Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Karola - a to Twoja pierwsza ciaza? Przed porodem koniecznie o tym wspomnij ( o spd), zeby mieli to na uwadze. Nie wiem, czy wszystkie pozycje sa wskazane, czy ok przy rodzeniu przy spd, ale powinni Ci to w karcie ciazy moze zaznaczyc, dla tych co beda porod odbierac. Zreszta jeszcze im mozesz po prostu powiedziec pozniej. A jak befziesz dalej miala problemy nawet przy pasie, to moze tez Ci kule dadza.. Ja nie jestem waska w biodrach a tez to mialam. A I jeszcze takue pasy podtrzymujace brzuch moze by pomogly, bo wage ze spojenia nieco odbiora chyba, ze dokladnie takie cos physio Ci da.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Tak, to moja pierwsza ciążą. Co do SPD, to wszystkie wizyty mam wpisywane do Maternity Records, więc info od physio też będzie.
Ja też nie zamierzam dużo nowych ciuchów kupować. Mam dużo tunik, sukienek, di tego legginsy i rajstopy. Zakupiłam spodnie ciążowe na razie, ale właśnie jakiś płaszczyk by mi się przydał bądź kurteczka. Oglądałam na stronach tych firm co wymieniłam i nic ładnego nie mają :'( ale dzięki za podpowiedzi, zapomniałam o Matalanie , a tam gdzie pracuję, niedaleko mam Matalan Clearence 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamuśki 🙂
Nusia ja mam na barku prawym lilie kolorową ozdobioną na około liśćmi przechodzącymi w tribala - jakoś tak dziwnie haha ale ja kocham mój tatuaż jest taki jak miał być chciałabym go powiększyć o dwa kwiaty jeszcze w innych kolorach ale myślę, że to strata kasy bo tu się pleców odkrytych nie nosi - za zimno hahaha 😁

Ale mamy pogodę piękna ! Ala wstanie i ruszam na miasto ! 😁

Kajkack ja kupowałam ubrania z h@m i innych firm ale na ebay używane za grosze bo i tak wyglądały jak nowe 🙂 ale z tego co wiem ostatnio h@m właśnie miał promocje ma maternity ubrania zajżyj sobie na ich stronę może mają tą promocje nadal 🙂 Nie warto kupować dużo ubrań ciąża szybko mija niestety hihihi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaska dawaj zdjecie 🙂 moj tez zaczyna mi sie podobac 😜 poprostu troche inaczej mialam go w glowie
Monia tak mi sie przypomnialo, Manka jest teraz z ciocia i wujkiem i pstrykaja jej zdjec na potege. niedlugo wrzuce jakies jej aktualne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry,
U nas właśnie grad leje 😠
Ogólnie jestem w podium nastroju,
Dziś jest nasza pierwsza rocznica ślubu i 5 rocznica poznania sie i....dupa, bo M poszedł do stolarnii, bo trzeba zamówienia zrealizować , generalnie ostatnio odnoszę wrażenie , ze jesteśmy jakby z innych bajek. On tak twardo stapa po ziemi, ze aż rzygac sie chce 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia przybijmy sobie pione w zwiazku z relacjami i odczuciami. Nie wiem czy Ci zyczyc teraz kolejnych pieknych lat itd. a widzisz po slubie sie cos jednak zmienia 🤪
Moje dziewcze spiewa w lozeczku. Zaraz zasnie pewnie 🙂
Wczoraj znajomi byli u nas starsze malzenstwo z synami - chlopaki maja 17- 19 lat ale swietna rodzina 🙂 pamietam jak ich poznalam to mowilam,ze jak bede miala dziecko to tez chce miec z nim takie relacje ,a to bylo 5 lat temu 🙂 a zmierzam ku temu,ze zaoferowali nam,ze oddadza nam meble ogrodowe bo maja drewniany stol i 6albo 8 krzesel bo oni kupili plastikowe,zeby nie czyscic tamtych co roku 🙂 bardzo mnie to ucieszylo bo ostatnich kilka dni siedze na gumtree i szukam czegos w poblizu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia bo faceci sa z innej planety, jeszcze sie nie nauczylas 😉 cycki do gory i rob swoje 😉
wciagnelam wlasnie kurczaka ze szpinakiem, ktorego moj brat wczoraj przez pol nocy robil 😁 i zagryzlam czekolada z chili mniamniuchno 😉
dzwonilam do Jacka to mowi, ze Manka z ciocia prowadzi takie powazne rozmowy, ze sie posikac idzie. a ciocia jest rewelacyjna, kontakt ma z dziecmi nieziemski. chyba jej dowod zabiore, zeby wyjechac nie mogla 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia mam nowy system wgrany w kompa i zdjęcia zgrane na pendrive ( czy jak to się tam pisze hihi 😉 ) ale jak tylko mi je M znów zgra to dam fotki z tatuażem 🙂 Objecuję 😘

Kasiu takie jest życie mój zapomina o świętach naszych wpólnych czy urodzinach poza tym nie lubi świąt bożegonarodzenia itp. a więc każde święto potrafi mi strasznie obrzydzić i wtedy Go nienawidzę 😠 Ale ostatnio to On okazuje mi więcej czułości niż ja Jemu bo poprostu chyba jest za bardzo zmęczona pracą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja - juz pisalam na fejsie, ale powiem jeszcze raz, ze sliczne macie to zdjecie 🙂 A Zuza cu-de-nko!! I tyle! 🙂

Karola - fajnie sie, ze masz clearance pod nosem, tez bym tak chciala 😜 Ale Matalana tez mam pod nosem, wiec widze, ze przeceny , to prawie pierwsza tam jestem a do tego mnie mailem informuja, wiec juz w ogole 😁 No a co jeszcze do ciuchow, to getry to ja bardzo polecam wlasnie 🙂

Kasiula - no to wszystkiego naj z okazji rocznicy. Z facetami naprawde roznie bywa, nie przejmuj sie. Przeciez wiadomo, ze faceci sa po prosu z innej planety 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂 malujemy w ogrodku 🙂 Michal stol pomalowal polecial po zapas farby 🙂 jutro juz kawe w ogrodku wypije ,dzis obieralam ziemniaki 🙃 bo placuchy ziemniaczane na obiad. Szok ile wody odcisnelam....
Nusia plac zabaw kosmiczny! jak nas rozkrecili na tej karuzeli ,a ja siedzialam na "delicji" to sie nogami trzyma i linke rekoma myslalam,ze zemdleje ze strachu momentami i jeszcze wokol wlasnej osi sie krecilo!!!! albo ta karuzela smieszna gdybym po turecku nie objela rurki nogami to chwila bym spadla 😁 i jeszcze jedna zabawa jak lina gorska tez sie na delicje na gorce wskakuje i po linie zjezdza w dol 🤪CZAD!!! jak zazdroszcze,ze u nas taki prosty plac zabaw jest......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my jutro tam jedziemy bo brat z Sylwia bardzo chcieli do jakiegos parku rozrywki 😉 a ten najblizej i ma zoo wiec ja z Manini bedziemy ogladac zwierzatka a reszta bedzie szalec. a ja to sie boje tych wszystkich kolejek 😜
http://www.chessington.com/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pisalam wam moje drogie jak w windzie utknellismy w zeszlym tygodniu. pojechalismy na kulki i jak wracalismy z nich to ja z Marylka i bratem weszlismy do windy z wozkami a jego dziewczyna poszla z Iza schodami, bo juz sie nie zmiescila. i nagle winda trach i nie jedzie. miga jej tam 0 i 1 na zmiane na dzwonek alarmowy nikt nie odpowiada. cale szczescie, ze dalo sie przez drzwi z Sylwia dogadac. wezwala pomoc i zresetowali winde i nas wypuscili 😜 i powiem wam, ze nie wiem czy Manka czula mpje zdenerwowanie ale w pewnym momencie sie rozplakala. i pozniej jak poszlismy do sklepu i winda trzeba bylo wjechac na pierwsze pietro to Manka przestraszona spierdzielila i mowila "nie mama"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nusia - no pewnie dalej kojarzy, ze w windzie cos bylo nie tak.

Dzis byla u nas hv i moj Babulin wazy juz 7kg, klocuszek maly hehe 🙂

A na piatek umowilam sobie wizyte u lekarza z tymi zawrotami glowy, bo od srody mi sie kreci az czasem mam wrazenie, ze mi sie z tego niedobrze robi (czuje sie jakbym na jakims kurde statku byla, a ja mam chorobe morska 🤢 ). Sluchajcie, zastanawwiam sie , czy chore zatoki moga powodowac krecenie w glowie? 🤔 I wieczorami czasem slysze takie jaby buczenie w uszach, a w zasadzie w uchu i zastanawiam sie, czy to moze jednak nie z uchem cos? Ale nic mni nie boli 🤨 Albo blednik, albo od krgoslupa...Albo jaka anemia czy cos, naprawde nie wiem, ciekawa jestem co mi w piatek powie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia pewnie Ci powie, zebys paracetamol wziela 😁 zarcik na temat sluzby zdrowia, a na powaznie to mam nadzieje, ze cos Ci doradzi, albo jakies badania zleci
boski avatarek, kiedy on tak urosl? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziulek na moje oko to anemia ja tez mialam po porodzie i to nie bylo przyjemne ani troche loty nieziemskie mialam i jeszcze takie dziwne uczucie miedzy oczami,nosem troche jakby zatoki ale to inne uczucie bo to nie bol ale drazniace,az oczy mruzylam. Kazali brac magnez czy zelazo -nie pamietam ale nie moglam sie po tym zalatwic 🤨
ja chyba bede miala gosci dwie kolezanki z dziecmi przyjda do ogrodka ich zabiore sciagelam z gory zjezdzalnie juz mozna wystawic bo cieplo jest 🙂 i rowerek malej zrekonstruowalismy tak,ze sama moze pedalowac ale jeszcze nie ma tyle sily 😉
Madzia niezle Jared wazy!!! mezczyzna maly 🙂 oczy ma Twoje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wylewne 😁
a ja dzis juz jednak kawe wypilam w ogrodku 🙂 mala sie wybawila fajnie bylo 🙂 musze jutro zapas baterii kupic do aparatu bo ani jednej nie mam! a akumulatorki szlag trafil, trzymaja krocej niz baterie.. a takie moglam cudowne zdjecia porobic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...