Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Goska ma racje,z child tax credit nie odsylaja,tylko z child benefit.A ja sie dzis poschizowalam o siostre.Jest jaka jest,ale i tak jest moja siostra...poszla dzis do szkoly i pogotowie ja do szpitala zabralo.Podobno dostala jakichs drgawek i stracila swiadomosc...dopiero w karetce sie ocknela.Nie zemdlala,ale nic nie pamieta.Zrobili jej badania i niby wszystko jest ok.Dostala skierowanie do poradni od epilesji..Ale ja oswiecilam,ze to pewnie nie epilepsja(bo wczesniej atakow nie miala)tylko te wszystkie tabletki co zre garsciami jej teraz wychodza..bo ciagle cos bierze 🤔 Ehh ide spac,bo juz spokojnie dotarla do domu.Dobranoc babeczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia jak to nie odsylaja, to jak ja malej paszport zrobie??
Na formularzu bylo napisane,ze jesli cos nie bedzie sie zgadzac albo nie beda mogli sprawdzic to wtedy zatrzymuja dokument.... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monia wspolczuje, zawsze cos sie przypaleta. a jak czytalam opis o twojej siostrze to od razu mi sie tabletki wyswietlily

maja idz do nich i powiedz do czego ci potrzeba 🙂 ja tez od razu 3 bralam i z tego co pamietam to w ambasdzie mi zatrzymali akt urodzenia. a z benefitami nie pamietam, wiem ze jeden na bank odeslali. sprawdzilam i mam tylko jeden certyfikat czyli w ktorys benefitach tez zatrzymali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla siostry Tuska 🙂 Napisz cos wiecej 🙂
Monia ,a Twoja siostra to bez komentarza.......
Goska co duren zrobil hehhehe ? Moj duren sprzata lazienke bo sie rozleniwil ostatnio w robotach domowych.........male Zuo spi, ja mam chwile 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tuska, gratuluje, zostalas ciocia-chlopiec czy dziewczynka, Alanek bedzie mial towarzystwo do zabawy.
U mnie wciaz nic, czuje sie jak mlody Bog, zabieram sie za pierogi bo Nusia z Maryla przychodza na obiecane. Farsz juz mam, jeszcze ciasto i lepienie, moze jak sie zmecze to cos sie zacznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co za uparte dziecko ledwo na galy patrzy i nie chce spac - poddałam sie niech sie pomeczy jeszcze 🤢
a wiec tak: tydzien temu w sobote jego pomysł: ściagne babcie (jego babka - nie lubi etej wrednej baby 🤢 ) to ona zostanie z Vanesska, a ja pojde do pracy - ok.
Wczoraj jest praca, mieszkanie w Niemczech... za duze pieniadze, szybszy dostep do Polski - ok
Dzisiaj - 'rozmawialem z mama rano i mi powiedziała, ze J (facet jego matki) kolega z pracy zarabia prawie 5000zł w Polsce - ok. Tak wiec on chce TERAZ zjechac do Polski a zaznacze, ze
- nie mamy mieszkania wiec bysmy mieszkali oddzielnie ja u siebie z dzieckiem on u siebie, dosc z Vanesska sie nie zajmuje to wtedy blby ojciec odswietny zapewne
- 5000zł to on na trasie nawet nie zarobi a bedzie musial dawac matce ze mieszka u niej, dawac mi kase na dziecko... i reszta na inne wydatki 😎
- gdybysmy nie wyjechali do Anglii to bysmy ze soba nie byli, bo za bardzo INNI sie wpieprzali i zawsze mielismy gdzie isc ja do siebie on do siebie, w Anglii takiej mozliwosci nie ma, wiec ja w Polsce mimo dziecka i 'zareczyn' nam szans nie daje (co mnie jakos nie smuci bo ja juz tutaj mam go dosc)
I jak ja mam go powaznie traktowac? koles ma 23lata, dziecko... a on mi w iagu tygodnia nie calego z takimi tekstami wyjezdza 🤢 nasze zareczyny to jak nie zareczyny bo ten pierscionek jest jakby go nie bylo, jeedynie co zmienilo to status na fb 🤢 wiec nie dziwcie mi sie gdy Wam slubow nie zazdroszcze 🤢
a jak wstanie dzis na obiad i sie zapyta czemu nie mam humoru albo sie nie odzywam to taka mu awanture urzadze ze mnie pół świata usłyszy 😠 😠 😠 😠 😠 😠
a ta jego mamusia to go jeszze podpuszcza 😠 kurwa zjade do Polski i bede miala taka biede jak ona i na pozyczkach bede zyła 😠 w co ja sie wjebałam.. nigdy z nim slubu nie wezme bo nie widze dla nas przyszlosci 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia przykra sprawa..ale nie wrzeszcz tak glosno bo Vanesska Was oglada i uczy sie. Powiedz mu,ze jak chce to niech wraca do Pl. Ty zostaniesz tu i bedziesz jechac na benefitach,a to lepsze niz jechac na pozyczkach..
Niecierpie mamisynkow 😠 mlode to i glupie, no daj spokoj.
nie krzycz bo to strata energii bez sensu. Zapytaj go kto jest najwazniejszy w tej sytuacji, jak powie mama to wiesz co robic....
Chociaz mam nadzieje,ze to kolejne po prostu ciche dni......
Ehhh ciocia dobra rada nie wie jak to jest ale przypuszcza bo sama krotko Michala trzymam. A czasem jak postawisz wybor ,choc nie powinno sie tak robic, to otwiera to oczy..a tak swoja droga, praca w Pl. zeby zarobic tyle to A.musialby ostro zapierdalac, B.miec swoja firme, C.wygrac w totka. Tak ot nie dostanie pracy. Tymbardziej ze niechetnie emigrantow zatrudniaja w Pl. W jakim on swiecie zycie.......az mam ochote mu dupe skopac. Jak zwykle ta sama histora kiedy czlowiek nie docenia tego co ma, i wartosci ktore sa najwazniejsze.
Ja wole zyc w biedzie ale milosci i szacunku niz w luksusie i nie widziec meza i dac sie z gory traktowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...