Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Ale nie trzeba daleko szukać byłam przed chwilą na zakupach i kobieta w aucie siedząca na miejscu pasażera miała na brzuchu w nosidełku (takim na szelkach) dziecko malutkie, może jakieś 2 miesiące, pasów nie miała zapiętych bo pewnie się bała żeby nie uszkodzić dziecka ale o tym co się z nim stanie jak uderzą w jakiś samochód to już nie pomyślała, zdążyłam jej tylko pokazać że ma nierówno pod sufitem, nie dałam rady odczytać rejestracji żeby zadzwonić na policję bo jak wyrwali na światłach to tylko dym poszedł i inne auta zasłaniały. Kompletny brak wyobraźni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

bry 😉
nie wyspana sie witam. Manka przylazi do nas w nocy juz od miesiaca i sie nie wysypiam. jest malutka a czuje sie jakbym spala z jeszcze jedna dorosla osoba, tak sie rozpycha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nusia u nas tez ostatnio nasze lozko jest kuszace.Mam nadzieje,ze jak sofa przyjdzie i jej lozeczko bedzie zamienione na ta mniejsza sofe z salonu to w koncu przestanie do nas przylazic :P Bo chcemy w koncu jej pokoj zrobic.I widze,ze moja sofa jest dostepna,wiec jak Piotrek wroci,to ja zamowimy 😁 Na ta sie napalilam 😁 Czerwona,z bocznymi polkami 😁
http://www.ebay.co.uk/itm/321130453894?var=510133998215&ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dolaczam do grona niewyspanym z powodu bzdaca w naszym lozku! tyle ,ze ja znam powod, znow ma wezel chlonny powiekszony i nocami jeczy - a to juz widze,ze to ten zab znow 5tka dalej idzie ,jeszcze troszke ,i jeszcze tamte trzy...strzele sobie w leb. Michal od rana mnie wkurzyl i juz mam zaprogramowany humor....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Damy rade babki,bo jak nie my,to kto? 😁 Kajack mnie wlasnie te polki zauroczyly 🙂A do tego salon mam pomaranczowy,meble czarne,wiec sofa bedzie pasowac.A jak nie to zmienie wszystko pod nia,bo sie zakochalam w niej haha 😁 Co do spania to ja juz przywyklam do spania w malych ilosciach.I w sumie dobrze,bo tak bym nie dala teraz rady,bo klade sie przed 3 a wstaje po 7 🙃 🙃 🙃 Ale kto da rade jak nie ja 😁
Ale sie ciesze,Piotrek nas na piknik zapisal 🙂28.09 od 13:00 do 17:00 jego firma organizuje piknik dla pracownikow i ich rodzin 🙂Bedzie muzyka,duzo zabaw dla dzieci,konkursow,jedzenia itd i wszystko za darmo 🙂 Tyle,ze to jest jakas godzine jazdy od jego pracy,bo wiecej oddzialow bedzie,ale jego firma spod pracy zapewnia transport,wiec mi to pasuje 🙂 Ale fajnie noooo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia super ten piknik 😉 ja pod koniec roku zaczne gledzic w pracy, ze cos takiego by sie przydalo i u nas. zawsze mamy kase na grudniowa imprezke dla pracownikow to i na taka dla rodzin cos sie powinno znalesc 😉 tym bardziej, ze u nas prawie wszyscy maja dzieci 😉
a z m to myslalam ostatnio, ze jest dobrym ojcem itd ogolnie sie pozytywnie nastawilam. ale juz mi przeszlo 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia to dokladnie jak ja......
Monia zajebisty pomysl z tym piknikiem zwlaszcza poki jest pogoda a to bedzie w plenerze ma sie rozumiec?
Ja juz bilet kupilam bo z wczoraj na dzis znow cena skoczyla wiec zaplacilam o te kilka funtow wiecej a i tak tylko 4 miejsca byly na 8go wiec sie ostaly 2.
Wypchalam ich na rower troche wczesniej bylam z Zuzia w parku ale deszcza pokropil i ona sama mowila ,ze do domu CIE. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,
A ja dzis byłam obejrzeć samochod, miał być do odbioru jutro , ale będzie pojutrze bo jutro muszą go jeszcze wypolerowac a dzis jest juz full,M samochod jeszcze nie dojechał , pewnie dojedzie jutro , oby sie nie przesunęło , bo insurance kończy mi sie 16go na ten samochod którym jeżdżę teraz.
Poza tym mam u siebie Nikodema, bo wczoraj Paulinie w domu rura pękła , hydraulik próbuje zlokalizować gdzie , a woda im sie lala i u góry w łazience i ze ściany na dole w przedpokoju i w piwnicy po kostki wody.... Teraz maja wodę zakrecona, zakaz korzystania z toalety....horror
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja wstepnie ma byc w plenerze ale jakby pogoda nie dopisala bo to juz jednak koniec wrzesnia to pewnie beda mieli jakas opcje w zastepstwie.Potem popytam Piotrka dokladniej,choc pewnie on sam dokladnie nie wie.Naprawde sie z tego pikniku ciesze 🙂
Kasia no trzymam kciuki zeby auto na czas bylo!A Paulinie wspolczuje.Koszmar!Nawet sobie tego nie chce wyobrazac.my dzis caly dzien w domu bo sprzatam...a konca noe widac,a tu za godzine do pracy..u was tez taka pochmurna,przygnebiajaca pogoda?A w ogole to wam powiem,ze ostatnich kilka miesiecy czulam sie totalnie do niczego,wstawalam bo musialam,wyniki milam ok poza tymi probami watrobowymi...i tesciowa jak byla u nas to kazala mi zen szen w tabletkach koniefznie kupic i magnez...po 2 tyg juz bylo lepiej a teraz znowu mi energia wrocila i mnie nosi 🙂 Wiec jak ktoras ma podobnie to polecam.Majka ty chyba pisalas zeu ciebie z silami slabo,moze tez sproboj.Dobra lece sie kapac i szykowac sie do wyjscia.milego wieczoru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zen szen mowisz i magnez a to konficos tam to co to ??tez tabletki ?
Moni juz pisalam Wam napisze. Sasiadka z naprzeciwka wlasnie zapukala z zabawkami dla Zuzi po swojej corce- domek dla lalek z lalami i wyposazeniem ,kosmetyczke z lusterkiem i szufladkami, zelazko i deske 😁 i jeszcze jej kurteczke przyniosla. I zaraz wrocila z wozkiem po swojej corce dla mojej kolezanki ,ktora jest w ciazy, kasy nie chciala ,a na kawe ja zapraszam wieki wiec w przyszlym tyg przyjdzie. Jacy to dobrzy ludzie wokol nas ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja Ty to masz fajnych sasiadow 🤪 Co jakis czas piszesz, ze cos dostajesz od sasiadow dla cory 🙂 A to ciagle Ci sami czy rozni?

Chcialam sie zapytac: ciuszki dla maluszkow to pierze sie w tych proszkach/plynach non-bio? Ja nacodzien uzywam Persil non-bio, bo te bio cos mojego meza uczulaly. Czy tutaj sa jakies specjalne plyny dla dzidziusiow, bo jakos nie widzialam nic takiego na polkach w sklepach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Z tego co przed chwila patrzylam po stronach marketow, to non-bio w plynie badz zelu sa tylko Persil i Fairy. Moja (a raczej landlorda) pralka nie rozpuszcza proszkow, wiec odpadaja proszki, tabletki i kapsulki.
Wiec na poczatek zostane przy tym plynie co uzywam go na codzien Persil non-bio 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hey,
Maja, masz super sąsiadów dookoła , u nas odwrotnie - to my jesteśmy rozdajacymi, bo Paulinie sie nie da, bo ma chłopców a Kaya miała juz tyle tego, ze czas było części sie pozbyć .
Ja tez uzywalam fairy proszek i płyn do plukania , podobał mi sie bardzo zapach.
Teraz juz używam zwykle , ostatnio trafiłam na ariel gel i mogę polecić - pięknie pachnie i nie trzeba używać vanisha na plamy, bo on juz ma w sobie składniki odplamiajace.
Rurę naprawili wczoraj wieczorem , okazało sie, ze rura nie była peknieta, ale gdzieś strasznie zapchana, podobno raz na ok.10 tak sie wydarzyć może ...ehhh ta angielska hydraulika.
Ledwo patrzę na oczy, dzieci wariuja tam juz od 6 rano, Kaya nawet do mnie nie zajrzała jeszcze.
Najlepiej wczoraj razem sie kąpać , Kaya spojrzala na golego Nikona i mówi z wielkimi oczami : Niko, ty masz KUPĘ ! Usmialam sie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiak napisał(a):
kajkack napisał(a):
Ja na razie nie zamierzam uzywac plynu do plukania.

Dlaczego ? Płyn zmiekcxa , ubranka sa delikatniejsze , nie takie szorstkie dla ciała ... 😮

Niby nie zaleca się stosowania płynu do płukania tak do 3 miesiąca. Myślę, że w tym wszystkim trzeba znaleźć własną mądrość, bo każdy robi i uwarza inaczej 🥴
Najgorsze to prasowanie, nie lubię pasować 😠 sobie prasuję to co muszę i to jeszcze tuż przed użyciem, a tu będzie trzeba się przestawić 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc 😁 Kasia i ja sie usmialam 😁 dobrze, po klopocie.
Karolcia ja prasowalam niedlugo, jakies 2 miesiace...pozniej co ktoras kolejna rzecz itd. Ale ja rodzilam w lipcuwiec pogoda byla,pranie schlo na ogrodzie i slonce zabija bakterie, a Ty bedziesz miala klopot bo zima za chwile za pasem i to wilgotna nie sucha,bo te suche mrozne powietrze te zarazki tez likwiduje. A plyn uzywalam ,rzeczywiscie zmiekcza, jest roznica i wiadomo,nie w jakich hurtowych ilosciach i najwiecej na szwach sie odczuwa.
Dziewczyny......wczoraj zrobilam na obiad zupe cebulowa,puszna byla przesmaczna ale noc z glowy dla mnie tak mnie okropnie zoladek bolal, ze wstawalamdwa razy po krople
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...