Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
ja właśnie zobaczyłam prawą górną trójkę!! mimo, że czwórek nie ma 😮 a ta trójka już się przebija, już wiem, dlaczego słabo mu ostatnio jedzenie idzie, o spaniu nie wspominając...

młody właśnie zrobił samolocik w szufladzie z jego ubraniami.. i teraz je tam chowa, że niby sprząta!! ech...

powoli zaczęłam rozglądać się za prezentami, dziś miałam chwilę czasu, bo mały spał 3h w ciągu dnia 🤪 i takie coś wpadło mi w oko... czysto teoretycznie puki co 😉
http://allegro.pl/fisher-price-little-people-garaz-rampa-60cm-nowosc-i3653498900.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
inirtam napisał(a):
mój przestawił się na domowe żarcie, ale nie wszystko chce jeść.. słoikom już mówi nie 😉 hehe.. nawet nie sądziłam, że mu się tak odmieni i to w zasadzie z dnia na dzień...

laski, w lidlu pampki giga pack za 88zł, taniej nie widziałam 😉


Kupilam mam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Buffy nie dziękuję 😉 Ula już poszczepieniu, jak zwykle byl kwik i lament, M dzwonil to mowi, ze ledwo do domu wrocili i biedna padla. A waży tylko 9800 - myslalam, ze wiecej...w domu wychodzilo, ze 10 kg spokojnie 😉
Teraz jeszcze moja sprawa do zalatwienia zostala, az jestem ciekawa co mnie czeka 😉

Ja na swieta chce Uli kupic jakiegos interaktywnego pieska - ma bzika na punkcie zywych, a jak słyszy szczekanie to az piszczy z zachwytu 🙂 na spacerkach jak widzi pieska to tak sie za nim oglada ze prawie z wozka wypada 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolka u nas jest to samo za kotami 🙂
Inirtam przede wszystkim rozmiar ok 40, bo niestety do kruszynek nie należę. Na chwilę obecną najważniejsze są dla mnie jeansy bo te co mam z poprzednich ciąż są za duże (schudłam czy co?) i wszędzie wiszą. Poza tym jakieś tuniki albo bluzki z długim rękawem. Większość ciąży będę miała zimą więc i tak pewnie będę się w swetry chować. Na święta jakąś rozciągliwą sukienkę mam więc też będzie się w co ubrać....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej.
My byliśmy dziś na play group
Tymek sie wybawil, zadowolony, przeszliśmy do domu, przebralam Go położył sie i padl. Zjadl mleko i spi jak susel. Ciekawe do której? Jak się tak wymeczyl.
Ostatnio spi po 2-3h.
Obiad ugotowany, dzis spaghetti.
Pogode mamy piękna ale akurat Tymek najladnieksza i najcieplejsza porę przespi jak zwykle. . Jak dobrze ze juz niedlugo
weekend, bo M ma tym razem wolne i jeszcze poniedziałek to gdzieś pojedziemy.

Karolka Powodzenia 🙂
Ja kupilam juz Tymkowi na mikolaja bebenek grający, pieska z fisher price na sznurku, bo tak jak Ula ma bzika na pukncie psow, a dodatkowo uwielbia ciagac za soba rzeczy, torebki, buty itd, i jeszcze klocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hey.
U nas ciezko. Od wczoraj nie ma z nami M. Szymon ładnie sie pożegnał dal buziaka po czym wpadl w pisk jak widział odjeżdżajacego tatusia... Pozniej caly dzien powtarzał tata i tata. i marudzil czesto podchodzac do drzwi.
Noc ok. Musiałam zrobić małe przemeblowanie zeby maly mi w nocy z łóżka nie spadał.
Strasznie mi smutno...

Mam dziwne przyzwyczajenie i często poprostu wydaje mi sie że siedzi gdzieś w pokoju...

Dzisiaj od rana w biegu. Razem z Szymkiem wybrałam sie na miasto pozalatwiac kilka spraw. No i w pup zglosic że mam staż od listopada 😉 który mi siostra załatwiła i muszę jej coś sprezentowac...
Siedzę w domu do kwietnia i co miesiac mam wyplate. Zwrot kosztów dojazdu i zwrot opieki nad małym.wiec jest super!! Jedna pocieszajaca wiadomość...

Karola mój mały właśnie takiego pieska dostał na urodziny. Szczeka, rusza ogonem, chodzi jak zagwizda gwizdkiem z kompletu, jak sie go glaska to fajnie sie rusza. To Szymka ulubiona zabawka. Takze polecam.

Pisze z tel więc juz zapomniałam co i komu miałam pisać....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja polecam tego typu bajki. Przynajmniej u nas się super sprawdziła, Tymek ja uwielbia. Odgłosy jego ulubionych zwierząt. Teraz siostra ma jeszcze tego typu mu kupic na mikolaja. Mysle ze to tez fajny pomysł na Mikołaja 🙂
http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/katalog/401333/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dokladnie takiego pieska chce dla Uli kupic 😁

Z takiej serii ksiazeczek tez mamy taka z odglosami zwierzatek wiejskich 🙂 i inne mniejsze z pojedynczymi zwierzatkami 🙂 Ula w ogole lubi ogladac rozne ksiazeczki, byle by mozna bylo strony przewracac 😉
Ja po rozmowie....uffffffff masakra byla 🤢 tzn pierwsza czesc byla super, porozmawialam sobie z facetem po niemiecku, pozartowalismy, ale jak wyciagnal prase fachowa i jakies dziwne wykresy to juz mi sie odechcialo. Musialam analizowac rozne zestawienia, streszczac fachowe artykuly, niestety slownictwa fachowego mi brakowalo, bo niby skad mialam je znac, ostatnio uzywalam takowego przy tlumaczeniach na studiach, jakies 4 lata temu...nie bylo by tak zle, bo przeciez da sie tego wszystkiego nauczyc, ale przede mna byla laska co studiowala w niemczech i pracowala w podobnej branzy, wiec nawijala jak szalona....no to chyba wtopilam... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cholera mamy stracha na noc... coś wielkiego, podobnego osowatego (wąskie jak pszczoła ale dużo dłuższe) latało nam koło lampy i jak przymierzaliśmy sie żeby zatłuc dziada to nagle opadło w stronę podłogi i cholera wie gdzie się schowało. Poodsuwałam łóżka, ściągałam materace, wytrzepałam pościele, poodkurzałam wszystko i nie znalazłam... Czeka mnie chyba noc czuwania...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My też mamy duzoo bajek i tych z dzwiekami i masę zwyklych wiec nie chce kupowac kolejnych... No i Szymon tez uwielbia oglądac baje. Czasami musze je chowac bo potrafi oglądając sie rozplakac bo np strona mu sie nie otwiera bo ktoś musi z nim oglądać itp 🙂

Karola nooo to wysoki poziom... Ale to juz i tak duzo że tak daleko zaszlas...
Doti chyba bym całą noc nie spała.... :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...