Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dobry.Sylwia musze najpierw spac,zeby wstac,a tego o dzisiejszej nocy powiedziec nie moge.Julia strasznie sie rzuala,co chwile z placzem wstawala,do tego glowa mnie dalej boli i mam dosc!Nudata strasznie mi przykro,jak pomysle,jak biedny Patryczek sie meczy 😞A moze zmien gp.Ale i tak stwierdzam,ze silny z niego chlopak i wieelki,jak Milanek 🙂Jula majac 11miesiecy wazy niecale 9kg 😁 😁 Nusia dzieki za jadlospis.Gocha pipo test wyszedl negatywny,mowilam,ze dzidzi nie bedzie.Kurde,mam tyle testow,ze przez pol roku moge codziennie 1 robic 😁 Siostra zrobila sobie zapas,a ze zaszla w ciaze,to mi je oddala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

bry 🙂

Nudata, lekarz super jak zwykle. jak pisalam wczesniej odstaw sloiczki na chwile bo moze z nich cos uczula i sprawdzaj etyiety bo czesto jest w nich mleko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A w ogole kupilam na ebayu changing bag w formie plecaka z mamas&papas i powiem wam,ze zajebisty jest 😁 I ma nawet specjalna kieszonke na smoczek.A changing mat jest mieciutka jak recznik 🙂 🙂I do tego ma 6 miesiecy gwarancji i dobrze,bo ta z bootsa sie w 2 miesiace rozpadla.Wrzucam linka,bo naprawde sie oplaca
http://www.ebay.co.uk/itm/310361443331?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monika nie strasz ludzi od rana 😁 😁 😁 zart 😜
ojjj ja nie wiem jak Ksieciu da rade dzis w pracy, wczoraj musialam po niego wyjsc bo nie mial sily isc do domu i pierdlnal sie w salonie spac od razu 😁 😁 😁 i ciagle bylo ' ale nie gniewasz sie na mnie ' 😁 😁 😁 😁
moja maruda ma przelozone lozeczko kolo naszego lozka i spala dzis do 5tej w lozeczku 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nudata napisał(a):
Czesc lasencje 😉
A wiec-lekarz wczoraj dalej wykluczyl alergie pokarmowa u Patricka-dalej twierdzi ze to jakas egzema-na moja kategoryczna prosbe przepisal mi az uwaga-1 puszke mleka nutramigen 🤢 smiechu to nie warte nawet
Czekamy na paszport,jak bedzie to do Polski polece i jakis lekarz go obejrzy
Sylvianka-dziekuje za troske i pamiec. Nazwe kremu spisalam i postaram sie go zdobyc 😎
Dziewczyny czy sloiczek mam traktowac jako osobny posilek? bo Pat traktuje sloiczkowe jedzenie jako hmmm...aperitif 😁. Dzis zjadl np caly sloiczek jabluszka z winogronami a do tego jeszcze 150mlmleka 😆 Grubas wazy juz 8,200.
no i od 2 dni potrafi sam swiadomie przekrecic sie z pleckow na brzuszek-tylko raczka mu sie placze czasem 😜
pozdrawiam
aaa-Monia i Julcia-zdrowka zycze-biedactwa



hej moj ma skaze chyba dzis ide do alergologa i pewnie bedzie kazac badanie z krwi robic.

ale dostalam recepte na mleko bez bialka i buzia ladna jest dzis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
😁bry 🙂
Monia mam nadzieje, ze juz lepiej obie sie czujecie 😘
Nusia, ja tez poprosze ten jadlospis 😘
Sylwia, to dobrze ze nikogo nie rozjechalas 😜
o skazach nic nie wiem, bo nikt u mnie na szczescie nie mial, ale uslyszalam, ze to cholerstwo jest 🤨
Gosia "ale nie gniewasz sie" hehehe 🤪
wczoraj bylam na wazeniu - wynik 9.400. KAya juz troche sie uspokoila z marudzeniem, mam nadzieje ze najgorsze za nami 🙂
juz nie spi i slysze jak znowu wywala wszystko wszystko z poleczek. wszystkie ksiazki i maskotki leca w dol 😁 zawsze rano pobojowisko musi zrobic 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Goska a gniewasz sie?Haha 😁 😁 Moje dziecko zaczyna mnie przerazac..ona wszystko rozwala.Wszystkie ksiazeczki dla dzieci rozrywa na strzepy,a przed chwila z jednej okladke rozerwala i kabelki powyrywala 😁 😁 Teraz juz pewna jestem,ze sie we mnie wdala 😁 😁 Kaska ciesze sie,ze u was lepiej.Mam nadzieje,ze juz tak zostanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc 🙂!!! hehehehe Goska to go podtresowalas hehehehe
Monia jaka dama w czerwieni 🙂 ja nie mam duzo zdjec w ciazy niestety chyba tylko te co sama robilam i jak w Pl bylismy kilka..... 😞 niestety moj máz nie przywiázuje tak wagi do wspomnien jak ja.
Zozluchna wykupkala wczorajszy kawalek obiadku ,ktory zjadla w takiej samej formie jak go polknela 😁 😁
Kasia dla Ciebie to pobojowisko ,a dla niej porzádek - mama jej zrobila pobojowisko hehehehhe
Monia,a Ty juz nie masz temp?
Zuo sie obudzila na bubu z taty budzikiem 😮wlasciwie sekundy przed.. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nudata szkoda ze wlasnego pokarmu juz nie masz bo ja w ten sposob upewnilam sie ze to skaza bialkowa jest, jak daaawalam mu tylko moje mleko to buzia ladna (ja nabialu nie jadlam jak karmie bo balam sie ze to pogarsza kolki ktore mial i raz jak zjadlam bialy ser to mial takie straszne liszaje na policzkach ze 3 tygodnie mu je smarowalam kremem aby zeszly)

i jak zaczelam dawac pomalu sztuczne to od razu widac to na policzkach wtedy odstawilam sztuczne i dawalam tylko moje (rozmrozilam zapasy) wczoraj dalam mu bebilon pepti ktory jest na recepte i jak na razie buzia ladna.

placilam 100 % za mleko bo musz miec od alergologa potwierdzone ze jest skaza i wtedy bede miec znizke,

tylko ze to 100 % kosztowalo mnie 23 zl a ja za melko dla alergikow placilam 40 zl za puszke na 3 dni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ooo wlasnie Sylwia przypomnialo mi sie cos.Jak bylam w Polsce i Julia byla chora,to nas w przychodni bez problemu na ta karte EHIC przyjeli i za wizyte nie musialam placic.Pani mi powiedziala,ze oni je normalnie akceptuja,plus do tego biora kopie paszportu lub dowodu.No i nawet antybiotyk na znizke mielismy i zdjecie w gazecie haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja nie przejmuj się chyba większość ffacetów tak ma ,że nie przywiązuje wagi do wspomnień 😉 Ja zdjęcia z ciąży i porodu mogę oglądać codziennie,a mój Radek zawsze mi powtarza ,że On sobie obejrzy dopiero po dłuższym czasie :P
Mała Kayka to ma dobrze,sama w swoim pokoiku rządzi 🙃
Monia z Julką macie wyzdrowieć w końcu,ile można? 😉 😘
A Marcin co tak dupą trzęsie?Coś Ty Mu tam robisz,że tak zaczął sie Ciebie bać Gocha 😁 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Ooo wlasnie Sylwia przypomnialo mi sie cos.Jak bylam w Polsce i Julia byla chora,to nas w przychodni bez problemu na ta karte EHIC przyjeli i za wizyte nie musialam placic.Pani mi powiedziala,ze oni je normalnie akceptuja,plus do tego biora kopie paszportu lub dowodu.No i nawet antybiotyk na znizke mielismy i zdjecie w gazecie haha

No patrz!!! To u mnie takie dziady są 🤨 Ale się wtedy nawkurzałam ,aż w końcu prywatnie pojechałam. Widzisz,mi powiedzieli ,że na tą kartę przyjmą jedynie w nagłym wypadku 🤢 dziady cholerne no! I też pani doktor wspaniała stwierdziła,że mały ma skaze i dawałam Mu te paskudne mleko nie potrzebnie i tak jak Iza pisze tyle kasy na to szło! W koncu okazalo sie ,ze to łojotokowe zapalenie skóry i maść mi alergolog wypisał i od razu pomogło! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To pewnie zalezy od tego,na kogo sie trafi.Ja od razu mowilam,ze chce za wizyte zaplacic,bo nie mam polskiego ubezpieczenia,a angielskiego oni nie akceptuja.Pani zapytala,czy mam ta karte,a ja ze tak,ale to na nagle przypadki przeciez jest.A ona mi powiedziala,ze taka wizyta to tez jest nagly przypadek i ze nie akceptuja jej tylko wtedy gdy przychodzisz juz do nich z dlugotrwala choroba np.cukrzyca itp i chcesz sie leczyc przez bardzo dlugi okres.Oj chcialabym kochana byc juz zdrowa.A co do zdjec,to my srednio raz w tygodniu z Piotrkiem ogladamy filmiki i foty i sobie wspominamy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEj 🙂

U nas z karta bylo roznie, bo sie okazalo ze NFZ czesto nie zwracal pieniedzy np aptekom za wydawanie lekow ze znizka 😮

a co do jadlospisu to mama mi sie dzisiaj przyznala, ze ona sciaga go ze strony interentowej innego zlobka 🤪 i musze jej zapytac jeszcze raz z jakiej to bedizemy sobie same podgladaly 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
nusia27 napisał(a):
bry 🙂

Nudata, lekarz super jak zwykle. jak pisalam wczesniej odstaw sloiczki na chwile bo moze z nich cos uczula i sprawdzaj etyiety bo czesto jest w nich mleko 😉

Madrze baba gada 😁


ta zdarza mi sie czasami 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...