Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

Krzysiu jaki slodziaczek 🤪
Monia a co ty masz za zabieg?
wymyslilam Jackowi prezent. stwierdzilam, ze bardzo ciezko pracuje i nalezy mu sie cos fajnego. cos niepraktycznego. kupie mu whiskey (wczoraj kuzyn znawca pomogl mi wybrac) z wygrawerowaniem na butelce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Nusia a gdzie takie whisky mozna kupic,bo Piotrek uwielbia 😁
Co do wyplaty,to troche mnie to przeraza,ale pociesza mnie fakt,ze Piotrek w tym miesiacu dostanie ok 550f samego bonusu,wiec jakos damy rade.Ale fakt,ciezko mi sie bedzie przestawic 🙃 🙃A co do szpitala,to beda mi woreczek zolciowy z kamieniami usuwac,wiec potem min 3 m-ce diety,zero alkoholu,ostrego jedzenia czy smazonego 😞 Ze tez akurat na swieta,buuu
Kaska to jak tylko kaszka,to nie tak zle 🙂 Myslalam,ze wszystko,to moglby byc problem,a tylko to,to czym sie martwilas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Monia my tez mamy christmas rano w przedszkolu ale nei pamietam czy nie 20go ..
Fajne te butle!!!
Boze a my dzis SAMI idziemy na piwo! mala w przedszkolu mamy 3h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja nasze bedzie w restauracji.Idziemy na breakfast a w miedzyczasie przyjdzie mikolaj,beda zdjecia,po sniadaniu mozna isc mikolaja z bliska zobaczyc i dzieci dostana od niego upominem.Musialam miejsce juz we wrzesniu zaklepac i za nas zaplacic 😁 Placilam za 2 sniadania doroslych a Julia je za darmo.I wybralam weekend,zebysmy oboje z nia mogli pojsc 🙂
U nas tez panna w przedszkolu,wiec ide dalej sprzatac,a wieczorem do pracy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnialam wam napisac, ze zapoznalam wczoraj MAryle z karna pufa. i oczywiscie byl ryk i wolanie o pomoc. ale bylam nieugieta. jak w koncu uslyszalam przeprasza, to poszlam ja przytulic i wytlumaczyc wszystko. po czym Maryla sie obrazila i siadla na pufie tylem do mnie i przyjsc nie chciala 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezle Monia to full wypas my mamy przyjecie w przedszkolu i Mikolaj tez bedzie 🙂 wogole to juz kupilam Zolzie prezent bo dzis list pisala i chce dostac czekolade i uwaga: GITARE 🙂 znalazlam taka mala wielkosci dla dziecka .

Nusia no kazda nowosc to tragedia dla nich....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Karolcia a o co chodzi z tym slimming world?Bo sama bym sie na takie cos pokusila,bo mnie coraz wiecej niestety


Dostalam od lekarza skierowanie do konsultanta od odchudzania. Moje BMI bylo wtedy ponad 30 i chyba to jest kryterium, zeby dostac takie skierowanie na darmowe konsultacje (12 sesji co tydzien).

Tak poza tym dziewuszki

Nusia zycze Maryli duzo zdrowka :-)

Monia moze na prezent dla Julki skusisz sie na tableta, ktorego ja mam do sprzedania? 😜

Maja mala artystka Ci rosnie w domku 😁

A ja dzis bylam u lekarza i wreszcie przepisal mi Gaviscon na to ulewanie. Na razie mialam pierwsze podejscie, chcialam podac lyzka i polowa z niego zostala na pieluszce tetrowej. Zaraz podam butelka tylko, ze Cornelka nie chce mi pic ze sztucznego cycka 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
A my prosimy o zdjecia waszych malenstw;-)
Jutro musze zaczac ogarniac mieszkanie bo w piatek przylatuje siostra mojego m z synkiem. Jest mlodszy o 6tyg od mojego a wazy 3 kg wiecej;-) hehe ciekawe jak chlopaki sie dogadaja, no i jak ja bede dawac rade


Kajkack Spytam sie Taty czy nie chcial by tego tabletu. Bo ja sama Chociaz nie jestem fanka apple to kednak uwazam ze ich tablety sa najlepsze.
Sprobuj malej podac strzykawka. Moj tez butli nigdy nie zalapal. Ostatecznie sie z tego ciesze ale co sie nameczylam to "moje".

Monia sa tez plusy co miesiecznej wyplaty;-)ta operacja i pozniejsza dieta to ci pewnie wystarcza zamiast tego slimming word;-) slabo ze w swieta nie bedziesz mogla jesc, ale dobrze ze zalatwisz to jeszcze w starym roku 😉

Nusia fajne te butelki. Zapisze sobie strone bo napewno sie przyda

Tak was czytam i sie ciesze ze Krzys nie jest tak mocno przywiazany do mleka modyfikowanego. Ale po stracie cycka swoje odplakal. Pewnie pamietacie. teraz wasze maluszki musza przebolec strate swojego mleczka. A kiedy zaczelyscie wprowadzac mleko krowie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maryu ja po roku mleko krowie ale powoli,Zuzia miala po nim biegunke i kupa brzydko pachniala jesli pachniala.... pozniej za 2-3 miesiace znow powoli zaczelam podawac i juz poszlo ok. Pije do teraz .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja dokladnie nie pamietam , ale dość wcześnie jadła np budyń gotowany na krowim mleku , tak po 4 mies.
A tak poza budyniem, np zimne z płatkami tez tak chyba po roku , ale moja znajoma przeszła zupełnie na krowie jak jej córka miała 6 mies. Myśle ze wiele zależy od dziecka i rodziców ( dziecko jak akceptuje takie nowinki , a rodzice na ile są asekuracyjni)
Kaya od kilku dni była przeziębiona, ale wczoraj wydawało się ze już lepiej się czuje , nie dałam jej na noc calpolu i obudziła się o 1.30 cała rozpalona, chciała pic . Dałam pic i lekarstwo i już się nie kładłam , bo zaraz i tak wstawiłam do pracy .
Rano M mówił ze wszystko było ok, wiec puścił ja do przedszkola .
Oby faktycznie było lepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Krzyś dostaje właśnie budyń na krowim. Jak my jemy płatki czy owsiankę to też je z nami. Więc po troszku ma wprowadzone. Jak mój M da mu się czasem napić krowiego to też bardzo zadowolony. W styczniu będziemy u gastroenterologa w związku z refluksem i zobacze co on ma na ten temat do powiedzenia. Bo po modyfikowanym Krzyś zawsze robi kupe. i nie wiem z czym to ma związek.

kasiak mam nadzieję że to nic poważnego i że Kayka poczuje się już lepiej. musi być zdrowa na święta i swoje urodzinki 😉

nusia jak robiłaś zamówienie w gap to była tam jakas informacja na temat czasu przesyłki? bo do mnie dziś wysłali maila że do 2tyg może to potrwać. grrrr. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marylu nawet nie zwrocilam uwagi. wczoraj dostalam juz przesylke. z tym, ze ja zamawialam tylko spodnie dla Jacka, wiec moze dlatego tak szybko.

Maryla kaszle jak dzikus, jak jej dam syrop to od razu oduch wymiotny i wszystko wyleci spowrotem. rano ja kaszel obudzil. jak zasnela spowrotem to jej inhalacje zrobilam, bo na zywca sie nie da 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maryla spi. Dalam jej czopek na spiocha, bo ona nie wezmie zadnego syropu.
Landlord nasz zostal przetestowany. popsulo nam sie pokretlo od regulacji cieplej wody przy piecu i jutro przychodza naprawic 😉
a i myszka mi smigla wczoraj w livingu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czopka na spiocha ? U nas nie byłoby takiej opcji, zresztą Kaya chętnie pije wszelkie syropy, byle by były o smaku truskawkowym 😉
Ale jestem zła !!!!!
Wszyscy zaproszeni na Kayi urodziny odmówili , rozumiem ze to 24 ty ale dlatego planowaliśmy krótkie przyjęcie od 11 do 13 , wiec w czym problem ?
😠
Pierwszy i ostatni raz robię jej urodziny w domu, jednak nadal będziemy wyjeżdżać 😠
W przyszłym roku planujemy disneyland !!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czopka na spiocha ? U nas nie byłoby takiej opcji, zresztą Kaya chętnie pije wszelkie syropy, byle by były o smaku truskawkowym 😉
Ale jestem zła !!!!!
Wszyscy zaproszeni na Kayi urodziny odmówili , rozumiem ze to 24 ty ale dlatego planowaliśmy krótkie przyjęcie od 11 do 13 , wiec w czym problem ?
😠
Pierwszy i ostatni raz robię jej urodziny w domu, jednak nadal będziemy wyjeżdżać 😠
W przyszłym roku planujemy disneyland !!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czopka na spiocha ? U nas nie byłoby takiej opcji, zresztą Kaya chętnie pije wszelkie syropy, byle by były o smaku truskawkowym 😉
Ale jestem zła !!!!!
Wszyscy zaproszeni na Kayi urodziny odmówili , rozumiem ze to 24 ty ale dlatego planowaliśmy krótkie przyjęcie od 11 do 13 , wiec w czym problem ?
😠
Pierwszy i ostatni raz robię jej urodziny w domu, jednak nadal będziemy wyjeżdżać 😠
W przyszłym roku planujemy disneyland !!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Kasoi musisz jednak zrozumiec ,zde to 24ty....ja tez chcialabym ten dzien spedzic rodzinnie,caly dzien....reszta wiadomo gotowanie itd....atmosfera swiateczna...

Zdrowka dla Maluszkow! Nusia myszka!!! grrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas czopek jest jedyna obcja. nie lubie go jej dawac, bo dziwinie sie z tym czuje, ale jak mam ogoraczke to nie mam wyjscia. Maryla wczoraj obudzila sie jak jej sciagalam pizamke, zeby czopka na noc dac i pyta sie co robie. wytlumaczylam jej a ona, ze nie chce. wiec pytam sie czy wypije syropek, odpowiedziala, ze nie, ze mam dac czopek. ona nie przelknie nic syropowego. jedynym wyjatkiem jest syrop na alergie, bo jest malo slodki 😮
Kasia a nie myslals zeby zrobic Kayi urodzin w weekend przed swietami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MajaCh napisał(a):
hej Kasoi musisz jednak zrozumiec ,zde to 24ty....ja tez chcialabym ten dzien spedzic rodzinnie,caly dzien....reszta wiadomo gotowanie itd....atmosfera swiateczna...

Zdrowka dla Maluszkow! Nusia myszka!!! grrrr


myszka mi wczoraj czmychla jak wieczorem szlam z lozka do kuchni po picie. dobrze, ze ja sie ich nie boje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...