Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Sandra po prostu masakra. ..

Madzia dobrze ze wiecie co dolega kubusiowi. Tamta pediatra nie zaglądala Kubie do gardelka? A jadl ladnie ze nie dalo sie zauważyć ze to moze gardelko 😉.?
Fajnie ze macie takie plany na święta i ze sobie odpoczniesz 😉.udanych zakupow 🙂

Doti buziaki dla maluchów niech szybko choroba ucieka 🙂

Iza ja mam od kilku dni ochotę na nalesniki z serem a jakoś sie do nich zebrać nie mogę. Od początku tyg robiemi sie w konckońcu ser przeterminuje 😉.
Mi tez najbardziej dziala na nerwy podloga i okruchy 🙂.
Fajnie ze nocka udana i oby tak zostało; )

Kasia sle Ola to spioch 😉

Karolka dobrze ze Ula juz sie doleczyla praktycznie 🙂

Natalia obrze ze jestes zadowolona z wizyty 🙂 to teraz szaleństwo 🙂

Deira Ty to sie masz z tymi zabkami i chorobami Natalki ; ( ale silna jesteś; ) ściskam!

Macie jakies pomysły na prezent dla swoich mężczyzn na Mikołajki/święta ????? 🙂

My musieliśmy wymienic kola w aucie...wiec nowy wydatek. No i te ubezpieczenie auta tu mnie kiedyś wykonczy:/:/
Tymek dzis wstal o 4 potlukl sie chwile u nas i zaczal wymyślac i zasnal o 6 zjadl mleko czyli juz trochę inaczej i wstal o 9-30. Pozniej kaszka i pojechalsismy pozalatwisc sprawy. Zasnal o 13 i narazie spi....a mi zimnooo grzjee sie pod kocem i przy kaloryferze...strasznie nam ciepło ucieka szybko...

Jutro jadę po buty i czapke dla Tymka 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja właśnie sama nie wiem co mam kupić mojemu M pod choinkę...
w szczególności że 19listopada miał urodziny i kupiłam mu skórzany portfel a teraz nie mam pojęcia...
pewnie skończy się jak zawsze 😁 czyli na tym że pojedziemy razem do marketu robić zakupy prezentowe dla wszystkich i wtedy sami sobie wybierzemy co chcemy. więc nie myślę nad jego prezentem ale co ja chciałabym dostać 😁
w sumie to już wiem: sagę E. L James 😁 bo po przeczytaniu pierwszej części "Pięćdziesiąt twarzy Greya" czuje niedosyt i już najchętniej przeczytałabym kolejne części 😁 (w 2 dni pochłonęłam 500 stron 🤪 🤪 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Caly dzien rycze 😞( Ehhh... A najlepsze ze Darek prowadzil w dwoch konkursach w firmie, ktore mialy byc roztrzygniete 15.12. , mowi, ze nawt jakby miesiac nie sprzedawal nie sa w stanie go koledzy przegonic.. Pytanie czy za to mu zaplaca?? 1500 zl nagroda.. bo w sumie jest ich pracownikiem do 31.12.2013.

Jak pomysle jeszcze do tego o swietach, to wogole juz mi lzy leca...

a babcia jak zawsze musiala dolac oliwy do ognia, bo znow niezadowolona.. kuchnia jej sie nie podoba, nic sie jej nie podoba.. Ani usmiechu na twarzy to mi mowi, ze latwo nie miala... jakby to moja wina byla..
To jej mowi,ze robie tak zeby byla na starosc zadowolona, to jej nic nie pasuje kompletnie nic..

Ehhh. jak prosila mnie o zalatwianie miszkania, nie bylo problemem, ciagle lecialam z papierami. w ciagu 5 minut.. a teraz jak ja prosilam zeby dowod nowy zrobila, to ciezko jej dojsc.. bo jej sie nie spieszy.. ale nie rozumie, ze zeby zaczac procedure wykupu, musi byc komplet dokumentow.. w tym ksero jej dowodu osobistego..

KUR......!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ehh moja chora dzieciarnia zasnęła. Ciekawe kiedy się obudzą. Gorączka znów zaczyna rosnąć. Jutro chyba podjadę z nimi jeszcze raz do lekarza, bo Mała ma wyraźnie zaczerwienione gardełko, Mati niby tylko katar i to już coraz mniejszy ale gorączka się trzyma..

A ja chyba musze podjechac do apteki po coś na uspokojenie, bo i ile w ciągu dnia jest dobrze, to na wieczór ja jestem już zmęczona a dzieci coraz bardziej dokazują i aż mnie gardło od krzyku boli.. a do tego serducho że na nich krzycze i cierpliwości nie mam 😞 wstyd mi i przykro strasznie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Co do prezentow my sie zastanawiamy co kupic Majce,napewno łóżko skladamy sie z ciotkami,ale tez kupujemy Majuni coś od nas,sobie prezentów nie robimy tak zdecydowaliśmy. A dla Mai to:lalka i wózek,kuchnia zabawkowa,lub teraz w biedronce jest jezdzik myszki miki...chyba to wszytsko...najlepsze wyjscie to to,żeby mama kupila coś,my kuchnie a ciotki lalke i wózek...chyba ze cos z tych prezentów będzie na Mikołaja 😁
Sandra masakra,współczuje Ci...nie dziwie sie,że lecą Ci łzy,jeszcze ta babcia musi cie tak dolowac... 😠 😠
Ok ide kąpać Majkę i do spania iodzie,a My z mamuską po piwku wypijemy.
Jutro idziemy na 3 latka mojej kuzynki,Majki ciotki więc musze od rana lecieć do sklepu i coś wymyślić najlepiej gdyby to coś było z Myszką Miki 😁 i jakieś obuwie sobie kupić na zimę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ojej Sandra masakra 🤢 kurde co za czasy teraz w kazdej firmie tak robia bo naprosciej zaoszczedzic zwalniajac pracownika i prrzyjac nowego za minimalne chamstwo i tyle...

Dziewczyny moje dziecko przespalo ponad 14 godzin ciagiem zaliczyla popoludniowa drzemke. i grzecznie o 8 poszla spac szok normalnie i nie jest chora bo juz sie balam...

Kurde w komorce nie otwiera mi sie gazetka a tez musze cos dla Oli znalezc na mikolajki chcialam drewniane puzle takie cymbalki z pileczkami do wbijanie i pewnie jesxcze cos wymysle do tego ale na gwiazdke nie mam pomyslu Ola ma fiola na punkcie pieskow kotkow i pilek i w tej dziedzinie chyba poszukam chociaz myslam o tych wypasionych interaktywnych zwierzakach ale na to chyba jest jeszcze troche za mala bo jej systarczy zeby pies chodzil i ewentualnie czasem zaszczeka.
Z M tez nic nie kupujemy sobie bo mamy dosyc prezentow do kupienia a teraz najwazniejsza Ola i w nia inwestujemy hehe juz nawet mnie moje przenty tak nie ciesza jak te co ona dostanie

A ja po calym dniu nie mocy na wieczor posprzatalam na blysk cale mieszkanie farbnelam wloski i zarax uciekam spac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aha a jesli chodzi o sprzatanie to odkad Ola urzeduje po podligach to tez mam fiola na punkcie czystosci tym bardziej ze Ola tez nie lubi brudu nie ma dnia zeby nie wolala "myju myju" i wtedy leci do kuchni pokaxuje na sxuflafe i musze dac jej gabeczke lub scierke i ona wtedy sprzata a jak tylko znajdzie jakas kruszyne na podlodze to mi przynosi i mowi "mami ble" i robi taka kwasna mine jakby nie wiem jak obrzydlier to bylo

Dobranoc mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobry,

Szymon od kilku dni upodobał sobie tosty z serem żółtym i szynką 😉 zajada aż się uszy trzęsą.

Sandra ciągle o was myślę i strasznie mi przykro że tak potraktowali swojego najlepszego pracownika... co za głupota!! ;/
głowa do góry, mąż jak ma takie powodzenie w sprzedaży to przeczuwam że znajdzie w mgnieniu oka jakąś dobrą pracę.

Kasia w biedronce są jakieś laleczki, pieszczochy interaktywne i pieski z gwizdkami, klocki, jeździki, znikopis, samochody, laptopy i inne pierdoły.

ja się właśnie zastanawiam nad pieszczochem interaktywnym, bo laleczkami się raczej nie zainteresuje, pieska ma, klocki znikopis i samochody też ma... jeździk się u nas nie sprawdził więc sama nie wiem co... myślałam kupić mu jakiś zestaw bajek ale już się wczoraj dowiedziałam że dostanie to od chrzestnej, więc chyba zostaje ten pieszczoch.
moja mama jak i teściowa chciały żebym zrobiłą listę co najbardziej potrzebujemy dla małego bo nie chcą kupować coś co już ma albo jest zbędne.
i teraz siedzę i myślę co... 🤔
w sumie to chyba nie zanotuje nic z zabawek tylko np z ciuszków, pampersy, chusteczki mokre i inne przydatniejsze na codzień pierdoły.

a co się dzieje z marylu ?? coś się nic nie odzywa. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rozmawialam z Marylu , wszystko u nich ok tylko brak czasu 🙂. Ma ochotę zagladnac na forum ale raczej czas niepozwala 🙂

My właśnie po zakupach dla Tymeczka. Stwierdzam ze nie mogę jezdzic do nexta!!!! Po prostu wpadam w szal tam.....
Ale nic mnie tak nie cieszy jak robienie zakupow dla Niego 🙂). I prezentów 😉.

Milego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki dziewczyny za pocieszenie. Leże plackiem od wczoraj - tylko siusiu wstaje.
Sandra w poprzedniej ciąży z szyjką było oki, ale od 29 tyg miałam rozwarcie. Teraz rozwarcia na razie brak... najprawdopodobniej założą mi szew w tym szpitalu, ale jeszcze maja nade mną podebatować.

dobrej nocki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sandra, współczucia, tak to teraz jest z ta pracą, raz jest, za chwilę nie ma. Mnie też przecież po ponad 6-ciu latach po powrocie z macierzyńskiego zwolnili, a wcześniej byłam super-pracownikiem, potem już z dzieckiem widać niekoniecznie… Też poszły dyspozycje z góry, na szczęście mój bezpośredni dyrektor chyba mnie cenił bo zaproponował zaraz mi prace w swojej prywatnej firmie 😉
No i w sumie to jestem zadowolona, nie mam tyle stresów, no i nie trzeba się prosić o urlop jak potrzebuję wolne i takie tam
Ale nie łam się! Zobaczysz Darek szybko znajdzie sobie inną pracę, akurat ofert dla handlowców i przedstawicieli jest sporo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...