cały upadek przyjęłam na łokieć i go rozwaliłam, ale ważniejsze jest to że Mały nawet nie drgnął takiego uścisku dostałam, jak wstałam to zaczęłam dosłownie ryczeć Mu w body i przepraszać 😞 I od razu myśli co gdybym się nie podparła, gdybym upadła do przodu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...