Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
moj M twierdzi ze on musi zostac, bo kazdy zostaje i taka jego umowa, ze on musi skonczyc prace a jak nie skonczy to musi zostac dluzej i dokonczyc, probuje mu wytlumaczyc ze rozumiem to ale ze to mialo byc CZASAMI a nie CODZIENNIE. ale on swoje , powiedzialam mu ze moze chociaz raz mnie kiedys zrozumie, nie mam sily juz go blagac..niech robi co chce, i tak wiekszosc czasu spedzam z mala sama, bo on jak wyjdzie o 5:30/9:30 tak wraca 21:00/24 wiec w domu go nie ma procz piatku i niedzieli, ktore spedza ogladajac film, lub rozmowa z rodzina, oczywiscie zajmuje sie Naisha, a w tym czasie ja mam pol domu do zrobienia, czasem ugotuje cos, jaak juz jest w domu to nie moge az tak narzekac, chodzi o samo KONCZENIE PRACY O CZASIE..
jestem strasznie wyczulona na kazde slowa w kierunku mojego m, jakies glupie gadki, nie zna a gada, moja rodzina nie wie o zmianie wiary - chociaz pewno sie domyslaja bo trudno sie nie domyslic, ale ten temat zostawiam akurat, zreszta tu bardziej chodzi o nie szanowanie mojego M ze strony babci, ile mozna w kolko, mam dylemat powinnam pojechac do niej i dac jej prezent porozmawiac razem z dziadkami ,z moimi rodzicami i mezem i corka czy zaprosic dziadkow do mojego rodzinnego domu?
ostatnio dowiedzialam sie od swojej siostry ze moja mama nie rozmawia z babcia, ze sie poklocily i nie rozmawiaja w ogole. zreszta w ogole boje sie tego wyjazdu.. mysle czy dobrze zrobilam kupujac bilety, to w koncu po roku czasu pojade, zrobilam to dla rodzicow, bo moj tato Naishy nie widzial, moja mama i siostra widzialy ja jak miala 2tyg. wtedy przylecialy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Latka ja nie wiem czy może uczulać... moim zdaniem nie powinno. Zwłaszcza że pisałaś że mieszacie pół na pół tak?

Dzonatalie może jedź do rodziców i dziadków zaproś? A może wybadaj sprawę w rozmowie z mamą?
Niestety babcia mojego M też tak ma że nie zna kogoś a ma tyyyyyyyle do powiedzenia na jego temat...to chyba uroki starości 😜
Z kończeniem pracy o czasie nie pomogę niestety 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mam nurofen dla niej + zel na dziaselka, daje to jakos sobie radzimy, chodz latwo nie jest, martwia mnie jej kupy, dzis zrobila z 4 takie -zolte w drobnych kawalkach jak powiedzmy kasza, takie jak plastelina, czytalam ze przy zabkowaniu moze byc biegunka 🤔
dolne 2 dwie obok siebie, jedna juz sie przebila a druga sie przebija, i 1 na gorze rowniez sie niedlugo ukaze..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doti napisał(a):
To ja się nie dziwię że dziecko tak się męczy jak tyle zębów na raz idzie...
Kupki mogą być różne, biegunka wcale nie musi się pojawić. Mogą być bardziej kwaśne, mają charakterystyczny zapach.


tak to prawda maja charakterystyczny zapach, 😁
biedna moja 😞 dzisiaj miala temperature 37.6 , zadnych deserkow/obiadkow jesc nie chce w ogole.. tylko mleko, ale to tez czasami jak sie uspokoi .. daje wode, herbatke.. no i cale dnie siedzi u mnie na rekach, nawet zasypia a tylko sie rusze to histeria nie do opanowania, wszystko ja tak drazni, okropne to , niech te zeby juz wychodza.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzonatalie, sytuacja z konczeniem pracy M widze ciezka bardzo bo to duzo zalezy od jego nastawienia do tego.a jesli chodzi o babcie to jak Doti mowi takie uroki starosci, ja tez ile sie przykrości nasluchalam, a zawsze wszystko robilam w domu o wszystko sie staralam bo mieszkalam z babcia a moja mama byla w UK. Wiec zsjmowanie sie domem bylo na mojej głowie a w dodatku mialam na glowie szkole a i tak zawsze sie nasluchalam ze nic niebrobie pieniadzd przepuszczam jestem taka i owaka, a zyly wyprowalam zeby bylo wszystko jak najlepiej. Jak zlapala ja jakas grypa, slzam z nia do.lekarza, pilnowalam lekow mimo ze w dobrej formie sie trzymała to po prostu chciała zeby sie nia zajmowac troszczyć ....takze moim zdaniem nie powinnaś az tak się przejmować babcią mimo ze latwe to nie jest bo chciałabs żeby i ona podzielala twoje szczęście ale to juz sa ludzid innego pokolenia i im ciezkk takie rzeczy zrozumiec.... ty ze swojej strony dalas co moglas szacunek pamiec a teraz sadze ze powinnas ja zaprosić do rodzinnego domu i jesli przyjmie zaproszenie to wtedy sama siensytuacja rozstrzygnie ....

Doti tak powoli wprowadzalaam od jednej lyzeczki , pare dni , pozniej dwie, pozniej pol na pol dluzszy czas i od dzis 4lyzeczki nowego a 2pierwszrgo.
Plamy z buzi schodza, smaruje kremem, jest duzo lepiej wiec pewnie nie mleko.
Nie wiem ile trzymac go na samym mleku zeby go wypłukać ze wszystkiego? ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry.
Komu kawkę? 😉
U nas znów śnieg sypie 🤢 🤢 🤢 Dzieci moje kochane juz nie śpią oczywiście, ja mam oczy na zapałki bo Mała była niespokojna w nocy. Teraz leży sobie w łóżeczku i obgryza zabawkę.

Latka myślę że 2-3 dni wystarczą, a wszelkie zmiany i tak mogą sie dłużej utrzymywać. Musisz pamiętać że to może też być alergia krzyżowa, czyli dwie rzeczy które nie uczulają mogą uczulić podane razem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Mały wstał dzisiaj przed 7, ale nocka bardzo średnia, często się budził, na smoczusia, na herbatkę i tak w kółko, nie wiem co mu przeszkadzało.

Dzo, będzie dobrze, może rodzinka musi bliżej poznać twojego M. żeby się przekonać.
Co do zostawania w pracy, to mojemu mężowi też się zdarza jak musi coś dokończyć,ale nigdy to nie trwa tyle godzin i nie ma miejsca codziennie.

No i szwagier zdjęć nie przesłał, więc się wam chrzcinami nie pochwalę...
Przyjechał właśnie do mnie mój braciszek, bo przeziębiony i do przedszkola nie poszedł, więc mam towarzystwo 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej .
Od kiedy zmienili czas Wiki śpi do ok 8 .
Może to i dobrze . 🙂
My wczoraj kupiliśmy nocniczek ,ale mama była tak nieprzytomna rano ,że dziecko zrobiło siusiu w pieluszke 😁
A i kupiłam kaszkę ryżową i robię z moim mleczkiem ,ale się namęczyłam ,żeby ściągnąć . Coś ten mój laktator jest do dupy.
Więc cisnełam cyca i leciało ,tylko nie wiem czy tak można ?
Jeżeli chodzi o seks to u nas regularnie i wszystko jest ok .
Teraz jak dostałam okres to kupie sobie tabletki to pozbędziemy się tych cholernych gum 😠
U mnie dzisiaj słoneczko świeci jak szalone ,jak tak dalej będzie to spacerek murowany . 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry...kurcze jestem nawet szczesliwa,ze wczoraj sie wybralam do Poznania na zakupy 🙂 🙂 na ten sweterek sie ciesze no i oczywiscie na ciuchy dla Mai...Karola to jak Wy dzisiaj przezyjeie dzien???
My o 7zaczelysmy dzien,M zaraz do pracy jedzie a pozniej po drzemce Majki pojdziemy po odbior decyzji o niepelnosprawnosc....oby byla POZYTYWNA!!!!!
A slyszalyscie,że niby wlasnie świadczenia pielegnacyjnego od 1 kwietnia ma byc 820zł o 200zł podnieśli,bo jednak jest za drogo ale co z tego jak to ma byc tylko do konca roku,a potem co sobie oni myslą,że odloze tą kase i bede sobie zyla jak pączek w maśle?! 😠 😠 mam dziecko chore wiec są potrzebne kontrole u lekarzy,leki co tydzien...a ubrac,mleko,pampersy tez trzeba kupic ...eh szkoda gadac

Ja juz kawe wypilam...a Maja mi teraz sie kula z plecow na brzuszek i z brzuszka na plecy i probuje raczkowac...tylko jeszcze nie wie jak podnies się 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Natalia właśnie wczoraj o tym czytałam .
Bardzo fajnie że podnieśli kwote bo jednak takie dzieci potrzebują różnych leków itp.
A mój mąż dzisiaj zanosi podanie o urlop wypoczynkowy za 2013 r. i jeszcze potem dwa dni opieki wiec do 1 czerwca siedze jeszcze i kasa leci .
Tylko się obawiam co potem ,aż mnie telepie że tyle latania i załatwiania będzie bo rodzinne na dzieci i ten wychowawczy ciekawa jestem czy dostaniemy kase i dodatek na mieszkanie bo czynsz ponad 600 zł. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja ide sobie zaraz zrobic, tylko na razie Titi marudzi, wiec siedzi u mnie na rekach, bo kupa nie chce wyjsc...

Dzo, nie zazdroszcze sytuacji ;/ bo na pewno jest ci ciezko. Z drugiej strony tak to juz niestety jest, ze swoja prace trzeba odrobic, choc tez by mnie trafialo, bo ile mozn slyszec, ze codziennie bedzie pozniej...
A co do babci, nie rozumiem jej uprzedze, ale tak to juz mamy w naszym polskiem wielce tolerancyjnym spoleczenstwie.. mozna sie bylo spodziewac podejmujac taka, a nie inna decyzje. Nie znam Twojej historii, wiec nie czuje sie odpowiednia osoba do wypowiadania sie w jakikolwiek sposob.. ale wiem, ze ciezko byloby mi zaakceptowac, ze corka wychodzi za muzelmanina.
Przedewszstkim z troski o nia sama, ale jesli M. traktuje Ciebie z szacunkiem..to owinna sie do niego przekonac i pozwolic wam tworzyc szczesliwa rodzine.

Agn, kotletow??? slownikiem chyb pisalas 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Sandra tak, kotletów 😁 Pisałaś o teściowej, że potrafiłaś cały dzień siedzieć i nic nie tknąć ale, że robi pyszne kotlety to ci się odmieniło 😁 😁

Dzonatalie ja również nie za bardzo mogę się wypowiedzieć w twojej kwestii 🤔 Mam nadzieję, że jak przyjedziecie do Polski i rodzina pozna bliżej twojego M to się do niego przekona. No i jak babcia zobaczy swoją słodką wnusię, to przestanie się czepiać 😉

Latka moim zdaniem mleko następne z tej samej firmy nie powinno uczulać 🤔 A gdzie mały ma wysypkę, bo nie doczytałam? Jak tylko na buzi to może od tego, że wszystko do niej wkłada? Moja Majka tak ma, że czasem wysypie ją na bużce 🤔

Córka mi śpi od 30 minut. To jej pierwsza drzemka po nocnych szaleństwach 😁

Dziewczyny, czy możecie polecić butelki ze smoczkiem do kaszki? Ja mam TT i niestety z 3 nie chce lecieć a ten do kaszki ma za duży otwór 🤔
Dr Browna nie chcę, bo za dużo tam pierdółek do mycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

właśnie dopijam herbatkę, ale chyba zaraz zrobię sobie juz kawkę bo coś dziś jakaś słaba jestem, może ta pogoda bo taka nijaka jest

a my problemów ze smoczkami nie mamy, bo nie używamy wcale 😜
pijemy z niekapka 🙂
a kaszkę go tylko gęstą je łyżeczką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...