Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Ja jej chlebek na lapce polozylam 😁 A moje dziecko spalo dzis tylko raz od 11-12:30,ale za to teraz juz smacznie spi 😁 😁 A ja wbijam na strone bootsa zapach pieluch do Polandii zrobic hihi.Jeszcze tylko 3 tygodnie 🙂

a ja sie modle zeby marcina matka do swiat ziemi nie sprzedala bo inaczej to na swieta przyleci z gwardia 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

kasiak napisał(a):
MajaCh napisał(a):
Zuzi tez nie pasowalo to ja polozylam straaaaasznie sie darla 3 minuty i zasnela 🙂


Kaya juz 8my dzien jest zakatarzona 😠 nie wiem jak i skad, ale nauczyla sie wydmuchiwac te smarki, tyle ze nie w chusteczke tylko tak bez niczego 😠 wysmarkuje, gile sa na wierzchu i wyciera sie o mnie 😠 😠 😠


maryla miala katar z mega zielonymi giluchami przez dwa tygodnie... i tez wiecznie giluchy pod nosem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaa21 napisał(a):
nusia27 napisał(a):
monia fajnie masz z wyjazdem 🙂
trzymalam dzisiaj ize, taka mala kruszynka. balam sie zeby jej krzywdy nie zrobic:P

oo jak szybko zapomniala jak to jest niemowlaka trzymac 😜


jak to trzy razy mniejsze niz marylka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dla wszystkiech mamusiek,ktorych dzieciaczki smarkaja,poleam cos takiego.Ja kupilam wlasnie ten,ale wczesniej mialam od siostry Karvola pozyczony.Bardzo fajna sprawa i na katar pomaga 🙂
http://www.ebay.co.uk/itm/VICKS-WATERLESS-MENTHOL-SCENT-PAD-VAPORISER-HUMIDIFIER-/110685534810?_trksid=p4012.m1374&_trkparms=algo%3DPI.WATCH%26its%3DC%26itu%3DUCC%26otn%3D8%26ps%3D63%26clkid%3D4567423286566268627
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny 🙂
Nusia musisz nam zawsze takimi smakołykami tutaj zapodać :P
Monika to tej myszy nie złapaliście jeszcze?A może już jej nie ma? 😉
Maja dzięki za link na te tablety,ale jakie one są drogie 🤢 35 funtów!!!
Gosia też już widziałam choinki poubierane,a sklepy wszystkie to już chyba od miesiąca jak nie dalej są poprzystrajane i tak samo miasto! Zawsze tak szybko zaczynają!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sylvianka3 napisał(a):
wstawac spiochyyyy :P

A kto mowi,ze my spimy?Z moja ukochana tesciowa na skypie od rana plotkuje.Wlasnie mi powiedziala,ze w dzien,w ktory przyjezdzamy zmienili jej jednak grafik na rano 🙂Ala zajebiscie 😁 😁 Kurde,ale ja ta kobiete uwielbiam 🙂 Najnowszy update co do myszy:dalej jest!Wlasnie za pralke weszla a ja w odpowiedzi na to zamowilam urzadzenie polecane przez Maje.Chce suka wojny,to bedzie ja miec 😁 😁 A tamto do inhalacji u nas sie sprawdzilo.Julka miala nos zapchany a po 2 dniach wlaczania jej tego na noc zaczely jej schodzic zielone gluty z nosa 🤪 🤪 U siostry tez sie sprawdzilo.Nusia rzuc ciasteczkiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwaga rzucam ciastkiem 😁

u nas na katar sprawdzily sie krople orbis czy cus takiego. w nocy skraplalam jej ochraniacz i mogla normalnie oddychac a w dzien przewiazywalam jej chustka szyje i tek kilka kropelek na to 🙂
to chodzi te olejki eteryczne (goska - nie mylic z erotycznymi:P)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahhahha dobrze,ze napisalas zeby Goska uwaznie przeczytala ja tez o tym wczoraj pomyslalam hehehhee
Monia zalatw sucz ! 😁 A jak nocka mala spala ??
Sylwia te tabletki sa drogie to fakt ale nie przereklamowane, jedyna rzecz po ktorej nie musisz cwiczyc i szczuplejesz w oczach tylko oczywiscie nie zrec :P Sama na sobie je testowalam , a i cena jest taka jak w Pl byla kiedy byly jeszcze na rynku.
Nusia to ile ciastek Ci zostalo z wczoraj hehhehe??
Kurde myslalam,ze dzis sobie poleniuchuje w domu ,a tu h...... malej se mlesio konczy i na 2 butle jeszcze starczy, wiec zaraz ruszam do bootsa przy okazji jej sloiczkow nakupuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja noc byla mega 😁 Jak zasnela o 19:30 to wstala na mleczko dopiero o 4 i potem do 7:30 pospalysmy.Za to dzis od rana chodzi,jeczy i mamusie denerwuje 😁 A co u ciebie hoodia tez jednak nie dziala? 😁 Mowilam,ze to za tanie jak na cudowny srodek 😁 Nusia brawo za sprostowanie dla Gosi haha 😁 U nas mleczko sie skonczylo,ale i tak musze wybyc,bo landlord bedzie rzadzil u nas,a potem wizyta u dietetyczki.Bleeee i koniec zarcia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...