Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
17 listopada 2012 roku o godzinie 16:40 przyszedł na świat synek Elmirki Jakub Emanuel waży 3660g wzrostu nie zmierzyli ale mamusia i synek czują się ok i odezwą się po powrocie do domku


Elmirka gratulaje 🙂 Jednak sie udało 🙂 Czekamy na Wasz powrót do domku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
No gosia nastepna ty w kolejce a pozniej ja-wiec nie ociagaj sie i nie blokuj kolejki 😉 a tak na serio od poludnia mecza mnie skurcze ale 30-40 min i jeszcze sie turlam moze akcja sie rozkreca pfupfu oby nie zapeszyc ale pomiedzy skurczami w miare staram sie funkcjonowac


Anulka u mnie sie nadal nic nie zapowiada 🙂 Ja nie mam zadnyh skurczy ani innych objawów 🙂 Wiec spoko wpuszcze cie w kolejke jak trzeba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia poczekamy zobaczymy moze ja rak sie bede kilka dni meczyc a ciebie wezmie raz a porzadnie wkurzam sie tylko bo moglyby byc te skurcze konkretniejsze a nie takie jakby chcialy a niemogly a w dodatku po kazdym skurczu mala jaki nerwus na wszystkie strony kopie pewnie z wyjazdu na porodowke nici cos tak czuje po kosciach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
elmirka gratulacje !!!!!!i po wszystkim 🙂 zostalysmy w piatke....gosiaczek i anula chyba nie zamierzacie brac sprawy na serio i mi towarzyszyc do grudnia heheh-ja mam jeszcze tydzien do terminu! jutro wizyta...mama przyjezdza we wtorek...
wczoraj wybadalam dopochwowo glowke malej ona ma 34 palca do przebycia ze tak powiem, tak nisko lezy- a ja nie czuje zadnego ucisku niccccccccccc.........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karusia83 napisał(a):
elmirka gratulacje !!!!!!i po wszystkim 🙂 zostalysmy w piatke....gosiaczek i anula chyba nie zamierzacie brac sprawy na serio i mi towarzyszyc do grudnia heheh-ja mam jeszcze tydzien do terminu! jutro wizyta...mama przyjezdza we wtorek...
wczoraj wybadalam dopochwowo glowke malej ona ma 34 palca do przebycia ze tak powiem, tak nisko lezy- a ja nie czuje zadnego ucisku niccccccccccc.........


uuu Karina to ty dobry lekarz jestes sama sie badasz ginekologicznie 🙂 Podziwiam ja to tez niby słuzba zdrowia ale sama bym sobie rączek nie pchała zeby wybadać główke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem!Ale okropnie sie czuje znow noc nie przespana gorsza od tamtej budzilam sie przez skurcze tetaz sa co 30-20min znosne bolesnie i cholerka nieregularne bo 2 godz nie bylo ani jednego to az przysnelam.Ale czuje sie okropnie boli mnie wszystko.Boje sie jednego ze te kohe skurczyki takie beda caly czas i nie beda na sile przybierac i bede sie meczyc i dopiero jak trafie na porodowke to z oxy postep bedzie bo jak narazie kazdy boli tak samo albo ja mam tak wysoki prog bolu.Leze wstaje skurcz lapie przechodzi jak go rozchodze i tak cala noc ledwo na oczy widze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobrze jednak ze jutro wizyta powie mi ginus co mam robic z tym bo nie wyrobie jak mam tak sie meczyc moze dotrwam do jutra ale oby nie bo mogloby sie cos ruszyc konkretnie.Gosia zauwazylam ze nie ma tygodnia pod nickiem a jak minie termin to zaczjie liczyc na dole zegarek ile nasze dzieciatko ma dni itp.wiec trzeba sie zbierac.Megan napisala ze dzis wracaja do domu i jak sie ogarnie wpadnie na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magda!!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa no ja nie mogę....ale fajowo 🙂)) powodzenia!!!!

anunlka, mi to przypomina napinania przedskurczoe, tak miałam z kari na dzien przed porodem, co pol h, zanikały, znów sie pojawiały....

karinka, ja cie podziwiam z wymacaniem głowki...ja to bym chyba zawału dostała jakbym głowki dotknęła 🙂))

gosia, powodzenia i zeby pani ordynator zdecydowała szybko o rozwiazniu 🙂

andziucha, ale konkretny chłop z Alanka...czapki z głów...pocięli Cie bardzo??

megan- czekamy!

u nas noc tradycyjnie, z Maciusiem mozna zegar nastawiac- pobudki o 2.30 i 5. potem ok 6.30
teraz nyna, juz sie zmienił bardzo buźka mu ię zaokrągliła, ja mam tyle mleka ze jak zaciągnie i puści to po scianach pryska..biedny sie załknie co 3 łyk i zanim oddech złapie to ja mam mały zawał...
poza tym rana mi sie w 1 miejscu brzydko goi, jakieś grube tam mama, jakby mi za duzó skóry zszył...taki wałek..super. ciekawe jak na rpwerze jeździc bede bo jak długo chodze to mnie tam boli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Angela_89 napisał(a):
karolka84 napisał(a):
Angela synek slodki! A jakie ma fajne pulaski 😘 🙂

dziekuje za mile slowo!
to taki malutki paczus wkoncu mial 4,7 kg jak sie urodzil 😁 😁


podziwiam Cie, nie sadzilam, ze mozna taką duza dzidzie sn urodzic 😁

Thalia to teraz juz z gorki! 😁 trzymaj sie dzielnie kobieto 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
O nie bylo mnie chwile a Thalia poszla rodzic no co za tempo Goska my serio zostaniemy na koniec jeszcze Karina nas wypredzi bo Thalie nic nie bolalo a tu chlup Karine tez nic nie boli i bedzie expres tylko nasze kluseczki sobie posiedza ost.skurczyk byl godz temu ja chce aby sie rozkrecilo bo oszaleje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...