Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
gosiaczek83 napisał(a):
anula4ever napisał(a):
edithd napisał(a):
anulka ja juz tez sie na wiosne napaliłam!!!!!!!!!

Zaszalalam-Lenka poszla spac a ja odkurzacz szmata i co najlepsze umylam wszystkie okna 😉 spocilam sie jak swinka skromnie mowiac i gdzies to mam ze zaraz bedzie padal deszcz i okna beda takie same ale juz nie moglam przepatrzec na nie po tych mrozach jak mi sie chce wiosny normalnie szok


Ania dobra jestes - tez masz chyba nadmiar energii 🙂... hehehe ja o myciu okien owszem juz myslałam ale jakos w marcu 🙂

W marcu sie poprawi 😉 chwila wytchnienia teraz i musze jeszcze ciuchy pochowac do szafy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Acha dziewczyny-te ktore walacza z ciemieniucha odkrylam super patent nie zadna tam olejuszka czy oliwka czy inne wydzimisie po 2 razach Lenka ma czysta prawie glowke a czym a Bephanten tak natluscil ze ladnie zeszlo sa jeszcze wieksze luski ale juz malutko tylko na ciemiaczku bo tam to jakos sie boje ruszac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A my mamy reh. przeniesione na popołudnie, więc koo 12 śmigamy na spacerek, bo u Nas też wiosna 😁 Sofia jak zobaczyła słoneczko przez okno to aż oczy mrużyła hehe
Jejku my też czekamy na wiosnę !!!!

U mnie od rana pranie zrobione, bo mąz dziś zrobił mi super żart, mówi że wielka kumulacja jest, ja na to ze niech stawia jakąs kaske a on że kumulację mamy w koszu z praniem hahaha 😁

Lecę ćwiczyć z Sofcią 🙂

Anulka dobry patent na ciemieniuchę, niestety ona lubi nawracać, u Nas tez choc nie w tak zaawansowanej formie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mialam isc na wpacerek ale wieje wiatr wiec trudno po spacerku ale juz sie przyzwyczailam bo ta pora roku swoje robi-odbijemy na wiosne 🙂 no i co umylam okna i popadal deszcz no ale zawsze to juz mniej beda brudne niz byly tymbardziej ze nasz sasiad pali w piecu jakies zawsze opony butelki i ten dym czy co to z komina to jak osiada na oknach ciezko domyc-oj chyba bym zeariowala na Slasku mieszkac tam dopiero okna trzeba czesto myc.My z mezusiem o 16 jedziemy na zakupy Lenka zostaje pierwszy raz z babcia bo zawsze zostawala z nia moja siostra wiec babcia dzis debiutuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurcze ale mialam nadrabiania.
Baiser nie przejmuj sie tym, ze Sofcia czegos nie potrafi a inne dzieciaczki tak bo nie wiesz czym cie jutro zaskoczy. Kazde z naszych dzieciaczkow jest inne i rozwija sie w swoim tempie wiec nie dajmy sie zeswirowac jakims ogolnie przyjetym normom bo one sie zmieniaja.
Maluszki super wszystkie do schrupania i calowania az sie napatrzec nie moge.
Karinko fakt angielskie ciuszki jakosciowo sa dobre ale duzo tez zalezy od marki. Jest ogromna ruznica pomiedzy tymi z drozszych sklepow a tymi z supermarketow takich jak tesco czy asda.
Anka podziwiam cie, ze tez masz sile i checi okna myc. Ja to nawet nie mam kiedy poodkurzac a co dopiero okna.
U mnie dzis piekna pogoda. Sloneczko swieci wiec czulam sie jakby juz wiosna byla tylko niestety wieje strasznie i tylko 10 stopni jest a przez ten wiatr ma sie wrazenie jakby bylo 5 mniej 😞. Probowala ktoras z was zrobic profesjonalne zdjecia paszportowe dla malucha? Masakra jakas co sie trzeba nagimnastykowac z takim malenstwem do takich zdjec a i fotograf tez musi miec niezla kondycje bo czasem musi sie powyginac by zlapac odpowiednie ujecie.
Wczoraj robilismy Bubie zdjecia paszportowe i myslalam ze wyjde z siebie bo moj syn nie chcial wspolpracowac. Nie byl w najlepszym nastroju i marudzil caly dzien na dodatek nie chcial spac wiec musielismy znosic jego fochy. Dzisiaj jest juz lepiej wiec moglam pojechac go zwazyc.
Uwaga moja klucha ma juz 7.5kg 🤪 i zdecydowanie wagowo pobil wszystkich. Cale szczescie zaczal ostatnio wolniej przybierac wiec jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elmirka to faktycznie pucus z Kubusia 🙂 Ale moja Ola juz go goni wagowo 🙂 Jak na dziewczyne to tez jest klucha 🙂
Ja wtrące sie co do ciuszków, sporo mam angielskich i fakt sa super jakosciowo - bardzo mi odpowiadaja te z next, z georga, mothercare, Mam tez kilka pajaców z angielskiego tesco i powiem szczerze ze tez jestem z nich zadowolna. Nawet bardzo. Fajna gruba miekka bawełna i po praniu trzyma sie super. W porownaniu z polskimi - niebo a ziemia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Co do ciuszkow ja tez jak Gosia zachwalam sobie nexta gorge itp bo sa swietne po kilku praniach nie ma znaku uzywania a polskie pajace juz widac rezulatat prania.

Iza-7,5 kg jejciu to moja tyle bedzie wazyla pewnie okolo maja dopiero 😉 bo tak wyliczylam pi razy drzwi ze na 4 pampersy przeniesiemy sie okolo kwietnia maja jak Lenka wagowo osiagnie okolice 7-8 kg

UWAGA!!! W Kauflandzie jest promocja na pampersy za 3 zaplacilam 62 zl za 96 sztuk wiec trafilam 😉 zakupy w mega szybkim tempie bo bylismy w banku zalatwic co nie co i babka nas zagadala a pozniej na szybko pepco (kupilam kilka bodziakow na dlugi rekawek dla Lenki) Biedronka i Kaufland i do domku na Rossmana juz czasu zabrakowalo przyjechalismy to babcia dawala rade ale juz przyszla Lenki godzina kapania i nie bylo mowy o zabawieniu dopiero kapiel i chwilke popatrzyla najadla sie i usnela przy cycusiu bo musiala oczywiscie po 70ml mleczka z butli doprawic sie cyckiem i sama sie zastanawiam kurcze tyle potrafi wsunac a wagowo nie ma az takiego szoku
Jakas padnieta jestem-ale co ja sie dziwie dalam dzis popis 😉 wiec zmykam milej nocki zycze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka!! Dziś ja jestem pierwsza. Wiktorek 3 dzień z rzędu obudził sie przed 6 i nie chciał już spać. Wstałam wziełam go ze sobą do kuchni, zrobiłam śniadanko i je zjadłam. Młody się chichrał, uśmiechał, a teraz już śpi 🙂 🙂 Dzieci 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my UP od 6.45. macio wczesniej sie obudził ale popił, popierdził i zasnął, ale kar juz podekscytowana wyskoczyła z powitaniem DZIS BALIK!!!!!!!!!! grzes ja zawiózl bo dzis miał jjakąś delegację.
my dzis WYCHODZIMY!!!!!! nasz przyjaciel otwiera dzis restauracje i mamy jakis opening night 🙂 super. na 18 idziemy, na jakies 2-3h ale zawsze cos! ma byc 130 osób... moi rodzice zostana z kidsami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no dziewczyny nie jest zle u mnie tez sa pampersy w promocjach wszedzie to samo z 25 lub 26 euro na 22.50e! wiec super okazja...uzupelnie zapasy jak bede w polandzie...ja dzis kiepska noc mialam- Ada o 5 sie obudzila i niec chciala lulac wiec mi zeszlo do 6.30...i teraz wstalysmy. dzis mam jeszcze psa w domu wiec zaraz ruszymy na spacer.a jest mega pogoda.
musze jeszcze zalatwic lekarza ortopede o usg bioder- moze udaloby sie juz do niego przeniesc na stale ale sa marne szanse ... w samym styczniu urodzilo sie tu ponad 80 dzieciakow a to mega duzo jak na okolice!
my za tydzien idziemy na caly noc na ostatki..i mam nadzieje ze tesciowa da rade no i ze Ada tez...

wczoraj jak kapalam Ade po kapieli dostala ataku histerii no bo nie wiem jak to nazwac juz drugi raz- zaczela tak plakac i krzyczec robic sie czerwona ze zlosci ze nie moglam jej uspokic... jejku pocieszcie mnie i powiedzcie ze tez cos takiego zaobserwowalyscie u swoich pociech...
ciocia mi mowi ze to moja wina bo za duzo z dupka ciekalam jak bylam w ciazy i dlatego mam niespokojne dziecko, ale edithd ty tez jestes super aktywna i Macius spokojny wiec ja juz nie wiem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karina-moja Lenka tez kulka razy juz mi taka jazde zrobila ale juz teraz wiem dlaczego i nie zaczynamy kapieli jak Lenka ma pusty brzuszek bo wtedy kapiel to masakra kiedys tak mi sie wlasnie rozwyla ze prosto z wody w recznik i na golasa do cycusia najadla sie i moglam dokonczyc pielegnacje i ubieranie wiec musisz zaobserwowac czy cos jest innego albo czegos nie ma lub jest zaduzo ze Adusia tak reaguje,u mnie Lenka jeszcze potrafi zrobic sie czerwona i sie rozwyc jak napy od bodziakow sa zimne i jak dotkna skory wyje jak syrena wiec juz wiem co musze robic zeby ryku nie bylo ale na kazdy ryk mojej pomaga cycus 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...