Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hooola
Dzis zaczynam szukac zlobka dla malego;-) troche mnie to stresuje ale w koncu musze podjac ten krok!
Wieczorem Krzys zasnal bardzo szybko chyba o 20" to do niego nie podobne, ale za to jak kladlam sie spac to maly radarek sie juz wybudzil;-)

Latka lecimy po swietach. Bo m pracuje do 24gru wlacznie. A urlopu juz nie ma. ja zostane w polsce do 10sty. I mam nadzieje ze moja siostra z Frankiem przyleci ze mna;-)

Karolka zycze w szczegolnosci Twojej Mamie duzo sil! Mam nadzieje ze Tacie sie polepszy i uda sie go namowic na leczenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieki dziewczyny 😘 najgorsze jest to, ze nie mamy go jak wspierac, bo nie mieszkamy w jednym miescie. Moje siostry tez nie...Telefonicznie czy przez skypa to nie to samo niestety co bezposrednio 🤨 Z mamą wisze na telefonie, na dzis zalatwilam prywatną wizyte u Pani psychiatry, zobaczymy co powie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sandra apropo kapci to moj ma właśnie z rzepa i nie sciaga. Czasami zdazy mu sie odpiac ale zaraz sam zapina 🙂 takze smiga sobie

Ale mnie glowa boli...zatoki chyba wzielam tabl i pije kawe 🤨 tymek pojadl obiadu i sie bawi..a ja zasne zaraz..

Marylu tez chce do polski 😞

Wczoraj wracając ze spaceru po południu juz w co drugim domu choinki się świeciły...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja mieszkam z bracmi dwoma tu i mama.
Jeden jedzie do Liverpoolu do swoich dzieci na święta, a drugi w tym roku akurat zostaje tu z nami bo tez ma rodzinę w Polsce. Nikt do nas nie przylatuje z Polski.
W Polsce w moim rodzinnym domu bedzie moj brat, siostra z rodziną, babcia , i jeszcze moja siostra w tym roku przyjedzie z innego miasta.
Reszta rodzeństwa po świecie rozproszone 🙂.
Także bez rewelacji. ...ale dlla mnie święta od paru lat sa takie dziwne, nie takie jsk wcześniej, cale rodzeństwo praktycznie w innym kącie. .nie zawsze mama mogła być w Polsce na święta. ....
Teraz chciałabym w Polsce byc ns święta ze względu na tymka ale loty te co zawsze bristol-Rzeszów sa od listopada do marca wstrzymane
No i koszty dosc spore a ostatnio sie wykosztowalismy się przy dluzszym pobycie, mnóstwo teraz oplat mamy plus nowe rzeczy do auta kola, ubezp. Sofa nowa kupiliśmy
Poza tym boje sie warunkow pogodowych zima i jesli będzie lot odwołany itd z dzieckiem ...
Nie ze względu tylko na święta chciałabym polecieć ale ogólnie 🙂. Myslalam ze teraz jak tyle bylam to bede nasycona na dlugo i wracajac tak tez czułam ze ponad miesiąc to naprawdę dosc ale juz mi brakuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karola,
Ja myślę, że kuchnia to świetny pomysł, ale polecałabym Ci coś w tym stylu http://allegro.pl/kuchnia-prawdziwego-kucharza-akcesoria-2kolory-hit-i3718124106.html
większe i starczy na dłużej... ja kiedyś coś podobnego kupiłam dziewczynkom w biedronce, baaardzo długo się tym bawiły, a teraz Tymek się od tej kuchni nie odkleja 😉 i jak byliśmy w ikei to też przy kuchni buszował 🙂

u nas cała noc od 20 do 7.15 w łóżeczku 🤪, wczoraj sam padł jak go przewijałam przed snem, piżamę to już na śpiocha mu zakładałam, potem się przebudzał kilka razy, standardowo o północy płakał, ale szybko zasnął 🙂 jestem z niego taka dumna!! 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny!
Melduję się po szpitalu. Ostatecznie założyli mi szew. Teraz przez tydzień mam leżeć, potem do końca ciąży się oszczędzać, nie dźwigac itp, ale będę mogła chodzić, siedzieć, więc o niebo lepiej! Czuję się bardzo dobrze, zatem zaczynam pozytywnie myśleć.
Z Maluchem-już ostatecznie na 100% Szymkiem, wszystko super. Waży już 440g 🙂 i na 4d to podobny do Marcinka wyglądał - zobaczymy 😁

udało mi się w miare Was nadrobić.
Karolka dużo sił dla całej rodzinki-szczególnie dla Taty!
zdrówka dla wszystkich dzieciaczków!

Widzę, że znowu prezenty na tapecie 🙂 fajna ta kuchnia 🙂 a Isa jakbyś miała chwilkę to wrzuć proszę jeszcze raz linka do tego Waszego pieska co ma Szymon-bo my byśmy się chyba właśnie na coś takiego zdecydowali!

miłego popołudnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki. Obudziłam się dzisiaj o 5:20 zapłakana, bo śnilo mi się, że M mnie zdradził... Rany jakie to było realistyczne 😞 😞 😞 dlugo nie mogłam dojść do siebie...
Z pozytywnych wieści, dostałam dzisiaj grzechotkę z FP http://img19.allegroimg.pl/photos/oryginal/37/13/08/97/3713089729 za zarejestrowanie się w programie dla mam spodziewających się dziecka w 2013 i 2014 roku. Do tego rabaty na zabawki z FP, na przykład na taki leżaczek
http://mattel.strefamarek.allegro.pl/fisher-price-lezaczek-odkrywam-i-rosne-w9451.html zniżkę 60zł

Buffy super że wszystko w porzadku!!!
Kuchnia to fajna rzecz, Mati zawsze jak odwiedzaliśmy znajomych to chciał się tylko taką kuchnią bawić. W końcu mu kupiłam i w ogóle nie jest zainteresowany 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Buffy nie pamiętam jaka to była strona. Chyba to: http://www.fisher-price.com/pl_PL/playtime/firsthugcampaign/index.html
Ale ja na to trafiłam z Facebooka bo na którejś grupie sprzedażowej jakaś mama wspomniała że czeka juz 3 miesiące na grzechotkę i nie ma. Ale teraz widzę że juz zakończyli wysyłkę grzechotek. Sprawdź sobie tam na stronie czy masz blisko jakiś sklep bo kuponami mogę się podzielić 😉

Nawet jakbym chciała Groszkowi kupić ten leżaczek to cholera nie ma w żadnym z 4 sklepów w Krakowie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny 🙂.

Tymek spi, ja siedzę i ogladam porodowke i grzeje sie herbatą. Wszystko praktycznie zrobione.

Doti kojarzę ze w ciąży mialam bardzo duzo dziwnych snów:/...brrr.

Buffy super ze mozesz choć sobie posiedzieć czy dreptac 🙂 uwazajcie na siebie :*

Karolka kuchnia jest fajna. 🙂 moj Tymek uwielbia kuchnie jak jestemy na play group.

Inirtam brawo dla Tymka 🙂

Ja kupiłam mu juz jakis czas temu bedenek, klocki i pieska z fb na sznurku do prowadzenia, bo uwielbia psy i ciągle cos szuka i ciaga za soba-ale nie wytrzymałam i dalam mu to juz jakiś czas temu. Za szybko kuoilam ale jest bardzo zadowolony z tych rzeczy. Zawsze jak wstanie rano i w południe po drzemce bierze pieska na spacer-zajmuje sie jak prawdziwym haha, karmi go 😁
Dlatego chce mu kupic cos jeszcze.

Myslalam o.krzeselku uczydelku-ale z polski właśnie chciałam na allegro zamówić zeby mialo pol i ang język, co sądzicie o tyk krzesełku??? Ile pozytywnych opinii tak i negatywnych na necie więc nie wiem 🙃
Kostka rubika ta o której ostatnio byla mowa...
Mama kazala cos mu wybrać-myslalamo tej kierownicy chicco podobno chwalona-wiecie cos na ten temat? ??? U nas ciezkk jest trafic z zabawka zeby zajela, choć odkad chodzi jest o niebo lepiej i więcej rzeczy mu sie podoba. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolka moj tez nie wysiedzi maly owsik 😁 ale na swój spodob sobie cos w nim by na pewno znalazl ale czy na tyle często i na długo co ja bym chciała hehe 🙂.
Mysle ze w tym krzesełku dzieci maja radość z siadania i wstawania tylko ni wiem czy tym siadaniem to trochę później pewnie 🙂
Hmm..myśle myślę :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Latka, ja mam krzesełko do karmienia 2-cześciowe, tzn z wysokiego siedziska można zrobić krzesełko i stolik.. ostatnio do karmienia używam tylko krzesełka, bo jest wygodniej, a potem Tymol przez pół godziny potrafi na nie wchodzić i schodzić 😉 nie wiem co, ale coś w tym jest, hehe...
ja zamówiłam małemu ten garaż z little people, uwielbia samochody, więc niech ma 😉 moi rodzice kupują mu sanki, jeszcze myślałam o samochodzie zdalnie sterowanym cos takiego http://allegro.pl/wojtek-edukacyjny-woz-strazacki-clementoni-i3716976140.html i może rodzice M to kupią 😜 wóz policyjny już ma i uwielbia się nim bawić 😉
a że u nas wigilie duże, w sensie dużo ludzi i każdy chce mu coś kupić, to mam zamiar zrobić listę drobiazgów ( stwierdziliśmy, że jednak to dziecko i prezenty mają być dla niego, a nie dla nas, więc stawiamy na zabawki, drobne, poza tym z ubraniem nie zawsze trafiają)
myślałam o wszelkiego rodzaju zabawkach drewnianych, jakieś puzzle, układanki, piramidki, cymbałki, bębenek i książeczki, najlepiej w stylu Mamuko, dziś w ddtvn pokazywali taką właśnie jak mamuko tylko o autach 😁 i już mi się lampka zapaliła 😉

ten jest zdalnie sterowany http://allegro.pl/clementoni-miekkie-auto-dzipi-na-radio-samochodzik-i3726864476.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ostatnio jestem mega zalatana, albo zaczytana w książkach, przy nadmiarze czasu was nadrobie...

wystawiam na sprzedaż 2 wózki, jeden Graco (gondolo-spacerówka) i drugi 4baby (tylko spacerówka). i mam zamiar kupić na wiosnę jakąś lepszą spacerówkę. tylko muszę fotki porobić i wstawić w neta.

mój tako Andrzej robi dzisiaj imprezę urodzinowo-imieninowo-andrzejkową. i jak zwykle cały dom ludzi... na szczęście już wszystko porobione. i nawet stół już zdążyłam nakryć 😁

czy któraś z mamusiek jest obyta w lustrzankach?? bo mam dylemat i nie wiem który wybrać: Nikon D7000, Nikon D5200, Canon 60d, Canon 650d ? 🤔
mam już dość Olympusów i Sony, muszę wkroczyć na jakieś głębsze wody 😁

udanego Andrzejkowania !! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...