Skocz do zawartości

Lipcówko-Sierpniówki 2012 :) | Forum dla mam


czarnylok_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ooo Magdad dobrze wiedzieć, że tak się da! zobaczymy co mi doradca przygotuje, ma wysłać mi 3 oferty na maila do jutra. Bo to jest trochę bez sensu kupować gołe ściany... Chociaż tą kuchnię chciałabym od razu zrobić, a resztę ewentualnie powoli... Ale te 15tys na urządzenie by się przydało...
I własnie dlatego się spieszymy bo liczymy na Rodzina Na Swoim!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chyba moje teori się sprawdza, że się mały musiał czegos przestraszyć Dziś w nocy nakarmiłam małego na leżący i wstałam napić się wody i słyszę głosny płacz, położyłam głowę przy nim powiedziałam "ciiisia niuniu" i zasnął. Nikt z roziny nie chciał mi wierzyć dopóki nie zobaczył na własne oczy.
Ja też korzystam z kredytu rodzina na swoim- może w listopadzie się już wprowadzimy 🙂 a ja nawet wałka do ciasta nie mam muszę kupić garki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc kobietki 🙂
Ale moje dzieciatko ladnie dzis spalo. Zasnela po 22 i spala do 11.15 z 3 pobudkami na jedzonko 🙂 Ale pewnie za to w dzien nie pospi. Teraz rozgadywala sie z delfinkiem na macie az czkawki dostala 😉
Dzisiaj trafilam na cos takiego w artykule: W tym okresie możesz zauważyć także, że Twój maluch, kiedy leży na plecach, coraz częściej i chętniej wkłada swoje raczki do swojej buzi. W ten sposób ją bada i poznaje. Jakież wtedy ciekawe dźwięki wydobywają się z ust Twojego maleństwa. Dają Wam obojgu mnóstwo radości. Warto wiedzieć, że ta dziecięca autostymulacja, powinna się zakończyć w szóstym miesiącu życia. Nie ma też nic wspólnego, z nawykowym ssaniem kciuka, które, utrwalone, może w przyszłości być przyczyną wady zgryzu u Twojego dziecka.
A jak to juz przygotowanie do zabkowania to zycze naszym maluszkom zeby jak najmniej bolalo.
Babeczko mi tez ta pediatra powiedziala ze trzeba sie wyrobic do 12 tyg. z caloscia a ta pielegniarka z ktora wczoraj gadalam ze 2 dawki maja byc podane do 6 miesiecy.
Chyba przystawie moje dziecie do cyca niech ta czkawke zapije bo ja meczy. Milego dnia! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no Damian czasem próbuje ssać kciuk, ale jak tylko słyszę cmokanie to zaraz wciskam mu smoka zamiast tego 😉
kurde, jak mi doradca przysłał ofertę to nie wiem czy się śmiać czy płakać - te banki to bandyci normalnie... do spłaty mi wyjdzie ponad drugie tyle 😮

jestem w szoku, moje dziecię się obżarło, posiedziało w bujaku i znów kima 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pampinka oj tam oj tam pewnie na katy patrzec nie bedzie bo cala uwaga na dzieciatku skupiona bedzie 😉
strzauka no niestety kredyty sa masakryczne ale i malo kto da rade odlozyc sobie na mieszkanie 😞 my na mieszkanie nie mamy za to na firme bralismy wiec chyba kazdy ma jakis kredyt 😞 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Ja siedze a wszyscy spia...co za porazka, jak nigdy moglam i ja pospac ale czekam na ekipe, bo remontow ciag dalszy...wczoraj zaczeli elektryke i wieczorem lodowka padla, a ma 4 miesiace moze....alemoze nie lodowka tylko prad nie dochodzi z jakiegos powodu 😠
Dzis przyjezdza nasza ukochana kolezanka i jutro do Cincinnati na impreze. Fajowooooo
Dziewczyny, Miles ma niecale 2 mce a juz mi sei w poprzek w lozeczku przekreca. Juz go drugi raz tak znalazlam 😉 jak wasze male?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny mam problem, poradźcie coś ! mój Julek nie chce jeść z butelki- smoczki mu nie odpowiadają i nie może sie zassać, mam trzy różne i żadnego nie chce;/ odciągnęłam pokarm, żeby mu dać, bo jutro muszę wyjść do fryzjera a ten nie chce z butli jeść. Ratunku 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
amelia11111 napisał(a):
Dziewczyny mam problem, poradźcie coś ! mój Julek nie chce jeść z butelki- smoczki mu nie odpowiadają i nie może sie zassać, mam trzy różne i żadnego nie chce;/ odciągnęłam pokarm, żeby mu dać, bo jutro muszę wyjść do fryzjera a ten nie chce z butli jeść. Ratunku 😞


Hmmm...nie bardzo wiem co poradzic, moj sie zassal do butli jak podalam...chyba zostaje poprobowac innych smoczkow...ale sama nie wiem kochana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
amelka i pampinka - faktycznie kiepsko:/ Moja tez ssie wszystko, oby cos lecialo..obojetne cyc czy butla 🙂 Ale wiesz co..jet taki specjalny smoczek do butelki medeli, ktory ma utrudniac picie z butli..zw niby wysilek jak z cyca mamy..Hela ma kolo dupy, ale moze jak tak cyca lubi to mu akurat podpasuje? Probuj ze wszystkim..moze w koncu sie przekona 🙂
strzauko - ja wiem, ze banki to bandyci 😞 Sami many taki kredyt, ze mozna pasc..a na umrblowanie tez juz nie mamy;( Maz dorabia to kuchnie i lazienke bediemy mieli, a mebli innych nie:/ Jednak jak mozna skorzystac z tej arodainy na swoim to spieszcie sie, bo chyba wato! Maz nietety mial juz swoje mieszkanie, wiec na dom juz by nam nie dali 😞
nirmalka - ladnie Michasia spi 🙂 A co do tych raczek..to mozliwe..mi wiekszy problem sprawia slinienie sie Heli:P
magdaluke - ale ze Ci zepsuli lodowke czy to przypadek? Wspolczuje, bo kolejne os do robotAy! Na imprezke smigacie? Ale suuuper..a z dziecmi czy zostaja z babcia? My jutro tez na taka posiadowke do znajomych, ale twm z dziecmi i na 17 🙂 A co do przekrecania to ahelenkq nam sie przekreca w poprzek lozka juz od 1,5 miesiaca..tez sie zdziwilam:P
magdad - Piotrus zdrow? A Twoj kregoslup tez? Kiedy Ty Kochana odpocznies? 🙂 Moze w nowym mieszkanki co? 🙂
bisia - my tez moze koniec listopada lub poczatek grudnia sie przeprowadzimu! A tez nic nie mamy..gary tez do kupienia, bo kuchnia indukcyjna..zastawa..wszystko! Tylko kasy juz brak 😞
A gdzie agadka?!
Z tymi szczepieniami na rota to zglupialam juz..ide 17 to sie dopytam! 26.10. druga dawka szczepien 5w1!

Ja dzis jakis kryzys zdrowotno-psychiczny mialam..zero sil jakby ktos mije wyssal 😞 Na szczescie Michal wzial Helenke, a ja sie przespalam 45 minut..troche lepiej! A teraz jedzieny na sushi..i nadal nie wiem co z sosem sojowym noo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rozlaczyli jakies kable w piwnicy ale juz naprawili ufff...A my jutro mamy wesele, wiec fajnie. Nie mam prezentu...bo nic nie mozemy znalezc...Taka duza metalowa piekna rame collage na zdjecia widzielismy, z takimi fajnymi kwiatami, mi sie podobala a Luke stwierdzil, ze za droga....prawie 50 $ za ramke to fakt, ze duzo , ale taka ladnaaaaaaa.
A dziadki jada z nami i zajma sie dziecmi wieczoremi w nocy, my pobalujemy 😉
Czarnyloczku, na pewno po szczepieniu, ale obserwuj uwaznie. Bidak.
Dorotka,ja jem wszystko, wiec spokojnie bym sos sojowy zjadla...juz na chinskim zarciu bylam i tak, wiec sie objadlam roznosci i maly ok.
Kredyty sa do d.... My na szczescie nie mamy na dom , ale mamy kredyty studenckie, i by sie za to kupilo domek 😞...cos strasznego w tej Ameryce.....
Musze sie ruszyc posprzatc dom. Bleeeeeeeeeeee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Amelia tak to jest jak dziecko do piersi przyzwyczajone, ja na kilka dni przed pierwszym wyjściem podałam Matyldzie butlę, żeby sprawdzić i ją przyzwyczaić, łyknęła od razu, ale ze smoczkiem było i jest trudniej - łyka go coraz częściej, ale nieraz nie chce i wypluwa, chyba jedyna rada to przystawiać, nie na siłę oczywiście, ale regularnie proponować butelkę i smoczek - można też popróbować innych firm, musi po prostu przywyknąć, to będzie zasysał wszystko. Wczoraj Matylda nie chciała butli, ale dziś odciągnęłam trochę i dałam jej po spacerze, to zjadła wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pampinka to byśmy się na pewno dogadały, bo ja do spokojnych też nie należę 😉
A wydaje mi się że dzisiaj specjalnie tak 'ciężko' chodzi 😠 Tyle że my mieszkanie mamy własnościowe a ona wynajmuje tylko.

widziałam fragmenty filmu i sądzę że bym na całym płakała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja bym wyla na tym filmie..chyba teraz mi nie wskazane, bo i tak mietka jestem:/ Nadal czuje sie do dupy..znow wroily poty i bole miesni..nie ogarniam:/ Bylismy na sushi..jeju jaka pychota! I zjadlam troche sosu..pychota! Teraz na rehab jade...tam nakarmie Helke, bo juz ponad 2 godziny jadla!
Z tymi kredytami to jakas masakra..no ale rzadko kto teraz ma cos bez kredytu 😞 Takie cholerne czasy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...