Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Witam i ja po weekendzie.
Sobota minela pod znakiem odwiedzin u znajomych wiec do wieczora zlecialo bardzo szybko a pozniej zaczela sie jazda. Kubus mial taka kolke ze plakalam razem z nim. Biedny o polnocy padl z wycienczenia placzem.Teraz czekamy na kropelki tradycyjnie Sab Simplex mam nadzieje ze dotra dzisiaj. Niedziela typowo rodzinna, spacer, kawka na wynos i blogie lenistwo (moje marzenie bo przy Kubie sie nie da) 🙂.
Edithd ja nie mam nic przeciwko przenosinom na priva w koncu i tak jest nas tu garstka wiec czemu by nie. Mam nadzieje ze z M juz lepiej 🙂
Baiser zdrowka dla ciebie.
Gwiazdeczka komplecik do chrztu super
Meg wszystkiego Naj dla Wiktorka.
A u mnie snieg zaczal sypac 🙂 mam nadzieje ze nie zamkna metra bo moj P do domu nie bedzie mial jak wrocic 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Obiadek zrobiony,zdążyłam w domku ogarnąć i mogę troszkę odpocząć bo Ania śpi...ale tylko jednym okiem,akurat ją kołyszę w wózku,jak tylko przestanę albo zwolnię rytm to oczy robi jak 5zł.Zauważyłam że nie lubi być sama.Nawet jak śpi zemną z łóżku to podgląda jednym okiem czy leżę przy niej 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas nocka piekna, po 22 uspilam Tymuline w kolysi - zajelo mi to 5 min 🤪 po ok 45 min hip hip go obudzilo, odbilam go i do kolysi, moze z 15min i dzidzia nie ma 🙂 spal tak az do po 4 🙂 potem pielusia, jedzenie i 5:30 juz spal do po 8, potem cyc i do po 9 pospal, teraz po spacerku i spi smacznie.
Ta kolyska to dla mnie zbawienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kołyska superowa 🙂 widac ze nie jedno dziecko kołysane 🙂 zabytek jakich mało już 🙂
Edyta ciesze sie ze Maciejek zdrowy.

U nas tez Oluska śpi juz chyba 3 raz - ale ona spi tak po 30 min max godzine ostatnio. Anuli to zazdroszcze ze Lena przesypia jeszcze spokojnie te 3-4 godziny ciagiem w dzien 🙂 U nas to juz od dawna nie ma tak. Albo jak sie zdarza to z przerwami tz spi godzine obudzi sie pochodze z nia 20-30 min i zasypia znów.
Kasia ja mam podobnie - ola nie lubi być sama bez wzgledu na to czy spi czy nie. Ciagle sprawdza kto z nia jest. Jak lezymy i niby spi tez potrafi przebudzic sie otworzyc oczy sprawdzic czy mama obok i spi dalej. Jak mnie nie ma "woła" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No ja nie mam co narzekac na Lenke bo spi super-pfu pfu oby nie zapeszyc 😉 teraz idzie spac o 20 i spi do 1 pozniej o 4 i 6 do 8 i od 9:30 do 12 i od 13-13:30 to juz pewniak ze spi 3 godzinki a nawet 4 a od 16 nie spi wcale tylko patrzy gada smieje sie no i dlatego po kapieli tylko cycus i Lenki nie ma 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mi Olek padł dzis o 19 jeszcze przed kąpielą... i niestety musiałam ja wybudzić bo miala łepek wysmarowany zelem na ciemieniuszke i trzeba to zmywac, wiec o 19.30 mycie, później pokrzyczała troche na matke za to co jej zrobiłam ze pospac nie dałam i zasneła o 20.15 🙂 słodziak ostatnio troche sie unormował. Mam nadzieje ze na stałe 🙂 Jak dla mnie moze nie spac i cały dzien ale jak wieczorkiem ładnie zasypia i spi 5 czy 6 godzin ciagiem to jestem happy 🙂 bo i ja moge troche odsapnąć po całym dniu sam na sam z nią. Nie wiem moze to kwestia tego ze zaczełam pic ta herbatke co kupiłam jej ale nie smakowała wiec ja pije - uspokajającą 🙂 i tak jej sie udziela z mleczkiem , nie wrzeszczy zaczeła zasypiac okolo 20 🙂 generalnie podoba mi sie ten tryb. Gdyby jeszcze wrócilo spanie w południe na 3 godzinki to juz byłaby bajka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
Moja mala wczoraj byla zajebista ja w szkole wiec karmiona byla moim odciagnietym mleczkiem z butelki i jak ja wrocilam dalam jej cycusia a ta co a Lenka zale do cycka tak sie zalila ze az sie ze smiechu poplakalam nie wiedziala czy ssac czy sie zalic hihihih ale takie dzieci sa pocieszne


To prawda- ja to czesto mam łzy w oczach jak widze jak sie smieje albo jak gada ale ja to chyba sie łatwo wzruszam 🙂 Teraz juz Olka sie nie zali tak ale wczesniej tez tak miala jak Lenka 🙂 wiesz anula musi sie poskarzyc troche i poopowiadać co i jak, co die działo jak ciebie nie było 🙂 Ale faktycznie to pocieszne jak tak sobie dzidziol gada z cyckiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
Moja mala wczoraj byla zajebista ja w szkole wiec karmiona byla moim odciagnietym mleczkiem z butelki i jak ja wrocilam dalam jej cycusia a ta co a Lenka zale do cycka tak sie zalila ze az sie ze smiechu poplakalam nie wiedziala czy ssac czy sie zalic hihihih ale takie dzieci sa pocieszne


ja zawsze mówie ze sie Maciek kłóci z cycusiem...tez ma jakieś ALE od czasu do czasu

dzis mi wisiał całe popołudnie na piersi i ciumkał... masakra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka!!! Wiktorek miał spokojną noc 🙂 🙂 Pobudka o 1:15,4:45. No i o 7:30 obudził mnie i jego budzić męża. Teraz leży w łóżeczku,bo mu sie znowu oczka zamykały.
Dziś mamy usg bioderek.
Za oknem biało,więc pojedziemy samochodem,a nie wózkiem, by w żadnej zasypie nie utknąć. 😜
Widzę,że nie tylko mój Wiktorek gada z piersią 😁 zawsze mnie to rozbawia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witamy z rana 🙂
U nas nocka tradycyjnie, zasneła po 20 - pobudka przed 2 w nocy i nastepna przed 5, i do 8 spanko. Od godziny Olka znów spi. Ja ogarnełam troszke siebie - wymyłam włosy, nakremowałam sie, ubrałam. Zaraz biore sie za obiad... Wyciagnełam juz z zamrazarki rybke - bedzie na parze.
Zrobiłam kompot z mrozonych owoców i są w nim truskawki i tak sie zastanawiam czy ryzykować 🙂 W sumie pora rozszerzac diete pomału... i juz sporo jadłam takich produktów które niby mocno uczulaja i nic nie było wiec moze i na truskawki bedzie ok. Dzem truskawkowy jadłam, moze kompot tez nie zaszkodzi małej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja dzis z dwójką w domu, wiec zero luzu 🙂 zostawiłam K w domu bo z nosa znów leci a nie chce zeby sie bardziej zaprawiłą. chyba ja do czw zostawie, jest wokół tyle chorych ze szok. wcz do naszej przychodni nie dało sie wejsc bo ludzie w kolejce do drzwi czekali
Macius lezy na macie, zmieniłam ju zabawki na pałąkach i wgapia sie zafascynowany w lwa 🙂

marze ju zeby wyjsc na spacer ale chyba odpuscimy jeszcze (poza tym nie mam co zrobić z kari)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja dzem truskawkowy jadlam w nieswiadomosci jak T mial ok tygodnia i nic mu nie bylo.
Moje dziecko dzis w nocy pobilo wszelkie rekordy, jak usnal przed 22 tak wstal po 5 🤪 teraz po spacerku znow spi, za to wczoraj w dzien spal moze z 2h w sumie, wiec pewnie stad to piekne spanie w nocy.
Kolyska faktycznie daje rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiitam!!!
My dopiero niedawno wstalismy. Kuba dokazywal do 1 w nocy i za nic nie chcial zasnac.
Mam do was pytanko czy wasze dzieciaczki tez tak wymachuja raczkami jak ssa piers bo ja to mam caly dekolt podrapany przez bube.
Moj K mruczy jak pije z cycka 🙂
Magda pozazdroscic kolyski 🙂
Ja mam mozliwosc zrobienia kolyski w lozeczku. kubcio lubi sie kolysac i czasem latwiej mu wtedy zasnac ale nie jest to regula.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anula co za pech - zdrowka dla męża a dla Ciebie cierpliwosci i spokoju 🙂

Cos mi dzis Olka sporo podsypia w dzien... juz chyba 3 raz - co prawda nie trwa to dłuzej niz godzinke ale jednak to sporo jak na nią 🙂 Mam nadzieje ze nie odbije sie to na wieczornym zasypianiu.
Dzis ja mocno "męcze" 🙂 sluchamy i spiewamy piosenki fasolek , co chwile bawi sie na lezaku, albo lezy na kolanach moich , masujemy się- zmeczyła sie dziewczyna natłokiem zajęć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulka dużo zdrowia dla męża ! To teraz wszystko na Twojej glowie !

Thalia piękna kołyska, przypomniały mi sie zdjęcia które oglądałam u mojej prababci, kołyska była taka sama 😁!!!

My dziś dzień leniwy, maz jutro wraca do pracy bo już troszkę lepiej się czuję, choć dalej dość mocno przeziębiony no ale już niestety musi wracac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...