Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Patryczku kochany wszystkiego najlepszego z okazji 2 miesiecy!!Jestes juz duzym mezczyzna i teraz juz musisz mamie ladnie nocki przesypiac 😘 😘 😘
Goska ja nie mowilam,ze zel calkiem to zredukuje...ale zmniejszy 😜 Ja 8 tygodni sie meczylam i widze,ze od wczoraj kroi sie powtorka z rozrywki 😁 Ale matka wszystko wytrzyma:P A moje dziecie ze stolika edukacyjnego zrobilo sobie chodzik..i pcha go po calej chacie 😁 A co do diety,to tez zlalam,ale ja mam slaba silna wole 😜 😜 Ale za to dumna jestem z siebie,bo wlasnie okna pomylam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
MajaCh napisał(a):
hmmmmm Tuska wlasnie wymyslilam plan 😁 odnosnie tego,ze mieszkasz w Pl 😁 ale poczekamy az Sylwia wroci to napisze :P

Rozbijesz ja pod namiotem u Sylwii? 😁 😁

Jestem jeszcze 🙂Milan zasnal na dobre i nie wiem kiedy wyjdziemy hehe 😁
Co to za plan? 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe, nie nie chce jej pod namiotem rozbijac tylko WYKORZYSTAC heheheh , Tusia zeby poszla do rodzinnego i on jej meridie przepisze, mam naszieje,ze jeszcze przepisuja, w sumie to zalezy od lekarza, moj w Pl od reki pisze i by nam kupilaaaaa i wyslala 🤪 taki mam plan ale lekarz moze odmowic.Tyle odnosnie tabletek na odchudzanie. Na wlasne ryzyko bo maltretuja watrobe. Nie moz na wogole pic jak sie je bierze itd. Ja jak sie kiedys napilam piwka to od raz plamy czerwone od cisnienia i do tej pory mi to zostalo, a juz kawal czasu temu to bylo. Tylko wino polwytrawne przechodzi luzem i to w malej ilosci.
I chce Wam polecic muze dla bobasow no nie moge sie nasluchac Typ sie nazywa Raimond Lap, posluchajcie zaraz poszukam jakiegos linka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziekujemy pieknie wszystkim ciociom za zyczenia 🙂 🙂
nusia-nie daj sie cholerstwu 😁 co do wozka, to termin maja do jutra,ale nie wierze ze go dotrzymaja 🥴
gosia-twoja corcia jest przeurocza,no ale ma to po mamie 😁
Maja -patison ostatnio taka niespodzianke pieluchowa zrobil,ze body musialam rozcinac nozyczkami,bo nie wiedzialam jak je sciagnac 🙃
ja czekam do lata i ja sie rozbije namiotem pod sylwi domem 🤪
dziewczyny jak dlugo po urodzeniu dziecka mozna starac sie o becikowe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w porywach do pol roku nie 😁 ciocia Maja tak sie stara, bo ten kur.....ki child tax jeszcze nie ma decyzji i nie odeslali mi jeszcze aktu urodzenia malej ile czekalyscie na zwrot tego dokumentu??? bo ja zaczynam sie stresowac..... idziemy na spacerek godzinny obiadek zeby sie ulozyl w brzuszku mamy 😉 narka ciotki !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wierze, ja bylam na spacerku , kupilam jej tygryska w charity za 75p. spotkalam sie z kolezanka, byla u mnie na kawie z coreczka, zdazyla juz pojsc, ja dziecko wybawilam ,nakarmilam,pranie wstawione, mala guga do chmurek kolo okna, a TU ZADNA nic nie napisala?
Pije drugi kubek szalwii i zjadlam dzis 2 cukierki - 2 grzechy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Nusia dostalam dzis te leginsy, wszystko ok tylko chinki maja krociutkie nozki i leginsy siegaja mi do lydek heheh 🤪 dobre i to za 3.67f nie? 😁 do kozakow beda ok jutro je zaloze i ide szukac poncza pod kolor bo tak sobie wymarzylam.
A i szukalam kiedys podkolanowek kremowych na ebayu w koncu dzis kupilam w primarku byly 2 pary w paczce jedne kremowe drugie szare za 3f. I czasem i promarka lubie , oprocz spodni bo jak kiedys przymierzylam to wygladalam jakbym miala jaja..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja u mnie okna pomyte,firanki i zaslonki poprane i poprasowane czekaja,az mezulek wroci i powiesi,obiad sie juz konczy,zaczyn na jutrzejszy barszczyk tez w lodowce czeka,mieszkanie blyszczy,ciuchy poprasowane,dla mlodej obiadki na najblizszy tydzien tez porobione a to wszystko w przerwach pomiedzy atakami histerii mojego diabla.Juz nic na nia nie dziala.Dobra,lece bo znowu afera jest.Niech juz Piotrek wroci to mu ja sprzeda i musze SAMA wyjsc sie przewietrzyc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monia i jej adhd 😁
ja bylam dzisiaj w szoku bo zrobilam zupke buraczkowa i moja mycha tak jadla ze z otwarta paszcza czekala az mam da wiecej 🤪 pierwszy raz jadla z takim smakiem to co mam ugotowala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MajaCh napisał(a):
a Nusia dostalam dzis te leginsy, wszystko ok tylko chinki maja krociutkie nozki i leginsy siegaja mi do lydek heheh 🤪 dobre i to za 3.67f nie? 😁 do kozakow beda ok jutro je zaloze i ide szukac poncza pod kolor bo tak sobie wymarzylam.
A i szukalam kiedys podkolanowek kremowych na ebayu w koncu dzis kupilam w primarku byly 2 pary w paczce jedne kremowe drugie szare za 3f. I czasem i promarka lubie , oprocz spodni bo jak kiedys przymierzylam to wygladalam jakbym miala jaja..


to jak znajdziesz linka to podeslij raz jeszcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi zostalo do umycia tylko okno w kuchni, a tak to juz porzadki generalne porobione 🙂 jacek bedzie mial tydzien urlopu to wyczyscimy dywan w livingu i moze zaczniemy pierniczki swiateczne piec 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaa21 napisał(a):
Vanesska sie bawi moim kapciem, nie zdziwie sie jak kimnie 😁
ja okna pomylam we wtorek 🙂
Monisia pisze Ci wiadomosc na priv 🙂

Odpisane 😁
Nusia ja wlasnie Julii zrobilam zupe buraczkowa na miesku,dalam do tego buraczki,ziemniaczka,pietruszka,marchewke i majeranek,miesko i zoltko i zaciagnelam to kaszka manna,podukalam widelcem i gotowe 🙂A teraz jestem wkurwiona,bo malzonek rano mowil,ze szybko skonczy i mam z nim obiad zjesc(bo normalnie jem ok 15-16)a tu dupa,zostal znowu dluzej w pracy i zaraz bede sama jadla obiadek z maruda u boku 😞Buuu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...