Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
No co ty Edyta rozpakowane mamusie sa bardzo ciekawe bo zanim my sie rozpakujemy wy nabierzecie doswiadczenia ze swoimi dzieciaczkami i pozniej my bedziemy mogly sie dopytywac radzic itp. U mnie nocka ok standard 3 razy na siku najgorzej z przewracaniem i obsesyjnie budze sie z nadzieja ze moze cos pocieklo 😉 a tu nadal cisza nawet juz spacer nie dziala na mego osiolka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
13 listopada 2012 roku o godzinie 3:33 przyszedł na świat wyczekiwany Alanek synek Angeli_89 waży 4700g i ma 58cm-nasz najdłużej wyczekiwany i największy bobasek 😉


wow! Gratulacje dla Andzi! i bobasek mega duzy... 🙂 jestem nadal w szoku.... i swietna data urodzin 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
13 listopada 2012 roku o godzinie 3:33 przyszedł na świat wyczekiwany Alanek synek Angeli_89 waży 4700g i ma 58cm-nasz najdłużej wyczekiwany i największy bobasek 😉


Gratuluje cierpliwej Mamusi. Czekamy na zdjecie oczywiście Alanka.
Duzy chłopiec 🙂 kto by sie spodziewał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
Gosia slaba z ciebie wrozka bo ja nadal po nocy w dwupaku 😉 ale Karina widze ma czarna magie za rekawem 😉


no widzisz słaba slaba... sobie tez nie moge wywrozyc 🙂 a juz miałam sie rozpakowac do 10 listopada. 🙂 hihi mąż mi dał max 2 dni ze sie cos rozkreci i tez nic - dzis mija jego termin obstawiony 🙂 Co chwile ktos do mnie dzwoni czy juz , czy sie urodziło a ja codziennie rano to samo - wstaje jakby nigdy nic, czuje sie ok, zero skurczy, bólu, przepowiadajace nawet ustały ze dwa tygodnie juz 🙂 jak słonica bede chyba 2 lata chodzic w ciąży 🙂 nawet przy obracaniu sie na boki juz mnie tak nie ciagnie jak wczesniej. Cofnęło sie wszystko.... nie wiem co sie dzieje 🙂 co ta Ola tam wyprawia i co sobie mysli 🙂
tyle miesiecy na lekach podtrzymujacych ciaze to teraz sie nie spieszy ....
Twoja Lena też uparta 🙂 niby wszystkie objawy od dawna masz i bole i skurcze i ten czop i tez nie chce jej sie jeszcze 🙂

Anula a Angela pisała czy naturalnie rodziła 4700 synusia? jesli tak to normalnie szacun 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Thalia:Patrycja mi pisala chyba ze dwa dni temu ze narazie bez zmian i ma sie odezwac jak bedzie po wszystkim

Gosia:Angela napisala mi ze naturalnie-to fakt wielki szacun takiego klocuszka urodzic>

A Megan dzis tu była?Bo wczoraj g.....sprawa ją dopadła może się rozpakowuje i nie zdarzyla napisac 😉

No moja Lencia tez dobry osiołek siedzi i siedzi ale dzisiaj mało aktywna-wsunełam pół czekolady co do mnie nie podobne i sie leniwie przewraca a co mnie koci podwoziowe bola to tragedia chodze jak kaczka jakby mi cos wisialo miedzy nogami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elmirka napisał(a):
Wielkie Gratki dla naszej Andzi i jej malego (duzego 🤪:woohoo 🙂 Alanka. W koncu sie kochana doczekala
Czekamy na zdjecia 🙂

Napisalam ze jak odpocznie isie ogarnie to ze czekamy na zdjecia naszego duzego forumowego chlopczyka-narazie najwiekszy 😉 Pierworodkom pewnie by nie pozwolili i by od razu bylo cc taki klocuszek to rozpruc sie mozna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie nocka w miare ok wstawalam coprawda ze 3 razy na siku ale szybko udawalo mi sie zasnac.
Maly nadal nie planuje wyjscia wierci sie tylko niemilosiernie az boli. Moj P mnie zabiera dzisiaj na mega dluuuuugi spacer bo wczoraj nie bylo pogody wiec bylam zmuszona podreptac po naszym OOOOOOgromnym mieszkaniu 😉 a dzisiaj czuje ze syncio troche nizej siedzi. Moze uda sie go w koncu wydeptac.
Edytko a ty zapomnij o swoich slowach ze jestescie mniej ciekawe bo ja tu regularnie podczytuje watki dziewczyn z wrzesnia i pazdziernika zeby sie dowiedziec co i jak z maluszkami poczac, wiec dla mnie twoje relacje z dnia sa na wage zlota zwlaszcza ze masz juz Karolke wiec podwojne doswiadczenie i mozesz porownac jak to jest zajmowac sie dziewczynka i chlopcem.
Meg powodzenia na wizycie i prosimy o relacje po 🙂
Anula a ty to naprawde masz fajnie z tym twoim mezem bo moj facet to by mi w zyciu w ten sposob w pipke nie zajzal. Jak mu powiedzialam ze twoj lekarz wyjal ci czop i ze istnieje masaz szyjki to sie zapytal czy bym sobie nie mogla zrobic 😁 😁 😁. To mu powiedzialam ze malpa nie jestem i rak do kolan nie mam wiec jak co to sam moze sie pobawic i sprobowac bo ja osobiscie nie siegam tam do srodka 😉 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elmirka-az sie usmialam to fakt ja jak nawet sama siebie chcialabym wybadac to porownanie do malpy jest na miejscu bo przez brzuszek jakos ciezko siegnac tu i owdzie nogi ogolic paznokcie obciag a gdzie tam sie wepchac 😉 no moj ginuś chyba za lekki mi ten masaż zrobił albo ja taka jestem ze nawet to na mnie nie skutkuje-na sama mysl ze w poniedzialek jak nie urodze mam znow isc na wizyte zle mi sie robi bo znow bedzie mi grzebal pewnie i sprawdzal a juz bym wolala grzebanie porodowe niz ginekologiczne bo wtedy wiem ze nie pcha rak od tak dla sprawdzenia tylko ze juz blizej niz dalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolka84 napisał(a):
hehe no wlasnie dlatego nie wiem jak Angela tego dokonala 😁

Z desperacji miala sily tyle "maly" siedzial ze i pewnie jak by i z 6 kg mial to by wolala go wydostac niz dalej z nim chodzic po 22 napisala mi ze pecherz jej przebili wiec pomyslalam ze to jej 2 dziecko to do rana spokojnie urodzi a tu ok 4 sms oczom nie dowierzalam az meza obudzilam czy to mozliwe -ale musiala miec ulge jak wyskoczyl 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
karolka84 napisał(a):
hehe no wlasnie dlatego nie wiem jak Angela tego dokonala 😁

Z desperacji miala sily tyle "maly" siedzial ze i pewnie jak by i z 6 kg mial to by wolala go wydostac niz dalej z nim chodzic po 22 napisala mi ze pecherz jej przebili wiec pomyslalam ze to jej 2 dziecko to do rana spokojnie urodzi a tu ok 4 sms oczom nie dowierzalam az meza obudzilam czy to mozliwe -ale musiala miec ulge jak wyskoczyl 😉


nie wiem czy dobrze kojarze, ale kiedys pisala, ze jej pierwszy synek tez sie duzy urodzil 🙂 to wprawiona jest 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczny wtrące się.........możliwe,żeby dzidzi duo ważyła
on abyła już po terminie?
bo dziecko naszybciej rośnie pod koniec

coś o tym wiem
jeden i drugi syn był duży
starszy miał 4220 -naturalnie
Alan 4630 i miałam cc ,bo sie bałam rodzic nayuralnie takiego klocka
z pierwszym były problemy

Wam życzę szybkich i łatwych porodów
opłaca sie czekać i męćzyc to jest najpiękniejsze wydarzenie jaki emżna mieć w życiu

Powodzenia 🙂

brakuje mi mojego brzuszka
dlatego Was czesto czytam.......keidy to było 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
dziewczny wtrące się.........możliwe,żeby dzidzi duo ważyła
on abyła już po terminie?
bo dziecko naszybciej rośnie pod koniec

coś o tym wiem
jeden i drugi syn był duży
starszy miał 4220 -naturalnie
Alan 4630 i miałam cc ,bo sie bałam rodzic nayuralnie takiego klocka
z pierwszym były problemy

Wam życzę szybkich i łatwych porodów
opłaca sie czekać i męćzyc to jest najpiękniejsze wydarzenie jaki emżna mieć w życiu

Powodzenia 🙂

brakuje mi mojego brzuszka
dlatego Was czesto czytam.......keidy to było 🙃

Tak Angela juz 10 dni była po termnie-narzekala ze jej ciezko nosic ten brzuszek-wiec nie dziwie sie bo Alanek 4700 plus wody lozysko macica i swoje kg to kazda by wymiekla wiec jak dla mnie pelen szacun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
izunia1986op napisał(a):
dziewczny wtrące się.........możliwe,żeby dzidzi duo ważyła
on abyła już po terminie?
bo dziecko naszybciej rośnie pod koniec

coś o tym wiem
jeden i drugi syn był duży
starszy miał 4220 -naturalnie
Alan 4630 i miałam cc ,bo sie bałam rodzic nayuralnie takiego klocka
z pierwszym były problemy

Wam życzę szybkich i łatwych porodów
opłaca sie czekać i męćzyc to jest najpiękniejsze wydarzenie jaki emżna mieć w życiu

Powodzenia 🙂

brakuje mi mojego brzuszka
dlatego Was czesto czytam.......keidy to było 🙃

Tak Angela juz 10 dni była po termnie-narzekala ze jej ciezko nosic ten brzuszek-wiec nie dziwie sie bo Alanek 4700 plus wody lozysko macica i swoje kg to kazda by wymiekla wiec jak dla mnie pelen szacun



człowiek sie czuje jak słoń 😁 😁
odwaliła dziewczyna kawał dobrej roboty......
teraz tylko nosić i całować klocuszka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...