Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

Kaska to mialas nerwa... nie walnelas go ta maszyna po glowie, zeby zapamietal 😜?
mi sie tez tak kiedys zdarzylo, z tym, ze znalazlam Jacka w szpitalu... niefajne przezycie. ale oczywiscie nic go to nie nauczylo i dalej "zapomina" wyslac smsa, ze sie spozni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Kasia to ladnie...tez bym miala nerwa napewno..
Nusia to co z Marylka? spi juz u siebie w pokoju tak?
Ja potrzebuje troche przestrzeni bo sie rozpedze glowa na sciane...ciagle mama,z mama, do mamy,gdzie jest mama,itd.......jutro w nocy goscie przylatuja wiec dzis i jutro ostatnia szansa zeby chwile odetchnac.
A wczoraj wieczorem poszlismy na doki bo taki fajny festival byl i okazalo sie,ze jest premiera hobbita i orkowie na ulicy chodzili i te inne stwory,ogr i smok 😁 czad, mala sie troche bala ale powiedzialam jej,ze ja sie boje to ona dla wsparcia mnie powedziala ,ze juz sie nie boi i ja tez mam nie bac 😁 No i grzane winko bylo 🙂 jak w Polsce na starowce 🙂 Swietny wieczor ale z tego wszystkiego mala poszla spac po 22... bo taka rozbudzona byla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia jak się czuje Julka? Mam nadzieję,że lepiej :-)
Ja mam gościa - moj brat przyjechal w odwiedziny, bo na swieta keci do Pl i nie zobaczymy się u naszej siostry. I nie złą nowine przywiózł - z obecna dziewczyną postanowil zwiazac sie na stałe 🤪 do tej pory mial dziewczyny na chwilę.
Moja Mala juz trzy razy jak poszla spać miedzy 22 a 23, to wstala dopiero po 8/9 godzinach.
Bylismy dzisiaj w Beamish Living Museum - lubimy tam jezdzic, a teraz na święta fajna atmosfera tam mest 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 😉
kupilam Maryli ksiazeczke z pianinkiem i w niej sa piosenki swiateczne do nauki 😉 myslalam, ze bedzie chciala sie uczyc ze mna a ona ma to w nosie i na razie ucze sie ja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😁 Marylka bystrzacha ! Nusia Zuzia ma tez taka ksiazeczke ale nie bardzo ja interesuje moze jeszcze bedzie miala swoj czas ..
Ja mam lenia dzis, pogoda butelkowa wiec na spacer mi sie nie chce doopy ruszac bo za chwile bedziemy w biegu sie chowac przed deszczem. Dzis w nocy nawiedzaja nas goscie juz sie doczekac nie moge, a i okazalo sie ze wigilie spedzamy z sasiadami razem - anglikami. Chwilowo nie pasowal mi tez pomysl ale w sumie luz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
hej 😉
kupilam Maryli ksiazeczke z pianinkiem i w niej sa piosenki swiateczne do nauki 😉 myslalam, ze bedzie chciala sie uczyc ze mna a ona ma to w nosie i na razie ucze sie ja 😁


Miałam jako dziecko taką książeczkę i uczyłam się grać na tym pianinku, ale chodziłam już do szkoły wtedy :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam sie i ja 🙂
Karolcia Julia juz lepiej,temp prawie nie ma,kaszel powoli mija,ale w nocy sie budzi i marudzi no i ogolnie jest nieznosna.Ja spie juz kolejna noc 2-3h,maskara.Chcialam sie w dzien polozyc,to wyla pod drzwiami,ze chce do mnie.Piotrek nie mogl jej ogarnac normalnie.A tu od jutra po 12h nocki,wiec nie wiem jak dam rade
U nas weekend spokojny.Dzis przemeblowalismy salon,bo sofa mi nie posowala w tym miejscu co byla i teraz lepiej juz wyglada 😁 Posprzatalam sobie caly domek na swieta,jutro tylko okna pomyje,pojutrze troche pierogow zrobie i codziennie cos,zeby im taka mala Wigilie zrobic
A w niedziele znajomy z Londynu ma do nas przyjechac,Piotrka najlepszy kolega,pracowali razem 4 lata i jesli sie sprawdzi,to dostanie prace u Piotrka w firmie,a to by znaczylo,ze kolejni znajomi by sie do nas przeniesli 😁 Bardzo fajni ludzie.Eweline to Julia uwielbia 😁 A po nowym roku jeszcze jedni znajomi mysla o przeprowadzce i to by by bylo na tyle,wszystkich,ktorych bym chciala mialabym tutaj 🙂
A ja dzis przy okazji porzadkow powystawialam pare gratow Julii,ktorych juz nie uzywa.Na fb sa takie grupy w Peterborough i mozna za darmo wystawiac i ludzie odbieraja.Krzeselko juz sie sprzedalo,ksiazki tez.Jeszcze tylko rowerek i materac zostal.A materac mysle,ze szybko pojdzie,bo nowy 100f kosztuje,a ten jak nowka,bo go 2 m-ce temu dostalam i nie prawie uzywany.No i jeszcze pare innych dupereli musze wystawic,ale to juz jutro,bo dzis czas isc spac
Maja fajnie,ze z sasiadami spedzicie swieta,zawsze jakas odmiana 🙂
Nusia pewnie Marylka sie za mama stesknila 🙂Musisz jej komorke kupic,co by mogla sama do ciebie czesciej dzwonic 😁 A co do tego co o Jacku pracy pisalas,to niefajnie postepuja.Powinni im ekstra kase wyplacic,zwlaszcza,ze to swieta beda!Ja jestem ciekawa ile Piotrek we wtorek dostanie,bo nie dosc,ze ma dostac ten normalny bonus 400f co ma co 3 m-ce to jeszcze cos z okazji swiat.Rok temu podobno dostali po 150f zobaczymy teraz.No i oczywiscie wyplata normala...no nic we wtorek sie okaze 😁 I ciekawe czy ja cos u mnie dostane.Pewnie nie,bo dopiero od dzis oficjanie na kontrakcie jestem
No nic uciekam spac,dobranoc kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolina
Z okazji urodzin zycze Ci usmiechu, nawet gdy Cie spotyka smutek lub bolesc, teczy na niebie, ktora przypomni, ze i nad najciemniejszymi chmurami swieci Slonce, pewnosci ze o Tobie ktos mysli, kiedy czujesz sie samotna, przyjaciol ktorzy Ci wskaza piekno ktore maja widziec Twoje oczy, pewnosci w watpliwosciach, cierpliwosci przy akceptacji rzeczywistosci oraz sily w przekazywaniu milosci!
100 lat kochana!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
Karolina
Z okazji urodzin zycze Ci usmiechu, nawet gdy Cie spotyka smutek lub bolesc, teczy na niebie, ktora przypomni, ze i nad najciemniejszymi chmurami swieci Slonce, pewnosci ze o Tobie ktos mysli, kiedy czujesz sie samotna, przyjaciol ktorzy Ci wskaza piekno ktore maja widziec Twoje oczy, pewnosci w watpliwosciach, cierpliwosci przy akceptacji rzeczywistosci oraz sily w przekazywaniu milosci!
100 lat kochana!!!!


z racji tego, ze jestem leniuchem podpisuje sie pod tym co napisala Monia 😁
Duza buzka Karola 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
Karolina
Z okazji urodzin zycze Ci usmiechu, nawet gdy Cie spotyka smutek lub bolesc, teczy na niebie, ktora przypomni, ze i nad najciemniejszymi chmurami swieci Slonce, pewnosci ze o Tobie ktos mysli, kiedy czujesz sie samotna, przyjaciol ktorzy Ci wskaza piekno ktore maja widziec Twoje oczy, pewnosci w watpliwosciach, cierpliwosci przy akceptacji rzeczywistosci oraz sily w przekazywaniu milosci!
100 lat kochana!!!!


z racji tego, ze jestem leniuchem podpisuje sie pod tym co napisala Monia 😁
Duza buzka Karola 😁


Dziękuję bardzo 😘 jak miło 🤪 i pięknie napisane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia jak tam nocka? Jula przetrwala? jak sie okaze ze lepiej spi u znajomych niz u ciebie to moze podrzucaj ja im czesciej 😁
a u nas Manka od 3 do 5 prawie niespala i jeczek jej sie wlaczyl. az ja opierdzielilam, ze kto to widzial, zeby 3latek budzil sie po nocy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Heyka
Ja bym chyba Piotrka rozszarpala za taka akcje 😁 Tatus naprawde nieodpowiedzialny...
A nocka spoko,bo skonczylam o 4 wyjatkowo....a Julia jak zasnela o 21 tak wstala 7:40! Juz sie smialam,ze co noc bede ja do Ani podrzucac 😁 Dzis nie musi do niej isc,bo jutro i pojutrze Piotrek ma wolne,wiec tylko w czwartek i piatek jeszcze,bo 22 wzielam wolne,bo 23-go rano musze byc w szpitalu.Dzis do mnie dzwonili,musze jeszcze jutro po poludniu na popranie krwi i rezonans podjechac.A i pani twierdzi,ze wypuszcza mnie tego samego dnia po poludniu 😮 😮 😮 😮 😮 Jakos sobie tego nie wyobrazam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry
chyba poznalam powod MArylki wstawan nocnych. dawno kupy nie robila i dzisiaj jak siadla nan nocnik to prawie wypadalo z niego 🤪
rozczulila mnie dzisiaj. odkurzalam a jak skonczylam to Maryla powiedziala "dziekuje mamusi" 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w szafach tez masz ?? Nusia dobre sa te takie pochlaniacze funciakowe !! ale musisz kilka kupic ale wilgoc ladnie zbieraja. Sa takie same w B&Q
Kur......dziewczyny kupilam ksiazeczke dla corki kolezanki my first puzzle i wiecie co!!!!!!!! przyslali mi z 1 puzzlem w srodku!!!!!!! Zuzia ma taka sama wiec wiem jak powinna wygladac,po prostu oniemialam, narazie napisalam do sprzedawcy ,no po prostu oczy mi wyszly ze zdziwienia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAja w szafie jednej mam bo to garderoba wielkosci osobnego pokoju 😜 a tak to wiadomo okna paruja i muszje je codziennie wycierac.
tobie doszla felerna ksiazka a ja nadal czekam na prezent dla Izy zamowiony 27 listopada 😮 nie wiem co zrobie jak do jutra nie dojdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...