Skocz do zawartości

Pażdziernik 2012 | Forum dla mam


danusia1985_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • karolka84_m

    1422

  • danusia1985_m

    1133

  • Nacudja_m

    820

  • ania1301_m

    1321

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ja kupuje najczesciej z hippa, czasem sie zdarzy ze z gerbera albo bobovity ale wydaje mi sie ze hipp najlepiej smakuja jak dla mnie, raz kupilam z babydream i bylA taka gesta papa ze musialam wody dolewac ale jej o dziwo smakowalo.
Sa specjalne smoczki do kaszek, ja z braku takowej bo nie chcialo mi sie jechac szukac do naszych butelek poprostu powiekszylam dziure i tez jest dobry.
Probowalam dawac kleik z lyzeczki ale nim plula widocznie za gesty dla niej, z butli chetnie pije tylko ze ja robie rzadki skoro taki jej smakuje najbardziej. Kleik mozna tez zrobic na swoim mleku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nie jestes zacofana 😁 w wiekszosci publikacji pisza ze do 6 tylko cyc, tylko problem w tym ze zanim sie wroci do pracy posilki musza byc unormowane, jedzenie lyzeczka, picie z butli/ niekapka.. tego wszystkiego dziecko musi sie nauczyc zreszta na raz nie wprowadzisz wszystkiego to wymaga czasu wiec moja pediatra powiedziala ze smialo po skonczonym 4 mozna. Zreszta duzo osob mowi ze im pozniej wprowadza sie nowosci tym dziecko mniej chetne do ich jedzenia wiec takiego czegos bym nie zniosla ze ide do pracy, wychodze na 8-9 godzin a dziecko sie drze bo nie chce jesc 🤢 po co sie stresowac i tak napewno przez pierwszy tydzien nie bedzie lekko zostwic dziecko... 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nie jestes zacofana 😁 w wiekszosci publikacji pisza ze do 6 tylko cyc, tylko problem w tym ze zanim sie wroci do pracy posilki musza byc unormowane, jedzenie lyzeczka, picie z butli/ niekapka.. tego wszystkiego dziecko musi sie nauczyc zreszta na raz nie wprowadzisz wszystkiego to wymaga czasu wiec moja pediatra powiedziala ze smialo po skonczonym 4 mozna. Zreszta duzo osob mowi ze im pozniej wprowadza sie nowosci tym dziecko mniej chetne do ich jedzenia wiec takiego czegos bym nie zniosla ze ide do pracy, wychodze na 8-9 godzin a dziecko sie drze bo nie chce jesc 🤢 po co sie stresowac i tak napewno przez pierwszy tydzien nie bedzie lekko zostwic dziecko... 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mojej przyjaciolki syn pierwszego zabka mial w wieku 8 miesiecy wiec roznie to jest.
Pierwszy zab- ciezko bylo, drugi wyszedl pare dni po pierwszym i bylo nawet nawet, no ale ten trzeci tez dal nam w kosc, juz caly przebl sie przez skore ale nadal Bidulka jest niespokojna wiec moze tak jak po pierwszym, kolejny wyjdzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolka- czas leci ze szok 😮
Ewela-wygsla Ci umowa czy mialas jakas na zastepstwo albo zlecenie? no ja tez tak mialam, teraz od niedawna jest spokoj, choc mimo ze nie jest glodna budzi sie jak jej smok wypadnie, na poczatku wogole go nie tolerowala a teraz jest afera 😁 kleik mozesz zrobic na swoim mleku, albo kupic taka kaszke jak Karolka- tam juz jest mm, wystarczy dodac wody i wymieszac. ja takiej nie daje bo nie chce jej uczyc jedzenia slodkich rzeczy choc ja uwielbiam ale wiem ze cukier nie jest zdrowy 😁 jakby kleiku nie jadla to dawalabym slodzone kaszki bo co zrobic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
danusia1985 napisał(a):
Karolka- czas leci ze szok 😮
Ewela-wygsla Ci umowa czy mialas jakas na zastepstwo albo zlecenie? no ja tez tak mialam, teraz od niedawna jest spokoj, choc mimo ze nie jest glodna budzi sie jak jej smok wypadnie, na poczatku wogole go nie tolerowala a teraz jest afera 😁 kleik mozesz zrobic na swoim mleku, albo kupic taka kaszke jak Karolka- tam juz jest mm, wystarczy dodac wody i wymieszac. ja takiej nie daje bo nie chce jej uczyc jedzenia slodkich rzeczy choc ja uwielbiam ale wiem ze cukier nie jest zdrowy 😁 jakby kleiku nie jadla to dawalabym slodzone kaszki bo co zrobic.

skonczyla mi sie umowa,mialam do konca roku i ze wzgledu na dziecko nie podpisali ze mna bo bali sie ze pojde na wychowawcze. jak maz wroci z pracy jade po te kaszki,moze choc 6 h pospi. moj smoczka nie uzywa wogole,tylko w aucie dla uspokojenia,tak to pluje nim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...