Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kasia40322 napisał(a):
No jak myślicie dziewczyny,która teraz się rozpakuje?? 🙂

A ja juz jestem w domku-niezbyt sie czuje i pozycja siedzaca nie sprzyja juz dla mnie wiec krotko posiedzielismy i wolalam do domku wrocic bo zadna przyjemnosc jak lapia skurcze-do wytrzymania ale no niestety-siostrzenica dostala prezencik torcik zjedzony impreza i tak bezalkoholowa a ja ide sie polozyc bo plecy w krzyzu caly dzien bola i skurcze sa coraz czestsze-czyli macica sobie trenuje.Ja obstawiam Alicje nastepna bo jak do poniedzialku nic sie nie ruszy to wywoluja-no chyba ze inna nas zaskoczy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karusia83 napisał(a):
no to congratulejszyn dla next mum Edith! normalnie ona mnie zadziwia 🙂

Nie tylko ciebie-pomysl jaka ja mialam mine jade sobie rano autem i tak spojrzalam o sms czytam "rodze-o 8:30 bylam juz na odziale z 9cm rozwarciem" a byla godzina cos po 9 ma dziewczyna power 9cm i w glowie pisanie smsow-ale super ze dala znac no i sobie pozalatwialismy wszystko jedziemy na ogledziny szpitala ja w telefon a tu mmsik z maciusiem ok 12:30-no ale co sie dziwimy Edyta juz nie raz pokazala ze twarda babka z niej.A swoja droga moze to moje jakies glupie myslenie ale Baiser i Edyta lykaly wiesiolka ja zaczynam od srody sie faszerowac-nie zaszkodzi a moze faktycznie pomaga w poslizgu.
A tu nasza odswiezona tabelka-wiekszosc mamus wcale sie nie udziela wiec aktywnych jest nie duza ilosc
http://i49.tinypic.com/29z1t06.jpg
wychodzi ze z aktywnych mamus jeszcze 10 nas zostalo do rozpakowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Też dzis patrzyłam w tabelke, jestem mniej wiecej w połowie stawki... hmm, zastanawiam sie co Patinką? udzielała sie a teraz cisza?
Ja dzis kiepsko sie czuje - strasznie mam spuchniete nogi od rana i lezenie nic nie daje z nogami w górze. Nie mam apetytu na nic, boli mnie cały dół jak wstaje i chodze. Mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mi już przeszkadza pozycja siedząca,leżąca a o stojącej to nie wspomnę 😠 już zaczyna mnie to denerwować.Najlepszym ukojeniem jest ciepła kąpiel w wannie,mój P zawsze wpada do łazienki i sprawdza czy żyję hehe mimo,że dopiero co weszłam do wanny.Troszkę mnie to śmieszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ten ostatni miesiac ciazy jest ciezki-tez bym juz chciala miec to wszystko za soba... nie mam sily i ochoty na nic, probuje codziennie cos tam w domu zrobic ale po krotkim czasie mam dosc...a calodzienne lezenie tez mi ulgi nie przynosi..i tak zle i tak niedobrze.... zeby juz swieta byly my dream 🙂 na chwile obecna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia40322 napisał(a):
Mi już przeszkadza pozycja siedząca,leżąca a o stojącej to nie wspomnę 😠 już zaczyna mnie to denerwować.Najlepszym ukojeniem jest ciepła kąpiel w wannie,mój P zawsze wpada do łazienki i sprawdza czy żyję hehe mimo,że dopiero co weszłam do wanny.Troszkę mnie to śmieszy.

Moj to samo i od jakiegos czasu pomaga mi nawet tylek podniesc z wanny bo kiedys sie lekko poslizgnelam-na szczescie bez powazniejszych skutkow ale wszystkie miesnie mnie pozniej bolaly i woli mi przyjsc pomoc-zawsze sie smiejemy jak ide sie kapac ze bedziemy ogladac film w lazience uwolnic orke-oczywiscie ja w roli glownej-a co dystans tez troche trzeba miec do siebie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karusia83 napisał(a):
ten ostatni miesiac ciazy jest ciezki-tez bym juz chciala miec to wszystko za soba... nie mam sily i ochoty na nic, probuje codziennie cos tam w domu zrobic ale po krotkim czasie mam dosc...a calodzienne lezenie tez mi ulgi nie przynosi..i tak zle i tak niedobrze.... zeby juz swieta byly my dream 🙂 na chwile obecna...

Ja to samo 5 min na jednym boku za chwile 5 min na drugim i tak sie przewaracam siedziec zle bo mam wrazenie ze brzuch mi na kolanach wisi chodzic tez zle bo zaraz nogi bola-jeszcze troszke nam zostalo-mniej niz wiecej to pocieszajace
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wpadłam na noc przekazać wam jeszcze newsy 😉 u Edyty ok, mały spi cały czas.Baiser jutro wraca do domku z Sofii i poród miała szybki(mozliwe że wiesiołek działa)-ja zaczynam od środy łykać na siłe 😉)))))) relacje pewnie jutro nam napisze szczegolowa.Sofii je z piersi od dzisiaj a Baiser ma zjedzone brodawki ale grunt ze mała je i smakuje 😉 A to zdjecie w pakiecie malutkiej Sofii z dzisiaj-sliczna ja oczu oderwac nie moge
[IMG]http://i46.tinypic.com/rsv8d3.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sliczności naprawde 🙂 Sofii jest słodka 🙂 i też ma bujną czuprynkę ciemną 🙂 Anulka to pomysl jak swoja Lenke niedługo zobaczysz - jak nie bedziesz mogła wzroku oderwać 🙂 Ja czekam już jak na szpilkach... Marze zeby to było np za tydzien... zeby juz swoją kluseczke zobaczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny 🙂
mam chwilkę spokoju to się odzywam 🙂 moj poród wyglądał tak: z środy na czwartek trafiłam do szpitala z krwawieniem rozwarcie na 4cm dostałam skurczy ale były do wytrzymania... dostałam kroplówkę na przyspieszenie rozwarcia ale nic nie pomogły cały dzień czwartkowy nic się nie działo leżałam na patologii ciąży do piątku rana gdzie o 9 miałam 5 cm rozwarcia i o 9.30 poszłam na porodówkę o 10.15 przebili mi "jajo" 🙂 - wody płodowe poleciały o 11.40 miałam rozwarcie na 10 cm a o 12.11 już na świecie był maciuś 🙂 dostawałam gaz przeciw bólowy ale nic nie działał na mnie.... myślałam że już nie urodzę...zostałam nacięta ale mimo tego i tak trochę popękałam.... teraz czuję się dobrze ale biorę dziś ostatni dzień antybiotyk bo zrobił mi się naciek na ranie i nie wyglądało to za ciekawie ... maciuś zaraził się ode mnie bakterią i też w szpitalu brał antybiotyk ale brał go tylko 3 dni bo crp się poprawiło no ale w poniedziałek dostał żółtaczki dla tego wyszliśmy dopiero w środę...teraz jest wspaniale...nie mogę oderwać od niego wzroku...jest taki kochany...cały czas śpi i budzi się do jedzenie nie płacząc tylko cmoka to już wiem że jest głodny 🙂 w nocy budzi się tylko dwa razy o 1.30 i 4,30 a później już o 6 tak więc naprawdę jest extra- jak na razie 🙂 od razu kochane ostrzegam przed johnsonem bo ja wykąpałam naszego małego w tym dziadostwie i dostał takiego uczulenia że szok....teraz jest już trochę lepiej całe szczęście że przez to uczulenie nie płakał 🙂 teraz tylko kąpię go w oilatum a smaruję parafiną i skórkę ma rewelacyjną...kończę o mały budzi się do jedzenia 🙂 pozdrawiam wa kochane i gratuluję kolejnym szczęśliwym mamusią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry z rana.Ciazka noc mialam-caly czas bolalo mnie w krzyzu-kapiel nie pomogla ale skurczy nie bylo-boli tak jak podczas miesiaczki a zawsze bolalo cholernie.Moja Lenka bedzie miala irokeza bo na usg nawet lekarz sie dziwil "o jakie dlugie wlosy" a drugi "o jaka bujna czupryna" ale maz ma mocne wlosy ja w miare wiec genetycznie pewnie po mezusiu odziedziczyla.Caly dzien w planach mam lezenie na obiad mam zupke wiec dzien lenia bo za oknem prawdziwa zima
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Angela_89 napisał(a):
dzien dobry!
Sofii i Macius cudowne dzieciaczki 🙂
Gwiazdeczka-super ze u Maciusia wszystko ok 🙂
GRATULACJE jeszcze raz dla szczesliwych rodzicow!
a mnie dzis strasznie boli podbrzusze i ciagnie mi brzuch w dol:/nie wiem czy to juz czy jak zwykle cos sie tylko przepowiada 🙂


Bidna Angela 🙂 Ty to sie naczekasz... najblizej terminu jestes i nic 🙂 ALe trzymam kciuki zeby to było już to 🙂 to i Ty wyrobiłabys sie przed smutną datą 1.11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dotarlam i ja (nadal w dwupaku).
Super ze dziewczyny czuja sie dobrze a dzieciaczki rosna.
U mnie nocka super spalam jak niemowle. Obudzilam sie tylko raz okolo 3.30 bo znajomy sie ocknal (padl na imprezie) 😁 i wedrowal po mieszkaniu w poszuliwaniu swoich rzeczy bo postanowil pujsc do domu. Coraz czesciej mam skorcze ale nie sa regularne i boli mnie cala miednica wiec mam problem z chodzeniem. A pocieszam sie ze juz niewiele zostali 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...