Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Meg jesli cie to pocieszy to w grecji na chrzestnych bierze sie tylko osoby spoza rodziny by ta sie powiekszyla! moj jest chrzestnym u kumpla swojego i trzymaja sztame lepiej niz z rodzonym bratem... wiec idea jest fajna i sie sprawdza 🙂 my chrzestnego juz mamy gorzej z chrzestna z mojej strony...ale do wrzesnia cos wymysle..w najgorszym przypadku wezme ktoras z dobrych kumpeli i tyle...
lazienka blysk jeszcze obiad i czyszczenie drzwi- to dopiero jest masakra- bo sa ciemne i wszytsko na nich widac...czyszcze dom na przyjazd znajomych nie zebyscie myslaly ze mi sie nudzi i ja taka pracowita jestem:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka,
u nas nocka jak zwykle, czyli ok, jednak klopot z zasnieciem nadal obecny. My planujemy chrzciny w drugi dzien swiat, chrzestna bedzie moja bratanica, a chrzestnym kuzyn K, bedzie skromnie 7 osob na pewno, problem mamy z siostra i mama K, tesciowa wyjechala do Londynu zajmowac sie wnukiem, bo ponoc zlobki bardzo drogie. Siedzi tam juz od wrzesnia, teraz na swieta przylecieli, ale nie wiem czy na Wielkanoc tez tak bedzie, jak beda chcieli to przyleca, jak nie to trudno, najwyzej od K bedzie tylko tesciu. Wkurzylam sie troche na siostre K, bo razem z ubraniami dla T dostalismy ubranko Filipa ze chrztu, mial wtedy 8 mcy i ona stwierdzila, ze chrzciny zrobimy w lipcu jak przylatuja na slub brata jej meza i wtedy akurat T tez bedzie mial 8 mcy i ubranko gotowe. Ja nie chce czekac az tak dlugo, wiec sie pewnie troche zdziwia, moze mysla, ze G bedzie chrzestna i nie bedziemy mieli wyboru. Zrobia jak uwazaja, zaproszenie dostana, a reszta to juz ich wola.
Zalicytowalam wczoraj stara komode na allegro i ku mojemu ogromnemu zdziwieniu rano wygralam 😮 gosci chce 150 za transport, ja znalazlam kuriera za max 65zl a tem nie chce mi tak wyslac, pewnie chce zarobic na przesylce, nerw, nie wiem czemu ale nie trawie warszawiakow ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wowo ile zapisałyście 🙂) !

Gosiu miłej podróży, mam nadzieję, że Olcia prześpi calutka drogę spokojnie !!
Anulka Lenka śliczna, heh Lewek robi furorę, najlepszy przyjaciel. U Nas jest to rybka, bez niej sie nie ruszamy .
Adzi u Nas podobnie, przebieranie przez mojego L to świetna ich zabawa, Sofcia wtedy najbardziej gaworzy hehe
Dziewczyny ja tez miałam mega stresa przed chrzcinami i ciesze się, że mam to juz z głowy ! Bo nie lubię takich imprez. Dobrze, że do komunii daleko 😁
My dziś jak zwykle rano reha, później płacz, mój ból głowy i obie wylądowałyśmy w łóżku. Pospałyśmy 2h i teraz ja biorę się za sprzątanie i obiad a Sofcia dalej śpi wykończona ćwiczeniami ...
Kiepska dziś pogoda..
Mi po ciąży nic nie zostało, ale tez od 2 tg. biegam na bieżni z rana w przerwie po karmieniu, kiedy Sofcia jeszcze śpi, później ubieram Małą i wychodzimy na reha . W sumie robie to żeby wrócić do mojej kondycji, bo jakoś kg nie chce juz zrzucać. Na basen zamierzam od następnego tygodnia, bo te plecy strasznie bolą :/
Edyta udanego spotkania 🙂 super to musi wyglądać, 3 mamusie i 3 maluszki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jak to się mówi, wszędzie dobrze ale w domu najlepiej 🙂 coś w tym chyba jest . Jak studiowałam we włoszech to mimo super atmosfery, mojego L przy boku, zawsze tęskniłam za krk, a jak kończyłam studia w wawie to było to samo 🙂 Kraków w sercu mi gra !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaczek życzę Wam szczęśliwej drogi, by Mała Ola przespała całą drogę do domu. Wiem,że jakoś Ci się nie uśmiecha powrót,ale niestety czasami tak bywa.
My zaliczyliśmy spacerek ponad godzinkę. Młody ładnie spał. Teraz przygotowuje obiadek,a Wiktorek śpi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ok jestem i ja nadrobilam zaleglosci i moge sie zameldowac-hihi zameldowac znajome slowo z czasu ciazy-pamietam jak sie zawsze rano meldowalysmy pokolei a jak ktoras sie nie pojawila to juz byly emocje-oh wspomnienia.Ja dzis wzielam sie za generalne sprzatanie kuchni a ze kuchnie mam b.duzo i duzo szafek to bylo co sprzatac kazda szafka i w szafce lsni poukladane wszystko przyprawy posprawdzane pouporzadkowane i az milo sie zrobilo i ogarnelo mnie na gotowanie i zrobienie ciasta-maz wymyslil murzynka ale to juz jutro bo sie bym nie wyrobila ze wszystkim.Lenka spi po spacerku niby fajna pogoda ale pelno wody i kurcze buty mi przemokly i szybko wrocilam bo ja zaraz jak tylko w nogi mi zimno to i chora wiec wolalam szybko tego uniknac.Z nami lewek Lenki chodzi wszedzie bez niego nie wychodzimy nigdzie-ukojenie na kazdy grymas Lenki.Gosia-udanej podrozy,Megan-to chyba ty teraz najszybciej z chrzcinami bedziesz my to mielismy w swieta ale z uwagi na to ze chrsestny to dobry znajomy to nie xhcemy go stawiac w sytuacji dziwnej bo ma przeciez wlasna rodzine i nie zostawi ich matki dzieci itp bo my chrzciny tak zaplanowalismy wiec chrzciny robimy po swietach tydzien lub dwa a to zalezy od ksiedza jeszcze aie okaze.Co do kg po ciazy ja mam jeszcze kg wiec jestem bardzo zadowolona bo nie katuje sie cwiczeniami a wygladam juz zadowalajaco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam mamuski z wieczora, my dzisiaj dzień marudy... pierwszy raz się zdażyło, że Helka na spacerze nie spała 😮 no i efekt po całym dniu jest taki, że teraz czas kąpieli a jej się oczy kleja...
Gosiaczek mam nadzieję że podróż mija bezproblemowo
Anula ty to masz zapał do sprzątania
Megan chrzestymi powinni być ci, którzy są blisko, niekoniecznie rodzina
Thalia, ale cwaniak z tego sprzedawcy, często tak jest, że na przesyłce chcą zarobić...

zmykam kąpać Małą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A u nas dzis poprawa wielka, tuz po 21 a Tymus juz spi, mam nadzieje, ze to juz na noc. W ogole ostatnio juz sie troche go nauczylam i czasem potrafie rozpoznac, ze np ten placz oznacza, ze mu sie chce spac a nie jesc. Zauwazylam tez, ze rano i w ciagu dnia ma ok 1,5 h aktywnosci i juz jest zmeczony, co oczywiscie nie zawsze sie sprawdza, bo jak mu cos wskoczy wieczorem do tylka to porafi szalec (drzec sie) w nieskonczonosc. Dobrej nocki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja spi od 19:30 wiec mam luzik 😉 i tez tak jak Thalia juz potrafie rozroznic zale od placzu z glodu lub ze zmeczenia a co najdziwniejsze Lenka dzis nawalila w pampersa a ja nie slyszalam(najwidoczniej gdzies bylam dalej od niej) i tak lezala obesrana ja do niej podchodze i oooo cos mi zasmierdzialo a ona tak sobie siedziala umazana cala dupcia i nawet nie skrzywila sie a zawsze tylko lekko zrobi i juz cos jej nie tak i od razu wiem ze do przebrania a dzis z ta mega kupa siedziala chyba jej cieplo w tylek bylo hihihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas dla kontrastu nocka ok, dzieciaki od 20.30 spały (Kari od 20), jedna pobudka w nocy, Macio sie trochę wiercił ale rano w pampiku była ogromna kupa. za to u nas rano to RANO!!! - 6.00 - 6.30...masakra...
kari w przedszkolu, ja zasiadam do jabłecznika na sniadanko.. Macio wali drzemke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Macio nie pospał teraz za ługo ale lezy grzecznie na macie. ja dostałąm wcz 2 oferty prowadzenia kursów, wiec sie bardzo cieszę ze nie zapomnieli o mnie i moze w okolicach kwietnia cos sie zacznie kręcic i jakaś kaska wpadnie.

o 10.30 mam godzinkę korków, kuzynka moja do Macka przyjdzie. potem all day bez planów. u nas brzydko, ale tradycyjnie o 12 wyjedziemy na spacerek połączony z odebraniem K.
jutro mi G wyjeżdza na 2 dni do Połanca, jak wróci to pakowanko i w sobotę ok południa wyjeżdzamy. cos zjemy we wrocku przy autostradzie, potem w Swiebodzinie pod Jezusem 🙂) mamy nocleg i rano w niedziele kierunek Kołobrzeg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U Nas też nocka ok 🙂 mam nadzieję, że Sofci się nie odwidzi to spanie całą noc, bo w sumie już tak 1,5 miesiaca jest co mnie super cieszy 🙂
Ja ogarniam domek, robie obiadek, a Sofii leży na macie i zabawia kolegów czyt. rybkę i słonika 🙂

Edytka dodatkowa praca zawsze cieszy, więc super że są nowe oferty ! Ja od kilku dni robie zlecenie czyli komentarze do bilansu itp, przynajmniej mogę się oderwać od codzienności 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...