Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
gosiaa21 napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
własnie sobie zdalam sprawe ze moje dziecko nie ma zadnej sukienki 🤪 tylko spodnie 🤪 😁

To chlopca teraz zrobcie,bedzie mial ciuchy po Vanesce 😁 😁

ni chuja :P ale chlopiec by musial byc ubierany na rozowy :P

Chyba wlasnie z chujem 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
własnie sobie zdalam sprawe ze moje dziecko nie ma zadnej sukienki 🤪 tylko spodnie 🤪 😁

To chlopca teraz zrobcie,bedzie mial ciuchy po Vanesce 😁 😁

ni chuja :P ale chlopiec by musial byc ubierany na rozowy :P

Chyba wlasnie z chujem 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Twoja głupota potrafi mi humor poprawic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziule jak nasze male porosly 🤪
Monia Maryla wlasnie bardzo malo z niekapka pila, nawet nie kubeczek dziennie wiec ta slomka bardzo mnie ucieszyla 😁

a z tej strony moja mama podglada jadlospisy 😜
http://www.zlobek.legionowo.pl/index.php?cmd=zawartosc&opt=pokaz&id=178
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mam dzis wszystkiego dosyc, codziennie do przychodni chodze jak nie rehabilitacja to szczepienia lub wizyte dzis chcielismy krew mu pobrac aby te badani na alergie zrobic ale nic mu nie lecialo 20 min placzu wkuwala sie 3 razy a to jest dobra pielegniarka. cholera tam oplakal sie na nic!!!!!!!!!!!!

mam go woda poic przed nastepnym razem, ale chyba odczekam troche i bede placic za to mleko 100 % mam nadzieje ze dadza mi recepte mimo braku badan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i w koncu weszlam 😁 pobudeczka byla o 9 na nogi ale ze dwa razy plakala przez sen troszke i smarowalam jej dziasla a rano po 6 zaczela jeczec to Michal ja przeniosl do mnie ,a sam poszedl na dol spac bo dzidzia u mnievod raz zasnela chyba jej zimno bylo...
Widzialam na FB zdjecie Kayki jaka mala byla 🙂 Nusia Marylka juz z kubka niekapka loji no to ladnie....ja nawet nie probuje jeszcze bo to bez sensu a juz dawno kupilam chyba na 4 miesiace zeby uchwyty miec do butelek ale i tak jeszcze za wczesnie chociaz czasem zakladam.
Gosia ja juz Ci pisalam,ze Vanesska to miniaturka Ciebie hehehe i taka kombinatorka do tego 🤪
Sylwia to mowisz,ze dobrze Ci idzie 🙂 ja mam w przyszlym tyg jazde. Ale powiem Ci szczerze,ze jak tu zdam to w Pl chyba na rondo nie wjade bo kogos zabije bo to inna strona 🙃 masakra hehehehe
Monia a otrivin probowalas troszke? ale nie za duzo bo blokuje zatoki na dluzsza meté. Jula tylko korzysta jak mama nie patrzy 😁 niedlugo Ci kompa podkradnie i bedzie do mnie dzwonic na skypie zobaczysz 😁
Kasia tak sie przygladam i Ty niezly Lachon jestes jak na swoj wiek!!!!ja tez bym tak chciala 🙂 😜 😉
Aaaaaa i powiedzcie mi o co kaman z tym paczeniem ☺️bo nie ogarniam nic a nic...... ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja, ja lachon jak na swoj wiek 🙃 🙃 🙃 ale niezle mi pojechalas ☺️ sie poczulam jak prawdziwa babcia 😲 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
a na rondzie w pl sie nie pomylisz racze, bo sa strzalki w ktora strone jechac, tez mialam z tym problem, ale na szczescie jechalam za innymi 😉 😁
jak najbardziej mozesz juz Zuzi dawac niekapki jakies, moze ktorys jej sie spodoba 🙂
Vanesska naprawde wyglada jak Gosia 🤪
Iza, wkurwic sie mozna, fakt 😠 i ta bezsilnosc, jak grochem o sciane 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja kocham cie!!Az sie posmarkalam lachonie 😁 😁 😁 Maja otrivinu nie probowalam,ale pryskam woda morska.A i pisze ci wiadomosc na priv.Iza to moze wez przenies sie do innej przychodni,albo idz,jak tej nbyby nie bedzie na zmianie.Masakra,znajac siebie,to bym ta babe tam jak psa zjechala 😁 Nusia dzieki za linka.Musze se offica zainstalowac,bo mi sie same kreski pokazuja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Maja kocham cie!!Az sie posmarkalam lachonie:D 😁 😁 Maja otrivinu nie probowalam,ale pryskam woda morska.A i pisze ci wiadomosc na priv.Iza to moze wez przenies sie do innej przychodni,albo idz,jak tej nbyby nie bedzie na zmianie.Masakra,znajac siebie,to bym ta babe tam jak psa zjechala 😁 Nusia dzieki za linka.Musze se offica zainstalowac,bo mi sie same kreski pokazuja

jak Wy ładnie po imieniu do siebie mówicie 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
dziecie spi a ja sie odmulam 2 kawa 🤢
wiecie... dziecie mam ładne bo co sie dziwic jak mama tez sliczna 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

eee tam,w ojca sie wdala.Po tobie tylko pipke ma 🤪 🤪 🤪 Gocha ja juz 5 kaw zaliczylam 😁 😁

A potem sie dziwic, ze masz ADHD 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
dziecie spi a ja sie odmulam 2 kawa 🤢
wiecie... dziecie mam ładne bo co sie dziwic jak mama tez sliczna 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

eee tam,w ojca sie wdala.Po tobie tylko pipke ma 🤪 🤪 🤪 Gocha ja juz 5 kaw zaliczylam 😁 😁

może i tylko, ale wiesz jaka zajebista 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaa21 napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
Sory,ale nie bede sie w Vaneski pipke zaglebiac 🤪 🤪 🤪 🤪Kasiu ja bardzo slabe kawy pije,takie z plaskiej lyzeczki i polowy mleka,wiec one wcale nie kopia.A ADHD to mam wrodzone hehehe

cienias 😁 zrób se z 3 lyzeczek to od razu sie obudzisz 😁

Ja sie kawa delektuje pipko 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale fajny
http://www.toysrus.co.uk/Babies-R-Us/Travel-and-Pushchairs/Travel-Systems-and-Pushchairs/Pushchairs-and-Strollers/Chicco-Liteway-Stroller-in-Garnet%280083640%29?cm_mmc=Email-_-Newsletter-_-2012x02x09xBRU-_-ChiccoStroller&cm_lm=sp:[email protected]
Patrzcie to 🤪 🤪 🤪:
http://www.toysrus.co.uk/Babies-R-Us/Toys/Music-and-Dance/FisherPrice-Step-N-Play-Piano%280090006%29?cm_mmc=Email-_-Newsletter-_-2012x02x09xBRU-_-FisherPricePiano&cm_lm=sp:[email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne te pianino 🙂
Ej Kasia tylko bez fochow hehehehe to naprawde komplement a wcale nie jestes jakas stara jeszcze 😁 ja jak mialam z 12 lat to 20 stki dla mne stare juz byly 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
a gdzie sie Tuska podziewa?

Focha na nas strzelila i juz nas nie lubi 😁 😁 Zart taki 😁 A powaznie,to nie wiem 😉 😉 😉Matko,ale sie poce,jak swinia 😁 Musze isc pod prysznic,ale poczekam,az zdzicha wstanie.A i jednak stary wozek sprzedaje,bo bez sensu,zeby nie wiadomo ile stal na firmie i gnil.Moze ktoras chce kupic na drugie dziecko haha. 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...