Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

ja juz tez odkrecone,czeka czek w agencji. uffffff dobrze,ze poszlam do banku przed playgrupa jak tylko bank otworzyli to i z glowy juz mamy bo bym do teraz sie denerwowala.
Ciekawe co jeszcze "wyskoczy" przed moim wyjazdem ? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja fajnych ludzi macie w tej agencji.A bank anulowal te 60f?Bo powinni.Ty masz jazdy z agencja,ja z councilem...dzis pol dnia wisialam an telefonie bo kolejna magiczna decyzje o HB mi przyslali 😁
Marylu co do Julii jedzenia,to na szczescie tu jest bardzo duzy wybor produktow sojowych i kozich,wiec dajemy rade 🙂 Super,ze juz lepiej z mleczkiem,a tesciowa sie nie przejmuj.Przyjedzie,pojedzie i bedziesz miala spokoj 😁 A co do mieszkania z agencji,to znajomym sie w zeszlym miesiacu konczyla umowa i tez musieli sie okreslic na ile przedluzaja,agencja skasowala ich 65f za nowa umowe,a landlord podniosl czynsz o 30f miesiecznie...
Kasia tez jadlam dzis paczki 😁
Nusia i jak tam sprawa z landlordem sie wyjasnila?Odezwal sie?Ja dzis mialam prawdziwy dzien swira...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja nigdy nie miałam do czynienia z agencją - zawsze od prywatnego wynajmowaliśmy mieszkanie albo dom. Ale dla mnie to dziwne mało, że agencja za pośrednictwo w wynajmu domu pobiera opłatę trzeba dać zadatek landlordowi i płacić oczywiście czynsz to jeszcze kasę za przedłużenie umowy wołają 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja zaslon czyms kominek,bo beda ci myszy nim wchodzic 😁 U nas wlasnie stamtad przylazla 🥴
Marylu na szczescie Julia moze na nich chodzic.Wlasnie dlatego ma prety w srodku w stopach wlozone,zeby mogla na nich stawac,bo nawet pani doktor sie na niej poznala i wie,ze niemozliwym byloby utrzymanie Julii 6tyg bez chodzenia 😁 W sumie juz 4 dni po operacji postawila pierwszy krok 🙂Po zmianie opatrunku jest lepiej,bo teraz sa mniejsze i moge jej wiekszosc spodni zalozyc,bo przy pierwszym byl to spory problem.Trzymam kciuki za agencje.A nie mozecie bezposrednio z landlordem umowy podpisac?My tak zrobilismy jak sie umowa z agencja konczyla.
A ja dzis mam dobry humorek,bo bede miala leniwa sobote 😁 Tylko niech mezulek z pracy wroci 🙂 Dzis tatus zobowiazal sie zajmowac cora,a ja mam sobie odpoczac.Nawet nocke bierze na siebie,a ja odespie w salonie 🙂 Hihi bede miala czas ksiazke poczytac 😁 Wciagnela mnie niesamowicie 🙂Jestem w polowie drugiego tomu.Zamiast rano spac jak sie po 5 obudzilam do Julii to ksiazke wzielam 😁 😁 Czubek hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 😘
Monika dobrze, że mąz Cie wyręczy przecież nawet matka małego dziecka musi czasem naładować baterie 🙂
Kasiu w papierach to zawsze jest co układać. Ja ostatnio też to robiłam i myślałam, że szału dostane tyle tego było do układania i wywalenia mimo, że na starym domu robiłam porządki a więc było to z 3 miesiące temu 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zebyscie wiedzialy jak u mnie w livingu wieje, normalnie przeciag jest 🙃
z kominka, ktory w sumie jest nieczynny i z takiej dziwnej skrzyneczki, w ktorej mam licznik elektryczny (w pokoju !!) akurat to jest umiejscowione po przeciwnych stronach i ...cieplo ucieka 🥴 to najzimniejszy pokoj w calym domu w dodatku grzejnik tam jest pijedynczy i nie pod oknem, a na sciane z boku 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia ja lajkronem ocieplalamszczeliny w naszym pierwszym mieszkaniu i rzeczywiscie trzymal cieplo.Jeszcze jest taka metoda,zeby za grzejnik wlozyc folie aluminiowa taka jak do pieczenia ona bedzie oddawac cieplo od sciany i bedzie szlo na pokoj 🙂
Landord u nas jest ,dziubie w grzejniku w lazience...ciekawe co wydziubie moze nastepna szczeline 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A to spoko 🙂 U nas nie bylo niczym zasloniete i wieczorami widzielismy jak sobie myszy wchodza i wychodza.Teraz zamknelismy im wejscie,zlapalam ta co sie krecila i mam swiety spokoj z myszami 🙂 Ja ostatnio okna uszczelnialam,bo takie zajebiste sa,ze szpary centymetrowe byly,ale kupilam taka tasme piankowa specjalna do okien i teraz jest git 🙂 Maja ty juz spakowana? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aisak co do mojego meza,to on mi duzo pomaga.Czesto oferuje sie,ze w tygodniu bedzie do niej wstawal,ale moja glupia troska o niego nie pozwala mi z tego skorzystac,bo szkoda mi go,bo on o 3:40 wstaje i nie chce,zeby za kierownica czasem zasnal.Teraz wlasnie poszedl mi lazienke posprzatac 😁 😁 Hihihi to jest dopiero seksi widok-sprzatajacy facet hahaha 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia juz liste robie zeby nie zapomniec 😁
Wlasnie landord wyszedl, swietny jako landord...naprawil ten grzejnik w lazience, zasilikonowal kafelki, fugi itd. malo tego mial jakis swoj preparat na plesn bo widze,ze usunal ta w rogu co sie robila gdy grzejnik nie dzialal i jeszcze powiedzial,ze jak teraz nie bedzie silikon dzialac tylko co innego to beda musieli calosc wymienic ale to nie na jeden dzien wiec wysla nas do hotelu na kilka dni..i jeszcze rynne odetkal. I cieszy sie,ze wytykamy co jest nie tak bo to znaczy,ze dbamy o ich dom. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja nie lubię jak mój sprząta w domu bo lubię robić to sama wtedy jest po mojemu hahaha Właśnie umyłam okna na górze tylko w Ali pokoju nie bo tam nie mam na razie jak się dostać przez graty hahaha a przy Ali ciężko coś zrobić 😠 ja sprzątałam w jednym pokoju a Ona w drugim brudziła ! 😠
Ja mam w salonie teraz obudowany grzejnik plasterbordami ale jest podwójny chociaż dół domu jest dość zimny góra o wiele cieplejsza. Właśnie też myślę o tej folii aluminiowej można kupić specjalną ale jedyny grzejnik jaki mi się opłaca obłożyć jest właśnie ten zabudowany w salonie hahaha i już nie mam dostępu 🙃
Dzisiaj zamówiłam tort na Alicji urodziny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej mamuski... dawno nie zagladalam, ale nie mam czasu.... nawet nie wiem gdzie zaczac Was nadrabiac...
jutro jedziemy Olkowi sesje robic 😁 😁 pstrykne tez kilka fotek swiatecznych, bo chcialabym kartki zrobic 🙂
poza tym Olek zaczyna stawiac pierwsze kroki ze mna za reke 🙂 lozeczko bedziemy mu jutro obnizac, bo juz nie raz przylapalam go z jedna noga na zewnatrz lozeczka... wszystko sie zmienia z dnia na dzien, codziennie mnie zaskakuje 🙂 🙂
koncze i postaram sie nadrobic zaleglosci :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ninatrn dobrze, że masz takie zwariowane życie 😉 Chociaż nie masz czasu na smutki i dołki 😉

maja hahaha ja mam ten filmik dodany ba fb do obejrzenia bo jest świetny 😁 Uśmiałam się jak go widziałam 🙂 Ale najkochańsze dzieci są na koniec jak mówią, że się nic nie stało 🙂

Moja Ala pół dnia chodziła bez pampersa ale oczywiście na kibelku wyła jak głupia a tylko Ją zdejmowałam to lała w spodnie ! 🙃 I w takich mokrych chodziła przez 5 minut dopiero Ją przebierałam ale nie wiem czy to coś da 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...