Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

MajaCh napisał(a):
No Nusia urzedowe sprawy do tego z Polakami nie naleza do najprzyjemniejszych....


ja tych kolejek nie znosze, i na zewnatrz i w srodku. wszedzie balagan. niby masz na umowiona godzine a i tak w tych kolejkach mlyn nieziemski. powinni miec numerki w srodku. wchodzisz bierzesz numerek i czekasz az cie wywolaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Nusia u mnie w ambasadzie tak samo - niby masz godzinę a czekasz strasznie długo na swoją kolej.
U mnie dzisiaj ostatni dzień wolnego i wracam do tyrania hihi
Muszę jeszcze do lekarza jechać po receptę ehhh mam daleko przychodnie bo nie przeniesione karty - czemu ? - ponieważ u mnie w przychodni na najbliższe 6 miesięcy miejsc brak 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezle....coraz wiecej znajduja nieodpowiednich rzeczy w jedzeniu,kolega w podstawowce kiedys sznurek w bulce mial..
A ta dziewczynke widzialam juz 🙂 boska hehehe
Dziewczyny wzielam sie za generalny porzadek naszej sypialni ,a atam mam szafe wbudowana i kartony z ubraniami jakimis itd....chyba ze 3 h tam spedzilam. Mala mi bardzooo pomagala, zwlaszcza jak weszla do kartona i zrobila kupe! wszystko co wyjelam bylo WOOOOW i musiala sie tym pobawic. ale juz koniec na szczescie uffff 🙂 jeszcze poodkurzac i okna umyc i git bedzie, wogole to okna myje 2 razy w miesiacu.....i jest tragedia. Pisalam Wam,ze my tu doki mamy i mewy wiecznie lataja i sraja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia a to takie kremy garniera z wysokim filtrem z wit C ? takie zolte? widzialam wczoraj u nas i sie zastanawaialam i w koncu nie wzielam bo myslalam,ze to na lato bo filter byl chyba 15 czy 20?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry 🙂
milo mnie wczoraj zaskoczyli w konsulacie. nie bylo kolejek, w ogole ludzi nie bylo 🤪 Manka spiocha a ja ide dalej walczyc z balaganem i jeszcze musze okna umyc a tak zimno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia to farta mialas niemalego 😁
A ja czekam na paczke od tesciow i wiecie co.....sprawdzilam dzis np i byla 2 dni zatrzymana u celnikow . Mam nadzieje,ze nic nie wyciagneli...ale zatrzymana juz w Anglii a powod to jakas zla faktura i dzis dopiero ja puscili dalej.~Jutro powinna byc. Zlaaaaa jestem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wieczor 😉
mnie dzisiaj moje dziecko uszczesliwilo na maxa. zrobilam zupke z pory z makaronem i bylam przekonana, ze jak zwykle bedzie wybrzydzac. pytalam jej sie czy chce, powiedziala, ze nie. po czym zobaczyla moja miske i powiedziala "o makaronik mniam, mniam" i wpierdzielila cala miche na obiad i cala na kolacje 😁 juz dawno nie miala takiego apetytu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no piekny poczatek 🙂 wyslucham calej .
Bylam na miescie rundke na zakupy z mala!!!! Michal wymyslil,ze zasnie na powietrzu dobrze jej to zrobi, a tu AKUKU ona sie rozbudzila i ani spac. Ale grzeczna byla,a ja takie torby ,ze sie ciesze,ze ze mna byla bo na wozku powiesilam sama bym nie dala rady. I kupilam jej w charity sliczna bluzczke z nexta na ktorki rekaw na lato na 2 latka niby za 75 pensow. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my tez dzisiaj zakupowe, masakra na miescie. jutro nigdzie nie ide, nie lubie tlumow 😉
MAnka mi dzisiaj jazde skrecila i nie wiedzialam o co jej chodzi. i w koncu mi powiedziala, ze mam rozpuscic wlosy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry 🙂
Mam dzisiaj jeden dzień off-a 🙂
M się wyśpi i na miasto bo ładna pogoda 🙂
Maja ja nigdy nie miałam z paczką problemu oby wszystko Wam doszło 😘
Nusia teraz dzieciaki mają ,,ważne,, powody do tego aby zrobić dym haha
A ja całe święta pracuje ehhh wiedziałam, że tak będzie 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aisak doszlo doszlo wszystko wlasnie kawe z wkladka popijam 😁
DZIEWCZYNY CHYBA SPRZEDALAM LOZECZKO w koncu 😁 laska ma w czwartek wyplate dopiero i prosi,zeby zachowac wiec zachowuje i tak nikt go nie chcial....heh ciesze sie bardzo bardzo , nie cierpie jak mi cos zalega gdzies.
I jeszcze chyba baze pod nasze lozko sprzedam bo chcemy kupic metalowa taka zeby mozna cos bylo pod lozko pochowac bo mam z szuflandiami teraz i jej niecierpie mam wrazenie ,ze jest ogromna.
Poszlam z mala na spacer! o 9 .00 pol godziny temu wrocilysmy na NOGACH z 500 razy musialam ja niesc bo juz miala dosc. Kupilam posciel znow piekna z Agrosa .Musze uprac i napewno zaraz zaloze 😁 zaraz Wam pokaze: http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/9095607.htm?CMPID=GS001&_$ja=cgid:6963748145|tsid:41370|cid:113127545|lid:48709906745|nw:search|crid:24314151305 tylko double. Przeceniona jeszcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja sliczna posciel 😉
ja w koncu mam mieszkanko wysprzatane tak jak chcialam. Jacek mi dzisiaj kuchenke i okap wyszorowal na maksa. Manka mega grzeczna sama sie soba zajmowala jak rodzice sprzatali 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...