Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
u nas dziś niespokojy poranek, małą męczył od rana brzuszeek, myślałam że nie może kupki zrobić a ona puściła "mlecznego pawia". POdskoczyłam na równe nogi jak zobaczyłam i szybko odwróciłam żeby się nie zakrztusiła. Ale widać było że od razu bidulce zrobiło się lepiej. Potem zjadla i teraz spi 🙂 dzis na spacer nie idziemy bo miałam wrażenie że wczoraj po spacerze miałą katar 🤢 pójdziemy jutro. Zreszta wczorajszy spacer wymęczył także mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
edithd napisał(a):
tam gdzie rodziłam mam wrazenie sami tacy doktorzy-rutyniarze... 3/4 z nich bada babki jakby krowy badali. jak mi włozył łapsko to sie go zapytałam czy on chce zebym ja buzią to dziecko urodziła...masakra normalnie. a potem jak mnie czyscił to jakby piec C.O. wymiatał. podobnie z szyciem.... straszne to jest. polozne super a doktor do du...
potem na obchodzi z 6 ich łaziło, z czego 2 wchodziło na salę a 4 stało przed pokojem i na komórkach cykali.

Ale sie usmialalm coz za oryginalne powiazania-ale fakt ze niektorzy lekarze bardzo szybko wpadaja w rutyne i doslownie kobiety po porodzie traktuja jak krowy albo swinie
a kropelek dałam 12...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anula bron boze ja nie wróze 🙂 tylko obmyslam która najpredzej moze sie rozłozyc. I wychodzi mi na Ciebie 🙂 Ja wsunełam pizze 🙂 chodzila za mna od dawna...

Co do lekarzy to sie zgadzam... niektórzy to masakra - zero delikatnosci gmyraja w srodku jakby to studnia bez dna była... wogole ja mam jakas awersje do starych wiekowych lekarzy facetow... wydaje mi sie ze mało na bierzaco sa w diagnozowaniu i nowoczesnym leczeniu, opieraja sie na jakis starych teoriach i metodach. oczywiscie nie mozna uogolniac bo pewnie sa tez i tacy ok ale jakos nie mam przekonania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny wrocilam z ktg i zaraz sie zbieram do szpitala. Chyba bede nastepna 🙂.
Z malym wszystko ok ktg wyszlo super skurczy brak tylko moje wyniki wskazuja na to ze mam ta cholestaze wiec beda wywolywac porod dzisiaj. Biore ze soba laptop wiec bedziecie na bierzaco w miare mozliwosci.Zmykam stawic sie na oddzial 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elmirka napisał(a):
Dziewczyny wrocilam z ktg i zaraz sie zbieram do szpitala. Chyba bede nastepna 🙂.
Z malym wszystko ok ktg wyszlo super skurczy brak tylko moje wyniki wskazuja na to ze mam ta cholestaze wiec beda wywolywac porod dzisiaj. Biore ze soba laptop wiec bedziecie na bierzaco w miare mozliwosci.Zmykam stawic sie na oddzial 🙂


Wow 🙂 wiec cos sie ruszy u nas wkoncu 🙂
Elmirka to trzymam kciuki za szybki poród 🙂 dobre samopoczucie u ciebie jest wiec bedzie wszystko dobrze 🙂 widac ze sie cieszysz ze Kubus bedzie z Wami za kilka godzin pewnie 🙂 Powodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
O prosze tylko na chwilke poszlam zmruzyc oko wchodze a tu takie wiesci no to Elmirka zgodnie z planem idziemy wiec trzymamy kciuki-ale ci zazdroszcze.super jeszcze chwilka i Kubus bedzie z mamusia.

Karinka nie martw sie zostane z toba bo nic nie wskazuje ze sie rozsypie tymbardziej ze Gosia jakies plamienie dostrzega moze szyjka pracuje i dlatego a u mnie zero objawow bo te skurczyki to znosne i tak to ja moge sobie chodzic i do stycznia.

Zdrzemnelam sie chwileczke ale nie to bylo najlepsze w tym wszystkim obudzilam sie i chwilowo poczulam sie jak bym brzuszka nie miala taka lekka no rewelacja ale tylko noga ruszylam i ała ała cale podwozie przypomnialo o sobie otworzylam oczy spojrzalam brzusio obok Lenka akurat sie zaczela ruszac no ale uczucie bylo dziwne bynajmniej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia-zgadzam sie zawsze to jakas nowosc no jesli Rlmirka sie rozpakuje to ty nastepna wiec sie nie wymiguj ze ja bede przed toba bo jakos to ja nic nie czuje o dziwo oprocz teho bolu podwozia przy przewracaniu i chodzeniu.No i zoladek troche mnie boli ale raczej to oznaka przejedzenia spagetii a nie oznaka porodu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja sie nie migam wrecz przeciwnie czekam niecierpliwie... chciałabym miec to za sobą. Mój mąż pojechał na sląsk - miałby niezła mine i niespodzianke gdyby okazało sie ze jak wróci w sobote to dzidzia byłaby na swiecie 🙂 w sumie masz racje Ania - oprócz Pati - w kolejce Elmirka i ja... mogłoby pójść po kolei - nie pogniewam sie wcale 🙂 Ale ja za dobrze sie czuje zeby cos mialo sie rozkrecić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
baiser88 napisał(a):
A co za newsy 🙂 super, powodzenia Elmirko, trzymam mocno kciuki !

Jejku co za dzień, Sofii boli brzuszek , coś chyba dziś jakiś taki dzień nijaki.
Przechwalilas swoja corcie bo to byloby zapiekne zeby byla caly czas jak aniolek ale no coz my may raz lepsze dni raz gorsze i dzieciaczki tak samo maja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
baiser88 napisał(a):
A co za newsy 🙂 super, powodzenia Elmirko, trzymam mocno kciuki !

Jejku co za dzień, Sofii boli brzuszek , coś chyba dziś jakiś taki dzień nijaki.
Przechwalilas swoja corcie bo to byloby zapiekne zeby byla caly czas jak aniolek ale no coz my may raz lepsze dni raz gorsze i dzieciaczki tak samo maja


Własnie byłoby zbyt pieknie gdyby cały czas tylko jadły i spały maluszki 🙂 chyba coraz czesciej zaczna sie jakies dolegliwosci - brzuszek, kolki, póxniej pierwsze ząbki 🙂 musimy uzbroić sie w cierpliwość...

Ale i dzien chyba tez kiepski - mi coś zimno jest dwa razy na krotkim spacerku byłam bo marzłam szybko, przysypiałam po obiedzie, dzis jakos leniwie bardzo jak dla mnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ooooo wystarczy pomarudzic troszke i od razu lepiej kazda cos nabazgrala 🙂 ja po wymoczrniu sie w wannie i zabiegach bo nie wiadomo kiedy zaskoczy 🙂 nogi ogolic w okolicy blizej kostek to wielki wyczyn 🙂 leze i czekam na swego ginomeza 🙂 kurcze jeszcze pol tuby tego swinstwa mam aplikowac no ale jak mus to mus.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...