Skocz do zawartości

Lipcówko-Sierpniówki 2012 :) | Forum dla mam


czarnylok_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dodi już się nastaw, że malutka będzie płakała 🥴 pielęgniarka mi powiedziała, że na szczepieniu dopiero rodzic się dowiaduje jak dziecko naprawdę potrafi płakać 😞 czeka mnie powtórka 9 października 🤢

Jest taka lipna pogoda, że moje dziecię budzi się tylko na cyca i znowu idzie spać nawet oczu mu się otwierać nie chcę 🤔 da mi się pewnie we znaki w nocy ale przynajmniej mamy całe łóżko dla siebie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Czarnyloczku biedny Miloszek, alez go mecza. Pewnie tez bym ryczala razem z malym, bo w szpitalu jak mu krew pobierali to plakalam razem z Alexem, a musalam go jeszcze trzymac 😞
Pampinka tez bym chcial, zeby mi maly spal jak jest kiepska pogoda, a on tylko marudzi i spi 15 minut 🤢 Najgorsze, ze z domu nie chce sie w taki deszcz jak my mamy 😠 Chyba jednak sie zmusze i najwyzej troche zmokne, bo inaczej zwarjuje w domu 🤢
Dodi dzieki za pomysl z ksiazeczkami, bo bujaczka to Alex nie lubi zbytnio 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie. Ja tak na szybko, nawet nic nie poczytalam...
Miles ma zapchane gardlo, w sumie tak mozna powiedziec...bo nosek mu czyscialm to nic nie ma...i sie meczyl cala noc i spal mi n abrzuchu...znaczy sie on chrapal, doslownie, a ja nie spalam. No i nic poza tym mu w sumie nie jest, ale nie wiem jak mu pomoc, bo jak zje to w ogole sie krztusi...echhh Nie moze lezec na plasko w ogole, teraz siedzie w hustawce to zadowolony. Jakies dobre rady? Z Ella tak nie mialam nigdy, to nie wiem. Dzwnilam do lekarza ale oni tak maja, ze oddzwaniaja...wiec czekam. A w ogole oczywiscie dzisiaj zaczynaja wymiane okien...o dupe to potluc... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Magdaluke to sie meczy Miles biedaczek 😞 Moze popros pedis true zeby zrobic takie usg jak Superbaba miala u Helenki, a doraznie moze podloz cos pod matracyk i nogi lozeczka, zeby maly lezal pod katem podobno najlepiej 30 stopni, a i moze jak karmiesz to glowke staraj sie troche wyzej mu trzymac, a po jedzeniu pionizwanie. Moze pomoze, a ne powinno zaszkodzic. Najlepiej, zeby lekarz jak najszybciej sie odezwal. Trzymam kciuki, zeby to nie bylo nic powaznego 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dodi - a w jakim bujaczku zasypia? No ja tez probuje w lozeczku, ale rzadko sie udaje:/ Ogolnie to spi tylko na rekach..aa..ale staram sie mniej nosic i duzo podkladac pod rece do karmienia!
madzia - kurcze..albo ma chore gardziolko albo jakis refluks sie robi:/ Obserwuj go..
anyaz - no wczoraj np bylo super - nic nie krztusila sie i nie ulewala..a dzis znow gorzej:/ Ale ogolnie to dlugo staram sie po jedzeniu trzymac w pionie lub pol pionie! Lozko podwyzszylam..ale nie az o 30 stopni bo by mi zjezdzala:P Ale troszke jest podniesione..a dzis przyjehala poduszka klin! O tym syropku ciagle cholera zapominam.. I daje w koncu 2x:/ W srode jade do polecanego gatrologa to moze cos wiecej podpowie 🙂 A w ogole to Hela wziela przyklad z Alexa i tez dzis duzo spala..zasypiala po cycu i pol dnia mi pospala 🙂 Dopiero na wieczor rozrabia..ale zaraz tatus wroci to ja poprzytula!
czarnyloczky - wspolczuje mek Miloszka 😞 Strasznie duzo masz tych lekarzy..moja wczesniak a nie mecza tak! Pytalam o okuliste itp to powiedzieli, ze w jej przypadku 36+ 4 dni i 10 pkt to nie trzeba:/ Za to do neurologa ide po 2,5 miesiaca a nie po 3! Cwicz z nim sama to bedzie najlepsze rozwiazanie:*
amelia - musisz zaczac olewac wiecej..bo sie wykonczysz! Moze czesciej do rodzicow pojedz?
pampinka - ale Ci super z Mazurami! A jak z chlopem?!


A ja po lekarzu..no raczej to od kregoslupa a nie neurologiczne..uff..ale uwierze dopiwro swojemu ukochaanemu neuro w czwartek! Nadal czuje sie kiepsko..lekarka twierdzi ze ogolnie to przemeczenie i ew.lekka deprecha..no nic..trwam jakos! Buziaki Mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Dziady nie oddzwonili do mnie jeszcze, opiernicze, bo zaraz zadzwonie znowu...
Miles podlapal od nas chorobska troche i ma pewno tak jak ja, flegme czy co w gardle, ja w nocy tz prycham i charkam...obrzydliwe, najgorzej lezec. A wiem, bo widze, ze ulal z flgma...bidny. Ogolnie to zadowolony , tylko noc ciezka. No i przez to jeszcze gorzej ulewa. WLasnie mu zamowilam podkladke taka pod glowe 30 stopni...specjalna. Zobaczymy czy pomoze. O ile w miare szybko przyjdzie...
Zabralam dzieci na spacer do parku i na plac zabaw i sie dotlenilismy...i jeszcze dlugo pospacerowalam, a z tym moim duzym wozkiem, to jak normalnie wysilek fizyczny....
Dorotka, no o tyle dobrze, ze wiesz od czego, ale zle , ze ogolnie masz tyle problemow...wspolczuje.
Ja swojego malucha zabawiam na tyle na ile sie daje. Gadamy czytamky ELla troche mu zabawek pokaze 😉 Przy ELli mialam taka manie, ze musze z nia caly czas cos robic, bo trzeba stymulowac malenstwa, i to prawda, ale przesadzalam 😜 Teraz bardziej wyluzowana. No i czasu mam mniej, wiec jest jak jest. Takie maluszki to jeszcze zbyt wiele nie kumaja, no ale wiadomo, fajnie sie pobawic 🙃
Czarnyloczku, okropne tortury...rozumiem Rwoj bol uwierz mi...jak mi Elli zakladali cewniki i w ogole...i inne historie...a mamcine serce sie kraje. I tak to juz jest, ze wyjemy z naszymi malenstwami....Ja to czasami placze, jak sie Ella wyrabie czy cos...pewno juz mi tak do konca zycia zostanie.
Ja tez spie w staniku i tak dopoki nie skacze karmic...jak tylko wyjmuje wkladki to sie zaczyna saczyc mleko, dziwnie tak, bo jak sa wkladki, to nie leci az tak...a jutro wizyta u gina i pewno powie, ze juz wszystko mozna 😉 no i zobacze co doradzi w sprawie anty skoro ja nie moge tych mikro tabletek
Pampkna, fajnie, ze mama wraca 🙂 bedzie radocha, ba! widze, ze juz jest 🙃
Ok nie wiem co tu jeszcze mialam napisac...sprzatnlema rano a tornado przeszlo...przelozyli okna na jutro rano bo cos tam...chyba nigdy nie zaczna, ale bardziej sie boje, ze jak zaczna to konca nie zobacze...Ale mam juz swoj samochodzik w koncu 🙂 tyle tylko, ze powiem wam, sama z dwojk amalych dzieci to normalnie strach gdziekolwiek sie ruszyc. Bo jakby nie bylo malego w foteliku w jedna lapke, Elle w druga za raczke bo ona absolutnie za mala i trzeba jak oka w glowie pilnowac, do tego torba z pieluchami ( a wielka jest) ewentulanie moja torebka ...no i rak zabraklooooooooooo. WIec pewno az tyle nie bedziemy podrozowac....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dorotko ciężko stwierdzić .. 🥴 dużo rozmawialiśmy był krzyk, łzy zapewniał, że nigdy by mnie nie skrzywdził takie sranie w banie .. tylko jak już schodzę np. na temat rozstania i w ogóle to on już z tej bezsilności zaczyna mnie "szarpać" tak mnie w tej kłótni złapał, że mam siniaka na pół ręki 🤢 czasami się zastanawiam czy w przyszłości nie pójdzie to w jeszcze gorszym kierunku 🥴 ale już zapewniłam mu, że jak się takie "szarpnięcia" powtórzą to ani mnie, ani Filipa więcej na oczy nie zobaczy to powiedział, że wszystko w sobie zmieni. Dzisiaj wyjechał do Łodzi na tydzień albo trochę dłużej, a w następnym ja wyjeżdżam więc trochę czasu na przemyślenia będę miała. Zawsze jakiegoś pecha do połówek miałam.

Mały się już kręci więc wyciągam cyca i idę spać bo jakoś już mi sił dzisiaj brakuje.
Dobranoc mamusie 😘 (chciałam napisać brzuszki haha ☺️ )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Brzuszki to mamy, ale pociazowe 😜 Ja wlasnie Hele karmie..myslalam ze mi cycki pekna, bo jadla cyca o 22, potem sztuczne i teraz znow ja...ale tak mnie bolaly juz zw szok i wiwlkie twrse! Jak zje tylko jednego to musE deugiego "spuscic"..a tak mi sie spaaac chce:/
Kregoslup mam w tragicznym stanie..chyba musze isc na rehab 2x w tygodniu..dretwieje reka i slaba..jestwm zalamana 😞
Pampinka - przepraszam, ze to powiem..alw jesli mialabym siniaka od swojego chlopaka - to to by byl ostatni raz jak mnie widzial! Jak sie zdarza cos takiwgo raz to bedzie i ponownie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 😉
Czytam was, czytam i nic nie pamiętam...;/
Suuperbabo- to jednak Helenka ma refluks ?
Agadko - chyba po raz pierwszy po Twoim poście widzę jakiś pozytyw karmienia modyfikowanym 😉
Pampinko - ojej 😞 to nie ciekawie , tym bardziej że jak piszesz to początek waszego wspólnego życia a już się tak zaczyna więc warto się zastanowić... tym bardziej że z czasem coraz trudniej jest się rozstać i tak Cię podziwiam bo ja mojego to już bym zabiła za same smsy z innymi ;p
Strzałko - ojej jaki duży Damianek 😉 Moja dopiero z 56 wyrasta i powoli 62 zaczyna być dobre tylko zależy też od roz.
Anyz - ta aplikacja to super sprawa. A jak Aleks trochę lepiej po lekach ? bo chyba nie widziałam czy pisałaś o tym.
Dodi- zazdroszczę pomocy 😉 Ja kąpać się sama musiałam nauczyć...
Dziewczyny co do porządków to ja mam to samo syff że aż wstyd w tym tygodniu spodziewam się kuzynki męża która jest pielęgniarką w naszym ośrodku zdrowia i chciałam w weekend ogarnąć mieszkanie npo to udało mi się odkurzyć , zrobić pranie i wyszorować zlew w kuchni
;p i jedynie zlew mi się świeci w całym domu 😉
Ile wasze dzieci śpią w dzień bo moja jak wstanie ok 9 to jedynie na spacerze z 2h i później do 20-21 nie śpi 😮 wasze też tak mają ??
Co do spacerów to musieliśmy brykę zmienić bo nasza się nam rozwaliła a wy jak chwalicie swoje wózki czy nie ?
I co robicie jak wasze dziecko kupy nie może zrobić ? Położna mi mówiła aby dawać wodę przegotowaną ale to na moją nie działa albo czopka glicerynowego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
4nula- ja masuje swojemu brzuszek jak nie może zrobić kupy i sama pije koperek i to na niego działa..ewentualnie lekko nóżki do góry podnosze albo podnosze je do brzuszka.zgięte w kolankach.

Dziewczyny, mam pytanie, bo mój Julek tak nerwowo rusza nóżkami i rękami, głównie przez zamknięte oczy i wtedy zaczyna płakać.. Zdarzyło się to waszym dzieciom? co to może być?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja wlasnie jade na zalozenie holtera ekg, by sprawdzic to niskie tetno:/ Ciekawe jak bede karmic z lewego cyca..cala obklejona diodami:/ A lekarka do mnie..oj to nie bedzie Pani karmic lewa piersia..to wybuchnelam smiechem - peklby mi do jutra 😜 Hela jak to w samochodzie - spi 🙂 Potem jade do mamy na caly dziwn, bo rece i kregoslup odmowily mi posluszenstwa i musze jak najmniej ja nosic i podnosic:,(
amelka - tak sie zachowuje dziecko, ktore ma koleczke!
4nula - dzielna kobietko! Olej porzadki..jak nie spi to bez szana i moze zrozumie 🙂 Ja zalamka, bo syf w domu..ja brak czasu, maz w robicie albo na budowie..a tu Loczek z Miloszkiem przyjezdzaja i padna z wrazenia:P
czarnyloczku - juz Ci mowilam, ze zabieram Was na ciacho i herbatke/kawke do znajomej kadejki 🙂
d-brycz - to opowiadaj jak sie Chrzciny udaly! No i pokaz fotke, bo na pewno Izka byla cudna!!! My chrzcimy dopiero w kwietniu..ale wlasnie! Poszlismy do Kosciola, gdzie mielismy slub a tam Ksiadz bez problemu zgodzil sie na dwie chrzestne kobietki..wiec widac, ze zalezy od ksiedza 🙂
A co z Nirmalka?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Magdaluke biedny Mr Miles 😞 Mi zawsze serce się kraje jak coś dolega tym maleńkim istotkom 😞
D-brycz dawaj zdjęcia małej z chrztu 😉
Pampinka to obyś odpoczęłą i sobie wszystko przemyślała 😘 Ja jestem z tych co bym oddała facetowi dwa razy mocniej 😜
Babeczko czyli zmęczenie Cię wykańcza 😞 Hehe pamiętam o kafejce, mam tylko nadzieję że będę mogła cyca wywalać bo jeszcze nie chodziłam z Młodym do takich miejsc bo tu nie ma gdzie a po drugie samej to stres 😜 I nie przejmuj się bałaganem ja miałam przez cały tydzień burdel w domu aż Konrad w sobotę nie posprzątał 🙃


My po porannych ćwiczeniach już. Idę dopoić małego i idziemy na spacer bo słoneczko.
Spokojnego poranka i popołudnia 🙂:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc
Pampkina, troche mysle jak Dorotka niestety...moze dobrze, ze odpoczniecie sobie od siebie w waszych rozjazdach....ja czasami mysle,ze tez by nam dobrze zrobila rozlaka a potem Luke zmyka do pracy i mi tak za nim teskno, ze odchodza mi od razu takie pomysly 😜 a potem wraca i sie klocimy. No tak juz mamy 🙃 ale jednak wystarczy jeden moment i wszystko jest ok, jakby nie bylo, poslubilam go z wlasnej woli, no nie 😉i na dodatek, wciaz go kocham like crazy 🙃 😜
Musialam rano sie zrywac bo uwaga, w koncu rbia okna, czyli sezon remontowy rozpoczety. A dzis leje i zimno, wiec nie najlepsza pogoda, bo i zimno bedzie w domu a ja mam dwa szkraby co sie lubia wygrzewac...oprocz kotow oczywiscie, buhahaha.
DOdi, ja tez kapie sama, od poczatku, mimo, ze ja mam praktyke i idzie jak po masle, to jak wyjmuje malego to zawsze mi serce mocniej bije, bo te maluszki takie sliskie. A, no u mnie czasami pomaga Ella. A balaganem sie nie przejmuj, bo nic sie na to nie poradzi...uwierz mi, ja w tej kwestii doswiadczona. Gorzej, bo ja sprzatam codziennieee...i codziennie nowy armagedon.
Dorotka, bidna Ty jestes, naprawde. Szczegolnie z dretwieniem...i w ogole. ALe i tak lepiej z Toba niz jak bylas w ciazy, wiec o tyle dobrze, no nie! A z tym holterem to caly dzien chodzisz?
Ja zmykam niebawem do gina, Ja i Miles, ELla zostanie z tata, zreszta jej sie moze podobac jak bede tu zamieszanie robic 😉
Czarnyloczku, jak Miloszek znosi cwiczenia? CIezkie jakies?
D-Brycz, no wlasnie, pewno Izunie odstawilas, ze hoho 😜 Dawaj fotke!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No przez caly dzien laze..moze i dobrze, zd dzis no mi slabawo 😞 Caly czas czuje sie parszywie..kolowato i slabo..boje sie, ze to objawy powrotu mojej nerwicy 😞 I mam zalamke, bo moze bede musial wrocic do lekow..a wtedy albo z nimi karmie (w Usa dozwolony lek do karmienia, u nas - jak trzeba)..ale wtedy bede zdychac pierwszy miesiac jak bede wprowadzac lek bo wzmaga nerwice! I tego sie mega boje, bo jak poradze sobie z dzisckiem..a innego wspomagacza by zlagodzic pocTki - bie moge ze wzgledu na karmienie! A powiem, ze i tak chyba sie boje brac lek i ja karmic 😞 Albo odstawiac od cycka i sie lecze z mysla "szczesliwa mama - szczeliswe dziecko". Jetem zalamana!!!
Madzia - pierwsza kontrola u gina po porodzie? To powodzenia! A jak dzis Mr Miles?
Czarnyloczku - w tej kafejce to malo ludzi jest w ciagu dnia..poza tym sa kanapy i ciche katki..no i to znajoma to i nas w razie co skitra - ja tam noorycznie cyca wywalam..i inne mamy tez:P Mozemy tez isc na spacer itp itd..to bedziecie ok 8.30? A do ktorej planowac "zabawy"? 🙂

A ja wlasnie zaleglam u mamy, a ona lula Hele! A kupilam jej disiaj Basnie i bede czytac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie Mamusie 😉
Czytałam Was na raty, ale nie miałam jak odpisywać bo albo padałam ze zmęczenia albo mały się budził i nie było jak napisać. A teraz niewiele pamiętam 🤔
Dziś byliśmy na szczepieniu i był płacz ale na szczęście aż tak strasznie Antoś nie płakał i przetrwaliśmy. Zważyli małego i przytył w tydzień 400g (tak jak zawsze) więc warzy 5400g 🤪. A weekend nam bardzo szybko minął w miłej atmosferze u rodziców, była piękna aura więc pospacerowaliśmy i Antoś pobył dłużej na powietrzu więc się dotlenił 🙂 a dziadkowie nacieszyli się wnusiem.
Magdaluke biedny Miles z tym gardziołkiem, życzę Wam szybkiego powrotu do zdrowia. Czyli u Was wreszcie rozpoczął się remont, pewnie niezłe zamieszanie z tym macie. Ja też kąpie małego sama i jakoś daje sobie radę.
4nula bałaganem się nie przejmuj, goście powinni zrozumieć że teraz przy maluszkach ciężko mieć porządek jak samemu się nimi zajmujemy bo czasem jak śpią to nie wiadomo w co ręce włożyć i wszystkiego nie da się ogarnąć.
Czarnyloku ale Ci wymęczyli synusia, nic dziwnego że płakałaś razem z nim. Smutne że Homerka musieliście oddać 😞 i nic dziwnego że było Wam ciężko bo człowiek przywiązuje się do swoich pupili ale pewnie ze względu na Miłoszka nie było wyjścia.
Pampinka dobrze że odpoczniecie od siebie i będziesz miała czas aby wszystko na spokojnie przemyśleć i zastanowić się co dalej, jeśli już masz siniaki to co będzie potem, a o takie smsy bym się wściekła. A i fajnie że mama wraca.
Suuperbabeczko trzymaj się, dobrze że masz pomocników.
No i tyle pamiętałam. Lecę rozwiesić drugie pranie, poodkurzać, poprasować bo mój mały dziś dużo śpi, pewnie po szczepieniu taki śpiący, więc nadrabiam zaległości 😜
Pozdrawiam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Magdaluke bardziej bym to nazwała masażem, ale jeśli Małemu się coś nie podoba to przestaje i poprawiam mu humor i znowu wracamy do ćwiczeń żeby tylko nie kojarzył tego negatywnie. Hmmm czy ja wiem czy ciężkie, wczoraj jak na nie patrzyłam to serce mi się krajało, a dzisiaj jak to robimy jest dużo uśmiechu i inaczej to odczuwam i Bąbel jest bardziej spokojny 🙂
Dorotko żadna nerwica!! Tylko sobie tak wmawiasz, po prostu jesteś zmęczona i tyle 😘
Hmmm ja z Juniorem po ludziach nie chodzę to nie wiem jak będzie się zachowywał 😜
Hmmm Konrad zaczyna egzamin o 9:00 więc podrzuci nas trochę szybciej, ale jak pisałam kiedyś że jak będzie za wcześnie to my sobie pochodzimy 😜 Wyjeżdżamy z czwartku na piątek bo nie wiemy jak mały, więc jak coś by przerwy zrobić 😉
Egzamin kończy o 15 albo o 17-nie pamiętam. Jeśli będzie zmęczony to pojedziemy gdzieś na nocleg, a jeśli nie to wypijemy jeszcze u Ciebie Herbatkę-jeśli pozwolisz i będziemy wracać od razu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Loczku - az szkoda, ze juz w domu nie mieszkamy bo byscie przenocowali u nas..a tak jeden pokoj z lozkiem, wiec dupa 😞 Spoko..wpadaj od razu..ja i tak czesto wstaje przed 8 🙂)) A na obiad zeby bylo karmiaco to moze jakis ryz z jablkiem sie zrobi albo co! 🙂

Ja nazarlam sie i dalej leze.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,
Moje dziecko chyba 🥴 w koncu padlo po kilku godzinach walki ze soba I ze mna 😉
4nula to Lena I tak dluzej spi niz Alex, bo moj maluch spi max 12h na dobe, a lekarz twierdzi, ze to normalne 😮 Alexowi chyba pomagac troszeczke leki, bo troche lepiej u niego z jedzeniem i nie ulewa juz tak bardzo, w poniedzialek ide go zwazyc, wiec zobaczymy czy waga to odzwiercieli.
Suuperbabo moze to jednak nie nerwicw, a tylko przemeczenie. Wspolczuje bolu kręgosłupa 😞
Magdaluke to ten remont troche sie przeciagne, ale warto poczekac, bo w koncu cieplutko bedziecie mieli w domku 🙂 Jak sie Miles czuje dzisiaj?
Czarnyloczku, a jak wygladaja te cwiczenia- masaz u Miloszka, bo nas prawdopodobnie tez wysla na rehabilitacje (teraz lekarz kazał obserwować), bo przekreca glowke glownie na prawa I jestem ciekawa co robicie. Dobrze, ze maly sie nie meczy przy tym 🙂
D-brycz dawaj jakies fotki z chrzcin, bo chcialbysmy po popodziwiac izunie 🙂
Dobra ide wykrzystac wolne chwile I poprasuje troche 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Siemka.

Matko, dopiero dwa dni jestem sama z dzieckiem, a już się boję, co to będzie dalej - ostatnio się uśmiałam z tekstu Superbaby "Helena mnie chyba nie lubi", ale teraz mogę to samo powiedzieć o mojej córce - Matylda mnie chyba nieraz nie lubi! W sumie jej się dziwię, non stop moja gęba też by mi się znudziła... 🙃 Wróciłyśmy dziś ze spaceru biegiem na syrenie - Matylda aferę zrobiła na całą dzielnię, dopiero w windzie jakiemuś facetowi zadzwonił telefon i się uspokoiła, koleś aż nie odebrał, żeby się znów nie rozpłakała 😁 Byłyśmy też u ortopedy i wszystko w porządku, ale się cieszę 🙂 Ale w samochodzie znowu ryk - nie wiem, inne dzieci podobno śpią w samochodzie, a moja 🤢 Ale znalazłam niezły sposób - muza na całą parę, nie uwierzycie od razu się zamknęła i... zasnęła! Swoją drogą ma dobry gust muzyczny moja córcia, bo puściłam jej Adele 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dodi, moj pol drogi sie dzisiaj darl w jedna strone a pol sobie obserwowal...z powrotem znowu sie darl a potem kimnal. Wiec roznie to bywa. Mam lusterko takie zamontowane, z go widze na szczescie...
U gina ok, krew pobrali a tak wszystko dobrze. Anty wiele nie mam wyboru a spirali nie chce. Po mikro tabsie skoro krwawilam to nie ma w zasadzie sensu drugi raz probowac i plastry czy ten nova ring tez beda powodowac krwawinia najpewniej...wiec zostaly gumki i ewentualnie zel plemnikobojczy czy cos podobnego....no i powiedzial, ze duza szansa, ze okres wroci tak jak przy Elli wiec tyle byloy dobrze. No i sobie podziekowalismy, on za to, ze go wybralismy, ja za to, ze super odebral malego 🙂 fajnie tak.
W domu mam sajgon nie do opisania. Juz pare okien wstawionych , ogolnie masakra. No nic, musi byc gorzej, zeby bylo lepiej. Ciekawe kiedy elektryka itp..Ella skacze po scianach.....wesolo z nia bedzie...Luke pojechalk po jedzenie, bo kuchnia dzis nie moja...glowa mnie zaczyna mega bolec. Jeszcze tego brakuje.
Czarnyloczku, to cwiczcie sobie spokojnie, nie ma to jak mama!
Dorotka, nie denerwuj sie na zapas, moz to zmeczenie i bedzie lepiej!
Wczoraj sasiedzi przyniesli dzieciom dynie- bedziemy drazyc! Bo u nas juz sezon na halloween.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nadrobilam 🤪 pol dnia zajelo a co 🙃

kurcze z tym okresem to tak szybko? dopiero co po porodzie cieklo ☺️
Suuperbaba nie mialam niczego zlego na mysli piszac o tym lekarzu na wylacznosc 🙂 ty taka panikara i dobrze by ktos "na goraco" tlumaczyl co i jak 😉 wiec przede wszystkim spokoju zycze! 😘
Pampinko ladnie Filip rosnie 🙂 a co do kupek i pampersow to pewnie jedno i drugie 😞 nasza ostatnio robi raz dziennie a porzadnie! no i do tego chyba 2 sa dla niej juz za male i juz 3 jej kupilam 🙃 no i wole huggisy
Gaja i jak Antosiowi kolki przeszly po tym leku poleconym od lekarki?
Dodi relaksik potrzebny wiec pedicure wskazany nawet 😁 ja mam kolezanke kosmetyczke a ona ma taka firme mobilna i po domach robi wiec przed chrztem tez korzystalam 😉
a kapiemy tak jak Pampinka 21-22
a co do wyjazdu meza to moze Matylda usmiechem chciala mamusi troszke smutku zaoszczedzic 🙂 a charakterek to ma! 😁
Magdaluke ja tez nie wiem jak przezyje pobieranie krwi u Izy albo i nawet te szczepionke 🤨 i zdrowka Wam zycze!
4nula a make ziemiaczana moze sprobuj na pupke?
Czarnyloczek dobrze pozno niz wcale z tym tuleniem tatusia 🙂 sama sie wzruszylam 🙂
Bisia moja mala ma czasem takie dni ze od rana do wieczora spi w sumie max 2 godziny bo tak nakarmie przewine i niby juz spi twardo a po 5 min oczy jak 5zl i sladu zmeczenia u niej nie widac 🤢 i tak pare razy sie powtarza i tak do wieczora!

zdjec jeszcze nie mamy 😞 fotograf mocno zapracowany...
ale stresa przezylam z tym wszystkim 🙃 moja siostra chrzestna i razem ubranko wybieralysmy, zeby o niczym nie zapomniec no i co?! w dniu chrztu ubieramy mala a tu sie okazalo, ze czapki nie ma! 😠 wkurw totalny! no ale w sumie tylko ryk by byl przez nia 🙃 to zalozylam taka nakladana bawelniana a w kosciele i tak jej zdjelam bo malutkiej za cieplo bylo i uwaga! moja dama w samej sukienusi chrzest przyjela! 😁 i praktycznie cala msze przespala a jak proboszcz ja namaszczal to sie usmiechnela 🙃
potem w lokalu mielismy sesyjke i mala ma z kazdym zdjecie i tez jej sie podobalo 😁 a troche tarmoszenia bylo 😉 ogolnie wszystko ladnie wyszlo uffff i czekamy wlasnie na zdjecia no i oczywiscie niezwlocznie sie pochwale 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny podczytywalam was przy karmieniu ale odpisac nie bylo czasu

melduje sie tylko ze zyjemy...
wlasnie wrocilam od lekarza bo mnie gardlo bolalo okazalo sie ze mam plesniawki :O od tego glupiego szwa i dziury wrrrr wiec dostalam kropelki i mala najprawdopodobniej tez ma bo ma bardzo bialy jezor wiec musze jeszcze ja wzisc jutro sprawdzic jakbym wiedziala ze to takie cos to bym odrazu ja wziela
bosiu mnie to juz na calym ciele cos jest masakra jakas

anyaz kochana dzieki wielkie za ta str odrazu sie wzielam za ten paszport i bardzo chce jej go zrobic wzielam aplikcje z poczty i tu sie zaczyna problem...na stronie pisze ze trzea przedstawic te dokumenty za ostatie 5 lat ze sjest sie tutaj...a w aplikacji i ksiazeczke do niej nie ma o tym slowa tylko o brytyjskich rodzicach co maja dac..i juz zgupialam czy musze miec jakas inna aplikacje czy wyslac ja tak?! zaraz jeszvze poczytam na necie ale moze sie juz orientowalas

anul moja sarunia tez spi 12-15h dziennie az sobie zaczelam zapisywac
prrzebierana jest 11-15 razy karmiona 7-8 po 20 min i spi 12-15h

superbaba masz ty numer do moni bo bardzo dlugo nic nie pisala od tych badan w zasadzie...

dbrycz i juz po 😁 czekamy na zdjecia

maiha a gdzie twoje zdjecia

czarnyloczek a,e fajnie ze sie zobaczycie z superbaba 😁 super

magdaluke dobrze ze z toba ok i ze lekarz taki spko

dodi dotrzecie sie 😁 dobrze ze masz babcie do pomocy 🙂 a z ta siercia to ja separuje psa i on nie traci az tyle wloskow ale raz miala w buzi i od czasu do czasu widze jakis na ubranku niestety z tym sie nie wygra ale dzieci ponoc odporniesze beda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...