Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Czyli według najnowszych zaleceń jeśli nie ma temp to można bez problemu na dworze siedzieć?

Niech ten dzień się już kończy 🙂

A tak w ogóle to w tym albo następnym tygodniu oddaję lapka do naprawy to będę pewnie rzadziej zaglądać....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
witam 🙂 przez te nasze "wakacje" u moich rodzicow nie mam kiedy do Was zagladac...

Sto lat dla Laury 😘 😘 😘 kurde dopiero co skladalam jej zyczenia na 8. miesiac a tu juz 9. 😮
Wanilka Ulcia juz zdrowa, dzis nawet nie charczyla...smaruje ja dodatkowo pulmexem i to chyba to jej pomoglo 🙂 za to mnie gardlo boli, mam nadzieje ze nie rozwinie sie z tego choróbsko 😮 Ja ja kapie codziennie bez wzgledu na to czy zdrowa czy nie... trzeba pozbywac sie systematycznie roznych zarazkow i brudków 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mój właśnie zasnął, od 12 nie spał!!!! A podejść robił chyba z 15 😉 kaszel jakby mniejszy, w zasadzie chyba tylko po syropie, no ale zobaczymy, co jutro lekarz powie i ciekawe, ile waży moja chudzinka 😉

Mamy prawa dwójkę na górze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka, zaraz ide spac ale jeszcze cos napisze 😉

Brudasek wykapany juz spiocha,Karolka kupilam dzisiaj pulmex i go posmarowalam zobaczymy czy pomoze, no i dodatkowo moje dziecko cierpi bo ząbki mu wychodza rece pcha do buzi krzyczy i ma takie rumience ehh bidulek.

Wymeczyl mnie dzisiaj troche to dobranoc dziewuszki 😉
buzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny mało piszę,Maja daje w kość....okropnie!!!!
Zębów nie widać,katarek jest ale już mniejszy...
Sto lat dla Laury:*
Sandra dzięki za rady,bo ja z małą nie wychodziłam też na dwór jak ma ten katar,ale tak jak mówisz będę musiała ją zacząć wentylować...być może też od tego katar gdy tak długo siedzi w domu i on nie chce nam zniknąć...
Maja dzisiaj tylko trzy drzemki miała od 8-9.30 i od 11:40 - 12:00 i potem od 17:30 do 19:-/ teraz zrobiła wielkie kupsko i musiałam ją przebrać i nie śpi!!!!!
A z nowości to to,że Maja je tylko mleko 3-4 razy dziennie już,a tak to chrupeczki,jabłkowe ciasteczka z Hippa,jutro probujemy jagodowe...zaczela troche pić herbatek 🙂 ale po łyczku jeszcze jej muszę wmuszać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam.
Wiki jeszcze śpi więc nie jestem w stanie jej obejrzeć.
Dzisiaj musimy jechac kupic fotelik dla malej bo nasz sie sprzedal z wozkiem 😁
Pogoda okropna deszcz ,wiatrzysko brrrrrrrr
Ale niestety trzeba jechac ,dobrze ,ze mój M to taksówkarz to koguta na dach i do hurtowni dojedziemy bez fotelika . 🙂
Ostatnio z nowości to Wiki zajada danonki ,ale już od tygodnia je wcina i teraz by ja wysypało 😮,a i żółtko ,ale to już od dwóch tygodni wcina i nic jej nie było 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂
Kuba znowu wstał przed 5 i po pół godziny jeszcze dospał trochę.
Pogoda brzydka dzisiaj, więc zobaczymy jak ze spacerkiem :/
Młody teraz szaleje, raczkuje do mebli, wstaje chodzi koło nich i potrafi już iść za jedną rękę, rozwinął się ostatnio bardzo...
No i cały czas poluje na laptopa, nie wiem co dzieciaki widzą w tych kabelkach i sprzętach 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiki nie je naturalnego jogurtu ,ale pojawiły sie nasze truskawki to zrobię drugie podejście .
No i maliny już się pojawiły więc jest już z czym robić ten naturalny .
Ja dawałam te z nestle i powiem Wam ,że są na pewno lepsze niż te danonki bo mniej słodkie.
Ale starsza jadła danonki i nic jej nie było Wiki też nie jest więc się nie martwię . 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam się chora
Co do danonków to dwa razy dałam Tymkowi i dwa razy był strasznie wysypany- więc w najbliższym czasie ich nie dostanie. Herbatkę za to pije litrami ale tylko o smaku jabłko z melisą.
Wczoraj wieczorem pytam się starszego czy może oddamy Tymka do szpitala 😉 a on znówu zostanie sam i będzie miał wszystko dla siebie- na co mój syn odpowiada- Zrobiłaś sobie dziecko- to teraz już za późno 😁 Skąd pięciolatek ma takie teksty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Heeejka 🙂
ale pogoda masakryczna 🤢
Mały spi trochę jeszcze charka posmarowalam go pulmeksem i spi. Mam ochote zmienic pediatre, jak sie jej czegos nie zapytam to ona mi nic nie powie...tak samo do smarowania mi nic nie przepisala bo niby sa od roczku takie masci a jakos ten Pulmex jest 🤢 tak samo jak mial takie kolki okropne to ta mi dala ulotke..... 😮

Karolka to duzo herbatek musi pic Ula skoro mleka nie chce?? Gabrys jeszcze cycka ale szczerze to ja juz sama mam dosc....

Małgosia dzieci to teraz sa cwansze od nas...to co podłysza to poźniej powtarzaja mają gumowe uszy....hehe 🙂

U mnie danonki w lodówce jak narazie...razm chciqlam mu dac ale nie chcial jesc i chyba czekaja na inny moment.

a Mój Michał dziś pierwszy dzień w nowej pracy jakom kierowca autobusu. Wstał o 2.30 bo po 3 juz musial wyjechac z zajezdni ! hehe dobrze mu tak 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilka wcale herbatek nie pije, tylko bobo fruty rozprowadzone z woda, ale dziennie lacznie z 200 ml... 😮 czyli chyba niewiele...kaszki staram sie robic srednio geste, daje czesto zupki, wiec z tego troche plynow czerpie, bo mm za cholere nie przelknie...

Oby nowa praca Twojego M mu sie spodobala 🙂 najwazniejsze, ze nie ma dostepu do kompa 😉
no i buziaki dla Gabrysia 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...