Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ja sie za bardzo nie odzywam bo u nas ostatnio straszne zamieszanie, tempo duze, duzo sie dzieje-ja to tak odczuwam.
Tymek co raz to nowych slow sie uczy, bardzo lubi gadać, myślę ze jest bardzo samodzielny i sprytny. Czasami nie mogę wyjść z podziwu ile on rozumie i jako juz duzy.
Skubaniec taki mały. Tyle radości kazdego dnia mi przynosi te jego umiejętności 🙂))
Duzo bardzo duzo sam sie bawi, woli sam. Chodzi sobie cos wymyśla, pieska prowadza w kuchni czuje sie znakomicie. Jego raj. Dzisiaj zamiatal i gadal przy tym jak najety pol godziny. Ciagle cos sobie wyszukuje dp zabawy.
Razem uwielbia czytać bajki. Przynosi i mowi daj hehe zeby mu czytać 🙂.
Co raz na widoczne sa gorne 3ki i dolne bodsjze to 4ki 😉
Dzisiaj kupilismy w ikei nowa komode, wieksza, pojemniejsza a i tak wciaz przydalo by sie wiecej miejsca na tymka garderobę 😁
Ma wiecej niz ja i M razem wzięci hehe.
No i czekamy już miesiąc na dostawę nowego łóżka 🤢 mogło by w końcu przyjść....
Tak ogólnie to chyba tyle....

Mixi fajnie ze zagladnelas, ze jesteś zadowolona z tego jak się u Was zycie toczy to najwazniejzze 😉. Powodzenia życzę w interesach 🙂. Wiki jest duza kobitka 🙂 a jak z jej apetytem? Bo wcześniej to wiem ze cyc byl najlepszy 🙂 no i juz sie odstawilyscie od piersi?

Dzonatalie pis nam tu częściej co u was 🙂)))

Doti fajnie ze mialas chwilę wytchnienia i mogłaś odpocząć z maluszkiem w brzuszku w samotności 😉

Dobranoc mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hey, ja mam mega katar...;/

Titka dzis pierwsza noc w nowym lozku...

Mojego meza szwagierka mnie tak spieklila, ze koniec. ;// Robimy w tym roku Wigilie i oczywiscie namawiala mega Darka siostre i mame, zeby przyjechali i jak wszyscy dograni.. to co ?? Wymyslila, sobie , ze Alicji nie bedzie meczyc jezdzeniem ( 3 mies) a poza tym teraz wirus panuje i nie chce ryzykowac. ale za tydzien do nas przyjada.. wiec jej napisze jutro, ze sorry ze mam katar i w sobote nie moga wpasc, bo sie pozarazaja...

Czaicie, ze dzis pacjentka wyszla nam z oddzialuu na 4,5h.. pojechala sobie na zakupy.. myslsla, ze ja zabije ;// i Ehhh ni mysla te baby..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczynki
Przez caly weekend probowalam sie tu dobic ale nie moglam dodac postu...

U nas choinka ubrana Ola miala raj bo dostala zmiotke. i zamiatala pod nia tylko pierwszy dzien byl problem z bombkami po co chwile podchodzila i sciagala i krzyczala gol bo myslala ze to jej pilke hehe ale teraz juz jest ok. Wczoraj porobilam ostatnie prezenty oczywiscie przez internet bo auto caly czas w naprawie ...

Ola powoli robi samodzielnie coraz wieksze dystanse ale czesciej woli jeszcze chodzic za jedna raczke. Ostatnio czesto chodzimy sobie w trojke na spacer na nozkach Ola nas trzyma za raczki i dzielnie drepta a wlasciwie biegnie prawie tak lubi na nozkach hehe

Z nowych umiejetnosci to Ole mozemy wyslac dp jaka to melodia bo po pierwszych nutach rozpoznaje wszystkie swoje piosenki dla dzieci i slucha tylko tych paru nut mowi co to i nie- zeby jej przelaczyc kolejna i tak do konca plyty.Smiesznie to wyglada bo na kundel bury mowi pies na ogorek gorek a ja wole moja mame mowi mama na pszczolke maje mowi maja itd.

Z jedzeniem u nas roznie ale juz nie narzekam widocznie taka jej uroda z reszta jak to moje dziecko ma utyc jak ona caly dzien chodzi na chwile nie usiadzie to wszystko co zje to spali. Ale potrafi juz miec zachcianki na jedzenie wczoraj chcialam dac jej jajko a ona na to "nie ble" to mowie a sxynke chcesz a ona "chce" hehe.
Ostatnio zasnela nam w sypialni po poludniu a mamy tam rozsuwane drzwi to ja zamknelismy ja poszlam robic pranie maz cos instalowal na kompie i puka mi za chwile do lazienki patrzymy a ta nasza mala madrala obudzila sie cichaczem zeszla z lozka otwarla drzwi i przyszla usiadla na srodku korytarza i zaciesza do nas a my na siebie na nia i nie wiedzielismy o co kaman hehe

Milego dnia a mamusiom starajacym sie o dzidzie dwoch kreseczek pod choinke w koncu wrzesniowe bobaski sa udane hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej.
Cycek niestety jeszcze króluje ,co prawda już tylko w nocy ,ale jest.
Apetyt raz ma ,raz nie ma ,zależy od dnia.
Ale je już wszystko ,jak my wcinamy to ,aż się trzęsie żeby jej też dawać .
A które z mam się starają o dzidziusia ?
Bo ja jak zwykle nie w temacie. 😮
Jejku jak ten czas leci dopiero były święta ,a tu znowu .
Wczoraj ubraliśmy choinkę sztuczną ,mamy bombki plastikowe i stoi na ziemi.
Poszłam z M na kolacje ,wracamy ,a wszystkie bombki leżą na kanapie ,myślałam ,że padnę ze śmiechu .I teraz choinka stoi na stole ,dopóki jacyś goście nie przyjadą i stół będzie potrzebny.

Doti powodzenia na wizycie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to ładnie ,może będzie nowy wysyp wrześniówek 🙂 🙂
Nas odpukać choróbska póki co omijają.
Zdrówka Karola 🙂 i gratuluje nowej pracy 😘
Jejku nic mi się nie chce ,jak już się ciemno zrobi to mogłabym się kłaść i spać 😁
To nic ,że 16 😁 😁 😁
Mała śpi tylko raz dziennie ,max.godzinkę , potem szaleństwo do 22.Ale za to śpi do 9.
Starsza jeszcze tydzień do szkoły i też dwa tygodnie wolnego więc i ja pośpię w końcu do tej 9 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dariusz dostal prace, a w tym tygodniu ma jeszcze 4 rozmowy o prace, i zadzwonila kurcze jedna fajna firma, na ktora liczyl, ale rekrutacje zaczna 6.01. 2014.. i do duszy troszke, bo w nowej ma szkolenie 8.01.2014 w Wawie.. hmmm.. ale chyba wezmie, te co dostal. no chyba, ze z tych 4 rozmow cos wynikinie jeszcze w tym tygodniiu...Kamien z serca..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Myślałam o kuchni ,ale ma małe elementy ,a ta nasza małpa pcha wszystko do buzi. 🤔 ale laptop to fajny pomysł.
Ja myślałam nad takim zestawem do sprzątania wiadro ,mop,szczotka ,szufelka i odkurzacz bo Wiki ma bzika na punkcie tych rzeczy i mi non stop zabiera szczotę lub mopa i zasuwa po mieszkaniu ,a tym długim kijem strąca wszystko po drodze 🙂 😁 😁 😁 😁
Nie zazdroszczę kaszlu 😞 zdrówka życzę . 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja to chyba nic dzieciakom nie będę z zabawek kupować. Będą tak obdarowani przez całą rodzinę, że Mati chyba dostanie farby w butelkach i rolkę papieru albo nową pościel do łóżka a Lusia to nawet nie wiem... może zestaw kaszek hahaha to są rzeczy które i tak muszę kupić a zabawek mają dość a jeszcze dostaną...
Bardziej się zastanawiam nad moimi rodzicami bo pomysłu nie mam. Teściowej jakiś zestaw biżuterii, teściowi coś na wzmocnienie, babci może ogrzewacz elektryczny do stóp... Siostrzenicy kartę pamięci 8gb...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam!

Żeby nie było- czytam was na bieżąco 😁
Niestety ciągle nie mogę zabrać się za napisanie czegokolwiek...
W piątek ostateczne podpisanie umowy sprzedaży domu a jutro podpisujemy przedwstępną kupna mieszkania. Znależliśmy bardzo ładne dwupoziomowe, ale jest w trakcie budowy i do listopada następnego roku musimy poczekać 🤨 Naszukaliśmy się co nie miara, w różnych częściach Szczecina, praktycznie codziennie jeżdziliśmy i jakieś oglądaliśmy, byłam tym wykończona 🤢 No i w końcu znalazło się takie i w takim miejscu, co wszystkim odpowiada. No i szkoła jest praktycznie przez ulicę a naprzeciw niej przedszkole, niestety prywatne ale my i tak do państwowego raczej się nie dostaniemy 🤨

Po Nowym Roku szukamy żłobka i spróbujemy z Majką jeszcze raz 🤔
Majka zrobiła nie niejadkiem, nie chce obiadków ani kupnych, ani domowych, nie chce podwieczorków, tylko kaszkę by jadła i jabłka 🤔 Tak więc na śniadanie dostaje bułeczkę z dodatkami i parówkę zamiennie z jajkiem, ok. 10-11 kasza, w porze obiadowej ok.15 jest próba nakarmienia obiadkiem, podwieczorku też nie chce i dopiero o 20 zjada kaszkę na noc 🤨 Żle nie wygląda ale martwię się, że tak mało je, choć zawsze coś tam skubnie...

Ja prezenty zaczęłam już robić miesiąc temu, aby mieć je już z głowy przed świętami i zająć się zakupami i szykowaniem...
Już pisałam wcześniej, Majce kupiliśmy odkrywczy domek, siostra zafundowała jej wózek z Myszką Minnie a moja mama kuchnię z Myszką Minnie. Więcej prezentów się nie spodziewam 😁 Teściowie nic nie kupią bo twierdzą, że Maja jest za mała na prezenty i nic nie rozumie 🤔

http://allegro.pl/kuchnia-elektron-tefal-cheftronic-myszka-minnie-i3768533593.html

http://allegro.pl/wozek-spacerowka-minnie-mouse-chuli-smoby-510133-i3772541215.html

Ja wolne mam dopiero od wtorku ale za to aż do 6 stycznia moja firma dała wszystkim urlop 😁 No i zamiast odpoczywać będziemy szykować się do przeprowadzki 🙃

Przypomniałaś mi Doti, że miałam z Majką zgłosić się do ortopedy, jak zacznie chodzić 🤔

Sandra ale duuuuuuży pokój mają twoje dziewczyny 🤪 a ile zabawek 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agnieszka a co u Majki było nie tak że miałyście do ortopedy iść?
Fajnie że udało się znaleźć mieszkanko któro wszystkim będzie odpowiadało 🙂 Do listopada będziecie coś wynajmować?

Sandra gratulacje dla Darka 🙂 Ciesze się że tak szybko się udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agn, super.. jeszcze troszke i juz u siebie 😁
A jaaa sie zakochalam w Twoim domu.. 🙂

Doti, troszk pochodzicie i szybko Lusia wyrowna..

Ja kupila Szczeniaczka Uczniaczka, babcia znikopis i puzzle drewniane, szwagierka kregle Hula, a meama jakiegos zwierza do ciagania za soba 😁\

Jutro mlody ma 3 rozmowy, w czw kolejne 2..i dzis zadzwonila firma, ktora byl mega zaiteresowany.. ale rozmowa dopiero po 6.01.. no qa tu ma szkolenie , w tej do ktorej sie dostal 8.01. no i chyba sie jednak zdecyduje na ta.. oczywiscie na rozmowe pojdzie, ale ni jestem na tyle odwazna, zeby czekac czy przyjma go czy nie.. Powiem, Wam, ze w sozku jestem.. W ciagu niecalych 3 tygodni chyba 12 rozmow...
Tu juz dostal dokumenty i skierowani na badania 😁
Kasa srednia w sensie podstawa.. a czy premia bedzie.. niy obiecuja., ze zarabiaja ladnie, ale wiem jak to u nas 😁 Ale lepszy jakikolwiek grosz niz nic..

Powiem, Wam ze jestem mega zadowolona ze zmiany wyrka, mloda przy zasypianiu WOGOLE nie placze!!! Szok, co prawda klade si obok niej.. i zasnela w 30 min
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...