Skocz do zawartości

Lipcówko-Sierpniówki 2012 :) | Forum dla mam


czarnylok_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
magdad kurcze musze poczytac o tym pelzaniu nie wiem jakby to dokladnie mialo wygladac ale to my juz mamy takie stare dzieci co pelzac maja hihi 😁
a te kropelki daje raz dziennie codziennie ona maja tez niby na rozwolnienie pomagac bo ogolnie uodparniaja ale nie wiem

magdaluke ale super z tymi przebraniami 😁

czarnylok a od kiedy dzieci maja tak za raczki podnoszone trzymac glowke? ja jeszcze nie peobowalam a od kiedy mozna?

dbrycz ale mieliscie noc :/ jezu na szczescie u nas sie to jeszcze nie zdazylo znaczy mala tez chodzi pozno spac ok 1 ale spi do 10 😁 wiec tak jak mamusia w ciazy

anula u mnie tak samo jak u ciebie ale jak mam gdziejs zrobic cos innego jechac autem z mala czy ktos ma przyjsc to przezywam 😁 heh
ja dalej biore w tych proszkach bio dla dzieci i jej ciuchy i nasze ja mam ogromne problemy ze skora bo jestem taka wrazliwa wiec ze wzgledu na mnie go uzywam haha
szczesliwych kolejnych miesiecy 😁 jeszcze tylko 10 i roczek haha
sara ostatnio wazyla 4,060 czyli kilo wiecej i miala miesiac
jutro ja hv zwazy bo ma juz 6 tyg nie wiem ile moze wazyc mam nadzieje ze te 4,5 ale jak ja daje na nasza wage to 4,300pokazuje nie wiem czy to dobrze czy za malo?

superbaba hahahha jakbym adika slyszala mowi no mama nie chce dac cyca a sarunia taka biedna lol a jak mowie dobra juz 2h minely to daj ja to jej mowi "masz cycusia ci tata wywalczyl" hahahah nie przejmuj sie 😉



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
4nula pijesz kawę karmiąc? I to 3??? Ja się powstrzymuję, ale już coraz gorzej to znoszę, piję cykoriową Ricore, ale ostatnio się skusiłam na małą z ekspresu, teraz też mam ochotę 🤢 Ja nadal piorę w Loveli, ale najbardziej mi przypadł do gustu Dzidziuś, bo tak ślicznie pachnie, że wszystko bym w nim prała 😁 Kupiłam kiedyś 2 wielkie torby Loveli w Biedronce, więc na razie piorę.

Agadka moja Matylda ważyła w środę 4900g! Aż się zaczęłam zastanawiać, czy nie za dużo, chociaż położna zapewniała, że na piersi nie da się przekarmić dziecka, ale Matylda ciągle chce cyca, więc nie wiem 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
D-brycz współczuję nocki 😮 może coś zjadłaś po protu że Bella nie mogła usnąć??
4nula może Lenka chciała się potulić 😉 Co do proszków to ja narazie jeszcze mam dzidzisia a pomyślę jak się skończy 🙂
Babeczko współczuję teściowej komentarzy 🥴 Wszystkie tak niby żartem a bardziej na serio. Ale ważne że Hellena robi te kupy 🙂
Magdad mój jak miał prawie 2 miesiące to też nóżkami się odpychał ale zostawał w miejscu 😜 Ale p neurolog powiedziała że jest wszystko oki i o żadnym pełzaniu nie było mowy 🥴 Przecież niektóre dzieciaczki w wieku 6tyg nie utrzymują jeszcze dłużej główki a ta położna by chciała żeby już się przemieszczały?? 😮 Chora baba 😜
Agadka nie mam pojęcia od kiedy można, jak miał 2miesiące i tydzień chyba to chwycił mnie mocno rączkami i jakby chciał się pociągnąć to pociągnęłam Go lekko i uniósł lekko głowę, i tak ćwiczyliśmy codziennie pomału, a teraz jak Go nie podciągnę to ma bulwersa bo na siedząco może tyle pooglądać 😜 i jak wracamy z siadu od leżenia pomału to sztywno trzyma główkę i dziwi mnie właśnie że jak leży na brzuszku to wogóle nie chce mu się jej podnosić 🥴 A co do tych komentarzy od męża o cycu to uwierz mi na słowo że jakbyś usłyszała to od teściowej to byś się zagotowała 😜
Dodi 4nula karmi sztucznie Lenkę dlatego piję kawy 😉 Ja też piję ale takie 3w1 i jeszcze pół na pół z mlekiem 🙂
Mój teraz jeszcze śpi po ćwiczeniach, ale od wczorajszej brzydkiej kupy cisza 😞 piję litrami wodę aż mi nie dobrze, zjadłam jabłko i nic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej babeczki 😁
kurcze tyle się naczytałam, ze już nie pamiętam co pisać :P

Maiha co do uszek to u nas odgina sobie Damianek te mięciutkie, z resztą trochę widać na zdjęciu, które wrzuciłam do galerii 🙂

Któraś (4nula?) pytała o pranie to my jeszcze pierzemy w Loveli (płyn do prania i płyn do płukania) i na pewno jeszcze to opakowanie zużyjemy a potem zobaczymy, może przejdziemy na Woolite...

Współczuję nieprzespanej nocki d-brycz... Damian jak ojciec na weekend wstaje to je o północy i budzi się o 8, a jak się zaczął tydzień i mama wstaje to oczywiście pobudka o 5 rano... Ale dziś to się zrobiłam - zaczął o 5 stękać, dałam smoka i poszłam robić mleko, wracam a ten śpi... to poszłam dalej spać i obudził się dopiero o 6:30 🙂 więc nie potrzebnie się rozbudzałam i robiłam to mleko 😉

Kurde, nie pamiętam co miałam jeszcze pisać...

A współczuję Wam tych teściowych... moja to strasznie jest za Damianem ale pyta nawet czy na ręce może go wziąć, więc git 😉

hmm... Damian ma dużą główkę i nie tak dawno dopiero zaczął ją podnosić leżąc na płasko (na nas to podnosił) a co dopiero chwytać za rączki... A odruch pełzania ma 🙂 Chyba chodzi o sam odruch, bo tak jak pisała Czarnyloczek to pełzanie to trochę przesada... A nasz smyk qaży już 5900! Wielkoludek :P

My dziś w planach mamy jazdę do Zielonej Góry, myślałam, ze może moja obrączka już gotowa ale nie 😞 za to odwiedzimy Namaste India (Geslerowa robiła kuchenne rewolucje i ponoć pyyyyycha jedzonko) i pokupujemy małemu jakieś ciuszki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Suuperbabo- mąż niby wrócił ale że chory to siedzi u mamy 😞 nie chcemy aby małą zaraził a to jakieś paskudztwo z wymiotami w dodatku więc lepiej aby mała nic nie złapała 😉 Ale fakt już mu lepiej więc być może jutro będzie z nami do poniedziałku 🙃 🙃 🙃
A co do teściowej to współczuje ja na szczęście o dziwo nie mogę narzekać bo widzę że się stara nie zwracać mi uwagi z czego jestem bardzo zadowolona 😉 A jak małą leży to nawet jej nie weźmie na ręce no chyba że pozwolę 😁 A ostatnio nawet jak została pilnować małą to nawet sama z siebie nie zapaliła przy małej aby jej nie chuchać więc jak na razie nie mam co narazekać...choć sądziłam że będzie koszmar ale mąż ja strasznie strofuje 😁
Dodi - ja pije kawę bo karmię sztucznym ale podziwiam że wy żyjecie bez kawy bo ja bym chyba nie dała rady.
Agadko- to Twoja Sara teraz waży tyle ile Lenka przy ostatnim ważeniu nie wiem czy ona nie za mało przybiera bo w miesiąc przybrała ok 800g to dobrze czy źle ?
Strzauko - zazdroszczę zakupów 😉 Ja też bym Lence kupiła jakieś sukienusie ale niestety w mojej miejscowości nie ma tak sklepów z ubrankami. Ale skoro mąż wraca to może uda mi się wyskoczyć na drobne zakupy 🤪 i życzę smacznego 😉
Czarnyloczku - to silny ten Twój Miłoszek 😉 Aż muszę zobaczyć jak moja chwyta tzn bo ona mnie już mocno przytrzymuje ale nigdy jej nie pomagałam unosić siaę bo się jakoś bałam. A główką na brzuszku to obraca na lewo i prawo a ostatnio nawet unosi się na rękach coraz częściej aż w szoku jestem.
A co do proszku ja też mam jeszcze trochę i nie wiem czy kupować jeszcze Lovelle czy przejść na jakiś normalny 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a nie slyszalm o tym, ze jak dlugo sie pierze w dzieciecym proszku to potem problemy ze zwyklym 🤔 ja tak jak Dodi mam niedokonczone paki Loveli do bialego i kolorowego wiec koncze i kupie ten sensitive ktorys 😉
hmmm co do mojej nocki to jem ciagle praktycznie to samo i watpie, zeby to przez jedzenie 😞 mala nie byla tego dnia na spacerku wiec moze niedotleniona i placzem chciala sie dotlenic 😉 albo no po prostu dzien z noca pomylila 😁

a slyszalyscie o takiej herbatce? http://www.doz.pl/apteka/p45761-Mio_Bio_Herbatka_Maly_brzuszek_15g_20_torebek siostra mi przyniosla i to mozna od 1 miesiaca dziecku podawac wiec juz kazda moze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kobietki
mnie strasznie wkurza jak ktoś nas odwiedzi, albo gdzieś się z kimś spotkamy i zaczynają się "dobre rady" ubieraj go cieplej, zakładaj mu czapeczkę jak przechodzisz z góry na dól, trzymaj go tak i tak. Kurde!!! Oni chyba nie są świadomi, że z MOIM dzieckiem to ja siedzę i nie wyjeli mi go dopiero co z brzucha tylko on ma już 1,5 miesiąca!
Ostatnio chodzę wkurzona na męża, denerwuje mnie i już. Wczoraj o 21 poprosiłam by poleżał przy śpiącym Franku to ja bym poszła do drugiego pokoju i posiedziała bezmyślnie gapiąc się w tv. I wiecie jak to wyglądało? Co 5 min przychodził do mnie "gosia choć bo muszę iść do wc", "Gosia choć bo muszę zadzwonić bo sobie coś przypomniałem", "Gosia choć burczy mi w brzuchu i tylko coś przekąsze". Ja dla Franka zrezygnowałam z wielu rzeczy. Jak płaczę a chce mi się siku to trudno karmię go i "zawiązuje pęcherz". Jem wtedy gdy mam przerwę od małego a nie kiedy czuje głód ( ja wciąż jestem głodna). Wkurza mnie że jako ojciec nie przystosował się do nowej sytuacji. On musi zjeść, on musi się wykąpać. Ja myję się na raty, jak mi mały pozwoli. Łatwo mówić "niech mały nie rządzi twoim zyciem" ale nade mna wciaz wisi obawa drgawek i nieoddychania.
Co raz częściej zastanawiam się nad zrezygnowaniem z karmienia piersią. Nie da się dobrze czuć jedząc tylko jabłko ryż kasza indyk brokuł ziemniak woda herbata chleb czarny . Nie wiem czy wiecie ale mleko jest prawie we wszystkim nawet w pasztecie parówkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dbrycz pierwsze widze daj znac czy zasmakowala

anula twoja ma juz ponad 2 miesiace hmmm...to ile dokladnie wazy teraz i jak sie urodzila?

strzauka ale wam fajnie milego dnia 🙂

czarnylok to ja jeszcze poczekam 😉 niech sama pokaze ze gotowa 😁

dodi to ona sobie ladnie wazy bo jest prawie w wieku sary i byla tylko troszke ciezsza przy porodzie a juz z pol kilko ciezsza ale z tego co pamietam to dluga byla wiec ma sie gdzie to rozejsc 😁

te nasze dzieci tak szybko rosna juz coraz wiecej rzeczy umieja robic co nie 😁
my dzis wskoczylismy w pampersiaki dwojeczki i zaraz jade z mala do lekrza znaczy ze mna ale biore mala ze soba
karmie ja wlasnie na snie bo jak teraz jej nie nakarmie to w drodze moge miec problem :/
kupilam przedluzenie do pasa wiec moge ja jako tako wiesc ale nie wie czy to takie bezpieczne jednak co pas normalny to pas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bisiaku współczuję 😞 może faktycznie zrezygnuj z piersi, bo na pewno ciągły głód również powoduje u Ciebie rozdrażnienie... Z resztą jak mleko może być na prawdę porządne i odżywcze skoro Ty niewiele porządnych i odżywczych rzeczy jesz... Ale wiadomo - pokarm matki najlepszy, tylko chyba u nas troszeczkę za duży nacisk i presję na karmienie piersią się kładzie i potem kobiety mają wyrzuty sumienia jak z jakichś powodów nie karmią...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Poranna kawa..o smaku truskawkowego ciastka...tak, tak, taka sobie wczoraj kupilismy i Lukowi srednio smakuje, dla mnie rewelka...no nic. Bisia, bidna ty..na pewno nie masz co sie stresowac wyrodna matka. Nie jest latwo byc na diecie i to rygorystycznej...ja pamietam, ze soja byla we wszystkim...jest satysfakcja po wszystkim, nie powiem, ale czy warte zdrowia psychicznego..i fizycznego? Ja psmietam w sklepach ze specjalns zywnoscia sie raowalam,a Ty bidaku nie bardzo masz gdzie, wiec mysle, ze mozesz usprawiedliwic swoja decyzje jak najbardziej, jakkolwiek postanowisz zrobic.
D-brycz, no toza dala popalic...wspolczuje. A rozumiem Twoj strach i to nic smiesznego.Moj maly tez strajkowal wczoraj w nocy ale na mniejsza skale, myslalam, ze nie dam rady wstac dzis rano....
A co do kawy, to ja pije i topare dziennie.Wszystkie karmiace mamy co znam pijs, i lekarka mowi, ze ok. No i jest ok.
Musze leciec bo jest afera 😉 pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam się w tej zimny dzień 🥴

My po usg małego główka rewelka 🙂 zobaczymy co jeszcze powie dogłębnie neurolog we czwartek 🙂 aż mi się lepiej na sercu zrobiło 😁

Ale tak kolorowo to u mnie nie jest 😠 zrobiło mi się coś na nacięciu 🥴 i booooli mam ginekologa 16 więc zobaczymy 🥴 kurwa .. załamie się kiedyś! 😠 mama mówi, że to może z wysiłku i tak chwilę się zastanowiłam, że może faktycznie ten wózek swoje waży a, że u mnie winda śmiga tylko do 9 to do 10 się muszę doczłapać i jeszcze takie labirynty i schodów a schodków 🤔 albo inna przyczyna aż na samą myśl mi słabo 🥴

Dziewczyny .. któraś już z mężem baraszkowała? 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A co do kawy to ja pije 2-3 razy dziennie 🙂 bo by mi się oczy o 6 same nie otworzyły 😁

Bisia - ja mam to samo z Kamilem 🤔 nie usiedzi nawet 20 minut sam na sam bo zawsze "coś" ale wczoraj siedział i bujał Filipa a ja pokimałam trochę 🥴 ale obudziłam się jeszcze bardziej zmęczona 😠 a co do karmienia kurcze .. no każda z nas by miała wyrzuty ale ja bym też się zastanawiała nad odstawieniem małego 🥴 i to też inaczej jak jest sklep pod nosem z takim jedzeniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agadka mala pila ja juz jakis czas temu i pierwszy raz dalam troszeczke moze 3-4 lyzki tego bylo w butelce bo caly czas tylko piers to nie chcialam tak od razu duzo dac a ostatnio nie bylo kupy 2 dzien to jej tak wiecej podalam ok 60ml i ladnie wypila jak na nia 😉 bo wiecie ona z butli nie pije i tak smiesznie smok lapala 😁
Bisiu ja to i tak Cię podziwiam, ze z tych wszystkich stresow masz jeszcze pokarm! przemysl sprawe i wybierz co dla Was najlepsze 😘 a tych nagle majacych na glowie milion spraw gdy tylko dziecko im sie powierza mezow to pozabijam! moj tez niedlugo zginie!
Pampinka o to super wiesci z glowka! a i tez mnie czasem brzuch w okolicy rany boli jak sie nadzwigam 😞 no ale co mam czekac az maz mi laskawie z pracy wroci i wozek zniesie?! przeciez on wtedy jest zmeczony!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doskonale Was rozumiem 😞
Jak Piotrus szaleje wdzien tak ja w nocy sprztam, prasuje, gotuje i koncze kolo 2 w sam raz na karmienie. nio ijak usne to jak kamien a moj sie potem dzuwi ze mnie dobudzic nie mozna pozniej na cyca.
nio dzis pieke jeszcze placek robie kluski slaskie i cgcialam jeszcze pierozki z serem i mascarpone.Zobaczymy ile sie uda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bisia współczuję takiego wyboru 🥴
Pampinko super że główka oki. teraz tylko neurolog potwierdzi że jest wszystko dobrze 😘

Ją nawet przestalam brać tabletki bo nie widziałam wogóle sensu ich brania 🤢
Babel śpi już od pół godziny. Zrobił wieczorem kupę, jeszcze brzydka ale ładniejsza niż wczoraj-jaśniejsze i z grudkami - przepraszam za szczegóły 🙃
A rano jedziemy znowu na pobór krwi 😞
Czy Wasze dzieciaczki miały pobierana choć raz po wyjściu że szpitala? Bo mój już trzeci raz będzie miał 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bisia: bidna ty 😞 nio i madzia ma racje, wszytsko ale nie kosztem zdrowia!a z ta presja to racja 😞 jak mialam kryzys laktacyjny to mi psychika siadala ze nie daje rady i jeszcz gorzej bylo 😞 Dopiero mi do rozskadku przemowili i zaczelam dokarmiac. Teraz z mleczkiem (odpukac) ciut lepiej ale na noc sztuczne daje zeby oddech zlapac.
pampinka: super ze glowka oki!!!a co do sexu to my spimy we trojke 😜 wiec nie ma opcji 🙂 takze mamy "antykoncepcje w pewnym sensie naturalna"
loczku: moj mial pobierany w Prokocimiu jak sprawdzal hormony tarczycy (bo ja bralam tabsy w ciazy) nioi plakalam razem z nim wiec Ci szczerze wspolczuje. Nio i nawet moj prawie plakal 🥴
strzauka: normlanie czasem stasznie padam z nog 😞 narobilam klusek slaskich tyle ze zamroze, nio i mam nadzieje ze palcek sie udal a pierogi juz jutro. nio a Piotrus to przy mnie w dzien ani 15 min nie przespal ale jak tat wrocil to pol godziny gugal do niego (chyba sie na matke zalil:unsure 🙂 nio i poszli sobie razem spac 😮i o kapieli kimono
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja chc ejuz od jakiegos czasu a nie wychodzi...Luke wraca kolo 1 w nocy i tyle naszego. A w weekendy zwykle nas rzuca z miejsca w miejsce...wczoraj dziecie nie chcialo spac a potem moj mezulo zasnal...wiec zyje w celibacie a wcale nie chce!
Siedze a maly mnie zaczadza.... 😮takie smrodki ma , ze hoho! ZNowu z kupa przyhamowal...
Pojechalismy na lunch, Luke do pracy a ja pobiegalam troche z mala po podworku, maly pospal na swiezym powietrzu a potem Ella zwalila kupe i tyle 😠. A pochwale core, dzisija sie rozebrala sama na golasa i pieluche sciagnela i poszla siku. I mi przyniosla 😜. DOstala sowje ukochane zelki w nagrode....nie wukluczone, ze zrobila to tylko i wylacznie dla zelek, no ale, niech i tak bedzie. Zaczynamy od nowa, moze tym razem uda sie wyjsc z pieluch!
Madzia, Ty kucharka jestes! Mniammmm. Ja ostatnio pieklam rolade z jablakmi bo narwalismy w sadzie. I potem zjadlam polowe...
Czarnyloczku,bidny Miloszek z pobieraniem krwi..Miles poki co nie mial pobieranej, ale Ella w jego wieku chyba miala...czy jakos w wieku 3 mcy. Okropneeeeeee. A jak u was pobieraja? Tu w szpitalu mieli specjalny stol taki dla noworodkow do pobierania krwi... 😞
Pampkina, nie ma to jak dobre wiesci, juhu. A co do rany, to Ty mowisz o ranie krocza, prawda? Bidakuuu. Ja to juz nie pamietam , ze cos bylo. Wszystko pieknie zagojone, sladu nie ma, chyba nie ma, bo sie nie ogladam... 😮
WYdaje mi sie dziewczyny, ze zaczyna mi mleka brakowac. Wczoraj maly uwieszony na cycach sie rzucal, bo nie bardzo bylo co jesc na wieczor...az mnie pierwszy raz cycki tak bolaly. A jeszcze mam dzisiaj odpalic moja super dojarke i zaczac sciagac na weekend bo wesele...juz zaczynam podejrzewac, ze nici z mojego picia beda...
A moj niuniek ma wysypana buzie i nie podoba mi sie bo czerwone i placki...
Pamkina, jak buzka FIlipa? Lepiej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,
Widzę, ze dzisiaj dzień narzekania a teściów. Ja na szczęście nie mam tego problemu, bo moi są daleko, a zreszta mój mąż i tak nie ma dobrego kontaktu z rodzina 😜 Z tego co wiem to moja teściowa raczej nie jest upierdliwa, ale nigdy nic nie wiadomo.
Magdad twoja jest niezle pokrecona. Współczuje operacji i oby jednak nie była ona potrzebna. Aż zaczęłam się sama zastanawiać nad tym pelzanieml bo moj maly jakos jeszcze nie potrafi. Alez ty chyba gotowac lubsz, bo takie rarytasy 🙂 Jak zwalczylas ten kryzys, bo ja chyba teraz mam 🤢
Maiha biedna Nadia I az trudno sobie wyobrazic jak ja bolalo biedulke 😞 A z uszkami to lekka obsesja, ale jesli Ci to pozwoli spac spokojnie to przyklejaj 😉
4nula to przynajmniej mialas chwile spokoju z Lenka. Fajnie, ze maz przyjechal na troche. Co do proszku to uzywam Dzidzisia, a pozniej penie kupieBio.
Magdaluke jakie pocieszne sa twoje maluchy, a stoje super 🙂 Brawo dla Elli, ze sie uczy uzywac nocniczka 🙂
D-brycz to wspolczuje nocki, ale tej nocy to Iza sie zamienila z Alexem, bo on obudzil sie wasnie o 5.00 I sobie postanowil, ze nie zasnie do wieczora 😉
Superbabo olej tesiowa, bo nie warto sie przejmowac takimi glupotami 😘
Bisia jak masz sie glodzic i myslec o jedzeniu to moze rzeczywiscie sie zastanow, bo przeciez twoje samopoczucie tez jest wazne. Trudny wybor przed toba 😞
Pampinka super, ze badnie ok u Filipa i, ze buzka juz ok wyglada 🙂 ale tobie to wspolczuje z tymi szwami 😞 My jeszcze nic nie probowlismy, ale moze niedlugo. Kurcze jakos sie boje, ze bedzie bolalo 😮
Czarnyloczku wspolczuje poberania krwi. My jak bylsmy w szpitalu to ryczam razem z Alexe i patrzec nie moglam jak sie malenstwo meczy.
Trzymajcie za nas jutro kciuki, bo mamy jutro szczepienie mamy i juz sie boje 😞


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Magdad podziwiam że Ci się tyle chce robić, ją kończę dzień z momentem jak mały śpi 🙂
Anyzaz będziemy trzymać kciuki za Aleksa 😘 mój już ma drugie w tym tygodniu.
Magdaluke że Ci się chce ten teges 😜 I oby z nocnikiem się teraz udało 🙂
Co do pobierania krwi.. to jak byłam pierwszy raz to trzymalam Go za raczke bo był jeszcze tyci i mówiłam ciiii a baba do mnie żebym Go nie uspokajala bo on ma płakać żeby szybciej lecialo 😞 U mnie też jest specjalny pokój ze stołem do tego. Jedną trzyma maluszki a druga się wbija 😞 raz nawet sama musiałam trzymać- wtedy to wogóle nie chciał płakać. A chyba już się uodpornilam bo patrze jak mu dobierają i tylko czekam aż skończą by się wtulic.I wolę z główki bo szybciej bo słyszałam że jak biorą z rączki to czasem wyciskaja i wyniki są zaniżone.
idę spac bo zaraz trzeba wstać na badanie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My już w domu. Babel zasnął w drodze do domu to śpi teraz na łóżku nawet nie rozebrany. Strasznie płakał a ja prawie z nim. Potem pół ręki mi jeszcze zakrwawil 😞 A pielęgniarka do mnie że on ma główkę krzywa 😮 żeby blokować by spał tylko na lewej stronie to się wyrówna. Idę coś zjeść póki mogę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamuśki

Czarnyloczku pobieranie krwi z GŁÓWKI? jak to? o matko, toż to jakaś masakra! biedne dzieciaczki 😞 Damian nie miał nigdy pobieranej krwi na szczęście... Tylko badanie cukru to tyle co kropelkę z paluszka to nawet nie zapłakał (a miał pobierane z 10 razy)

właśnie wszamał 210ml i siedzi w bujaczku i się wibruje. Wczoraj się obkupił w body (5szt), pajacyki (3szt) i rajstopku (2szt) - tzn KALESONY, bo mój mąż powiedział, że rajstopy to baby noszą, a on ma kalesony 😉 mąż sobie też sprawił 2 koszule i spodnie, tylko ja nic 😞

kurde wczoraj w nocy Wam odpisałam i mi nie wysłało a teraz już nie pamiętam co pisałam :/

magdaluke zazdroszczę chęci na seks... dla mnie mógł by nie istnieć, a mąż już wytrzymać nie może i co noc się do mnie dobiera (bezskutecznie, bo mu powiedziałam, że mnie drażni 😜 )

widzę, że coraz więcej traci mleczko... mi już dziennie spadnie max 50ml 😞 także już praktycznie samo Pepti lecimy 😞 kupiłam herbatkę rumiankową, zobaczymy czy tak samo mu zasmakuje jak koperkowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...