Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

a Was dalej nie ma??? Ja sobie ksiazki pozamawialam robie kolekcje zawsze chcialam miec Coellho 🙂
i pije gorace mleczko 🙂Zuzu dostala na noc pierwsza raz ta truskawkowa kaszke i nie chciala mi reki puscic jak sie butla skonczyla tak jej smakowalo! 😁
i szukam fajnych warzywnych przepisow na obiady itd najlepiej beztluszczowe albo niesmazone 😉
to kolorowych babeczki 🙂 nie bede pisac sama ze soba, zostawie to zajecie Gosce :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia27 napisał(a):
maja ja chcialam dac normalny ale jak zobaczylam sklad to nie dalam. w internecie znajdziesz przepis na kisiel z bobofruta 🙂

a znalazlam te przepisy ale to skomplikowane hehehe, moze kiedys sprobuje 🙃
dzieki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Vanesska zasuwa..ja pierdziu ;-) Milanku gratuluję ząbalka;-)
oj,świetny prezent Wam świadkowie Sylwiu zrobili.
Tak poza tym to wczoraj się ważyłam i 73,9kg..zgrubłam od świąt 2kg:/ no i biorę się za siebie,chciałabym ważyć 65kg,zobaczymy jak to będzie;-)od wczoraj dietka i mój mężuś też chce schudnąć...zobaczymy co to będzie.
aaa..nie wiem czy wiecie,ale Julcia ma dwie górne jedyneczki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas dalszy ciag historii o nie spaniu i stekaniu.
nie wiemy juz co robic. Iza calymi dniami nie spi, caly czas sie prezy, steka, kopie, glowka kreci, ma tez wysypke taka drobna. nie wiem czy to moze byc nietolerancja laktozy. ja sie wykanczam, spie po 4 godz na dobe i oboje z mezem juz mamy garba od ciaglego jej noszenia, katastrofa, najbardziej nas boli to ze ona sie tak meczy, zmeczona jest a spac nie moze bo jej cos dolega. zaraz idziemy do child clinic moze cos doradza a jutro na konsultacje do doradcy laktacyjnego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Kochaniutkie witam po dluzszej przerwie 🙂 nie nadrobilam wszystkiego bo nabazgralyscie tyle ze by mi do kolejnych swiát zeszlo :-P troche czlowieka nie ma a tu juz encyklopedia wydana 😜

Wszystkiego Najlepszego Dla Zuzi duzo zdrówka malenka i kolejnych sukcesow w konkursach 🙂
Gratuluje zabkow Milankowi szalejesz z tymi zabkami 🙂 - moja normalnie jeszcze nic widac juz te dolne jedynki ale jeszcze sie nie przebily.
Vanesska niezle juz pociska Brawo!!! to teraz zacznij mamie chodzic 🙂
Mia7 a jakim mlekiem karmisz Ize ? i jakie kupki robi? Biedactwo ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a my idziemy do lekarza 😞
maly ma cala czerwona twarz i szyjke i sie drapie. Oczywiscie jak zadzwonilam do przychodni to powiedzieli mi ze wolny termin maja dopiero w piatek. Musialam recepcjonistce powiedziec,ze jak cos sie stanie mojemu dziecku do piatku do obiecuje jej ze z wiezienia do konca zycia nie wyjdzie 🤢 i stal sie cud...po 1 min znalazl sie termin na dzis na 11.20. masakra normalnie.
Mia -biedna Izunia, moze faktycznie to nietolerancja laktozy? ja nie znam sie na tym,ale Patrys tez poczatkowo byl strasznie marudny i wiecznie mial problemy ze skora i zielone kupki i dopiero jak calkowicie odstawilam piers to mu sie polepszylo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 Tuska my nic nie wiemy o Monice i Julce bo małpa nawet nie da znaku ze zyje! ja tam focham na nia jak stad do polski 😠 😠 a wogole to kiedy wraca?
dzis ide w koncu na dwor 2 dni siedzialam przez ta poogode 🤢
a i Vanessce zageszczam mleko na noc bo zwykle ja nie zaspakajalo i sie wiercila i budzila 🤢 ide jej kuic kaszke na noc sa takie z bobovity..
i ciekawe kiedy Kasia zawita do nas 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julka sie w koncu doczekalam zebiszczy 😜

Bidulek Patryczek, u nas w przychodni jak powiesz ze z dzidziusiem cos nie tak to nie ma problemu, zaraz gdzies wcisna 😉

Asia daj znac jak tam po wizycie, biedna Izunia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tuska8 napisał(a):
ale Vanesska zasuwa..ja pierdziu ;-) Milanku gratuluję ząbalka;-)
oj,świetny prezent Wam świadkowie Sylwiu zrobili.
Tak poza tym to wczoraj się ważyłam i 73,9kg..zgrubłam od świąt 2kg:/ no i biorę się za siebie,chciałabym ważyć 65kg,zobaczymy jak to będzie;-)od wczoraj dietka i mój mężuś też chce schudnąć...zobaczymy co to będzie.
aaa..nie wiem czy wiecie,ale Julcia ma dwie górne jedyneczki 😁


tuska oby tak dalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm..jeśli chodzi o Monię to urlop nie za bardzo jej się podoba i od dawna chciałaby już wracać,ale to pewnie Wam opowie jak wróci. No,a wyjeżdżają z Polski wieczorem w piątek. Do mnie niestety nie dadzą rady przyjechać, bo Julka się rozchorowała..ma zapalenie gardła 😞hmm..no nie wiem co jeszcze..załatwili meldunek dla Julci dzisiaj 🙂 ma dwa ząbki, kilka razy zrobiła 3kroczki..ale to już Wam pisałam. Ja z nią jestem na bieżąco,bo non stop smsy piszemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziendobry 🙂
Jeju biedaczki te maluchy... Iza taka malenka...znajac zycie to Ci nic nie powiedza ciekawego bo sami nie wiedza...pewnie bedzie,ze kolka i ze samo przejdzie,ze dzieci tak maja 😠
A co z Patrysiem? uczulenie???masakra!!!
Gratulacje dla Julii zabkow! kurde to u nas tez nie ma nic..
A Zuzia wczoraj z apetytem zezarla kaszke truskawkowa a dzis nia plula fuj fuj 😁 chyba musiala byc wczoraj bardzo glodna..
Gosia ja tez dzis sie wybieram troche zaczerpnac powietrza bo skkisniemy w tym domu jak dalej bedzie taka pogoda!!! I zakupki jakies planuje bo sie pampuchy koncza 😁 zaraz Wam pokaze moja Zolze z dzis rana 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/534/photo0506l.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/3341/photo0506l.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

prawie golasek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nudata marla ma ten syrop. dziala super tylko mala przez niego nie mogla spac. przestalam jej go dawac i juz sa tego efekty- wypryski na policzku
a patrys pewnie ma uczulenie na ktoras z kaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nudata napisał(a):
nusia-hihi Patrys reaguje odwrotnie na ten syrop- spi juz 3 godz. 😁 😁
jak dlugo dajesz juz Marylce ten medykament? ja mam dawac 2 razy dziennie, tylko nie wiem jak dlugo...


tak powinno byc, nawet lekarka kazala mi go dawac tylko na noc, zeby w dzien nie byla spiaca i zdezorientowana - a ta na odwrot 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nie ma jak angielscy specjalisci, dowiedzialam sie tylko ze jako rodzice to wiemy wiecej niz oni. tak jak wszyscy podejrzewali, werdykt; dzieci jak sa male to placza, niektore nie spia inne rbia kupke co 10 dni. zalamac sie mozna. dostalysmy Emollient do kapieli i krem EMULSIFYING OINTMENT do smarowania cialka aby zwalczyc krostki.
Ania poradzila probiotyki wiec zaczniemy stosowac i Lactase w kropelkach zeby wspomoc trawienie laktozy.
moja niunia spi od 13.30, przystawilam ja do piersi ale nie chce i nadal spi.
wazy 4080g-zawsze cos, grubaska to z niej nie jest

buzka dla wszystkich dzieciaczkow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mia u nas probiotyki sie nie sprawdzily bo juz i tego probowalam kiedy byl problem z kupka...ale probuj,moze u Was pomoze...
Gosia a jaki zapach? ja lubie airvicka mam taki do kontaktu japanise cos tam ale pieknie pachnie 🙂 a te patyczki kiedys kupilam ale nie czuc bylo ale wtedy kupilamje w funciaku wiec moze dlatemu 🙂
Nudata i Nusia duzo zdrowka dla maluchow !
A ja kolejne pytanie z serii papu - Danonki vaniliowe od kiedy sie daje ??? powyzej roczku czy jak? na nich nie jest napisane ale wiem one na mleku itd. moge dac jej sprobowac?? bo juz kupilam 😜 jak nie to sama wciagne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...