Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
U Nas jak zwykle nocka ok, teraz mała znowu zasneła na moment więc może uda i się wstawić na obiadek, bo o 13 jedziemy na rehabilitacje. Zobaczymy co powiedzą.

Megan wieć tak jak myslałaś, atmosfera do bani, może mama w końcu się przełamie i więcej nei będzie spraszać wszystkich do kupy....

Marta nie dziwie się, ze byłam mega wkurzona, ja tez bym tak zareagowała. Wiadomo, że dziecko nie jest niczemu winne, ale powinna być zupełnie inna reakcja matki !! Biedny Macius ! Tylko sie niepotrzebnie nadenerwował !

Edytko nie wiem dokąłdnie jak z tymi szczepieniami, ale mi lekarz mówił na początku ze mozna przeciągać ale do pewnej granicy, neistety nie powiedział dokładnie do kiedy ...

Karinka super te pajace z kapturkami, ale pewnie tak jak te wszystki bluzy z kapturkami nie sa wygodne, tez mamy kilka i używam tylko jak wychodzimy, zeby cieplej było

Anula jednak zjazdy daja więcej plusów 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
karinka, nie potrafię się napatrzeć na to zdjęcie Ady. taki słodziaczek ze szok..
my mamy 1 takiego pajaca tylko na podwórko. pod kombinezon. jest bardzo wygodny is ie sprawdza bo moge leciutko Małego ubrac pod. a kaptur naciągam na czapkę

marta, ja bym cos powiedziała... głupie zachowanie.

anulka, ma rację Twoj mąz i TY. a fajnie jest ze sie tez wyrywasz od Małej dla Twojego i jej zdrowia 🙂 ona sie zżyje z tatą a Ty troche zatęsknisz. całkiem normalne zjawisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziekuje Edytko 🙂
oj powiem wam ze od kilku dni zupelnie nie mam sily-po kilku godzinach z Ada opadam z sil- nogi mnie bola od chodzenia po domu! w sumie mam 30 schodow ale az tyle to znowu nie jest...
ciekawa jestem baiser co ci powiedza na rehabilitacji..ja dostalam w sobote od tych naszych znajomych takie cos do ukladania dziecka na boku jest ograniczenie na plecki i mniejsze z przodu na brzuch bardzo praktyczne! jak zrobie fotke to wam pokarze, poza tym do maxicosy dostalismy kocyk bo nasz zalala winkiem ich sofijka 🙂 a jeszcze nie chodzi strach sie bac co bedzie pozniej.
ja nie wiem edithd jak ty dajesz rade? skad ty masz tyle energii? jestes wogole kiedykolwiek zmeczona? ja przy psie mezu i jednym dziecku wysiadam-a kiedys chcialam miec trojke 🙂 dalej chce ale fizycznie nie podolam- stwierdzilam ostatnio!
u nas odwilz pogoda mega na spacer- wlasnie wrocilysmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nie bylo mnie caly weekend i tyle nadrabiania ze juz sama nie wiem co komu odpisac.
Moj P tez zaczal mnie bardziej doceniac bo wie ile trzeba wlozyc wysilku w opieke nad dzieckiem i utzymanie domu. Musze go pochwalic bo duzo mi pomagal przez te 2 dni. Mial sie integrowac z Kubkiem ale nasz synus postanowil pokazac sie tacie z dobrej strony i spal jak nigdy nawet po pare godz w dzien. Byly rodzinne wyjscia i wspolne porzadki i slodkie nic nierobienie.
W sobote zaryzykowalam i zjadlam suchi domowej produkcji bo udalo nam sie znalezc japonski sklep z ryba nadajaca sie do produkcji suchi, zrezygnowalam tylko z wasabi bo to by juz bylo zbyt wiele.
Kubcio nocki przesypial ladnie wiiec i ja wypoczelam. Poraz pierwszy przespal ciagiem 5 godz. Zasypial okolo 23 i budzil sie o 4 potem spanie do 6 lub 7 i o 9 pobudka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale te nasze listopadowe dzieciaczki sa sliczne Ada i Kubus az nie moge sie napatrzec dziecziaczki z pocztowki jak to sie mowi.Ja musze sciagnac zdjecia z aparatu na kompa i tez sie wam pochwalic jala juz Lenka jest duza i tez mam ochote ja czasami schrupac wycaluje ja zawsze a ona jak juz ma zaduzo to sie na mnie zlosci ale to takie urocze a najbardziej ja kocham jak lezy w bujaczku wsuwa piastki i guga poprostu najcudowniejszy widok na swiecie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zaliczyłam z Wiktorkiem spacer. Troszkę na nim pospał. Teraz też śpi. Ja w tym czasie przygotowałam obiad.
Z tą rodziną tak to bywa. Kiedyś myślałam,że fajnie jest mieć 3 braci. Zawsze będę mogła na kogoś liczyć. Prawda okazała się zupełnie inna. No cóż. Jak umiesz liczyć licz na siebie. Zdystansowałam się do tego już dawno i staram się tym nie przejmować.
Dzieciaczki są śliczne!! Też muszę wrzucić jakieś zdjęcie Wiktorka. Aktualne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
już jest ok 🙂
śliczną masz córeczkę 🙂

my też już po spacerku Maciuś pospał godzinkę i teraz też śpi w swoim łóżeczku 🙂 ale pewnie nie potrwa to długo 🙂
zaraz męzuś wraca z pracy a ja wybywam do siostry zainstalować jej internet w domu

aha nie chwaliłam się moja siostra poznała faceta( dzięki mnie bo zalogowłam ją na sympatii 🙂) przez internet jak na razie sa na etpie pisania i rozmów tel nie widzieli sę na żywo ale widzieli się na zdęciach mam nadzieję że uda jej się ułożyć z nim życie bo naprawdę fajny z niego facet i ma na imię Maciek 🙂 akceptuje jej dzieci to najwazniejsze a jej jeszcze obecny maż(ale to juz kwestia czasu ciągle robi jej jazdy miomo że ma kobietę) nie wiem o co mu chodzi....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Super zdjecia Ady i Kubusia. Zadowolone usmiechniete i szczesliwe dzieciaczki - i o to chodzi 🙂 Moja Ola jak jej chcemy zrobic zdjecia jak sie smieje to nie da rady bo ona całą soba tak sie cieszy ze chodza jej rece i nogi podskakuje itp i zawsze wyjedzie jakies niewyrazne w ruchu 🙂 Albo to kwestia kiepskiego aparatu 🙂
My po spacerku bo temperatura wkoncu odpusciła 🙂 jest około -4 🙂 Noc kolejna super przespana. Alez ja sie ciesze i dumna jestem z mojego rozrabiaka ze spi w nocy bez cycania- choc to i tak dla mnie spanie na pół gwizdka bo ciagle czuwam i słucham czy nie kwili w wózku.

Megan współczuje Ci atmosfery na spotkaniu. Wyobrazam sobie jaka to nieciekawa sytuacja. Ja mam 3 braci tez... Jak narazie relacje mamy ok i mam nadzieje ze nic sie nie zmieni. Wiadomo zawsze chciałoby sie miec jakies wsparcie i miec na kogo liczyc z rodzenstwem.. ale tez nic na siłe sie nie naprawi. Moze mama to zrozumie.

Marta tez bym sie wsciekła, wiadomo ze małe dziecko łatwo przestraszyc a doswiadczona matka powinna wiedziec o tym a nie głupio sie smiac ze dziecko płacze. I mam nadzieje ze ułozy sie twojej siostrze 🙂 Na kazdego przyjdzie własciwa pora i własciwa osoba 🙂 Ja swojego meza tez własciwie przez internet poznałam 🙂

Ja tez nakupowałam wiekszych ciuszków juz , bo powyrastała moja córcia. Kombinezon tez juz za mały ten pierwszy - a jak ubieralismy go w szpitalu to w nim pływała niemal 🙂 Ale mam w zapasie wiekszy na 68. Dokupiłam pajacyków i bodków bo w to najczesciej ja ubieram - najbardziej wygodne dla nas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Piekne te nasze dzieciaczki 🙂 Bardzo fajny pajacyk Ady.
Ja tez juz odlozylam duza reklamowe malych ciuszkow. Dzis u nas dzien sredniawka, rano zmierzylam T temperature i mial 37 wiec nie poszedl na spacer, usnal ale szybko sie obudzil i marudzil, wiec jednak poszlismy, a po powrocie znow ryk. Teraz zasnal, zobaczymy na jak dlugo, juz ma 36,6.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
thalia, u dzieci gorączkę liczy się od 37.7-38'C.

my tez dzis byliśmy na spacerku ok 40min, (po kari do przedskzola dłuższą droga). Pani dr powiedziała KONIEC LECZENIA, temo była ok, wiec poszlis,y.ale brnęłam w sniegiu po kostki i szału dostawałam. konsultowałam tę szzepionkę i mozna najpóźniej dac miesiąc po terminie, wiec spokojnie damy po powrocie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jesteśmy!
Zaleglosci po całym dniu nadrobione !

Kubuś i Maciejko śliczne chłopaki 🙂 kiedyś to będą dziewczyny za Nimi szaleć ze uhu huhu !!!
My po konsultacjach w poradni, w sumie ok. Sofcia ma przykurcz, mój brzuszek był malutki i Ona mega pozawijana. Inne napięcie mięśniowe sprawdzone, więc nie sa to żadne wady wrodzone. Mamy od jutra 20 zabiegów rehabilitacyjnych, jutro na 11 jedziemy, nie wiem co ile będziemy chodzić ale chyba kilka razy w tygodniu, w sumie to chyba jutro poprosze jedną z Pań, żeby przyjechała do domu robić te ćwiczenia, bo nie chce wlekac malutką codziennie po szpitalu.
Ale to jak ją dziś lekarz neurolog badał, to myslałam że padne. Mała darła sie w niebogłosy 😞(

Thalia zawsze dobrze jest być ostrożnym.

hehe Karusia ja mam to samo 😁 mój mąż, to już mi zapowiada , ze On chce miec kolejnego dzidziusia , ja oczywście też, ale nie wiem jak to robi Edytka, ze ma taki power 😁 ! Ja wymiękam przy jednym dziecku 🙂!

Btw. bolą Was plecy po porodzie?? Bo mnie tak nawalają plecy że szok ! Wstaje rano bardziej zmęczona niż jak sie kładłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
1989gwiazdeczka napisał(a):
przepraszam bardzo Anula a październikowe dzieciaczki to nie są fajne...?? 🙂
karusia nadal nie widzę Twoich zdjęć nie wie dlaczego a chciałabym zobaczyć Twoją niunię 🙂

Marta-chodzilo mi o to ze my wszystkie to listopadowe a ze niektorym dzieciaczkom sie pospieszylo i w pazdzierniku wyszly to i tak sa naszymi listopadowkami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja tez netto nie mam w okolicy. W kauflandzie były ostatnio promocje na pampery 3 - ale nie kupowałam bo mam zapas dwóch duzych paczek które dostalismy "na zyczenie" w prezencie zamiast ciuszków bo mam ich sporo zreszta wole kupic sama to co mi sie podoba 🙂 a Pampersy zawsze sie przydadzą. Narazie wiecej nie kupuje bo nie wiem w jakim tempie Ola bedzie wyrastała z 3 🙂 Narazie szybko przybiera na wadze wiec nie chce miec za duzo zapasu bo co ja z tym zrobie jak zostanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Magda fajny zwierzyniec macie w domku 🙂 Ja to jak widze pajaka to odrazu uciekam tak samo myszy itp i robali tez nie znosze... Jak byłam mała to zawsze sie bałam ze pajaki w nocy beda po mnie chodzic jak widziałam jakiegos na scianie i chyba jakis uraz zostal 🙂

Baiser to szybciutko wam wyznaczyli termin na cwiczenia i bardzo dobrze im szybciej tym lepiej. A co do badania przez lekarza to masz racje wyglada to strasznie i dzieci zwykle tak reagują... Ja widziałam to na studiach ze wzgledu na swój zawód jak to sie robi i wiem od matek ze pierwszy raz jak widziały jak to wyglada to łzy w oczach miały. Ja mimo fachu z dziecmi nie pracuje i bym nie mogła m.in dlatego ze placzą przy niektórych cwiczeniach i diagnozowaniu... a ja płakała bym razem z nimi taka wrazliwa jestem 🙂 choc z drugiej strony efekty u dzieci zawsze sa najlepiej i najszybciej widoczne i dzieci maja w sobie taka naturalna wdzieczność i usmiechem sie rewanzują a tojest cudne. Dorosli no cóz... wiadomo inna bajka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...