Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Moje dziecię ma na wieczór cały czas temperaturę 38,9 😞 Podałam jej parcetamol, ale jakoś nie widzę efektów. Zaczynam się niepokoić 😞 😞 😞
Dzisiejsza noc raczej też będzie nieprzespana. Będę się bała zmrużyć oko, pewnie przy Natce będę siedzieć i czuwać. Może z książką w ręku, gdy ona będzie spać, ale nie sądzę, abym ja była w stanie zasnąć.
SANDRA, PRIV.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wstawiam foteczki z chrzcin, na razie mam tylko kilka, ale zobaczyć młodego możecie 🙂
Zjadł 150 ml mleka z kaszką i śpi.

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/1791/b0b145ab08670fe5med.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/1856/c0493c55bff73c21med.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madzia slodki przystojniak z Kubusia!
No i wszyscy pieknie sie prezentowaliscie 🙂
Kuba Ma taki sweterek jak mielismy kupic ale nie kupiliśmy 😁 ale spodnie mamy takie same chyba z Zary? Jaki macie rozmiar? Ja mam dwa 6-9 i 9-12 , 9-12 na długość ok, ale w tylku za szerokie, wiec musze oddac a w rezultacie 6-9 juz nie mierzylam 🙂

Aaa no i Kubus cala mamusia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki za miłe słowa.

latka, spodnie mamy 3-6 mcy, bo Kuba ma krótkie nóżki i tak troszkę podwinięte były, one są z Zary 🙂

Kuba obudził się przed chwilą z płaczem, nie chciał w łóżeczku spać, położyłam go na naszym łóżku i ok., mam nadzieję,że się przez te kilka dni świątecznych nie przyzwyczaił do spania z nami. Zasnął sam w łóżeczku, ale 40 minut i się obudził...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jaki slodki Kubus:* maly elegancik z niego 🙂

Ola zasnela ale tak ladnie zasypiala sama a od niedzieli jest taki ryk ze nie mozna wyjsc z pokoju bo jak mbie nie widzi to od razu placze tak nic nie musze robic tylko stac przy niej dopoki nie zasnie. Nie wiem czy to jakis skok?
Bo na zeby tego nie zrzuce bo ich ni widu ni slychu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nata zasnęła. Temperatura spadła do 38 stopni, więc trochę odetchnęłam. Ale tak naprawdę nie jadła kolacji, więc pewnie będę musiała ją obudzić na cycka. Nie będę jej już męczyć w nocy kaszką.
Inirtam, no właśnie poza drobnym pokasływaniem, tak przeciętnie raz na godzinę, to nic więcej poza tą gorączką i sennością jej nie dolega. Mam więc nadzieję, że to ta osławiona trzydniówka, ale mija dopiero pierwsza doba z gorączką, więc na ewentualną wysypkę potwierdzającą trzydniówkę musimy czekać do piątku. A pediatra ją widział i twierdzi, że to jakaś właśnie wirusówka.

Ale strach o dziecko jest koszmarny... 🤢 😞 Normalnie od wczoraj wieczór jestem kłębkiem nerwów, a w gardle mam ciągle gulę, która mnie ściska za każdym razem, gdy mierzę jej temperaturę... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Deira, wszystko będzie dobrze! no i doskonale Cię rozumiem bo tez dopiero co Gabrysia była pierwszy raz chora i też mi serce ściskało jak widziałam jak się męczy z kaszlem i katarem, pół żywa była przez pierwsze 2 dni
człowiek by chciał wszystko oddać żeby tylko dziecię zdrowe i szczęśliwe było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doskonale rozumiem Twoja troskę o Natusie, zawsze jeszcze ta niepewność, czy już iść do lekarza, czy czekać.. Dobrze, że ją widział pediatra 🙂 i dobrze, że leki obniżają temp. Życzę zdrowka dla malutkiej :* a Tobie spokojnej nocy, przespij się choć trochę puki niunia śpi 😉

Ją też już leze obok mojego nocnego placzka i już się boję tego, co mnie w najbliższych godzinach czeka 😞 nienawidzę nocy 😞 😞 😞 mogłaby się kończyć zanim na dobre się zacznie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Deira współczuję 😘 trzymajcie sie dziewczyny!

A moja Lala tez biedna...po szczepieniu ic jej nie bylo, po ukłuciu ani sladu, wykapalismy ja, zjadla pieknie kaszke i cyca i zasnela...a po godzinie nagle sajgon 😮 zaczela wie wydzierac i plakac, krzyczec, zrobila sie cala czerwona 😮 przypuszczam, ze nóżka zaczela ja bolec, dalam syropek przeciwbolowy i zasnela...a za chwile znow to samo, no to ja ponosilam, pospiewalam jej, dalam cyca i sie uspokoila 😮 dzis bedzie spala ze mna a M w duzym pokoju...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem.
Mieliśmy na wieczór dość nie miły wypadek 😞 Starszy jadł kolację w kuchni a ja dawałam Małej mleko na piętrze, on zaczął wrzeszczeć cholera wie o co i biec po schodach do mnie. Dałam szybko Małą teściowej i wykręciła się jej z rąk i spadła na podłogę 😞 na szczęście z niewysoka bo teściowa siedziała na łóżku. Upadła pododbno na czoło i buzię. Na pewno uderzyła noskiem bo trochę krwi się polało (nie na tyle żeby wypłynąć poza nos). Serce mi prawie stanęło. Teściowa też strasznie przeżywa. Póki co ją obserwuję, ale nic się w jej zachowaniu nie zmieniło. Nie ma wymiotów ani omdleń, więc staram się nie panikować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Padam...

Natalia
super, że się udało 🙂

Latka moje dziecko też od jakiegoś czasu nie jest sobą albo wcześniej udawało grzeczne 😮 Sama nie zaśnie, trzeba ją lulać na rękach, jak zniknę jej z oczu to krzyk, w nocy budzi się co chwilę, zasypiała zawsze pięknie ok. 19 a teraz przeważnie o 21 🤢 Podczas jedzenia rusza każdą częścią swojego ciała a najczęściej jedną ręką ciągnie się za ucho (przez co prawe co raz bardziej odstaje) a drugą trzyma się za stopę i macha nią, dopóki nie zaśnie 🤢 Tyle, że z jedzeniem jest u nas dosyć ładnie.

Pati
moja pomimo, iż wstaje przed 6 kaszkę je dopiero ok. 8 - gdzieś 60 ml. Pomiędzy tymi posiłkami sok owocowy ok.90 ml. Ok.11 - 200 ml mleka, 14- ok.80 ml obiadku, 15- 60 ml deserku, o 16-17 200 ml mleka i o 20 -21 200 ml mleka no i w nocy ok.1-2 również 200 ml mleka. W międzyczasie w ciągu dnia herbatki bo wody nie ruszy 🤢

Mixi ty to się masz z tymi chrzestnymi 😞

Dzonatalie Naisha cudniasta 😘

Kasia
fajnie, że Ola "dogaduje" się z babcią 😁

Deira współczuję Natce i tobie nieprzespanych nocy 😞 Oby jak najszybciej jej się polepszyło 😘

Madzia Kuba jaki elegancki 🙂

Doti
aż mi się gorąco zrobiło 😮 Strachu się najedliście co nie miara 🤢 Miałam podobną sytuację ze starszą, jak miała z pół roku i pełzała. Spała z nami w łóżku, z którego nie można było spaść tylko przy zagłówku była mała luka i ona przez nią wypełzła 🤢 I oczywiście wylądowała na czole i twarzy 🤢 Do dzisiaj pamiętam ten stres 🤢 Ale najgorszy przezyłam, jak mieliśmy wypadek samochodowy, gdy miała dwa latka ale to już inna historia 🥴

Sandra pochwal się, co kupiłaś 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem.
Marcinek śpi, ale mega akcje i płacze robił przed snem więc przypuszczam ze nocka nie będzie za fajna...z resztą już się nawet dwa razy zdążył obudzić 😞 jedyne szczęście takie ze szybko po tych pobudkach od razu zasnął...
no i ogólnie znowu płaczliwy, rozdrażniony...mam nadzieję, ze jutro ząb wyjdzie i trochę mu ulży... Biedaczek...dobrze ze gorączki nie ma ani nic...

Doti aż się sama wystraszyłam jak przeczytałam co napisałaś, więc nawet sobie nei wyobrażam co Ty poczułaś. Mam nadzieję, ze z Lusią wszystko oki będzie! Biedna 😞

Natalia mój też od zeszłego poniedziałku tylko kaszka+cyc...nic innego nie chce jeść chociaż wcześniej jadł pięknie a za gruszkę to w ogóle by się dał chyba pociąć...teraz wszystko ble i plucie... lekarz powiedział że najprawdopodobniej to przez zęby... no zobaczymy... codziennie mu próbuję coś tam dać i sprawdzić czy nie zechce znowu jeść, ale na razie lipa :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...