Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

MonisiaD napisał(a):
Nudata jak chcesz to podeslij mi linka do wozka i date zakupu a ja ci na privie ta reklamacje napisze 🙂

tak jak ci wczoraj pisalam 🙂 Monia to dobre dziecko jest i umie opieprzyc kiedy trza 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Maja co sie stalo?Ja dzis kumpowi pol dnia kompa robilam...trzeba bylo wgrac nowego windowsa,tyle,ze laptop byl tak stary,ze windows 7 nie czytal i nie bylo zadnych sterow...jak ja uwielbiam takie wyzwania 😁 😁 😁 😁 To sie nazywa satysfakcja,jak juz wszystko ladnie dzialalo 😁 😁 U nas napewno ida kolejne zeby....wlasnie przebralam 6 wyjewajaca sie kupe,a Jula drze sie sopranem hahha.By the way za laptopa mam nianie na jeden wieczor 😁 Bo ten kolega uwielbia dzieci,sam ma 2-corke 18 lat i syna 10,a za Julcia szaleje,a ona za nim 😁 Wiec jednego wieczorka sobie gdzies z Piotrkiem pewnie wybedziemy..czyli jak znam zycie,to pewnie i tak sie nie zmobilizuje zostawic jej z kims obcym hahha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
a ja mialam fajny dzien do popoludnia :/ moj facet jest hujkiem i tyle mam do powiedzenia. O!

Chujkiem przez CH sie pisze 🤪 🤪 🤪 🤪 Haha 🤪 A co do drugiego dziecka,to raz chce,raz nie...ale w najbizszym czasie to podziekuje..moze za 2-3 lata zaczniemy sie starac,bo w tej chwili jednego diabla nie ogarniam.Nusia jakbym miala kase,to tez bym sie na drugie zdecydowala bo..wynajelabym dwie nianie z zamieszkaniem hahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja tez chce bobasa za jakies 3-4lata 🙂 ale Marcin powiedział, ze chyba snie 🤢 😜 najwyzej go zgwałce 🙃
a co do moich dzieciowatych zebow to chyba nie bylo to... tylko ten skok rozwojowy 🤢 bo histerii byl tydzien, teraz juz jest w miare ok, z sne tez lepiej i zaczela od 2 dni wiecej gadac i podkurcza nogi do raczkowania 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marcin chce isc w niedziele na baseno-kulki sie znaczy w jednej sali jest basen (ale małej tam nie dam bo tam jest chołota i basen nie dla dzidziusiow) ale w 2 sa kulki... chuj ze Vanesska za mała, jak Marcin chce gdzies isc a nie siedziec przed tv i grac to ja na koniec swiata pojde 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
Za piwem to ona sie az trzesie,ale nie wolno.Wlasnie obala swoja flaszke u tatusia,a mamusia reedsika pije malinowego 😁


maryla tez ma szajbe na piwo - dzieci je bardzo lubia nie wiedziec czemu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaa21 napisał(a):
u nas nie ma redssa 😠 sa tyskie bleee i lechy

Bo ty na zadupiu mieszkasz 😁 Nusia ja na kulki jeszcze jak w ciazy bylam to prawie co tydzien chodzilam..na Kentish Town dorosli wchodza za darmo,a dziecko za 2h sesje placi 3,5 funta...kurde,ja tam chyba najwieksza radoche mialam,zwlaszcza na zjezdzalni 😁 I maja tam dobra i tania restauracyjke..mozna cos zjesc i kawy sie napic jak dziecko sie bawi.Za pol roku Julia tam krolowa bedzie haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
u nas nie ma redssa 😠 sa tyskie bleee i lechy

Bo ty na zadupiu mieszkasz 😁 Nusia ja na kulki jeszcze jak w ciazy bylam to prawie co tydzien chodzilam..na Kentish Town dorosli wchodza za darmo,a dziecko za 2h sesje placi 3,5 funta...kurde,ja tam chyba najwieksza radoche mialam,zwlaszcza na zjezdzalni 😁 I maja tam dobra i tania restauracyjke..mozna cos zjesc i kawy sie napic jak dziecko sie bawi.Za pol roku Julia tam krolowa bedzie haha

ja to sie martwie zeby mi sie chłop nie rozmyslil... jak mi topowiedzial to co go widze to sie pytam czy aby napewno idziemy, co sie pytam to chce mnie zabic 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja pije z zalu,ze do pracy jutro ide hahha.A za tydz jak dobrze pojdzie to do Piterborough sie przejade.Moja przyjaciolka w koncu do rodzicow dotarla i chcemy ich odwiedzic.Wszystko zalezy od tego,czy w niedziele bedzie miala wolne.Kiedys poruszalyscie temat przyjaciol.Ona jest moja najukochansza.Przyjaznie sie z nia prawie 20 lat 😁 😁 I wiem,ze zawsze moge na nia liczyc 🙂Dobra dziecie spi,maz sie kapie,czas otworzyc kolejne piwo..ale juto bede pachniec na tej kasie haha.Moze ktoras do mnie na zakupy wpadnie?Dam rabacik 😁 Kurde,ale mam dzis glupkowaty humor 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...