Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Karusia w polsce oficjalnie sa tez tylko 4 wymagane ze tak powiem "ustawowo" przepisowo 🙂 potwierdzajace ciaze, do 12 tyg. z ocena wad genetycznych, połówkowe, około 30 tyg i 36 tydz. zeby ocenic wielkosc dziecka przed porodem. Wszystkie pozostałe to jest dobra wola lekarza. No chyba ze ciaza jest zagrozona to robi sie wiecej wg wskazan lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry-to ja i zaskocze was 🙂)) nadal jako kinder jajo chodze 🙂)) tak sie dzis wyspalam ze az sama sie zdziwilam chyba zaczynam magazynowac sily bo nie pamietam juz kiefy dpalam do 10:30 zawsze 8 juz na nogach a poszlam spac tradycyjnie.Megan wiecej wiary do 11 wieczor jeszcze roznor byc moze.Gwiazdeczka super ze chociaz raz w tugodniu zagladasz do nas 🙂 Gosiaczek chyba nie tylko Olka uparta bo moja nie lepsza a ostatnio tez slyszalam ze Lenki to temperamrntne babki no i moja jak jeszcze uparta bedzie po tatusiu to do stycznia tam posiedzi.Napisalam i do Patrycji i Angeli smska czy jakies zmiany sa bo juz sama umieram z ciekawosci.Megan ja to samo co ty zagnalabym do lozka meza sle jak czopu nie ma to pozostaje spacer s tez ciezko bo jak kaczka cjodze takie msm uczucie jakby mi mala miala zaraz wypasc i moze tak jak Ania napisala moj dzien nadchodzi tylko ja jakos tego nie czuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
Dzien dobry-to ja i zaskocze was 🙂)) nadal jako kinder jajo chodze 🙂)) tak sie dzis wyspalam ze az sama sie zdziwilam chyba zaczynam magazynowac sily bo nie pamietam juz kiefy dpalam do 10:30 zawsze 8 juz na nogach a poszlam spac tradycyjnie.Megan wiecej wiary do 11 wieczor jeszcze roznor byc moze.Gwiazdeczka super ze chociaz raz w tugodniu zagladasz do nas 🙂 Gosiaczek chyba nie tylko Olka uparta bo moja nie lepsza a ostatnio tez slyszalam ze Lenki to temperamrntne babki no i moja jak jeszcze uparta bedzie po tatusiu to do stycznia tam posiedzi.Napisalam i do Patrycji i Angeli smska czy jakies zmiany sa bo juz sama umieram z ciekawosci.Megan ja to samo co ty zagnalabym do lozka meza sle jak czopu nie ma to pozostaje spacer s tez ciezko bo jak kaczka cjodze takie msm uczucie jakby mi mala miala zaraz wypasc i moze tak jak Ania napisala moj dzien nadchodzi tylko ja jakos tego nie czuje


Anula bo ja tak sobie mysle ze my to juz schizujemy i za bardzo chcemy te nasze kluseczki miec koło siebie 🙂 i one uparcie nam na złość własnie siedzą 🙂 ja to byłam przekonana ze do 10 listopada sie rozpakuje bo duza itp a tu nic 🙂 juz normalnie coraz bardziej zaczynam myslec o tym ze do terminu nic mnie nie ruszy. Dzis mam zamiar z mama na długi spacer iść moze to coś da. Bo jak chodze to faktycznie czuje napór na szyjke. Takie dziwne uczucie przy chodzeniu w kazdym razie. I tak schizuje jak durna 🙂 i kazdego dnia w nocy budze sie i zaczynam sie zastanawiac czy mam jakies objawy czy nie mam, sprawdzam czy sucho 🙂 czy brzuch miekki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
Dziewczyny może zadam głupie pytanie ale zadam a co tam 😉 ale macie miałyście wrażenie jeszcze przed porodem (te które już urodziły) i te co jeszcze sie turlają no oczywiście nie w ostatniej fazie ale wcześniej że ojejku no nie wiem jak to wam opisac ale poleżałam wstalam pochodzic i mam dziwne wrazenie jakby mi mala strasznie spadla i maz stwierdzil ze jakos dzisiaj strasznie "okrakiem" chodze.Nie boli jak chodze ale dziwne takie uczucie.Nie wiem czy mnie zrozumiecie ale nie mialam tego uczucia wczesniej -moze to moja psychika wariuje a maz jeszcze stwierdzil ty patrz bo ona ci wypadnie zaraz i nie bedzie trzeba jechac na IP 😉
Ja tak chyba z tydzień przed porodem miałam,takie uczucie mocnego ucisku w dole brzucha(ale to tak konkretnie w dole)zwłaszcza jak wstawałam i chodziłam.Jakby to określić tak jakby główka sama wypychała się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja dzisiaj pytalam siostry jak to u niej bylo z porodami. Tak wiec pierwsza corke urodzila tydzien przed terminem. Nie miala zadnych objawow przedporodowych. Rano wstala i odeszly jej wody i to bylo tyle. druga corcia urodzila sie dwa tyg przed terminem ale porod byl wywolywany bo siostrze sie wydawalo ze jej wody odchodza. Okazalo sie ze nic takiego sie nie dzieje ale lekarz nie chcial jej juz wypuscic do domu bo miala 3 cm rozwarcia i do wyboru albo lezec 2 tyg w szpitalu i czekac na porod nnaturalny albo oxy i rodzimy 2 tyg wczesniej oczywiscie wybrala opcje nr 2.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Angela_89 napisał(a):
Ja wyszlam obecnie do domu z rozwarciem 2 cm:/



Nie wierzę !!!!!!!!! Jak to możliwe ????? U mnie to z takim przeterminowaniem sami wywołują poród do skutku a nie wypuszczają do domu!!!!
Fakt, mnie wypuścili po oxy, ale to był mój 37 tydzień a nie 41 ! Skandal !
Kochana, nie dziwię się, ze jesteś tak na maxa zdenerwowana i psychicznie wyczerpana 😞 musisz dać radę! Ehh polska służba zdrowia dobija....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mi pomogło 🙂 schodziłam CH Focus przy pierwszej ciązy. ale 2 x i wiecej siły nie miałam....

my po godznnym spacerku, pięknie tam jest, 15'C. przeszłsmy z Kari pol wioski 🙂 maciuś przespał trasę i dalej śpi w gondoli

czekamy na gosci - moi wujkowie i sioistra z narzeczonym

noc mielismy trochę płaczliwa, ale spoko, damy radę. marzy mi sie kawka, ale trudno - musze sobie odmówic...

dziwna sprawa z Toba Andziucha...bez sensu

dobra. lecę kawkę parzyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karusia83 napisał(a):
angela znajdz jakies schody i wchodz z gory na dol....ponoc wielu pomoglo...


mi ktos mówil z lekarzy ze to niebezpieczne dla dziecka. Moze spowodowac problemy z tetnem u dzidziusia a w konsekwencji niedotlenienie. Mi własnie po wejsciu po schodach na 3 pietro w szpitalu na ktg wyszla tachykardia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Angela-ja nie wierze wlasnym oczom ze ty tu jestes i w dodatku w dwupaku-jedz do innego szpitala naklam ze zle sie czujesz ze masz wrazenie ze wody ci sie sacza no nie wiem niech biora cie na oddzial i lez az do rozwiazania-u mnie w szpitalu tez by cie nie wypuscili ale co spzital to obyczaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...