Skocz do zawartości

Lipcówko-Sierpniówki 2012 :) | Forum dla mam


czarnylok_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Strzauka to dobrze, ze to go ominelo 🙂
Dodi ja prawie nie wyciągam, bo nie mam potrzeby, ale jak już ściągnie to do lodówki, a podgrżewam w miseczce z gorąca woda. Temperaturę sprawdzam na nadgarstku.
Kurcze, a my wracamy z konsultacji i wydaje mi się, ze młody jakoś za mało przytyl jak na 11dni, bo 270g. W zasadzie poprzednio inna waga był wazony i lekarz tez niepowiedial, ze coś nie tak, ale jakoś tak się zmartwilam, bo poprżednio w tydzień przytyl ponad tydzień. Normalnie zalamka 😞 Nie wiem może mleka za mało mam lub mało pelnowartosciowe 🤢 Może dokarmiac go powinnam zacząć? A jakieś dwa tygodnie temu to mi aż pokarm tryskal i młody nie wyrabiam się z jedzeniem i tak fajnie przytyl.
A i lekarz powiedział, ze krwawienie może oznaczać, ze mogłam dostać lekkiego okresu, mimo karmienia piersia 🤢 Dostałam te same tabletki co wy C......, nie pamietam nazwy z tych stresów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anyaz - to nie jest zly wynik jak na 11 dni!!! Moze wlasnie waga sie juz normuje..Hela na poczatku tez duzo przytyla, a teraz tak w normie! Norma to 160-250g na tydzien, wiec spokojnie dobry wynik masz! A to mniejsze przybieranie na wadze moze tez byc przez refluks..
Dodi - ja tak jak dziewczyny: podgrzewacz lub goraca woda! A sprawdzam tez na nadgaratku..
Strzauko - to ufff! Czyli tylko nastraszyla Was lekarka..dobrze, ze nic powaznego mu nie jest 🙂

Zalamujecie mnie z tym okresem..juz 4 z nas maja:/ Ja nie chceee..a od paru dni tak niepokojaco cmi mnie w dole brzucha 😞 Zobaczymy..moja gin powiedziala, ze rzadko wle zdarza sie dostac okres juz po 2 miesiacach po porodzie - masakra!:/
Odebralam trz wyniki krwi swoje i Helenki! Moje sa ok..wiec nie wiem czemu tak zle sie czuje 😞 A Helenki lepsze, ale nadal 2 czy 3 wskazniki ponizej lub ponad norme..wiec daje dalej kwas foliowy i b6. No i juz po usg..wyszedl refluks:/ Zatem mam potwierdzenie i bede dawac kropelki i chyba na noc do sztucznego ten zageszczacz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A w podgrzewaczu to jak to działa, bo ja nie ogarniam 🤢 Pytam tak na przyszłość, bo teraz też karmię tylko piersią, Paweł wyjeżdża, więc po co mi karmić butlą. Ale może kiedyś będę chciała Matyldę zostawić z babcią, więc chcę być zabezpieczona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no wlasnie mojej tez nie smakuje ta koperkowa

anyaz a to ja w sumie nie mam pojecia jak to wyglada tak naprawe ale jak poczytasz to napisz mi w skrocie jak ci sie bedzie chcialo chetnie sie dowiem!!!!!
a co do wagi to tak jak superbaba mowi norma jest a to tylko chyba tak w pierwszym miesiacu trzeba sie kurczowo tego trzymac jak sie uczymy jesc i karmic a potem to juz coraz mniej beda przybierac chyba?!
moja idealnie 250g w kazdym tygodniu ale teraz spodziewam sie ze bedzie mniej nie wiem kiedy znow ja zwaza
a u was kiedy waza? kiedy jakies szczepienia? chodzi hv do ciebie?

dodi tutaj modyfikowanego w ogole sie nie podgrzewa lol bylam w szoku jak mi w szpitalu takie przyniosly ale polozna mowi ze w domowej temperaturzesie podaje ale chyba mozna tez podgrzac ja mam podgrzewacz ale jeszcze nie korzystalam chyba najszybciej w podgrzewaczu ci bedzie
ja mam taki ze wody wlewasz a aventu i dwa programy masz wsadzasz butle 2 3 min i gotowe

strzauka cale szczescie 😁

superbaba super ze twoje wyniki ok malej tez sie poprawia zobaczysz teraz tylko nastawienie zmien i codziennie sobie mow ze dobrze sie czujesz i w ogole jest zajebiscie lol nastawienie duzo zmienia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale powiem Wam że cholera wie komu wierzyć, bo on np nie dał mu nic na ten cholerny kaszel... Ona z jednej strony ok bo nie chciała mu żadnych leków "nie potrzebnie" dawać... Eh ci lekarze :/ Wydaliśmy stówę na leki (maść na plecki, wit C, kropelki do noska i kropelki inhaujące) oby pomogły!!

Dodi ja mam podgrzewacz który ustawiam na odpowiednią temperaturę i jak lampka zgaśnie to jest ok... Ale np moja siostra podgrzewa w mikrofalówce (nadaje się do tego większość butelek i jest szybciej)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anyaz - dobrze Agadka gada: teraz chyba juz mniej beda przybierac na wadze! No a pozatym w normie wiec spokojnie! Hela w 15 dni przytyla 360g wiec tez szaly nie bylo, a norma jest i pediatra zadowolona 🙂
Agadka - no nastawienie staram sie miec ok, bo inaczej z tymi bolami i stanem podgorqczkowym to nie mam sil wstac do Heli:/ Marze by sie lepiej poczuc!!! Tylko nerwi mnie tez to cmienie, bo cos czuje ten okres w powietrzu:/
Dodi - wstawiasz na slabszy program, minutka, dwie i juz masz gotowe..ja w trakcie jeszcze mieszam to nagrzewa sie rownomiernie 🙂
Strzauko - te kropelki inhalujace na pewno duzo pomoga! Co do herbatek..musze sprobowac, bo wode popija chetnie 😉

A ja lubie czasem sciagnac i dac butle..cycki mi odpoczna, a i Michal moze ja nakarmic a ja popachne:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
czytam was na raty dzisiaj i zapomnialam wszystko...
Strzauka, dobrze, ze nie musieliscie zostawac w szpitalu, mam nadzieje, ze juz chorobsko zaraz odpusci Damiankowi!
DOrotka, aj, no! A jednak reflux, ale przynajmniej mozesz poradzic. Ja w sumie chyba tez podpytam o usg....A juz sobie nie wroz tego okresu, moze CIe ominie. Ja nawet nie mysle, jestem psychicznie nastawiona, ze bedzie tak jak przy Elli i dopiro za dlugi czas wroci. Mam nadzieje, ze sie nie rozczaruje.
Dodi, smutek, ze Pawel jedzie, ale takie wasze zycie...no ale zaraz wroci 🙂. Ja trzymam w zamrazalniku, w woreczkach specjalnych na mleko i do 2 tyg mozna. Podgrzewam w cieplej wodzie. A temp sprawdzam na nadgarstku. ALe tez poki co pare razy sie zdarzylo, ze potrzebowalam. Teraz zaczne sciagac bo wesele za 2 tyg wiec trzeba szykowac zapasy. Dzisiaj sciagnelam z jednego cycka 80 ml , wiec ani duzo ani malo. A Miles je czesto wiec cycki mi nie zdarza peknac i nie umiem powiedziec, czy mam duzo mleka. ALe pewno ok, skoro mu wystracza. No i nic poza tym nie dostaje, no oprocz witamin w plynie. 1 ml dziennie i lubi, bo takie slodko kwasne 🙂.
Agadka, ja tez mam podgrzewacz do chusteczek i bardzo lubie, bo w naszym domu to sie szybko zimno robi. A ja w dzien "niekapielowy" przemywam pupcie reczniczkiem w cieplej wodzie i buzke tez myje woda. A tak to chusteczki, pampers sensitive, na ELce sprawdzone innych nie ruszam.
Strzauka, nie wiem czy te twoje tabsy to dokladnie takie jak ja mialam brac, ale jesli, to trzeba je chyba doslownie co godziny brac 🤔
Anyaz, wg mnie Alex przytyl ok. Nie stresuj sie, ale fakt, wazyc powinni na tej samej wadze i zawsze tak samo, tzn. na golaska np. Tak u mojego lekarza.
Bisia, ale fajnie, ze sie odezwalas 🙂
Ciekawe co u Moni?
My bylismy na podworku w koncu bo ladnie, w miare cieplo i nie leje...bo lalo od tygodnia prawie...A w niedziele jedziemy do sadu zrywac jablka i dynie skolowac 😉 oczywiscie, jesli nie bedzie padac.
Ja sie musze zapisac do dentysty, bo mnie cos zeby zacyznaja bolec....bo jem czekolade i slodkosci..echh. I pociazy tak ogolnie.
Dzis dziadki wpadaja po poludniu, wiec przynajmniej nie beziemy sami....
A, dodalam zdjecia maluchow, te co w przedszkolu u babci robili jakis czas temu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jej co by tu napisac no to my już dawo używamy pampersów "3" ale pasuja więc ok w sumie "2" tylko 2 paczki zużyliśmy a potem ciągle ubranka były przesiusiane wiec zmieniłam na "3" i juz nie przecieka nic

ja po weselu po 2 dniach nie karmienia mam bardzo mało ,leka może ze 30 ml z każdej piersi max wiec dokarmiam sztucznym dzis nawet mały dostał "cwibak" czyli sucharek rozmoczony w herbatce z anyżem i zmiksowane na gladką amse zajadał sie ze hej wiem ze powiecie ze to za wczesnie ale u ans w rodzinie zawsze tak dawalo sie dzieciaczkom ten :cwibaczek" 🙂

wiecie co człowiek sie uczy na błedach bo nadie tez usypiałam na rekach bujałam i tuliłam aż zasnie a potem odkładałam do łózeczka a teraz mały zje odbije go i odkładam a on po jakimś czasie zasypia zcasems ie denerwuje to daje mu smoczek i po jakims czasie zasypia a w nocy to tez dam butle odbije i odkaldam do lozeczka-niech sie przyzwyczai ze nie ebdzie "lulany" za dużo bo nie dałabym rady ciągle go nosić musze przeciez sie nadia tez zając ale ona tez juz dzis sama zasnela w swoim łózku ale jestem z niej dumna ze jzu sama zasypia w swoim pokoju w dodatku bez mamusi 🙂

Strzauko dobrze ze Damian nie musiaął zostać w spzitalu ale teraz sama nie weisz co Damainkowi tak naprawde dolega

Dodi jak ty dajesz soebie rade bez meza bardzo cie podziwiam bo w sumie opieka nad dzieckiem to bez problemu jestempewna ze dasz rade ale chodzi o sma fakt ze nie am meza obok ciebie, cięzki los żony marynarza

magdaluke ale slodkie zdjecia amluchów ach super sesja chyba sama zabiore dzieciaki na taka sesje 🙂 a jaks obie radzisz z dziecmi?? hcyba nie ejst źle co?? ja chyba daje rade ogarną moja dwójkę ale zobaczymy co bedzie ajk one podrosną
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
Agadka mozesz zrobic brytyjski paszport nawet jak nie masz rezydentury. Tak jak anyaz pisala musisz udokumentowac ze 5 lat tutaj pracujesz. aplikacje dostaniesz na kazdej poczcie 🙂 my wlasnie chcemy paszport brytyjski wyrobic, narazie jestesmy w trakcie zalatwiania
Ja narazie malej nie dopajam niczym-tylko cyc
Anyaz waga super miesci sie w normie wiec nie ma sie co martwic 🙂
Do mnie hv przy chodzi w poniedzialek i bedzie mala mierzyla i wazyla-zobaczymy ile przbrala
Narazie byla tylko raz wazona wiec tym bardziej jestem ciekawa
Magdaluke super fotki 🙂
Dodi mam nadzieje ze ci szybko ten miesiac zleci bez meza,ale mysle ze przy malej poleci 😉 ani sie nie obejrzsz a juz Pawel bedzie znowu w domku 😉
Maiha no to pozazdroscic ci dzieciaczkow, fajnie ze Nadia juz sama zasypia a i maly super, a plakal ci na poczatku jak go tak odkladalas?
Ja mojej za holere nie moge tak nauczyc tylko na rekach zasypia
Superbabeczko ty dalej biedna chora, no i ciekawe czy okres ci sie szykuje? Mnie tez jakos brzuch od paru dni boli jak na okres,ale mam nadzieje ze go nie dostane. Przy amelce dopiero po pol roku dostalam pierwszej miesiaczki

A u nas ogolnie wszystko dobrze, tylko czasu brakuje jak to przy dwojce dzieci 😉
Najwazniejsze ze mala spi dobrze w nocy i nie daje popalic za bardzo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Babeczko a jednak refluks 😞 Całusy w czolko dla Helenki :*
Strzauka to fajnie że jednak to nic groźnego.

Mnie tak nogi bolą że masakra:/ Spacerowaliśmy 3h 🙃 W sensie ja chodziłam a Młody albo spał albo kukal. I cały spacer na jednym Karmieniu z butli- moim, plus cyc tuż przed wyjściem 😉
Uciekam spac. Spokojnej nocki Mamusie i Dzidziusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki za pocieszenie kochane jestescie 😘 Troche się martwię ta wag, ale za tydzień idę w to miejsce, w którym zwykle się wazymy, więc zobaczymy. Troche trzeba będzie powalczyczyc 😉
Superbaba, więc to jednak refluks 😞 Pocieszajace jest to, ze prynajmniej wiecie co dolega Helence I mozecie cos na to zadzialac. Tez bym chciala zrobic usg Alexowi, ale na skorowanie od lekarza rodzinne go nie mam co liczyc, bo on twierdzi, ze prawdopodobnie nie istnieje u dzieci o s takiego jak refluks 🤢
Magdaluke super fotka w avatarku i widac, ze sesja zdjeciowa sie udala 🙂
Maiha zazdroszcze , ze Ci Adas sam zasypi, bo moj maly to najchetniej zasypalby przy piersi I zdecydowanie woli moje lozko swor 😮
Agadka to Aguska mnie ubgla i powiedziala Ci co i jak z paszprtem. Jezeli chodzi o hv to u nas przychodza do domu tylko raz po 10 dniach, a pozniej jesli chce sie widziec z hv, zeby zuwazyl malego lub jesli mam pytania to musze isc do Baby Clinic, o korej Ci wczesniej pisalam. U was jest troche inny zwyczaj, ale a pewno powinnas miec spotkanie z lekarzem po 6tygodnach, a poznej szvzepionka w 8 tygodniu.
Dobra ja zmykam spac. Miej nocki 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki za pocieszenie kochane jestescie 😘 Troche się martwię ta wag, ale za tydzień idę w to miejsce, w którym zwykle się wazymy, więc zobaczymy. Troche trzeba będzie powalczyczyc 😉
Superbaba, więc to jednak refluks 😞 Pocieszajace jest to, ze przynajmniej wiecie co dolega Helence I mozecie cos na to zadzialac. Tez bym chciala zrobic usg Alexowi, ale na skerowanie od lekarza rodzinne go nie mam co liczyc, bo on twierdzi, ze prawdopodobnie nie istnieje u dzieci cos takiego jak refluks, a objawy jakie ma nasz malt to cos normalnego 🤢
Magdaluke super fotka w avatarku i widac, ze sesja zdjeciowa sie udala 🙂
Maiha zazdroszcze , ze Ci Adas sam zasypi, bo moj maly to najchetniej zasypialby przy piersi I zdecydowanie woli moje lozko swoje 😮
Agadka to Aguska mnie ubgla i powiedziala Ci co i jak z paszportem 😉 Jezeli chodzi o hv to u nas przychodza do domu tylko raz po 10 dniach, a pozniej jesli chce sie widziec z hv, zeby zwazyc malego lub jesli mam pytania to musze isc do Baby Clinic, o korej Ci wczesniej pisalam. U was jest troche inny zwyczaj, ale a pewno powinnas miec spotkanie z lekarzem po 6tygodnach, a poznej szvzepionka w 8 tygodniu.
Dobra ja zmykam spac. Miej nocki 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aa agusia a ten brytyjski paszport jest tez na rok? i tez sie go zalatwia w konsulacie?
dowiedzialam sie ze jeszcze musze pesel jej nadac jak chce paszport nastepny na 5 lat jezu tyle zalatwiania ze ja juz sama nie wiem od czego zaczac i co robic

maiha pierwsze slysze o takim zwyczaju hmm w sumie ma juz ponad 2 miesiace a ja sie dalej zastanawiam czy wode podac a ty juz takie smakolyki no prosze heh

anyaz no mam juz dla siebie gp w 6 tygodniu umowione a o szczepieniach wlasnie w poniedzialek bedzie mi hv mowic ona do mnie przychodzi czesto bo powiedziala ze o dziecko sie nie martwi ale martwi sie o mnie bo caly dzien sama z mala....bez komentarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziendoberek 🙂
Jaj juz obudzona, bo moje dzieciatko zrobila mi pobudke o 6.00, bo strasznie stekalo I baczki puszczalo 😮 Wszystko penie przez to, ze wczoraj to Karmi wypilam I slabo je odgazowalam 🤢 Teraz maluch spi, bo dostal Espumisan i podjadac 5 minutek, a ja juz zasnac nie moge 😠
Musze sie pochwalic, ze wczoraj Alex sam zasna w swoim lozeczku 🤪 Pozazdroscial dla Maihy i postanowilam postanowilam sprobowac ze swoim i sie udalo, ale tylko dlatego, ze maly dostal wczoraj czesc mleczka z butelki i wiedzalam, ze jest najedzony, wiec nie meczyl sky sie przy persi. Poznej niestety zabraklo mi konsekwencji i wyladowal ze mna w lozku ☺️, ale przynajmniej wiem, ze sie da 🙂 Moglabym zaczac sciagac mleko codziennie laktatorem, ale troche bolesne jak dla mnie to jest 😞 Zobaczymy...
Dzisiaj sa mojego meza urodzinki, a ja dzisiaj nic dla niego nie mam, ale obie slam, ze dostanie cos pozniej jak sie zdecyduje o chce, a dzisiaj dostanie wychodne I moze isc z kumplami na piwo 😉
Agadka paszport zalatwia sie wysyajac forme przez poczte, a paszport jest na 5 lat, wiec warto sie zastanowic czy go nie wyrobic malej, bo tu zawsze lepiej miec brytyjskego niz polski. A tu jesli Ci sie chce poczytac masz linka z wytlumaczeniem co I jak;
http://exeter.pl/poradnik/134-paszport-brytyjski-dla-dziecka.html
Aguska, a wy robicie tylko brytyjski czy polski tez, bo my chyba oba tylko trzeba sie za to zabrac 😉
Dobra to biegne pod prysznic dopoki maly spi, bo pozniej ciezko bedzie, a juz zaczyna sie krecic i stac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej babeczki, wreszcie się wyspałam! Zasnęłam już koło 23-24, mąż nakarmił Małego o 2 i potem o 6 i dopiero o 8.30 mnie obudził, wypił herbatkę i śpi dalej 🙂 mogę spokojnie zjeść śniadanko 😉

Maiha wow, szybko w sumie podajesz, chociaż już 2 miesiace skończone to może i można, zwłaszcza jak widzisz że nic złego mu nie jest, to czemu nie 🙂 ja czekam do końca 4go miesiąca żeby wreszcie jakieś kaszki i obiadki zacząć mu podawać, on uwielbia nowe smaki (wczoraj zrobił wielkie gały na wit c 😁 )

Babeczko lipa z tym refluksem 😞 my tez musimy powtórzyć USG, bo ostatnio miał robione w szpitalu i było wszystko ok, ale on mocno ulewa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Strzauka to sobie pospalas, az zazdroszcze, bo ja nie mam co na to liczyc 😉 Tabletki mamy te same I pocieszylas mnie, ze dobrze tolerujesz, a co do pamietania o braniu ich to pewnie bedzie gorzej, bo nigdy nie pamietalam, mimo prypomnienie w telefonie, a teraz przy dziecku to jeszcze gorzej pewnie bedzie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czolem Mamy!
Ja jestem ledwo zywa..maz nie mial sil i spal..tylko raz wstal jwj sztuczne dac, ale bez roNicy bo itak nie spalam i ja lulalam, a po jedzeniu potem sie krecila 😞 Nie luie go dzisiaj! A jeszcze mega zle sie czulam i chcialam uciec:,( Jestem wyczerpana psychicznoe i fizycznie;,(
Sluchajcie..a co do tabletek przy karmieniu i braku okresu: jak to jest jak jest ta przerwa pare dni na okres?! Dostanie sie go czy jak sie karmi to jest przerwa, ale okresu nie?! Ja musze wreszcie isc do gina pogadac o antykoncepcji, ale wszyscy fajni sa zajeci a ja do byle kogo do Mecico nie pojde:/

Strzauko - ale Ci zazaddoszcze!!!! Jak mi potrzeba czegos takiego..moze wtedy choroba by minela, a tak to ciagle zle sie czuje;( Ale sprawdzilam tez, jak m.spi to czy zareaguje na dziecko - jak sie krecila i mlaskala to spal jak zabity (ja aie wtedy budze)..dopiero jak sie rozplakala to sie obudzil..no i stwierdzam, ze matka czuwa zawsze, a ojciec nie..grr!
Czarnyloczku - ale mialas spacerek! 🙂)) Super!
Maiha - zawsze przy drugim dziecku jest sie madrzejszym 🙂 Ja tez chcialam klasc do lozka, by sama usypiala..ale jak placzw okropnie to ja pekam 😞 A co do twgo biszkopta cy cos - odwaznie! Ale jak w Twojej rodzinie tak robili to znaczy ze bezpiecznie 🙂
Anyaz i Strzauko - to usg faktycznie dobre..nakarmilam 60 ml tuz przed wejsciem do gabinetu, potem badanie z 10 minut, bo obserwuje sobie co soe dzieje..i wyszlo idealnie, ze melczko spbie latalo: raz zoladek, raz przelyk:/ Wiem przynajmniej, ze nie podaje syropku itp na darmo!
Agadka - moze faktycznie pokombinuj i wyrob obydwa paszporty dla Sary?!
Aguska - dzielna ze tylko cyc! A jak sobie radzisz z dwiema corami? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂

strzauko ja też mam przypomnienie w telefonie 🙂 byłam u lekarza w czwartek i poprosiłam o tabletki ale ja mam zwykłe bo w sumie już przestaje karmić, wiec zaczekam do miesiaczki i zaczne je brac bo teraz i tak raczej z mężem nie szalejemy w "tej" sferze:P ale same wiecie ze nie zawiele z tego przyjemnosci ajk czujemy sie jak mleczarnie 😮 ja w sumie karmie juz sztucznym mlekiem bo po 2 dniowym weselu poarm praktycznie mi znaikł, przykładam Adasia ale on się strasznie denerwuje wierci i dopiero jak dostae butelke to sie naje wiec chyba nie dam rady odzyskac laktacji 🥴 a mam wyrzuty sumienia bo Nadie karmiłam 1,5 roku i chciałam też Adasia chociaż 6 miesiecy karmic a tu chyba nie wydzie bo piersi puste nawet wkladek juz nie potzrebuje;/

Wiecie co ja wiem że niby od 4 miesiaca sie podaje pierwsze posilki dla dzieci ale jak pisałam u nas zawsze dawało sie ten cwibaczke wczesnie :P ale to jest sucharek na herbatce wiec nie am nic czego by w sumie nie mógł jeść 🙂 mój Adaś waży 6 kg ale wbrew pozorom nie je dużo bo 5-6 butelek po 70-90 ml jednorazowo

anyaz widzisz jeszcze troche konsekwencji i ua sie nauczyć synusia zasypaic samemu, mój Adas też zcasemsię wierci albo marudzi ale jeśli nie jest to płacz to nie biore go tylko go pocałuje albo ręką pogłaszcze po główce i odchodze, ale wiesz ja tak od urodzenia robiłam wiec dla niego to ejst normalne ze mama nie buja, ale to tez dlatego ze jak Adas jadł to nadia juz czekałą az skonczyz bey a tez przytulic wiec adaisa musiałam mimowoli odłożyc zeby moaj coreczke utulic 🙂

codo tego jedzenia to ajk juz kiedys pisałam to moaj Nadia niejadkiem jest starsznym kazdy kes jedzenia musze w nią wmuszac nawet slodyczy nie lubi;/ więc Adasia musze nauczyc ze jemy w stoleczku do karmienia i ze wszystko trzeba jesc, bo nadia to naparwde jest straszna pod wzgelem jedzenia ostatnio nawet mąż sie śmiał bo w mc donaldzie prisiliśmy Nadie żbey zjadła frytke, ugryzła hamurgera albo chociaz schakea sie napiła wiec to juz jest dziwne ze dziecko nawet maka nie lubi 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
superbabo z mężami tak jest ze oni uwazają ż eto my mamy musimy zajmowac sie dziecmi, mój mąż przez 3 lata nie wstał ani razu do córki w nocy, zawsze "niby" spał i nie słyszął ze mała sie obudziła tyle że nadia to śpioch była i przesypia cąłe noce od urodzenia czasme sie obudizla na mleko ale to w sumie an śpiocha je piła, a teraz to tak smao ja śpie z Adasiem w jgo pokoju a mąż w sypialni wiec am lajta ale np wczorajs iedzieliśmy wieczorem na tv i nagle Adaś się przebudizł i maż mnie szturcha i mówi "Adaś płacze" sie wkurzyłam bo to tez jego dziecko 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...