Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
No Maju naprawde 🤨 Zebysmy mu chociaz nie tlumaczyli, ale przeciez sila rzeczy - codziennie mu o tym przypominam, normalnie jak grochem o sciane 😞 Polozylam go niedawno do lozka, poczytalismy ksiazeczki i mu jeszcze raz tlumaczylam jak jutro ma sie zachowywac w drodze do szkoly - i on to wszystko ladnie rozumie. Inaczej w praktyce 🥴 jutro przed wyjsciem bede musiala mu znow o tym przypomniec i 'zawrzec umowe'. I tak wkolko az nasiaknie. Tak samo bylo z sikaniem w majty... Codziennie przed wyjsciem (oprocz wielokrotnych rozmow w domu) musialam mu przypominac co ma robic jak mu sie bedzie chcialo siku (ze ma powiedzeic jakiejs pani). No i w koncu do niego dotarlo (pewnie teraz jak go pochwalilam, to jutro majty zapapra). Tylko czasem, bardzo sporadycznie, zdarzy mu sie ,ze nieco popusci albo lekko majty kupa zapapra, ale to naprawde doslownie popusci nieco (ost raz mu sie zdarzylo posikac jak drzemal, ale byl wtedy chory, wiec mu wybaczam) i wie, ze musi szybko do toalety.
Myslalam, ze bunt dwulatka to jest, ale to trwa.., bo sie ucza negocjowac a co najgorsze - pysokowac! 😠 Ja slowo, a on dziesiec. Ja mowie 'nie rob tego' a on albo swoje albo 'no' - no i badz tu madry i pisz wiersze.. 😮
Moze mlodszy bedzie bardziej zdyscyplinowany w tym wieku 😁

I jak ja sie mam np nie stresowac przed....podroza samolotem? ? 😁 😁 😁 🤢 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia co za baba@! wejź się wybierz do niej i zarządaj zwrotu kasy
madzia doskonale Cie rozumiem, teraz zostawie ten wózek. Dziewczyny mówią że ni ejest najgorzej więc chyba mogę korzystać.. Ja raczej chodzę na spacery po okolicy a nie na wycieczki długie... Ale czytając Twoją historię to po prostu jak skończę korzystać z tego wózka to go sprzedam! i jeśli miałaby być druga dzidzia to już kupię coś z czego bym była bardziej zadowolona.
Ja nie stety nie poradze jak zmusić małego żeby się słuchał. Moja siostra ma 3latka, i robi to samo 😞 Dziadkowie już prawie nie mają ochoty z nim wychodzić bo to ma takie pomysły że az strach:/
aisak gratulacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahaha 😁 Kasia jakie podsumowanie 😁
Wiecie co piekne buciki mi sie wyswietlaja z firmy Zuzily taka reklama tupod spodem ....znacie ta firme? jak podeszwa? profilowana?twarda??
My dzis kazda w swoim lozku spalysmy 🙂
To najlepszego 😉 moj tata ma dzis urodziny hehhe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

helol 🙂
Kaska gratulacje i daj znac jak tam pierwszy dzien w pracy
Maja ta strona Zuzily to nie firma tylko zbieranina roznych firm dla dzieci i codziennie (chyba) dodaja nowe promocje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Najlepszego dziewczyny 😘
Mały tak wariuje że na pewno idzie druga jedynka! juz by mogla wyjść bo zaraz będą górne isć 🤔
Ja też właśnie sklapel pocisnełam, fajnie się po nim czuje. I dzieki temu że te ćwiczenia nie są jakieś masakryczne to z chęcią do tego wracam. Ale muszę się pilnować żeby z wydechem ten brzuch napinać 😁
U nas właściwie nic nowego, dzień kobiet jak kazdy inny, ale fajnie bo m pozmywał po objedzie 🤔 jednym slowem nic specjalnego mnie dzis nie spotkalo. A on ma w tygodniu urodziny to i ja nie bede sie starac:P
Pół roku temu o tej porze zbierałam się na porodówke 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie lubie skalpela 😮 moze dlatego, ze nie mialam jeszcze okazji spokojnie pocwiczyc (zawsze mi ktos przeszkadza:P)
kiedys chodzilam do virgina na silownie i tam byly takie fajne zajecia z bylym zolnierzem. tyle ile bylo osob tyle bylo cwiczen na sali i kazdy mial minute, zeby wykonac jak najwiecej powtorzen. po minucie gwizdek i zmiana i tak przez godzine. wychodzilo sie mokrym, zmeczinym i przeszczesliwym 😉 a gosciu poganial i motywowal jak na prawdziwego wojskowego przystalo 😜
i jeszcze takie fajne zajecia ze smiesznym pedalkiem. na sam brzuch i dolny odcinek kregoslupa. przez 45minut same cwiczenia na brzuszki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia ja niedawno pisalam jak mnie napierniczalo prawe biodro az musialam na dzien przestac cwiczyc i smarowalam rozgrzewajacaymi masciami. Ale 1 dzien odpoczelam ,minimalnie bol zelzal i dalej cwiczylam i rozruszalam je. Wiec rozciagaj sobie powolutku. To jak ona kaze noge na koniec tego cwiczenia przyciagnac myslalam,ze umre na poczatku z bolu ,a teraz juz 1/3 czego czuje przy tym rozciaganiu.
Nusia Ty tu nie opowiadaj HISTORII 😁 tylko bierz sie do roboty 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...