Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Madzia napewno sa ryzykowne jak i wszystkie inne, a ryzyko bierze rodzic na siebie jesli placi, czyli w Pl ,a tutaj wezmie NHS. Generalnie mysle,ze to zbedne, tak jak podawanie ciagle antybiotyku.
Dajcie meile na priva to pokaze Wam Pania Pasztetowa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Glupia,a nie pasztetowa 😁 Ja ci tego brzucha tak zazdroszcze,ze sama sie biore za Chodakowska bardziej regularnie niz raz w miesiacu 😁 Madzia mozesz prywatnie zaszczepic bodajze 50f to kosztuje.Ja o to pytalam jak Julia byla mala i dowiedzialam sie,ze szczepionka chroni tylko przed 1 szczepem,tym najgrozniejszym,a nigdy nie wiadomo jaki zlapie dziecko.A no i samo szczepienie dziecko moze zniesc tak samo jak rotavirusa,wiec sobie podarowalam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

helol 🙂
Manka dzisiaj marudek byla. nie wiem, czy to ze chora byla i jeszcze nie doszla do siebie 100%. zrobila mi awanture, o to ze spiworek z wozka wyjelam a pozniej poplakala sie bo krzaki musiala obejsc 😉
Maja ja jestem pelna podziwu dla Twojej determinacji. ja nie umiem 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kto tu Kazikiem zapodaje? 😁

Majus - dzieki za maila. I Ci napisalam, ze superasnie! 🙂 Podziwiam wytrwania i motywacj, bo zebym ja dupe ruszya.. 😜 Nie no, ae musze jaos 40 min co jakis dzien wygospodarowec jakos - pewnie wieczorem kiedys 😉 Abo zagonic Oskara do cwiczen 😁, czyi zostaje cwicznie wieczorami 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boze dziewczyny malej kaszel wrocil znow w nocy az sie budzila taki silny, i co dalej, rano Michal zadzwonil do lekarza bo chcialam,zeby ja osluchal,a lekarz co zrobil??? nie umowil wizyty nie ma wedlug niego takiej potrzeby ale zapisal jej antybiotyk i wlasnie Michal poszedl po niego i kupi calpol. Bede jej dawac calpol co 4godziny na moja odpowiedzialnosc bo ne chce znow antybiotyku oni sobie zarty stroja po prostu. A antybiotyk bede miala w domu na nastepny atak drgawek na kiedys tam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja zdrowka dla Zuzi, teraz ja bidulke chwycilo...
Brzucho super i widac ze sie zmniejsza i to przez cwiczenia. bo zazwyczaj jak jest sama dieta to worek sie robi a u Ciebie nie wiem jak to okreslic zbija sie. chodzi mi o to, ze nie wisi 😉 i powiem Ci, ze Ty sama widzisz efekty, bo inaczej bys sie nimi z nami nie dzielila 😉
a u nas kolej na Jacka przyszla, zczyscilo go rano 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc dziewczynki.U nas jednak antybiotyk poszedl w ruch.Julia w nocy prawie sie udusila takiego kaszlu dostala...cala noc nie spala a rano mega wysoka goraczka 😞Do tego ja sie fatalnie czuje.Wczoraj prawie zemdlalam 😞W nocy sie ze mnie lalo,3 razy sie przebieralam i nie bylam w stanie nawet do Julii wstac.Piotrek ja cala noc nosil 😞 Dzis wcale lepiej nie jest,mam normalnie palpitacje serca 😞 Masakra,a tu od jutra 4 dni do pracy.Bedzie ciezko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdrowko chorowitki 😉
moj mezu teraz chory. wczoraj nie poszedl do pracy a w czwartek wrocil szybciej. Ize tez lapie ale sie nie daje dziewucha, twardy z niej zawodnik.
Manini ma nowy problem zyciowy "ogonek". sprawdza kto ma ogonki i co wieczor po kapieli szuka u siebie czy jej nie wyrosl 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia hehehhehe ale jaki ogonek??? taki jak maja pieski czy jaki ma tatus 🙃
My bylismy na spacerze dzis i slonce zaszlo :/ teraz Zaza spi i slonce wyszlo ta angielska pogoda.

Admin mi sie wczoraj strona nie ladowala wogole.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
Nusia hehehhehe ale jaki ogonek??? taki jak maja pieski czy jaki ma tatus 🙃
My bylismy na spacerze dzis i slonce zaszlo :/ teraz Zaza spi i slonce wyszlo ta angielska pogoda.
Admin mi sie wczoraj strona nie ladowala wogole.

Cześć, przeczytaj wielki czerwony napis na górze ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja taki od zwierzecy ogonek 😜
a to dlatego mi sie wydawalo, ze ja wczoraj jakies posty jeszcze widzialam a poznieij ich nie bylo...
a pogoda hmm jak dzisiaj do pracy szlam to 1 stopien byl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aisak bejbe to skopiuj i wklej nam tu przeciez nie bede grzebac na innych watkach 😮
U nas dzis pogoda wspaniala mam nadzieje,ze dluzej niz wczoraj bo wczoraj bylo slonce/chmury. Goscie nam sie zapowiadaja na popoludnie i fajnie bo mala ich uwielbia 🙂 Ogladamy z Zuza maraton ,a Michal dalej SPI!!! a ja juz zdazylam pozmywac ,pozamiatac, pomyc podlogi jeszcze odkurzanie dzis i chyba spacerowke wypiore bo wyglada jakby tam bomba z coca coli wybuchla! Ale coz.....Zuza miala okres ,ze wszystko wylewala... a dzis slonce to wyschnie szybko, powinna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...