Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Nusia pakuje sie,pakuje 😮 Chwila przerwy przeciez mi sie nalezy nie?Zwlaszcza,ze wszystko jest na mojej glowie i plecki juz sobie o tym przypomnialy.No nic lykam tone tabletek i musze dawac rade.Dobra lece dalej walczyc.Piotrek wreszcie z pracy wrocil i zajmie sie Julia,bo ona bardzo utrudnia mi pakowanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak maju zgadza się ale nigdy takie nie używałam nawet u kogoś i jakoś tak mi dziwnie haha w poniedziałek już będzie 🙂
Zdecydowaliśmy z M, że kwiecień i maj odkładamy kasę i w lipcu albo czerwcu robimy remont kuchni w końcu 🙂 Ale raczej wstrzymamy się od wymiany mebli tylko jedną ścianę zabudujemy taką ławą do siedzenia z poduchami i z witryną podświetlaną nad głową bo wczoraj zobaczyłam taką w katalogu i się zakochałam 🙃 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najdziwniejsze co Zuza zrobila dzis bo caly dzien mnie ZASKAKIWALA KONKRETNIE to to,ze nie chciala wody pic przed zasnieciem ,a chciala isc z kula spac kula znaczy pilka....i z taka pilka wielkosci pilki do siatkowki spi......heheh
A wczesniej! Przyszla do mnie jak cwiczylam i mowi cos w stylu tu nociu. nocnik pytam czy chce na nocnik ona tak . Siadla i uwaga KUPKA 🙂 zawolala sama na nocia 🙂 pozniej znow cos sie wiercila i pytam chcesz nocnik? ona tak i znow przyniosla nocnik jaja posadzilam i siusiu! poza tym rano 3ci dzien robila do kibelka kupke i siku 🙂 jestem taka z niej dumna ,ze az sie wzruszam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia u nas samo przyszlo i siusia dalej w pampka, ale czesto ja wysadzam i za kazdym razem nasiusia. a kupe to wola jak juz w pampersie ma 😜 moze sprobuj jakas bajke jej pokazac o nocniku. i u nas nocnik w sypialni stoi i dlugo tam stal zanim Maryla sie oswoila. i siadala w ciuchach na poczatku a pozniej z goladupka na kilka sekund az do pierwszego razu jak siusiu jej sie uadlo zrobic i tak ja chwalilam i brawo bilam ze jej sie spodobalo 😉
ciekawe jak tam Monia? pewnie zmeczona i ma juz dosyc, ale jak sie przeprowadza i zaczna od nowa to bedzie git 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia ja zagladam czesto ale co sama ze soba pisac nie bede 😁
Malej ten zabek w koncu sie przedarl i dzis zawitala 6 kupami ,a dzien jeszcze sie nie skonczyl........i dopiero na drzemkke padla , a ja po sprzataniiu chaty 🙂
Monia juz pojechala 🙂 Bedzie dobrze Monis ,napewno !! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry 😁
Maja wielkie gratulacje dla Zuzi ! 😘
Kasiu ja mam to samo co Ty z Kają 🙃
Moje dziecko dzisiaj w nocy spała 4 godziny w swoim łóżku od 12 w nocy do 4 🙃 Ale małymi krokami może pozostanie tam na dłużej haha

Nusia ja mogę Wam wszystko ugotować co tylko chcecie 🙃 😘 😘 Wiecie jak się cieszę najbardziej z piekarnika ! Kocham piec ciasta, ciasteczka itp. a już bardzo dawno tego nie robiłam bo nie miałam w czym piec 🤨

Dzisiaj spędziłam 6 godzin w centrum i szukałam pracy - rezultat - tylko jedno CV zostawione w hotelu nigdzie indziej nawet nie chcieli brać ponieważ nie ma zapotrzebowania na personel. Nogi poobcierałam i to tyle z tego chodzenia wyszło 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiu, juz pisałam na grudniowkach, nie wiem czy dobrym pomysłem jest chodzić z dzieckiem i pytać o prace. Szczególnie na takim rynku pracy , jak Liverpool . Teoretycznie nie powinno mieć znaczenia czy masz dziecko, ale jeśli chodzisz z Alusia, dajesz sygnał na pierwsze wrażenie, ze dziecko małe , czyli częściej możesz zadzwonić o seek, itp itd....
Ale to oczywiście moje zdanie 😉
Maja - pisanie sama z sobą tez może być interesujące 😜
Kaya ostatnio ciagle wlazila pod rożne koldry, koce, narzuty.... i siedziała tam ciagle 🙃 rozlozylam jej w końcu w jej pokoju namiot , ale sie ucieszyła 🤪 pól dnia tam dziś siedziała i sie bawiła , naznosila lalki, misie, robiła herbatki... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia a bylas w job centre? moze oni cos doradza 🙂
Ja dzisiaj wolne za to we wtorek od 8-20...
Maryla tez uwielbia namioty, domki itp 😉
a dzisiaj siadla do czytania bajek ja kolo niej (jak zwykle) a ona do mnie mama nie idz tam. i musialam isc i nawet sie na nia patrzec nie moglm bo sie denerwowala 😁
a i raczki w swoich siuskach w nocniku umyla 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia dobrze, że tam były tylko siuśki hahaha 🙃
Moja Ala też ma czasem takie akcje, że coś robi i nie można nawet na Nią patrzeć bo się wkurza haha
Nie byłam w job center - miałam nadzieje, że sama coś znajdę, ale będę musiała tam iść i jeszcze jest jedno biuro koło mnie ( zapomniałam nazwę ) i tam też mają czasem ogłoszenia. Szukałam i szukam w internecie byłam na żywo ale to nic nie pomogło a więc chyba rzeczywiście poproszę o pomoc takie biura bo jestem już podminowana tą sytuacją 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 😁
Nusia widzialam to.......brak slow na ludzi..
i brawo dla Maryli hehhehhehe. Zuze przechwalilam wczoraj dzis na zeby 6 kup bilans dzienny i po poludniu temperatura ponad 38,5 wiec czopa dostala,gardlo ja boli bo bardzo sie krzywi jak przelyka. Spi ze mna wogole. Dopiero zasnela jakies 20 minut temu ale nie przeszkadza mi to bo ja moge czuwac ,a Michala nie ma bo ma nocke.
No i ja czytam ksiazke w lozku ona tez zazadala 😁 i prawie z nia zasnela 😁!!!! i smieje sie ze mnie jak cwicze i wlazi mi na brzuch ,siada na nogi i wogole......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj z Manka spalam. poszla spac normalnie a o 23 obudzila sie z placzem. katar ma wiec mysle, ze jej to wszystko gardlo zawalilo... w kazdym razie wzielam ja do siebie i zanac nie moglam bo sie lampilam na nia 😁 a okolo 2 jak tatus wrocil poszla spac do siebie, bo sie ulozyc nie mogla i sama powiedziala, ze chce do swojego lozeczka 😉
ide i ja sie myciac i spaciac o jutro rano trzeba wstac:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja moja Ala już na mnie nie siada ( kiedyś to robiła ) ale za to robi ćwiczenia ze mną i wygląda tak komicznie, że nie patrze na Nią bo wtedy wybucham śmiechem haha 🙃 😁

nusia i to się nazywa super promocja 🙃 😁
Ja ostatnio kupiłam Ali 3 zabawki w lumpeksie nowe - jeszcze nigdy nie otwarte nawet, dwie były po 3,99 a jedna za 1,50 🙃 Nowy kożuszek z ELLE za 3f jeszcze miał metkę i czapeczkę z H&M za 1,99 a miała metkę 3,99 cena na niej była 🙃 Nie chodziłam po takich sklepach już dawno, ale znów troszkę zaczęłam bo można kupić nowe ceny za grosze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas niefajna noc......wysoka temperatura,kaszel,katar wodnisty....syrop tylko troche zbijal do 37.7 zreszta teraz tez,,,,,i slaba jest okropnie, siada mi na kolanach i sie opiera glowka jakby miala zasnac.
Aisak ja lubie charity shopy i czesto kupuje ozne rzeczy i do domu i ciuchy czasem, bransoletki niedawno kupilam ku Zuzy uciesze 😁
Nusia ja tez na mala patrze ciagle jak spi 🙂 i naprawde jak juz mam odlot to gasze lampke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...