Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Masakra, my w sniezyce i te wietrzysko mialysmy spacer 45 min ;// skonczylo sie na tym, ze Tatiana na rekach a Nadia w wozku hehe Ale wazne z Sandra z mikolajkowymi upominkami dotarla 🙂) A wracajac chcielismy wziac taxi i obdzwonilismy chyba pol Poznania, i albo nie bylo, albo nie jezdzily, albo czas oczekiwania godzina..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doti, super!! wreszcie!! to pewnie ulgę poczułaś, jedno "zmartwienie" mniej 😉 teraz już na szczęście będziesz mogła liczyć na wsparcie i pomoc bliskich w trudniejsze dni 🙂

trzy razy przymierzałam się do posta, ale za każdym razem ktoś dzwonił, jak byłam w trakcie pisania i po rozmowie post wcinało, więc się wpieniłam, poczekałam na powrót do domu i piszę z kompa 😜

u nas dobrze.. Tymian śpi w miarę dobrze, a w porównaniu do ostatnich nocy, to mogę powiedzieć, że fantastycznie 😁 nie mniej przez te wichury ja spać nie mogłam.. moje przeziębienie przeszło błyskawicznie, natomiast mały złapał katar i kaszel, o tyle dobrze, że bez gorączki i może obejdzie się bez wizyty u lekarza...

Buffy, planowo okres mam mieć 12 grudnia... i pewnie tak będzie, choć zazwyczaj, około tydzień przed już boli mnie brzuch i zaczyna mi się plamienie... teraz brzuch mnie pobolewa od ponad tygodnia, ale plamienia nie ma...może ze stresu (znów z M mamy krzykliwe dni 😞 )... śmiesznie, bo przy ciąży z Tymkiem to właśnie od 12 grudnia miałam obliczany termin porodu, hehe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry dziewczyny.
U nas Maja się przeziębiła pewnie od M bo on chory więc tak,ale narazie jest w miare. Kupilam wczoraj młodej LIPOMAL co o nim sądzicie?
Doti super 🙂
U nas cały dzień pada więc dzisiaj napewno odpada spacer.
Wczoraj byłam w szkole Poznań cały zasypany a w Śremie nic śniegu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Heja 🙂
Natalia dzis juz w ogole sniegu nie ma w Poznaniu 😉
Ula tez cos katar dostala, ale ja jej syrop z cebuli podaje i chyba jest lepiej, w zlobku wszystkie dzieci jak nie gile z nosa to kaszla, to jak ona ma byc zdrowa 🤢 mam nadzieje, ze cebula jej pomoze 😉 Lipomal tez mam w domu, ale szczerze mowiac podalam tylko 2 razy i zdecydowalam sie na cebule 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry,
ale tutaj cichutko.

Natalia u nas Lipomal już dwa razy sprawdził się w 100%.
Szymon bardzo go lubi więc z podawaniem też nie ma problemu.
do tego podawałam Nasivin, maść majerankową i Olbas na noc inhalacje.
Zdrówka dla Majeczki!!

Doti super że poszło gładko i wszyscy się ucieszyli, napewno teraz będzie Ci łatwiej rozmawiać z M i z rodzicami 🙂

inirtam u mnie też planowo okres mam dostać 10-12 grudnia 😁 ale jak nie dostanę to się wcale nie pogniewam 😜 co do samopoczucia to ja ostatnio przez tą pogodę też jakaś jestem otępiała i w nocy śpię na czuja - w dodatku u nas na poddaszu słychać było krokwie i strasznie głośno przez ten wiatr.
zazdroszczę poprawy u Tymka... ile ja bym dała żeby Szymon choć raz dał mi w nocy odetchnąć 🤨

ja ostatnio jakoś nie mam weny ani czasu siąść i spokojnie posiedzieć na kompie 😮 jak nie Szymon to ja się wciągam w całkiem inne sprawy... M otwiera firmę (przynajmniej ma taki zamiar) ja myślę rozkręcić się w fotografii, i tak jakoś jestem pochłonięta tym całym zamieszaniem .
Do tego idą święta i trzeba myśleć o choince, ozdobach, prezentach... no i Sylwestrze.

kaaawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc, jakis mam humor nie teges... dzieciaki kichaja jak tylko do pokoju wejda... kiepskie powietrze mamy bo wilgoc i ciepło...
Ja się wczoraj zważyłam u rodziców i wygląda na to że od początku ciąży przytyłam tylko 1kg...choć tak naprawdę nie wiem jaką miałam wagę startowa bo nie mam wagi w domu. Wiem że wahała się 67-68 a teraz mam 68...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karola, jakaż ona pocieszna i energiczna!! 🙂 super, hehe

Tym wyssał dziś ze mnie całą możliwą energię.. pobudka o 5, potem tylko niespełna godzinna drzemka i od 11 do teraz na wysokich obrotach, nie było kiedy odetchnąć.. no, ale już śpi... chyba sam też się zmęczył 😉

Isa, to, że poprawił się ze snem, to nie oznacza, że śpi tak dobrze, jakbym chciała 😉 lepiej, bo już nie płacze przez całą noc, a taki "koszmar" zafundował nam w zeszłym tygodniu.. no, ale było minęło i pewnie do następnego zęba będzie względny spokój 🙂
planujecie ostatecznie zostać w kraju? bo jeśli tak, to może w międzyczasie mogłabyś wrócić do tej ostatniej pracy, z tego, co pamiętam, dawała Ci dużo satysfakcji, a zawsze też jakiś grosz wpada na konto 😉

Ja dziś dostałam ofertę pracy... od lutego, co prawda umowa zlecenie, ale sama ustalam godziny no i pracując 4,5h w tygodniu miałabym 1200zł miesięcznie.. problem w tym, że praca popołudniami i nie bardzo mam co zrobić z młodym, ale jest jeszcze czas na zastanowienie, więc może coś się wykombinuje 😉 no i robiłabym to, co lubię i to, na czym się znam 🙂

Doti, jak Twoje samopoczucie? lepiej trochę niz rano?
coraz rzadziej dziewczyny zaglądają... dzieci, praca i inne obowiązki...

zrobiłam dziś przez godzinę praktycznie wszystkie zakupy prezentowe 🙂 w necie oczywiście 😁 zostały jeszcze jakieś drobiazgi i będzie z głowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
helooo 🙂

jakby coś to ja żyję jeszcze 😉

czytam Was w miarę na bieżąco, tylko czasy zawsze brak, żeby coś napisać, mam ostatnio urwanie głowy i sto spraw do załatwiania

codo prezentów to nawet nie miałam jeszcze chwili, żeby sie zastanowić co komu kupić, a co dopiero zrobić jakieś zakupy.... w tym roku wszystko zostanie chyba na ostatnią chwile zrobione

Inirtam i Isa,to w takim razie trzymam kciuki, abyście miały na święta suprise w postaci dwóch kresek 😉!

a ja to ostatni okres miałam 26 września 😮 😮
to była moja druga miesiączka po porodzie, pierwsza dopiero w sierpniu i od tamtego czasu ni widu ni słychu..i chyba zrobię test dla spokojności, choć na 99,9% to nie jestem
zresztą ja nieregularne okresy mam od zawsze więc mnie to jakoś specjalnie ani nie dziwi ani nie rusza, tym bardziej, że po porodzie pierwsze miesiączki mogą być nieregularne....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolka świetna Ulcia!! aa jaki miałam ubaw jak Szymon ją oglądał 😁 hehehe.

Pati aż tak nieregularny?? a byłaś z tym u gina?
jak tam Gabrysia? 🙂
co do kresek dziękuję - a nóż uda się tak jak było 2lata temu z Szymonem 😁

Sandra co się stało ?

Doti ja też nie mam pomysłu na prezenty świąteczne dla rodziców ;/
oby przez noc Twoje samopoczucie się polepszyło! 🙂

inirtam niestety nie mogę podjąć żadnej pracy :/ bo jestem na 'stażu' (załatwiła mi siostra ) i jestem do maja uwięziona więc nie mogę dostać umowy bo przepadną mi pieniądze i to nie małe ;D podstawowe wynagrodzenie plus zwrot kosztów dojazdu plus zwrot kosztów opieki nad Szymonem... (oczywiście wszystko ciągnę z UE bo jestem w projekcie a moja siostra nim zarządza )
moja mama twierdzi że co do kasy zawsze miałam głupie szczęście 😁


dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...