Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Świnka morska śmierdzi i sra bobkami, wypuscisz ja na chwile i Manka będzie sie dozywiac kuleczkami, króliki potrzebują spokoju bo to bardzo tchorzliwe zwierzatka i łatwo dostają ataku serca . Wiem, bo oba zwierzatka przerabialam ze starszymi moimi dziećmi . Dla dzieci to atrakcja na kilka dni, a potem sie irytują ze nie można za bardzo przytulić itp...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

kasiak napisał(a):
Ale słoń jest wart zastanowienia 🤪
Może robić za zjezdzalnie, samochód , prysznic ....można sie przytulić ....same zalety 😁


tylko, ze jak ten walnie bobka to dopiero 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Julia jak jej zawieje,czasem gada normalnie i duzo,a czasem po chinsku 😁 😁 Ale fakt,buzka jej sie nie zamyka hahaha.Nusia Julia tu ma psa i jest zachwycona.Nawet na fb masz zdjecie.Chetnie go wyprowadza,karmi i bawi sie z nim caly czas 🙂 Maja gratuluje spadku wagi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂 Dziewczyny ale noc.....pol nocy moze do 3ciej mala sie krecila nie mogla miejca znalezc...co chwile nas wolala,stekala.....przesikala sie pozniej,prykala troche to dalam jej smecte do picia i po tym zasnela...do 6 rano! juz byla wyspana i teraz pelna energii sie bawi...ale szok a wszystko to dzieki kielkowi,ktory nas przywital wczoraj wieczorem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry
postanowione - bedzie slon 😁

Maja jak przeczytalam twoj post o kielku to w pierwszej chwili pomyslalam, ze Zuzia sie kielkow na kolacje najadla i to ja wzdelo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytalyscie o zabojstwie rodziny z Gdanska? dzisiaj przeczytalam, ze zabojca torturowal dziewczynke, zeby wymusic informacje od rodzicow i az mi sie slabo zrobilo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
Na szczęście nie czytałam 🥴
Ale słyszałam w radio że złapany został taki jeden, który okradł mieszkanie i zabił właścicieli:małżeństwo zastrzelił a półtora roczne dziecko uderzył kolba w głowę 🤨 i to gdzieś koło Torunia było 😞


to wlasnie ta sprawa tylko, ze to w Gdansku. koles handlowal bronia i pewnie dlatego zostal zabity.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
kasiak napisał(a):
Na szczęście nie czytałam 🥴
Ale słyszałam w radio że złapany został taki jeden, który okradł mieszkanie i zabił właścicieli:małżeństwo zastrzelił a półtora roczne dziecko uderzył kolba w głowę 🤨 i to gdzieś koło Torunia było 😞


to wlasnie ta sprawa tylko, ze to w Gdansku. koles handlowal bronia i pewnie dlatego zostal zabity.

Właśnie znów o tym teraz mówili. Faktycznie w Gdańsku a zabójca z Elbląga i to on handlowal bronią, mówili że to na tle rabunkowym prawdopodobnie i że nie wiadomo czy działał sam 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amy mamy meetengi hehe, Landord byl piec naprawil ale trza elektryka wiec musza go umowic najpierw. Zaraz landordka przyjedzie z inzynierem sciane zobaczyc bo mi podmokla,a na zewnatrz jest rynna ktora niby do sasiada nalezy,a sasiada ni ma bo chata na sprzedaz wystawiona,a byla u mnie wczoraj znajoma,ktora tam mieszkala i mowila,ze z tamtej strony tez mokra sciana wiec napewno to ta rynna.
A my bylysmy u kolezanki z prezentem urodzinowym i dziewczynki sie wybawily cudnie ale Zuza byla niegrzeczna chwilami....ile ona ma zlosci w sobbie!!! nawet na krzaczku sie wyzywala!nie wiem co z nia jest jakby nadpobudliwa ale nie adhd tylko tak raczej zlosliwosci jakies ma...to wozek Nikoli zabrala, to ja popchnela....no nie wiem jak do niej dotrzec. W domu tez czesto jest niegrzeczna....czyzby sie bunt dwulatka zaczynal???
A i brawo dla mnie. Wypilam tam kawe, pozniej redbulla ,wrocilam i zjadlam serek wiejski a teraz mam ogien w brzuchu zaraz bedzie kibel grany,a i zaraz ma byc landordka jak mnie przy niej zlapie to sie usmiejemy 😁 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha Maja idz teraz lepiej, jak siadziesz to moze cos wypadnie:P
Maryla tez czasmi ma takie jazdy, ze ja cos zdenerwuje i machnie zabawka i w ryk. ale nie mialam jeszcze sytuacji, zeby komus cos zabrala albo uderzyla. zazwyczaj to jej cos zabieraja, taka sierotka mala. mam nadzieje, ze to sie zmieni bo inaczej biedna bedzie. np tyle razy jej tlumaczylam, ze jak stoi w kolejce do zjezdzalni i ktos sie pcha to ma nie wpuszczac, a Manini przepuszcza wszystkie dzieci i sie wscieka albo placze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MajaCh napisał(a):
to u nas Nikola tak stoi bezradnie, nie powie NIE ...


mam nadzieje, ze to sie zmieni. bedziemy nad tym pracowac, musi umiec walczyc o swoje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK Ania dostala w dupe w pracy dzisiaj i chce do domu, a na dworze ppaaaaada a ja nie wzielam parasolki...
przed chwila kolega mnie sie zapytam, czy jestem w ciazy 😁 mowie, ze nie i dzieki za nazwanie mnie grubasem. czerwony sie zrobil i zaczal sie tlumaczyc, ze to przez to ze mam bluzke obszerna ble ble ble 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha Nusia bierz sie czym predzej za ten turbo 😁
]hehehe wiecie co uslyszalam 🙂 mama zium góle cie. Mama na zjezdzalnie na gore chce 🙂hehehe ale czad 🙂 pierwsze takie dlugie zdanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...