Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Zuzia wlasnie pije pierwszy raz 3ke mlesio......zobaczymy jak brzusio, powinnobyc ok, ale wczesniej chcialam jej dac rybke sloik to znow plula.......od 2ch dni sie wypina na obiadki!
Gocha ogladam na google maps Twoja miescine....naprawde tam malo sklepow.... 😮 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja brawo za pozytywne myslenie 🙂 🙂Ja to sie lubie z ludzmi spotykac 😁 Jestem spod znaku blizniaka i towarzystwo ludzi jest mi potrzebne 😁 A do ciebie bardzo chetnie wpadne 🙂Przeciez juz mi sie nawet snilo,ze piwo razem pilysmy 🙂Sylwiu co do uropu,to jeden wielki niewypal.Cos Piotrka rodzinke tym razem nawiedzilo i mam ich dosc.Przy okazji zawiodlam sie na mezu.Jemu wybaczylam,ale z nimi nie mam ochoty sie jeszcze dlugo spotkac.Piotrek chcial w lipcu do Polski leciec,ale stanelo na moim i nawet jakbysmy 2 tygodnie w domu mieli siedziec,to ja do Polski nie pojade 😁 😁 Dopoki mi ktos nie powie,o co maja problem do mnie i nikt mnie nie przeprosi,to moja noga tam niepostanie.Nawet moja dotychczas ukochana tesciowa bardzo mi na nerwy dziala...Tyle,ze ja musze na roczek zobaczyc,ale to tylko pewnie tydzien tu spedzi i tyle..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde Monia ktos nakreca atmosfere, korzystajac,ze Ty jestes tu i nic nie wiesz,a tam sie buduja historie w glowach.......ja mialam podobnie z siostra ale juz jej przeszlo......bo nie wiedziec czemu nagle mama przestala ze mna rozmawiac,a jak juz mowila to widzialam wielkie nerwy i udawane,ze przeciez wszystko ok....tata mi powiedzial,ze baby knuja po cichu ...przewalone..a mam 2 siostry i brata .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja tak wlasnie mi sie wydaje..i Piotrkowi cos tez musieli powiedziec,ze tak sie zachowal...bo jak kiedys sie poklocilam z tesciowa i sie rozeszlysmy,to stanal na srodku i za nikim nie poszedl..a po chwili dzwonil,gdzie jestem,bo juz idzie.Wtedy to bezsensu na nia wyskoczylam,bo mialam depresje po smierci rodzicow,ale on mnie wybral...mi sie wydaje,ze cala ta akcja ma zwiazek z ta popierdolona kuzynka...a wiecie co jest najlepsze?Ze ona powiedziala,ze jest matka chrzestna i na roczek przyjedzie..powiedzialam Piotrkowi,ze niech se hotel wynajmie,bo ja jej do domu nie wpuszcze,chocby na wycieraczce miala lezec..zjebala mi swieta,nie pozwole zjebac roczku!To powiedziala potem Piotrkowi,ze ma adres dac,to prezent wysle,a ja kazalam przekazac,ze jedyny prezent jaki od niej chce,to zeby sie na zawsze odczepila 😁 A w ogole nie wiem,czy pisalam,ale jak Piotrek do niej wtedy pojechal,to ona nawet nie przeprosila,tylko dumna byla z tego,ze dym skrecila,bo ja to biedna meczylo..zalosna jest.Chciala wojny,bedzie ja miec 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
E tam,ja wole,zeby dlugo cierpiala 😁 😁 Taki strzal to za szybki sposob na jej pozbycie 🙂 Wole ja pomeczyc..taka jest za Piotrkiem?To dlugo go nie zobaczy.Na wakacje tam nie pojedziemy,a nawet jak juz w Polsce bedziemy,to zapowiedzialam mu,ze jak chce,to niech do niej idzie,ale beze mnie i Julii.Z reszta on wie,ze jesli pojedziemy do Polski,to urlop spedzamy osobno-on z rodzinka a ja poodwiedzam znajomych i sie spotkamy dopiero w dniu powrotu.Chca ze mna zagrywac,to niech wiedza,ze ja tez potrafie byc wredna jak juz ktos mi na odcisk nadepnie..A tamta chciala na roczek przyjechac,zeby sie ze mna dogadac..ale ja nie mam na to ochoty.Jak jej maz kazal mnie przeprosic to powiedziala cytuje" Przepraszam,ale ja wiem,ze ty Piotrka nie kochasz i go zostawisz" Zalosne nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia przykro mi z powodu rodziny męża.Zawsze coś musi być... my z R też nie mamy wesoło z Jego rodziną niestety. Przykre to jest ,ale co zrobić... troszkę się dowiedzieliśmy jeszcze ciekawych rzeczy,ale mniejsza z tym.
Co do śniegu to u mnie w mieście jest troszkę na ulicach ,a byłam z małym na spacerze to tak mocno padał ,że Milanek był taki zdziwiony w wózku co to jest! Hi hi
Do Londynu ja mam około 6 godzin autobusem,więc Gosia sama też bym raczej się nie wybierała z małym niestety :/ Może jak będzie starszy troszkę to przyjedziemy ,bo na pewno chcę Londyn też zwiedzić i chciałabym Was poznać na żywo 🙂
Gosiak to powiedz tej kumpeli ,żeby dostosowała się do Twoich warunków ,bo inaczej jej podziękujesz!!! :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
glupia cipa,moze ona go kocha bardziej niz brata hehehe

Tez mi to przez glowe przeszlo,bo ona jest strasznie zaborcza o niego.Dla mnie to troche chore.I ten teks"Ze mogles sobie zone w Lodzi znalesc,a jak nie umiales sam,to trzeba bylo powiedziec,sama bym ci znalazla".Sylwiu my do tego urlopu mielismy swietne stosunki..no,ale bylo,,minelo i nie ukrywam,ze sie ciesze,ze mieszkamy tak daleko.A na taki festiwal sama bym poszla 🙂Koniecznie porob duzo zdjec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wlasnie obwiescilam malzonkowi,ze chce jechac do Gloucester i ze albo mnie zawiezie,albo sama jade z Julka autobusem 😁 😁 Wiec kazal mi sie z Maja umowic i nas zawiezie haha.U mnie piecze sie karpatka,a ten za pol godziny wychodzi i same zostajemy 😞Buuuu.Ale mam 2 piwka,wiec jakos to przetrwam 😉 Gosia zebys wiedziala.I zeby bylo zabawniej i siostra i ta to Kasie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...