Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

bo jak wiecie mam mega sasiadow i dupny piekarnik bez ustalania temperatury,
dzis malej lozeczko rozlozylam na nizsze itd takie cot bed junior ale ona sie juz wierci il lata slysze z naszego lozka do swojego ,mam nadzieje,ze u siebie zasnie,a maz po frytki poszedl.mam nadzieje,ze nikogo nie zaczepi.....bo tu nadpobusliwych nie brak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To se pospalam...Pobudka 06:45.. eh ta Julcia..
Marylu jak sie dziecko w odpowiedznim momencie wyczuje,to nie jest tak zle.Nam to 3 dni niecale zajelo i bez nerwow...a pol roku wczesniej poddalam sie bo psychicznie bym wysiadla i na proszek nie wyroobila 😁 Kasiu Kaya pewnie niedlugo przestanie w nocy siusiu robic.A dajesz jej cos przed spaniem pic?Bo jak tak to moze dlatego.Nie patrz na to jak na jakas porazke,to pomysl,ze osiagnelyscie wielki sukces-w dzien pampka nie ma.Wiele matek ci zazdrosci.Wrrrr niecierpie pisac z tego tel...chyba czas go zmienic,bo pol godz ta wiadomosc dukam
Sysia doberek
Kajack jak samopoczucie?Spakowana juz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alem sie wzruszylam 😁
wiecie co Michal ma jutro urodziny, i na vistaprint w prezencie zrobilammu kalendarz ode mnie i Zuzi z tych zdjec samolotow ,ktore on sam robil na air tattoo i to w weekend zrobilam,a wiadomo,zamkniete w weekend i do 31 go mam go dostac wiec niby po urodzinach, dzis wchodze na status wysylki,a to juz wyslane, a skoro w Anglii wszystko sie odbywa to pewnie do jutra dostane i bedzie mial prawdziwy prezent z tytulem BEST WISHES DADDY 😁 i na startowej stronie jest jego zdjecie z pilotami Polskich Sil 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia nie martw sie, bo tak jak Monia pisze mamy super dziewczyny, ze w dzien bez pampka chodza. wczoraj w parku byl okolo 3 letni chlopiec i wazyl na moje oko z 35kg i z pamperem na dupie latal. takiej sieroty dawno nie widzialam 😮 szkoda mi go bylo bo patrzac na rodzicow jego otylosc wynikala z przejedzenia. oboje (dodam tylko, ze to polacy) chude nozki i wielkie, tluste baciory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
Za duzo tego wszystkiego jak na moja glowe pelna innych spraw przed porodem. Mam gosci i czuje sie padnieta. Niby goscie samoobslugowi, pomoga przy zrobieniu obiadu, wlozeniu naczyn do zmywarki, albo wyjeciu, no ale to nie ich dom, wiec wszystko musze mowic gdzie co i jak, a wiadomo, ze jak ma sie tak co 5sekund odpowiadac na pytania, to sie juz woli samemu cos zrobic.
Teraz poszli zwiedzac miast z kuzynka, wiec jak tylko z mezem weszlismy do domu, to sie z bezsilnosci rozplakalam. W salonie mam rozlozone puzzle na dwoch stolikach, odkurzyc nie wolno, bo sie puzzle zgubia (moi goscie znalezli sobie rozrywke na wieczory, bo wieczorami ja padam, a maz do pracy sie wyspac chce, wiec my lulu o 22). Trzeba by juz poukladac wszystko dla dzidzi, a tutaj u nas w sypialni skladowisko, no bo single bedroom udostepniona goscia. Nie ma gdzie stawiac suszarek z praniem. Dobrze, ze mamy dwie lazienki, bo normalnie lazienka, ktora oni zajmuja to wyglada jakby pol pulku wojskowego w niej sie wykapalo. Mam nadzieje, ze mi ja wysprzataja na wyjazd.
Myslalam, ze siostra mojego meza jest bardziej rozgarnieta. Deklarowala sie, ze bedzie mi pomagala, popierze ze mna, poprasuje, przygotuje wszystko dla dziecka, a tu wieksza udreka niz pomoc z nimi.
Wiem, ze to tak nie ladnie narzekac na rodzine, gosci, ale ja na prawde juz padam, nie wytrzymuje tego psychicznie. Ja lubie jak w domu jest porzadek, jak wszystko jest na swoim miejscu. Moje rodzenstwo (17-sto latek i 13-sto latka) byli mniej dokuczliwi niz dorosla para. Wiedzieli, ze jak cos lezy na tej polce i to uzywaja, to odkladaja na to samo miejsce itp. Ach szkoda gadac 😞 Musialam sie wyzalic, bo mi troche ulzy przynajmniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia i nawet cycochy pokazala 😁
Karola po raz kolejny namawiam Cie, nie odmowia Ci wykorzystajto,ze sa, popros o posprzatanie, powiedz sie sie bardzo slabo dzis czujesz itd. I wez siostre meza wyciagnij ciuszki dla malej i powiedz to odpracuj co obiecalas. NIE ODPUSZCZAJ bo naprawde potrzebna Ci pomoc.....!!! a oni mysla pewnie,ze wszystko ok bo dajesz rade. Pokaz,ze nie dajesz, naprawde....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja, dzieki za rade, ale ja tak nie umiem. Po prostu nie umiem powiedziec, sluchaj obiecalas, to moglabys mi pomoc. Jak ktos nie chce, to nie chce, nie bede go na sile zmuszala, dam rade jakos sama z mezem i tyle. I nie umiem zwrocic uwagi, sluchajcie, moglibyscie posprzatac lazienke. Po prostu to nie moj charakter.
Poza tym mnie strzela jak ktos chce np w kuchni pomoc, bierze jakis noz i slysze:
-ale on jest tepy
-to go mozesz naostrzyc, ostrzalka jest w pierwszej szufladzie od gory
-ale ja nie widze
No to ide i podaje, po czym slysze
-ale ja taka nie umiem
No to znowu wstaje, ide i ostrze
Jakbym sama miala to zrobic, to przynajmniej tylko raz bym wstawala. Strzela mnie cos takiego i wole naprawde sama duzo rzeczy zrobic, bo nie mam cierpliwosci do takich zachowan ludzi, a oni wlasnie takie zachowania maja.
Albo inna sytuacja, mowie do jego siostry:
- Och, mowilam wczoraj Slawkowi (mojemu mezowi), zeby uporzadkowal te ksiazki pod lawa, bo ja sie nie moge tam schylic, chyba zapomnial.
Ja na miejscu jego siostry slyszac ten tekst wzielabym sie i schylila i je ulozyla, a ona nic. Nawet drgnie, nadal siedzi przy tych swoich puzzlach przy tej wlasnie lawie, pod ktora jest balagan.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia Mała świetna!!! 🙂
kajkack hmm trochę się wkopałaś z tymi goścmi. Ja bym się chyba spytala czy mogą mi pomóć z praniem i prasowaniem bo nie dam rady jak pojadą...

A ja zamówiłam mnóstwo rzeczy na urodzinki Krzysia i już widzę jak mój M się wkurzy jak wejdzie na konto 🙃 no cóż- urodzinki ma się tylko raz w roku, a pierwsze to już w ogóle ! 🙃 🙃 🙃
W ogóle ciekawa jestem czy impreza nam się uda, bo zawsze jak nawymyślam dużo to potem nie wychodzi tak jak chciałam 😞

nusia i kajkack podajcie mi na priv dane do FB, bo was nie mam 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek
Kajack widze,ze mamy ten sam charakter-tez nie potrafie prosic o pomoc.A meza masz wspanialego 🙂
Marylu pewnie,ze trzeba na urodzinki zaszalec,a co 😁
Kurde od tyg probuje sie z tym kolesiem od sofy zlapac,bo chce wiedziec,czy ona jest tylko 1-stronna czy mozna zmieniac...zapytalam na ebayu,to kazal zadzwonic albo nr podac...dzwonilam caly tydz,nikt nie odbieral,wiec mu nr podeslalam i dalej bez odzewu..wlasnie siedze i szukam innej bo juz mi na nerwy dzialaja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Chyba im się głupio wczoraj zrobiło. Bo jak przyszli to zaczęłam wychwalać męża jak ładnie posprzątał 🙃 a później dostałam niedomogi i nie mogłam chodzić 😞
Więc od mojego dostałam zakaz jeżdżenia, zwiedzania z nimi, mam siedzieć tylko w domu i odpoczywać 🙂
Po tym wszystkim dziś rano zastałam kuchnię posprzątaną i na dzień dobry pytanie gdzie są ciuszki uprane Małej i deska do prasowania 🤪 więc pierwszą turę prania mam poprasowaną i siostra męża powiedziała, że po dzisiejszym praniu też wieczorem poprasuje 🙃
A teraz poszli sami na miasto i zapowiedzieli że wrócą koło 20 🙂 trochę odpocznę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale super wiadomosc 🙂 Widzisz,potrzebowali kopa w dupe 😁 A ty naprawde sobie odpocznij 🙂 A torbe w koncu spakowalas?

Kurde mam 2 sofy do wyboru,nie wiem ktora kupic..poczekam na Piotrka.Jedna mi sie mega podoba,ale on sie nie zgodzi,bo cala czerwona 😁 A tamta znalazlam na amazonie i ma sie wybor czy chce sie prawo,czy lewostronna,wiec jej nie chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Swoje rzeczy w torbie już mam od dawna. W sumie po tym szpitalu w Pl od razu spakowałam siebie, później dopakowałam majtki jednorazowe, podkłady na łóżko i podlaski maternity. A dziś wybiorę ubranka dla Małej i dopakuję pampersy. Czy coś jeszcze będę potrzebowała dla dziecka? Muszę zajrzeć do listy.
A ja naprawdę zamierzam odpocząć dziś, choć korci mnie złożenie changing station i ppoukładanie na niej kosmetyków 🙃 ale wiem, że znowu się przemęczę i sobie daruję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...