Skocz do zawartości

Pażdziernik 2012 | Forum dla mam


danusia1985_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • karolka84_m

    1422

  • danusia1985_m

    1133

  • Nacudja_m

    820

  • ania1301_m

    1321

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ewela- ja mysle ze musi sie przyzwyczaic do nowych smakow innych niz nasze mleko. Olga tez raczej nie je tak chetnie jak np Ania pokazywala filmik jak Zuzia je- az przyjemnie patrzec jak tak dziecko wcina. Moja nie jest jakas strasznie chetna ale raczej zjada ile dam- bez plucia czy wrzasku, wyjatkiem sa owoce- jakos nic jej nie smakuje i zjada tylko 1/3 sloiczka. Licze ze jak posmakuje swierzych albo kiedys koktajlow czy ciast z owocami to zmieni zdanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny wieczoorowa pora..
MAly dawno spi ale po fajnym popoludniu , po kapieli na przebieraku dal nam taki popis darcia sie ze juz sama nie wiedzialam o co mu chodzi ..podnosilam go na rece zeby przytulic to sie uspokajal na sekunde, kladlam zeby zalozyc ciuszki znowu ryk.. Robi sie z niego maly histeryk jak mu cos nie podpasuje... Takze Nacudja calkowicie Cie rozumiem , tez czasami jestem juz bezsilna ..
Karolka pisalas ze robisz sswojej malutkiej zdjecia teraz bo potem idziesz do pracy, masz racje ..Ja tak samo pstrykam mu tyle zdjec ze mi sie pamiec w telefonie skonczy niedlugo od jego urodzenia zrobilam mu chyba ponad 1200zdjec, moj facet uwaza ze cos ze mna nie tak:P Ale teraz jak ogladam sobie czasem jak byl malutki to tak milej na serduszku. Mam jego pierwszzy usmiech, pierwsze jedzonko, filmiki i uwazam ze to jest najlepsza pamiatka .. Na chrzciny dostanie pieknny album , powywoluje zdjecia i bede uzupelniac na bierzaco.. Kiedys napewno ze wzruszeniem bede je ogladala ... 🙂

Danusia 40 tys to chyba troche przesada.. Moze i w stanach to mozliwe ale tutaj to nie wiem kto i co musialby robic zeby taka kase zarabiac...Fakt sa inne zarobki ale tez zycie jest drozsze, wszystko musi sie wyrownywac.. Np moj facet pracuje w zawodzie cos jak hydraulik tylko bardziej rozszerzone (robi prkatycznie wszystko, od montowania pralek , po zmiane instalacji wodnej, kanalizacyjnej itp itd..) i zarabia 16 tys kr miesiecznie a jest to jeden z lepszych zawodow tutaj.. A za mieszkanko np takie jak my mamy 60 m2 placimy 5000 kr , plus do tego rachunki , zycie , jedzenie itd Nie doliczam pieluch i jedzenia dla dziecka bo maja tu wspaniala polityke prorodzinna , co 3 miesiac dostaje na syna 4000kr i tak ebde dostawac do jego 18urodzin (oczywiscie ta kwota bedzie malala ) .. Takze jak sie zsumuje tak wszystko to czasem wcale nie jest tak kolorowo jakby sie wydawalo 🙂 zycie za granica nie jest wcale przyjemniejsze niz w Polsce.. 🙂

Wracajac do tego torta, to mi tez oczywiscie zalezy na smaku ale czy nie byloby fajnie gdyby wygladal do tego jeszcze lepiej? Przeciez nie mamy wplywu na smak , taki jaki nam zrobia taki dostaniemy .. Dla mnie rachunek byl prosty wole te 300kr wydac na dziecko niz na torta ktory pojdzie mi w booczki:P

CO do swiatecznych porzadkow ja musze sie za nie wziac od jutra, moj ma wolne wiec mamy w planach umyc okna , mam nadzieje ze pogoda pozwoli.. Wg prognoz to juz teoretyczny koniec zimy..okaze sie w praktyce jak to wyglada..


A co do podrozowania samochodem , my co drugi weekend jezdzimy ponad 300km do corki mojego z poprzedniego zwiazku, maly tak jak Ulcia Karolki, odplywa od razu jak wsiadamy i zrobi sie cieplutko w aucie.. Ma swoja plyte na ktorej jest jedna piosenka przy ktorej usypia w 2 minuty ( sprawdzcie na youtube jak macie ochote czego slucha moj syn! Volbeat - a moment forever) ta piosenka uspokaja go odkad mial 2 tygodnie :P moze sie drzeec w nieboglosy , zalaczam to i jest cisza..:P ktos krzyczy glosniej od niego..
Staramy sie stawac co jakis czas zeby wyjac go z nosidelka rozprostowac plecki i popatrzec na swiat z innej perspektywy , ogolnie jest bardzo spokojny.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anecia takie cyrki na przewijaku to miałam często 😮 A Oliver wie co dobre - sama uwielbiam Volbeata 😁
A nie będzie tak, że wyśpi się po drodze i potem spać już nie będzie szybko chciał?

Ja nie robię porządków na święta. Po pierwsze jest zimno i nie mam zamiaru czegoś złapać. A poza tym i tak nas nie będzie, bo spędzamy je u jednych i u drugich rodziców. Posprzątam po świętach 😆

Ania a jakiego masz psa? Nawet się chyba wcześniej nie przyznałaś, że w ogóle masz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas jest tak ze jak gdzies jedziemy i Olga nie ma pory spania to nie spi chciazbysmy dlugo jechali, wtedy niestety jeczy bo jej sie nudzi i musze jej czytac wierszyki, opowiadac cos albo pokazywac zabawki.
Nas tez nie bedzie ale okna musialam umyc bo przed Bozym Narodzeniem nie byly myte bo bylismy we trojke chorzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja musialam z czegos zrezygnowac albo facet ktorego kocham albo przyjaciolki i rodzina.. Wybralam wyjazd i nie zaluje zalozylismy wlasna rodzinke , a moich rodzicow , rodzenstwo mam codziennie na skypie, wiadomo to nie to samo ale zawsze cos.. Widzimy sie kilka razy do roku , staramy sie jak najczesniej jezdzic ..

Nacudja moj maly spi wtedy kiedy ma ochote , zazwyczaj zasypia jak tylko ruszymy ale potem sie budzi i jest aktywny , tak samo jak Danusia , zabawiam go ksiazeczkami , zabawkami itp Na wieczor nigdy nie mielismy problemu zeby zasnal o swojej porze po kapieli a jezdzimy z nim odkad skonczyl miesiac
A jesli chodzi o Volbeat to ja nigdy nie przepadalam za taka muzyka , ale ich piosenki wpadly mi w ucho no i w ciazy sluchalam ciagle ich plyty bo moj ma ja w samochdozie wiec maly sie osluchal , wybral ten jeden utwor i to jak jego kolysanka..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aneciia1 napisał(a):
Karolka Volbeat wydali teraz tez calkiem nowa piosenke sprawdz sobie Cape of our Hero .. 🙂 tez bardzo fajna 🙂


a mi się od nich podoba "still Counting" 😜

Ja często rano puszczam sobie kawałek:
http://www.youtube.com/watch?v=eBShN8qT4lk
wtedy mam energię na kilka godzin :P A Zuzkę zawsze na ręce i tańczy ze mną 😁
To Paaaaaaaaaaarty 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny. u nas juz pobudka o 6 rano 😠 mimo ze młody nie zjadł kaszki na noc,pierwszy raz obudził sie jakoś po północy. Chcąc nie chcąc musiałam dać cyca bo tak mi stwardnial,i bolał ze gdyby Maly go nie ściagnal,to chyba bym umarła z bólu. Co do jazdy to U nas różnie. JAk Maly jest padniety to zasypia zaraz po ruszeniu,ale gdy jest aktywny bywa ciężko,bo gdy tylko auto stanie na światłach jest jeden wielki płacz,auto ruszy dziecka nie ma,i po pewnym czasie sam odpływa,choćby Niewiem jak bardzo był wyspany. Widzę ze podajecie tytuły artystów,które widzę pierwszy raz na oczy 😮 moj znowu uwielbia disco polo 😉 puszczam polo tv i Mam ciszę,a jak Leci ona tańczy dla mnie,to juz Wogole szał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam,
a myśmy obudziły się o 6:40 🙂 Tzn. Zuzka mnie obudziła 🤨 I już zaczęłyśmy dzionek 😉
Za oknem super słoneczko i -2st. więc liczę na to, że w południe będzie kilka kreseczek powyżej zera to na jakiś spacerek wyskoczymy, bo pierwszy dzień dzisiaj gdy nie ma takiego huraganu za oknem to może głowy nie urwie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
danusia1985 napisał(a):
a - zapomnialam napisac ze ja na poczatku jak zaczynalam podawac kleik to najpierw dawalam praktycznie samo mleko i troszke , a z dnia na dzien dawalam coraz wiecej-moze tak zalapie, albo mozliwe ze nie potrafi pic z butelki?

DANUSIU herbatki z butli pije bez problemu,tyylko w tej co mu teraz kupilam,jest wieksza dziura i inny smoczek i niewiem czy to nie jest problem,choc on jak pociagnie to sie bardzo krzywi i nie chce polknac,wiec chyba raczej mu nie smakuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...