Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Aga przykra sprawa z koleżanką. Mam nadzieję, że teraz wszystko się ułoży.
Super, że z domkiem tak szybko się udało. A Wy musicie z mężem znaleźć chwile tylko dla siebie!

Kasiu Ola jest zuch dziewczynka i dlatego szybko nadrabia wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Agn, nie zazdroszcze!!!!
Ehhh.. jak ja nienawidze takich rozwiazan..Duzo sily dla przyjaciolkii!!! Ma core dla ktorej musi zyc !

Super, ze sprzedaliscie dom cudo i mam nadzieje, ze wreszcie znajdziecie swoje miejsce 🙂)

Kiarolka a ja mimo,ze narzekam, ze wstaje do mlodej, to uwielbiam jak spi z nami 🙂 I takim ciepelkiem sie do Ciebie przytuli.. choc ostatnio jak sie przebudza to szczypie mnie po szyji , co mnie juz irytuje 😁

Sialala.. wczoraj wchodze do sypialni, a tam zapach wanilii swieczki rozstawione, nawet balsam w cieplej wodzie, zeby zimny nie byl 🙂 Mam tak wymasowane plecy ze tralala 🙂) 🙃 😁

Dzis na nocke... do robotki, i to nie ze swoja zmiana.,. nie lubie 🙂

Wiecie, ze na Wigiii bedziemy miec 15 osob?? Sobie wymyslilam.. a tez na nocke do pracki..
Wogole meczy mnie nisamowicie, brak samochodu, ciagle musimy sie kogos prosic o pomoc.. nienawidze!!! Nawet nie mam jak jechac po prezenciaki..no po prostu nerwuje mnie to tak, ze szok...
Dzis moze sie bujniemy autobusem do Auchan.. hehe

Super Doti.. Na pewno sie uciesza 🙂 Ja wczoraj wywalilam pol worka zabawek..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sandra ja mam mnóstwo miśków którymi dzieciaki sie nie bawią, ale te misie nie nadają sie do oddania. Za to aut Mateusza rozdam troche 😉 Dostały moje dzieci paczki ze słodyczami z pracy M to też do paczek dołozyłam po lizaku 🙂 Jedną paczuszke zrobiłam dlamaluszka z grzechotkami, karuzelką na łóżeczko i książeczkami 🙂

Domyślam sie że nie tylko plecy masz wymasowane hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiu gratuluję Oli postępów - ani się obejrzysz jak będzie sama śmigać 🙂
Agn super że z domem się udało i że Majeczka taka grzeczna! Dużo sił dla przyjaciółki!
Moja koleżanka ma ten odkrywczy domek to Marcinek też uwielbia się nim bawić jak u nich jesteśmy 😉
Sandra fajnie że mąż tak się postarał 🙂

przyszły zamówione sanki-ogólnie fajne, ale mój M się trochę wkurzył (i ma rację), że deseczki z takimi zadziorami są na końcach - no za taką kasę i biorąc pod uwagę że to dla dzieci no to mogli się bardziej postarać... czekamy na śnieg teraz 😉 a na razie tylko wieje, wieje...
dziś mamy chrzest bojowy-bo pierwszy raz odkąd miałam nakaz leżenia jesteśmy cały dzień sami z Marcinkiem w domu... na razie dajemy radę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
czy u was też tak wieje?
agn super że zajrzałaś 🙂 myślę że poprawi się u was jak juz się przeprowadzicie. może znajdziecie trochę wiecej czasu dla siebie.
Ten zestaw sprzątający to idelany dla KRzysia 😉
latka autka vtech polecam. idealne do rączki dziecka. bez garażu też super 😉
Doti cudna fryzurka. a te refleksy świetne!
initram mam nadziję że to ząbki. że zaraz wyjdą i zapomnicie o nieprzespanych nocach:*
kasiu gratki dla OLI!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kochane jakby któreś z Was miały ciuszki dla maluszka do wydania za koszty wysyłki to chętnie przyjmę. Właśnie się dowiedziałam o dwóch koleżankach które mają ciężką sytuację a spodziewaja się maluszków. Ze swoich wszystkich nie podzielę, zwłaszcza że też będą nam potrzebne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć,
mały spał dziś o niebo lepiej 😉wczoraj obudził się jeszcze po 20, ale fatalnym humorze, ze wszystkim na nie... nie chciał kaszki, nie chciał pić, nie chciał, zeby go przytulić, ale też sam łazić nie chciał, marudził i marudził...wreszcie udało się przemycić nurofen, tym razem dałam pełną dawkę dla rocznego dziecka, mimo, że nie waży jeszcze 10kg, i za chwilę miałam zupełnie inne dziecko..zaczął się bawić, książeczki oglądać, zjadł pół bułki i wypił cały kubek soku, więc przynajmniej tyle.. potem, po 22 spokojnie zasnął w łóżeczku, przebudził się dopiero po 3, ale smok wystarczył 🤪 przy okazji dałam mu drugą dawkę nurofenu, na zaś 😉 i potem spał już prawie do 7 😁 coś tam jeszcze kilka razy marudził, ale sam sobie dawał z tym radę 🙂
ale, co z tego, że on spał, jak mi się jakieś choróbsko przyplątało... krew z nosa w nocy, katar, bolące gardło i gorączka 🤢 od rana nie mam mocy, M wraca dopiero o 21, ale niunio grzeczny dziś i nie wymaga dużo mojej aktywności, rysujemy, czytamy i oglądamy różne rzeczy, a teraz śpi już od godziny, więc też mogę chwilę poleżeć 😉
rano wysłałam M do apteki i się leczę...

Doti, kurna, ja ostatnio wydałam 3 wory ubranek 🤨

PS. Swoją poprzednią ciążę zaczęłam od takiej właśnie choroby... i teraz odliczam dni do okresu, bo ostatnio przydarzyło nam się to i owo ☺️ a jeszcze te plemniki tyle czasu przetrzymane, hehe... to by było, gdyby miały taką moc sprawczą... i swoje wahanie, czy to odpowiedni moment, mogłabym se w kieszeń schować 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Inirtam trzymać kciuki za tak czy za nie? 😉

Nie wyrabiam dzisiaj. Brzuch boli jak cholera, niedobrze mi nawet po wodzie, głowa boli, dzieciaki szaleją... Laura spała całe 20 minut bo Mateusz ją obudził... Oddałam teraz Mateusza teściowej pod opiekę bo przecież nie ma rady na ich kłótnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Inirtam ja tam trzymam kciuki-bo po tym co piszesz to byś chciała drugiego Maluszka, tylko się troche boisz co i jak - ale jak już będziesz wiedziała, że jest to na pewno wszystko sobie poukładasz 😁

Doti dużo sił! no ja niestety z ciuszkami nie pomogę - teraz odkładamy już dla Szymonka-a te mniejsze wcześniej w większości poodawałam :/

Marylu u nas już mega wieje-właśnie M zabrał wszystko z balkonu bo masakra jak tam rzucało tymi rzeczmi

Dziewczyny help! Czy u którejś z Was w tesco jest jeszcze ta pluszowa kostka rubkia?? i mogłaby mi kupić i wysłać?? bo u nas nie ma - była szansa ze dziś dowiozą ale niestety-nie dowieźli i już nie będzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Caly dzien sie zbieram zeby napisac i nie mam jak. Teraz w biegu między zajęciami 😉.
Moj Tymek ostatni o wynajduje sobie wszystko do zabawy tylko nie zabawki. Robi sobie od nih jakąś przerwę a co ni sie wydaje znudizly mu sie juz jego zabawki. A ja bym cos jeszcze dokupila tylko co go zainteresuje. ..bo on wymagający chyba jest. ...

Marylu pytalas kiedyś dzie widzialam ta kostke w tesco. Więc widzialam ja na dziale świątecznym, na półkach gdzie byly rozne zabawki wystawione na prezenty i niestety dzis juz jej znaleźć nie moglam 😞.
A te samochodziki gdzie moge znaleźć? ??

Ja wszystko do 9-12 mam wyprzedane niestety. Trochę teraz żałuję ale nie bardzo mialam gdzie trzymać a po drugie nie chciałam kusic losu bo musza byc w koncu sukienki !! Hehe

Dzisiaj udalo mi sie kupic kilka ciuszkow Tymkowi i siostrzencowi po okazyjnych cenach, zaczynają sie przeceny, choć tutaj często jakieś cięcia cenowe mozna spotkać ! Niestety. ...bo ja sie powstrzymać nie mogę i uwielbiaM my kupować 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Buffy, dokładnie chyba tak jest...

Doti, no właśnie sama nie wiem 🤢 z resztą, pewnie nawet nie ma o czym mówić, bo to by musiał być jakiś mega fart/niefart, żeby przy takiej częstotliwości się udało... stety/niestety tuż przed owulacją mnie "naszło" co ma być, to będzie...
w pierwszej chwili, jak sobie o tym pomyślałam, to się wręcz przeraziłam 🤨 z drugiej strony, tak by chyba było lepiej... w sensie taka nieplanowana wpadka, bo nie byłoby wyjścia, a tak ja będę to odwlekać i wynajdować nowe wymówki, a myślę, że im później tym mniej będzie mi się chciało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Buffy nie ma sprawy, moge kupić, ale czy to sie opłaca?? Ona teraz kosztuje 37.99 + wysylka z 10-11 zl, bo to paczką, to moze na allegro sie taniej znajdzie?

w sumie na allegro ta kostka wychodzi drozej niz ja bym Ci ja wyslala...no jak chcesz to jutro wysle M po pracy po ta kostke. No chyba, ze Ci wysle swoja, dopiero co kupiona, ale bez metki juz, a ja sobie przy okazji kupie...jak tam chcesz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolka chcieliśmy kostkę na prezent dla kuzyna Marcinka, także jak da rade z metkami to bym prosiła, ale absolutnie się nie kłopoczcie i nie wysyłaj specjalnie po to męża. Tylko tak przy okazji jeżeli będziecie to poproszę 🙂
a na allegro to ja tych kostek wcale nie znalazłam - albo ślepa jestem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczór.
My z mama wczoraj bylysmy na zakupach,kupilysmy Majce lalkę Natalię i wózek,wiec dzisiaj juz Mai dalysmy ją i cały czas z wózkiem jeździ,opiekuje się lalą,wkłada jej palce do oczu,dobrze,że jej nie rzuca 🙂
Ja też już nie mam po Mai ciuszków wszystkie wydałam te malutkie
Dobranoc mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂
u nas nadal starsznie wieje, glowy urywa, Ula w nocy sie ciagle budzial tak glosno bylo, wiec spala ze mna.
A dzis w zlobku jest Mikolaj z prezentami i beda zdjecia robione 😁 szkoda tylko, ze ja nic o tym nie wiedzialam, pewnie informowano o tym rodzicow jak Ula byla chora...no i jej nie wystroilam 😞 no trudno 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja wrocilam wlasnie z zakupow, zostal mi do kupienia ( jesli chodzi o dzieci) jeszcze tylko jeden prezent.. 🙂
Reszte dzis zakupilam.. zaraz sie zabiore za pakowanie, zeby Nadia nie zweszyla 😁

My musmy dzis jeszcze wyjsc dosc daleko.. masakra, chyba nam glowe urwie, chyba ze do popoludnia sie ciut pogoda poprawi ;//
Musze chrzesniaka odwiedzic z prezentem Mikolajowym 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak w ogóle to mój M zaszalał i wczoraj po pracy po 22 pojechał jeszcze do tesco i do paczek z cukierkami dokupił dzieciakom prezenty. Mati dostał koparkę sterowaną i się od niej nie odkleja a Lusia maskotkę hello kitty 😁 No i jeszcze mikołaj w przedszkolu to dopiero przezycie było 😁

Pogoda paskudna, wieje, sypie, ciemno i buro. Głowa boli.....

M dostał skierowanie do ortopedy bo od dłuższego czasu boli go ręka w łokciu, to terminy są na połowę kwietnia dopiero... eszz znów trzeba będzie iść prywatnie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...