Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Elmirka napisał(a):
Dziewiczyny u mnie narazie bez zmian. Jeśli do 22 czasu lokalnego nie będę mieć regularnych skurczy to zaaplukuja mi kroplówkę. Także narazie jeszcze dwupak :-)
Trzymamy kciuki-jutro juz na bank nie napiszesz dwupak 🙂 trzymaj sie kochana juz tylko godzinki cie dziela od spotkania z Kubusiem-powodzenia i czekamy na wiesci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
thalia napisał(a):
Ja tez jestem, czytam na biezaco. Chyba kazda z Was miala ktg, wiec wymyslilam, ze jutro zapytam lekarza czy warto wybrac sie do szpitala na to badanie. Ciekawa jestem, moze mam juz jakies skurcze tylko ich nie czuje. Dobrej nocki, ide w kimono.


thalia ja mam własciwie dopiero od 37-38 tygodnia. Bo tak mi polozna powiedziała ze robi sie od 38, wczesniej jesli nie czujesz skurczy, nic nie boli i nie ma zadnego zagrozenia sie nie robi. Teraz robie czesto ze wzgl. na ta pepowine bo podstawa zeby w tym przypadku kontrolowac tetno... Ale zapytaj - a najlepiej w szpitalu tam gdzie planujesz rodzic sie zapisać na ktg to w razie co bedą odrazu interweniować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaczek83 napisał(a):
Anula bo my tak przynudzamy tym marudzeniem naszym ze dziewczynom sie nie chce czytać i komentowac naszego stekania 🙂 jak urodzimy wkoncu to odetchną z ulgą ze dwie marudy przestaną narzekać
Hihihi dobre!!!A ja po nocce w miare wkurza mnie tylko to czeste wstawanie na siuski ale chyba moj organizm sie przyzeyczail bo od tego wstawania nawet jestem wyspana-jak to moja kolezanka stwierdzila nauczylam sie szybko spac 🙂 dzis w planie obiadzik (ruskie bliny z pieczarkami) moze jak pochodze to grawitacja lepiej zadziala odkurzanie itp eiec dzien ruchliwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
ale ponuro za oknem...
grzes dzis 1st day w pracy, na szczescie moja siostra miałą dzis na pozniej do pracy i mi Kari podrzuciła do przedszkola
Mały miał cięzką noc, furkało mu w nosku strasznie, nawilżyłam mu go potęznie i wyciągałam ciompki FRIDĄ, tak ze 3 razy, ale teraz spi spokojnie juz z godzinkę

co tam z Izką?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja tez dalej 2w1. Ale noc fatal... W sumie spałam moze 2 - 3 godziny... Mała strasznie sie wierciła do 1 w nocy - tak intensywnie ze zastanawiałam sie czy nie jechac w nocy na IP. Bo zaczełam sie zastanawiac czy wszystko u niej wporzadku... Czułam ze rusza wszystkim: rekoma nogami głową.... Ale zasnełam... obudziłam sie za chwile bo miałam straszny sen, polazłam do łazienki przy okazji, znow przykimałam, nastepny sen i znów pobudka i tak do piatej. póxniej juz tylko spanie na czuwaniu i od 7 juz sie krece bo musze sie ogarnąć na to KTG. Do tego głowa mi pęka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
edithd napisał(a):
hej
ale ponuro za oknem...
grzes dzis 1st day w pracy, na szczescie moja siostra miałą dzis na pozniej do pracy i mi Kari podrzuciła do przedszkola
Mały miał cięzką noc, furkało mu w nosku strasznie, nawilżyłam mu go potęznie i wyciągałam ciompki FRIDĄ, tak ze 3 razy, ale teraz spi spokojnie juz z godzinkę

co tam z Izką?????


Edyta a kupiłas ten nawilżacz i jaki? to są takie ultradzwiekowe ? jak sie sprawdza? bo tez sie nad tym zastanawiam - u nas na górze tez strasznie gorąco i sucho wiec pewnie by sie przydało takie urzadzenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pewnie Iza urodzila ma do mnie kontakt to moze da znac a i ma laptopa to moze sama na swiezo nam napisze.Gosia moja tez o dzieo dzis od 5 sie okropnie mocno wyciagala az mnie przebudzila ale teraz cisza pewnie dalej spi lub czuwa ja turlam sie to ja buja pewnie jakbym tylko sie polozyla bylo by znow ruchliwie.Jejciu chyba doczekam tej wizyty w poniedzialek no na nic sie nie zapowiada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaczek83 napisał(a):
edithd napisał(a):
hej
ale ponuro za oknem...
grzes dzis 1st day w pracy, na szczescie moja siostra miałą dzis na pozniej do pracy i mi Kari podrzuciła do przedszkola
Mały miał cięzką noc, furkało mu w nosku strasznie, nawilżyłam mu go potęznie i wyciągałam ciompki FRIDĄ, tak ze 3 razy, ale teraz spi spokojnie juz z godzinkę

co tam z Izką?????


Edyta a kupiłas ten nawilżacz i jaki? to są takie ultradzwiekowe ? jak sie sprawdza? bo tez sie nad tym zastanawiam - u nas na górze tez strasznie gorąco i sucho wiec pewnie by sie przydało takie urzadzenie.


tak kochana, mamy FRESHAIR, jest super, z przeyslką i dodatk filtrem 200zl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja dzis poszalalam-wstalam o 8 wypilam jogurt i dalej do lozka, teraz patrze a tu 11. Lepiej pozniej wstawac, przynajmniej dni szybko mijaja. Wczoraj sie dowiedzialam, ze moj Karol urodzil sie 2 tyg po terminie, jezeli powiedzenie, ze niedaleko pada jablko od jabloni sie sprawdzi to po mnie. Cieszylam sie , ze mi sie rozstepy nie porobily , ale jak ma to trwac jeszcze z 3 to pewnie mi sie zrobia . Ehh ciezkie to zycie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Thalia nie wierz w takie pierdoly bo jesli to mialaby byc prawda to ja juz powinnam miec 2 miesiecznego bobaska bo moj mezus w 7,5mc sie urodzil wiec to nie swiadczy o niczym.Karina-ja forma zajebista narobilam ruskich blinow tyle ze i my sie objemy i rodzicom odpalilam dzialke wiec walnelam obiad na dwie rodzinki odkurzylam poscieralam kurze i chwilowo odpoczynek i zabieram sie za mycie podlog szmata czeka 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
hihihih a co jest najsmieszniejsze jeszcze listopad sie nie skonczyl wszystkie sie nie rozpakowalysmy a na brzuszku juz nasz watek przeniesiony-boki zrywac 😉)))))))))


A to swintuchy, troche sie pospieszyli.
Ja zaraz lece do lekarza, ciekawe czego sie dowiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
thalia napisał(a):
anula4ever napisał(a):
hihihih a co jest najsmieszniejsze jeszcze listopad sie nie skonczyl wszystkie sie nie rozpakowalysmy a na brzuszku juz nasz watek przeniesiony-boki zrywac 😉)))))))))


A to swintuchy, troche sie pospieszyli.
Ja zaraz lece do lekarza, ciekawe czego sie dowiem.
O juz lepiej nie jestemsama 🙂 no to lec lec moze od razu na porodowke cie wygoni 🙂 a Goska to z tego KTG to chyba jeszcze nie wrocila czy przegapilam?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...