Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

rosna nam dzieciaczki, Maryla za 3 dni skoncy 14 miechow. Maja zrobilam malej ladniejsze zdjecie, wrzuce pozniej, bo na razie siedzi mi na kolanach i piosenek slucha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia zasnela, odkladam ja do lozeczka i przykrywam kolderka a ta w smiech przez sen 🤪 i wczoraj to samo.
a jak wyjde z pokoju to zaraz slysze jak krzyczy mamo? i musze jej odpowiedziec gdzie jestem i co robie. tak jakby mnie sprawdzala czy jej nie zostawilam i sobie nie poszlam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 fajnie Nusia ciekawe kiedy moja mala bedzie wolac mamo hehehehe zbieram sie na miasto na spacerek ale dzis sobota wiec bedzie meksyk az sie nie chce...ale szkoda dnia bo taka fajna pogoda....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a u nas pada i jest zimno.... 😮
Nusia, to prwada, fajnie jak dziecko nas wola 🙂 czasem jak niepostrzezenie pojde na gore a Kaya jest na dole, slysze, jak chodzi i szuka i wola mama, mama. wie, ze jak nie ma mnie na dole, to jestem na gorze i wtedy stanie przy schodach i mnie wola 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki dziewczyny, póki co Was nie nadrobiłam,bo wczoraj impreza,dziś odpoczywamy i zaspratanie czas sie wziac..chciałam tylko napisać,że jak ktoś ma ochotę obejrzeć to dodałam prezentację na roczek na fb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka 😁 a ja wczoraj dostalam prezent od corki na dzien matki 🙂 jej raczka nawet kartka byla podpisana 🙂 az mi sie cieplo na sercu zrobilo 😉
wczoraj byla imprezka u nas 🙂 fajnie sie posmialam i nie mam kaca ,to najwazniejsze 🙂 Dzidzia ladnie spala mimo,ze bardzo cicho nie bylismy 🙂 a dzis ide na kawke do znajomych , Michal ma na 12 do pracy zycze mu powodzenia 😁 ale spoko alkomatem go sprawdzilam i jeszcze moze jechac hehe,ale na wodke nie spojrzy dlugo 😁 ja sie smieje "do nastepnego" 🙂 zrobilam wczoraj nowa ladna opaske az mi sie samej bardzo podoba zaraz wrzuce .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/338/desktopjxy.jpg/][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/119/desktopjxy.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny
Maja fajnie ,ze dobrze sie bawilas 🙂 ja nic nie wiem o tym modelu... ogolnie sie nie orientuje w tych siedzonkach 😉
Dziewczyny w Polsce jest lato ,a nie wiosna hehe 😜 jest taki gorąc... własnie zjazd wrócilam i jak slonce przygrzało to myślałam ,ze sie ugotuje 🙂W piatek egzamin...Maja ,a Ty kiedy znowu podchodzisz?
No nic lecimy na spacer,do babci na obiados hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...