Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dziewczyny jestem-cala zdroea i jeszcze jako kinder jajo.Na 7:30 bylam na wynikach wrocilam max zrobil na sniadanko jajecznice zjadlam maz pojechal do pracy a ja chcialam pospac jeszcze chwilke ale mala dala popis wypychania i znecania sie nad moimi zebrami wiec ogarnelam sie poszlam na dol do rodzicow i zgarnelam mame zeby asekuracyjnie pojrchala ze mna po zakupy.U mnie w miescie sa sklepy rozne ale typu Tesco,Kaufland Biedtonka trzeba 19km podjechac.Wiec pojechalam zachaczylam jeszcze apteke dokupilam sobie 2 paki podkladow poporodowych i tantum rosa do mycia wiec juz wszystko mam oprocz witamin k i d bo babka mi odradzila kupowanie na zapas bo nie wiadomo co Lenka w szpitalu dostanie no i jeszcze musze zakupic sab simplex gdzies przez internet bo u jas w polscr jego nie ma w aptekach.Zachaczylam o Tesco kupilam 2 pary skarpeteczek jeszcze a pampersow nie kupilam bo w kauflandzie kupilam korzystniej102 szt za 54,99 rozm.2 wiec narazie mam zapas na dluzej i 1 i 2.Wydalam kupe kasy ale nie ma to jak zakupy 🙂 od razu zapomnialam na chwilke o bolacym brzuszku plrcach i calym ciezarze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
własnie mamusie zajete dzidziusiami, Edyta w szpitalu, Anula zniknęła... i cisza 🙂
Ja sie krzątam i nie wiem co mam ze soba zrobić. Odkurzyłam juz sypialnie, zaraz zabieram sie za reszte. W kuchni od tygodnia sprzatam i nie moge zaczać kuchenki szorowac bo jakos nie mam weny. Jutro mam znów wizte u gin swojej w Warszawce... musze L4 dostarczyć juz ostatnie 🙂 i odebrać aktualne ubezpieczenie zeby mnie mogli przyjac do szpitala. Nie wiem czy sa juz wyniki GBS-u. Dziewczyny ile czekałyscie na wynik?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
O jest i Anula 🙂 a juz sie martwiłysmy 🙂
Ile potrzeba tych podkładów bella? bo ja mam 3 paki i sie zastanawiam czy wystarczy chociaz do szpitala?
Sab simplex juz tez załatwiłam. Złozyłam zamówienie u rodziny w niemczech i wiem ze juz zakupili. Teraz tylko trzeba poczekać na dostarczenie do polski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaczek83 napisał(a):
własnie mamusie zajete dzidziusiami, Edyta w szpitalu, Anula zniknęła... i cisza 🙂
Ja sie krzątam i nie wiem co mam ze soba zrobić. Odkurzyłam juz sypialnie, zaraz zabieram sie za reszte. W kuchni od tygodnia sprzatam i nie moge zaczać kuchenki szorowac bo jakos nie mam weny. Jutro mam znów wizte u gin swojej w Warszawce... musze L4 dostarczyć juz ostatnie 🙂 i odebrać aktualne ubezpieczenie zeby mnie mogli przyjac do szpitala. Nie wiem czy sa juz wyniki GBS-u. Dziewczyny ile czekałyscie na wynik?

ja czekalam tydzien!
a co do podkladow to mam 5 paczek kupionych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A co do mego samopoczucia dalej byle jakie pol nocy nie spalam nad ranem przysnelam dopiero dkurczr byly co 20-15min ale do wytrzymania no ale juz psychika pokrecona i ze spaniem d.... maz kazde moje przekrecenia stekniecie budzil sie co mi czy boli itp co do ruchow to moja z rana z 40min pofika pozniej cisza caly dzien takie lekkie kopniaczki przeciaganie a dopiero nad wieczorem sie robi aktywna ale ogolnie mniej fika niz kiedy ale norme wyrabia vo mam liczyc ruchy i jest ok acha pierwsza dawka wiesiolka poleciala no zobaczymy czy pomoze a co do boli partych ja takowych nie mam bo tak jak Baiser pisala ze to przy samym porodzie ja mam tylko caly dzien bol jak na okres albo podczas ale daje rade chodzic i wieczorem albo popoludniu skurcze narazie wszystko znosne wiec chodze i stekam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Spokojnie dziewczyny jak sie zaczne sypac to dam znac-dzis w przychodni babka spojrzala na mnie i skwitowala oj pani to chyba tylko kilka sni zostalo co?oj nie bede sie krzywic ale cieszylabym sie jakby miala racje 🙂 bylam w tesco rosmanie biedronce pod kazdy sklep podjezdzalam autem zeby zaduzo nie isc bo boli w podbrzuszu a nogi mi w d...wchodza zjadlam kanapeczki z twarozkiem bo jakos nadal brak apetytu i leze do gory tylkiem.Edyta nic nie pisala co i jak wiec moze pokaze sie nam na forum jak ogarnie w domku dzieciaczki 🙂 ja podklady mam takie na A mega giganty i mam 3paczki i 1pake bella duzych i 1jakis tam z rossmana zeby nie ganiac meza po zakupy a leci przeciez porzadnie wiec lepiej miec wicej niz mniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Angela_89 napisał(a):
i to podkrecanie sie jest najgorsze juz sie mysli ze cos bedzie a tu wszystko przechodzi:/
mam tak samo jak ty-Ania!
bol jak na okres ciagnie mnie brzuch w dol i straszny bol w okolicy kregoslupa 🥴
Dokladnie to samo mamy i to meczy nieziemsko ja to nawet budzac sie w nocy sie macam czy moze mokro nie mam i nic z tego bo mocno przysne a budze sie z nadzieja na cos a tu cisza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kobietki przepraszam ,że się wtrącam ale jako lutówka 2012 postanowiłam Wam doradzić.
Mi podkładów poporodowych poszło chyba z 10 paczek.
Skurcze parte są w ostatniej fazie porodu i nie da się ich przegapić.
Skurcze przepowiadające mogą pojawić się od ok. 35 tygodnia.
Pozdrawiam ja i mój prawie 9-cio miesięczniak Gabryś.Życzę dużo zdrówka i samych zdrowych dzieciaczków :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
Angela_89 napisał(a):
i to podkrecanie sie jest najgorsze juz sie mysli ze cos bedzie a tu wszystko przechodzi:/
mam tak samo jak ty-Ania!
bol jak na okres ciagnie mnie brzuch w dol i straszny bol w okolicy kregoslupa 🥴
Dokladnie to samo mamy i to meczy nieziemsko ja to nawet budzac sie w nocy sie macam czy moze mokro nie mam i nic z tego bo mocno przysne a budze sie z nadzieja na cos a tu cisza

ja jak ide siusiu w nocy i wracam do lozka to mam okropny bol podbrzusza wogole zauwazylam ze jak chodze to mnie dosc mocno boli bo jak leze to ten bol po czasie przechodzi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tez mam podobnie, duzo chodze - boli, leze jest ok przechodzi, dzis rano wstałam do łazienki i pierwsze co jak sie podniosłam a mamy niskie łóżko to było... "o kur..., ku... ku.. " dosłownie tak mnie złapał ból w dole 🙂 ale zaraz przeszło. I mam podobnie jak Anula ale to juz biore za schize swoją - w nocy jak sie budze to sprawdzam czy nie mam mokro pod dupą. Choc mysle ze gdyby było to napewno bym sie obudziła i czuła 🙂 Im blizej tym bardziej sie schizuje i nakręcam. A tak naprawde nic szczególnego sie nie dzieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A mi sie nawet laptopa nie chce wlaczyc a co dopiero pisac. Obiad musze jakis ugotowac bo mi chlop z roboty glodny wroci a komletnie nie mam weny do tego. Ja podkladow jak narazie mam 2 opakowania tych mega wielkich i 1 cienkich a pozniej to mojego bede wysylac tak jak i po pieluchy ktorych tez mam tylko 1 duze opakowanie. Zreszta moj sie sam zaoferowal ze zostanie ze mna w domu po porodzie przynajmniej tydzien bo ktos musi do sklepu biegac 🙂 a ja musze odpoczywac.Zmykam robic obiad 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dla mojego zostal jeszcze tydzien urlopu wiec jak tylko wrocimy do domku go wykorzysta a pozniej niestety ktos musi pracowac a ktos musi siedziec z dzieckiem ale od stycznia idzie na tacierzynski wiec spokojnie w grudniu sobie miesiac przesiedze-mam siostre w razie w do pomocy i mame na dole wiec sie nie boje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
edithd napisał(a):
zgłaszam ze jesteśmy w domku 🙂
mały jest cudowny - śpi i pije, Kari w roli starszej siostry bardzo opiekuncza
aktulnie Maciusiek spi w łózeczku i tworzy kupkę
ja juz w kuchni - obiadek i młe porządki. zien jak tydzien temu...tylko juz w 4kę 🙂))

docytam was pozniej


Witamy z powrotem! 🙂 Super ze juz wszyscy razem jestescie w domku i macie sie dobrze. Boze jaka sielanka - my tu juz te kilka dni marzyłysmy zeby być na waszym miejscu 🙂
Jak sie czujesz? szczesliwa bardzo chyba - bo to widać odrazu jak sie czyta pościk 🙂
Gratulacje jeszcze raz bo synuś udany i chyba podobny do Ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...